Miesięczny koszt wydawania portalu Kresy.pl wynosi 22 tys. PLN. Na pensje 8-osobowej redakcji przeznaczamy 20 tys. PLN, natomiast 2 tys. PLN pochłaniają koszty stałe, takie jak serwer, serwis informatyczny i księgowość. Zyski z reklam nie przekraczają 3 tys. PLN, dlatego pozostałe 19 tys. PLN musi pochodzić od naszych Czytelników.

Kryzys wywołany epidemią właśnie się rozpoczął. Nie mamy wątpliwości, że uderzy on potężnie również kieszenie części naszych Czytelników. Dlatego tak ważne jest, by do grona 200 wspaniałych osób finansujących każdego miesiąca nasze działania dołączyło teraz się jak najwięcej użytkowników. Jeśli znasz naszą wartość, jeśli wiesz, co stracisz wraz z likwidacją naszego medium, jeśli, co najważniejsze, możesz sobie na to pozwolić, prosimy, płać za naszą pracę regularnie.

Fundacja Kompania Kresowa

ul. Gen. Władysława Sikorskiego 166 / 0.03
18-400 Łomża
nr konta: 60 1020 1097 0000 7302 0195 3702

Kod BIC (Swift): BPKOPLPW

Zobacz także: Kresy.pl w piątce najbardziej sprawdzonych mediów według badaczy z Oksfordu

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

Kresy.pl
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz