Zapłać za naszą pracę jeszcze w tym miesiącu

Korzystasz z naszej pracy regularnie, może nawet codziennie. Doceniasz to, co robimy, ale jeszcze nigdy nie zdecydowałeś się na przelew. To do Ciebie kierujemy nasz apel. Bez Twoich pieniędzy nie będzie Kresów.pl. Prosimy, wyceń naszą pracę według swojego uznania i wspieraj nas regularnie.

Jeśli media mają pełnić funkcję kontrolną, muszą być finansowane w pierwszym rzędzie przez Czytelników. Jeśli zadaniem mediów ma być „pilnowanie Polski”, nie mogą być finansowane przez żaden rząd, partię polityczną czy jakąkolwiek inną grupę interesu. Jeśli z kolei mają zajmować się tym, co naprawdę ważne, nie będą w stanie utrzymać się z reklam. Z reklam mogą utrzymać się wyłącznie brukowce i duże media komercyjne.

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

To Czytelnicy powinni zdecydować, czy Kresy.pl są im potrzebne. Jeśli uważasz, że bez naszego medium polska przestrzeń publiczna zostałaby pozbawiona ważnego głosu, zapłać za naszą pracę i weź udział w budowaniu solidnej, w pełni niezależnej i obywatelskiej agencji informacyjnej.

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

Zobacz także: Kresy.pl w piątce najbardziej sprawdzonych mediów według badaczy z Oksfordu

Miesięczne koszty wydawania portalu wynoszą 16 tys. PLN, wpływy z reklam wynoszą 3 tys. PLN. Pozostałe 13 tys. PLN musi pochodzić z portfeli naszych Czytelników. Na pensje 5-osobowej załogi, pracującej w pełnym wymiarze godzinowym, przeznaczamy miesięcznie 14 tys. PLN. Pozostałe 2 tys. PLN pochłaniają koszty stałe, takie jak serwer, obsługa informatyczna i księgowość.

Kresy.pl

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz