Zatrudniamy 8 osób. Miesięczny koszt wydawania portalu wynosi 22 tys. PLN. Wpływy z reklam nie przekraczają 3 tys.PLN. Utrzymujemy się z wpłat Czytelników. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, płać za nią regularnie. 

Miesięcznie wspiera nas od 200 do 250 Czytelników. To zaledwie promil wszystkich osób odwiedzających Kresy.pl w tym okresie. Fakt, że naszą pracę finansuje tak niewielki odsetek Użytkowników, spowodowany jest naiwną wiarą w darmowy internet. W rzeczywistości „darmowy internet” oznacza internet zdominowany przez wielkie koncerny, partie polityczne i rządy, bo tylko te podmioty mają zarówno interes, jak i środki pozwalające na dostarczanie odbiorcy darmowych treści. Tymczasem jak głosi popularne powiedzenie, „jeśli coś jest za darmo, to ty jesteś produktem”.

Zobacz także: Kresy.pl w piątce najbardziej sprawdzonych mediów według badaczy z Oksfordu

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

Obywatelskie media nie utrzymają się bez wpłat swoich Czytelników. Jeśli zależy Ci na istnieniu naszego portalu, prosimy, zacznij płacić za naszą pracę.

Fundacja Kompania Kresowa

ul. Gen. Władysława Sikorskiego 166 / 0.03
18-400 Łomża
nr konta: 60 1020 1097 0000 7302 0195 3702

Kod BIC (Swift): BPKOPLPW

Kresy.pl

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

Kresy.pl
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz