Portal Interia zerwał długoletnią współpracę z pisarzem i publicystą tygodnika „Do Rzeczy” Rafałem Ziemkiewiczem. Jak poinformował Ziemkiewicz na Twitterze, powodem decyzji portalu był jego ostatni felieton, w którym wziął w obronę Zofię Klepacką atakowaną przez lobby LGBT.

W artykule, który nie jest już dostępny na stronie Interii, publicysta napisał, że LGBT to „nowi bolszewicy, nowi naziści, którzy chcą nas zniszczyć w imię swojego obłędnego ideolo”. W związku z tym uznał, że „do LGBT trzeba strzelać”, choć nie dosłownie.

Miesięczny koszt funkcjonowania portalu Kresy.pl wynosi 22 tys. PLN. Do tej pory zebraliśmy:

0 PLN    (0%)
Nr konta: 60 1020 1097 0000 7302 0195 3702
Wspieraj Kresy.pl

Podkreślam – mówię o „strzelaniu” do LGBT, do ideolo, nie do homoseksualistów. Bo w LGBT wcale nie chodzi o homoseksualizm, tak samo jak w komunizmie nie chodziło o robotników, w nazizmie o sprawiedliwość dla pokrzywdzonych Traktatem Wersalskim Niemców, a w feminizmie nie chodzi o kobiety – pisał Ziemkiewicz. Według publicysty atak lobby LGBT na Zofię Klepacką powinien być dla normalnych Polaków sygnałem alarmowym.

Zakończenie współpracy z portalem Interia Ziemkiewicz skomentował słowami, iż „tęczowi faszyści wygrali potyczkę, ale nie wątpię, że wojny z normalnymi Polakami nie wygrają”.

Zofia Klepacka to medalistka igrzysk olimpijskich i wielokrotna medalistka mistrzostw świata w windsurfingu, która wyraziła swój sprzeciw wobec „Deklaracji LGBT+” podpisanej przez prezydenta Warszawy. „Mówię kategoryczne NIE dla promocji środowisk LGBT i będę bronić tradycyjnej Polski. Czy mój dziadek walczył o taką Warszawę w Powstaniu? Nie wydaje mi się… Panie Prezydencie, może się Pan lepiej weźmie za sport w Warszawie, który kuleje?” – napisała w lutym w mediach społecznościowych. Jej post został usunięty przez Facebooka. Nie zraziło to windsurferki do wyrażania swoich poglądów. „Siemanko wszyscy moi hejterzy, którzy chcieliście odebrać mi medale, wywalić mnie z kadry olimpijskiej. Nie udało się Wam mnie zdyskredytować, (…) nie udało wam się tego zrobić. Ale zrobiliście dobrą robotę. Wszyscy się dowiedzieli o tej karcie LGBT, którą chcieliście wprowadzić do szkół i indoktrynować nasze dzieci” – mówiła w kwietniu tego roku. Dziękowała też osobom walczącym z kartą LGBT+. „Niech nas Bóg błogosławi. Pamiętajcie o trzech wartościach w jakich wzrastaliśmy: Bóg, Honor, Ojczyzna. LGBT może nam podskoczyć”.

W związku z atakami na Klepacką ze strony lobby LGBT, m.in. w wykonaniu polskich celebrytów, internauci zorganizowali akcję „Nas Reprezentujesz”, w której ponad 50 tys. osób wyraziło swoją solidarność ze sportsmenką.

Kresy.pl / dorzeczy.pl / pch24.pl

1 odpowieź

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz