Zobacz, co robimy z Twoimi pieniędzmi

Zgodnie z obietnicami zatrudniliśmy nowego pracownika. To efekt kwietniowej zbiórki, w ramach której nasi Czytelnicy wsparli nas kwotą 16,5 tys. PLN. Obiecaliśmy wówczas, że nadwyżkę przeznaczymy na odbudowę składu redakcyjnego naszego portalu. Tak też się stało. Jednocześnie przypominamy, że do zakładanego na maj celu zostało nam jeszcze 5,5 tys. PLN. Tyle musimy zebrać, by zatrudnić kolejnego pracownika i odbudować stan kadrowy redakcji po stratach z 2018 r.

Dziś pracę w naszej redakcji rozpoczął kolega Filip Hubert Warowny. Witamy go na pokładzie i życzymy powodzenia. Będzie mu potrzebne, gdyż praca w zespole portalu Kresy.pl nie należy do najłatwiejszych. Filip przebywa obecnie na okresie próbnym. Trzymamy za niego kciuki.

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

Jednocześnie przypominamy, że Kresy.pl działają dzięki darowiznom Czytelników. To oni finansują naszą pracę i to dzięki ich finansowej zachęcie podjęliśmy ryzyko rozbudowy redakcji. Wierzymy, że również dzięki nim uda nam się utrzymać redakcję w powiększonym składzie. Dziś po raz kolejny przypominamy, że bez regularnych wpłat nie będziemy w stanie  stworzyć solidnej medialnej platformy. Dlatego jest bardzo ważne, by każdy z naszych Czytelników jeszcze dziś wycenił naszą pracę i wspierał nas taką właśnie kwotą, regularnie, co miesiąc.

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

Dla porządku przypominamy, że koszt funkcjonowania portalu z poszerzoną redakcją (o dwóch pracowników) zamyka się w kwocie 21 tys. PLN miesięcznie. Obecnie, z redakcją poszerzoną o jednego pracownika, będzie to 18,5 tys. PLN. Nasze wpływy z reklam wynoszą 4 tys. PLN. Reszta musi pochodzić od naszych Czytelników. Wynagrodzenia redaktorów portalu Kresy.pl kształtują się na poziomie od 2 do 3 tys. PLN brutto.

Kresy.pl

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz