W Francji policja musiała zorganizować specjalną ochronę dla katolickich kościołów z powodu wzrostu agresji ze strony wyznawców islamu.

Od kwietnia tego roku aż 178 francuskich kościołów w tym Notre Dame oraz Sacre Coeur w Paryżu, są pod nieustanną ochroną policji. Kilka dni temu francuscy biskupi poprosili o jeszcze większą ochronę przed muzułmanami podczas święta Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny.

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych wydało wraz z episkopatem specjalny komunikat ostrzegający, że każdy kościół we Francji „może stać się obiektem aktów wrogości, które mogą rozrosnąć się do terroryzmu”.

ndie.pl/KRESY.PL

2 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Leave a Reply

 1. zefir
  zefir :

  Francuska rzeczywistośc to defensywa historiotwórczego narodu francuskiego przed muslimsko-murzyńskim najazdem.Wszystko na życzenie i przyzwoleniem przywódczych państwowych organów Francji.To ewidentny objaw braku politycznej wyobrażni przywódców Francji wywierających istotny wpływ na działania KE w ramach UE.To zaprzeczenie historycznej roli Francji w historii Europy.Bezsilność współzesnej Francji objawia się w oświadczeniu wspól;nym MSW i episkopatu Francji,że “każdy kościół we Franccji może stać się obiektem aktów wrogości,które mogą rozrosnąć się do terroryzmu”.Przecież to objaw kapitulacji i zdanie się na przypadek losowy.Francja winna wyciąć z korzeniami muslimsko-murzyńską bezczelność na swym terytorium,inaczej będzie zblazowaną Francją,nie dla Francuzów.

  • zan
   zan :

   We Francji jest zakaz gromadzenia informacji nt. składu etnicznego społeczeństwa, a propaganda promuje multi-kulti, potępia “rasizm” itd. Europa – JEDYNA ostoja białych podlega polityce dywersyfikacji rasowej. W Afryce takie działania (napływ bialych do Afryki) w latach 70 uznano za….rasizm. A tu nie. Francuzi są niszczeni BIOLOGICZNIE przez Wybrańców. Coraz więcej małżeństw mieszanych, np. biała francuska i czarny pan. Czarnemu panu zapewnia się socjał i jest z niego partia. W Afryce siedziałby głodny i brudny, a tu ma sukces reprodukcyjny niczym ZDOBYWCA, choć sam nie wymyślił prochu, nie umiał obrabiać metali, nie znał matematyki ani architektury. Wybrańcy muszą nienawidzić Franców skoro tak ich “uszlachetniają”. Za co? Za Templariuszy? Cholera wie. Faktem jest, że nienawidzą.
   https://www.youtube.com/watch?v=Qrm57SSrhp4