Prezentujemy trzeci „Kresowy przegląd tygodnia”, a w nim powiązanie wypłat środków z UE z „praworządnością”; Kresy; wybory w USA; pandemia koronawirusa; Białoruś; Ukraina; i inne wiadomości z Polski i ze świata. Wszędzie działo się dużo.

Drogi Czytelniku, co tydzień, w poniedziałkowy poranek, na Twoją skrzynkę mailową będzie trafiał Kresowy Przegląd Tygodnia. Po jego lekturze będziesz miał pewność, że nic ważnego w mijającym tygodniu Ci nie umknęło. Przegląd jest długi – dostarczamy nie tylko informacji, ale też wiedzy. Na Przegląd możesz się zapisać w formularzu poniżej. Zapraszamy!

Czytaj kolejny artykuł

Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz