Każdego miesiąca pracę portalu Kresy.pl wspiera od 200 do 250 osób. To zaledwie promil wszystkich naszych Czytelników. Gdyby za naszą pracę płacił choćby jeden na stu Czytelników, nie tylko pozbylibyśmy się wszystkich problemów finansowych, ale bylibyśmy dziś wielokrotnie większym medium.

Jeśli Czytelnicy nie będą płacić za naszą pracę nie będzie nas stać na jej wykonywanie. Polska przestrzeń publiczna straci medium opisujące rzeczywistość z punktu widzenia narodowego interesu i politycznego realizmu, jedno z bardzo niewielu mediów, które łączy taką perspektywę z rzetelnym warsztatem dziennikarskim.

Zobacz także: Kresy.pl w piątce najbardziej sprawdzonych mediów według badaczy z Oksfordu

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

Zatrudniamy 8 osób. Wydawanie portalu kosztuje nas 22 tys. PLN miesięcznie.  Prosimy, dołącz do wspaniałych osób, które finansują nasze działania każdego miesiąca.

Fundacja Kompania Kresowa

ul. Gen. Władysława Sikorskiego 166 / 0.03
18-400 Łomża
nr konta: 60 1020 1097 0000 7302 0195 3702

Kod BIC (Swift): BPKOPLPW

Kresy.pl

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz