1 odpowieź

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Leave a Reply

  1. Jasno to widze
    Jasno to widze :

    Na obecnym etapie wojna ukraińsko-rosyjska to nie jest wojna o niepodległość Ukrainy, ale o to, kto zrobi lepszy biznes na wojnie i potem.
    Więc zasada jest prosta: niech płaci ten, kto zarabia.
    Słowacja zarabia? – Nie.
    Polska zarabia? – Chyba nie za bardzo.
    Zarabiają firmy z Niemiec, Holandii, W. Brytanii, Francji itd. – to niech płacą.