Piotr Tyma ewidentnie nie śledzi na bieżąco naszego portalu.

Piotr Tyma na swoim profilu na Facebooku zasugerował naszemu portalowi, żeby zajął się nagłośnieniem rosyjskiej konferencji historycznej w Smoleńsku na której ma dojść do historycznych fałszerstw poprzez próby zrzucenia winy za zbrodnię katyńską na Niemców.Do linku informującego o konferencji, Tyma dołączył następujący, szyderczy komentarz – Hej, hej panowie z Kresy.pl prędko, prędko powielać, zwielokrotnić siłę rażenie. Czym prędzej „stanąć w prawdzie”. Kresy24 też mogą pomóc.

Sęk w tym, że Kresy.pl informowały już o tej skandalicznej konferencji… 23 marca br.!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Podczas konferencji historycznej Rosja pokaże „dowody” na niemieckie kierownictwo zbrodni katyńskiej

W związku z powyższym, prezesa Tymę zachęcamy do regularnego śledzenie naszego portalu w celu unikania kompromitujących „wtop”.

Kresy.pl

Reklama

Dlaczego zdecydowaliśmy się na ograniczenie dostępu do naszych treści?

Ponieważ nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Zawsze ktoś za nie płaci. Jeśli Czytelnicy nie wezmą na swoje barki finansowej odpowiedzialności za istnienie niezależnych, oddolnych inicjatyw dziennikarskich, takich jak Kresy.pl, wówczas na rynku pozostaną wyłącznie niskiej jakości tabloidy oraz media finasowane przez wielkie korporacje, partie polityczne i różnego rodzaju lobbies.

Miesięczny koszt funkcjonowania portalu Kresy.pl to 20000 zł. 7-osobowa redakcja pracuje w pełnym wymiarze i praca ta jest naszym podstawowym, najczęściej jedynym, źródłem dochodu. Kresy.pl nie powstają po godzinach, tworzone przez amatorów. Portal jest tworzony przez wykwalifikowanych dziennikarzy oraz specjalistów z zakresu polityki międzynarodowej, którzy codziennie starają się dotrzeć do informacji istotnych z punktu widzenia interesu naszej politycznej wspólnoty.

Jeśli cenisz naszą pracę, jeśli z niej korzystasz i uważasz, że zamknięcie portalu Kresy.pl byłoby stratą, prosimy dołącz do grona osób, które współtworzą finansowe podstawy funkcjonowania naszego serwisu.
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

8 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

  1. pro_patria :

    Wszystkie wypowiedzi i czyny banderowca tymy świadczą o tym, że „biedny” potomek rezunów męczy się w naszym kraju. Dlaczego posiada znienawidzone polskie obywatelstwo i przebywa wśród Lachów zamiast osiedlić się w krainie syfem, korupcją, krwią niewinnie pomordowanych ociekającą ??? Nikt go tu nie trzyma, ba, miliony Polaków byłyby szczęśliwe gdyby to banderowskie padło WRESZCIE opuściło nasz kraj.

  2. krok :

    Tyma dobrze wie, że w Polsce jest traktowany jako wroga agentura banderowska, pod przykrywką związku, który szuka często spraw, które dzielą Plaków właśnie jak Smoleńsk, czy zapatrywań na ruskich, a unika oczywistych faktów jak ludobójstwo Polaków, dokonanych przez ukraińców, swoich ziomków. Dla mnie Tyma stawiany jest na równi ze Steinbach, oboje agresywni, prostaccy i wyjątkowo nastawieni antypolsko. Zawsze znajdą się jakieś gnidy (bo inaczej takich nie da się nazwać), które ich poprą, populizm trafia do ludzi mających małe horyzonty myślowe, a antypolonizm jak u Tymy, czy Steinach, wysysa się już z mlekiem matki, z wiekiem radykalizm będzie tylko rósł, trzeba na takich ludzi uważać.