Piotr Tyma ewidentnie nie śledzi na bieżąco naszego portalu.

Piotr Tyma na swoim profilu na Facebooku zasugerował naszemu portalowi, żeby zajął się nagłośnieniem rosyjskiej konferencji historycznej w Smoleńsku na której ma dojść do historycznych fałszerstw poprzez próby zrzucenia winy za zbrodnię katyńską na Niemców.

Do linku informującego o konferencji, Tyma dołączył następujący, szyderczy komentarz – Hej, hej panowie z Kresy.pl prędko, prędko powielać, zwielokrotnić siłę rażenie. Czym prędzej „stanąć w prawdzie”. Kresy24 też mogą pomóc.

Sęk w tym, że Kresy.pl informowały już o tej skandalicznej konferencji… 23 marca br.!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Podczas konferencji historycznej Rosja pokaże „dowody” na niemieckie kierownictwo zbrodni katyńskiej

W związku z powyższym, prezesa Tymę zachęcamy do regularnego śledzenie naszego portalu w celu unikania kompromitujących „wtop”.

Kresy.pl

Czytaj kolejny artykuł
7 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

  1. pro_patria
    pro_patria :

    Wszystkie wypowiedzi i czyny banderowca tymy świadczą o tym, że „biedny” potomek rezunów męczy się w naszym kraju. Dlaczego posiada znienawidzone polskie obywatelstwo i przebywa wśród Lachów zamiast osiedlić się w krainie syfem, korupcją, krwią niewinnie pomordowanych ociekającą ??? Nikt go tu nie trzyma, ba, miliony Polaków byłyby szczęśliwe gdyby to banderowskie padło WRESZCIE opuściło nasz kraj.

  2. krok
    krok :

    Tyma dobrze wie, że w Polsce jest traktowany jako wroga agentura banderowska, pod przykrywką związku, który szuka często spraw, które dzielą Plaków właśnie jak Smoleńsk, czy zapatrywań na ruskich, a unika oczywistych faktów jak ludobójstwo Polaków, dokonanych przez ukraińców, swoich ziomków. Dla mnie Tyma stawiany jest na równi ze Steinbach, oboje agresywni, prostaccy i wyjątkowo nastawieni antypolsko. Zawsze znajdą się jakieś gnidy (bo inaczej takich nie da się nazwać), które ich poprą, populizm trafia do ludzi mających małe horyzonty myślowe, a antypolonizm jak u Tymy, czy Steinach, wysysa się już z mlekiem matki, z wiekiem radykalizm będzie tylko rósł, trzeba na takich ludzi uważać.