Aby móc funkcjonować, portal Kresy.pl musi każdego miesiąca zebrać 12 tys. PLN. W ubiegłym miesiącu zebraliśmy dokładnie 14,3 tys. PLN. Od początku marca zaś zebraliśmy 700 PLN. Oznacza to, że na koncie zbiórki marcowej mamy już odłożone łącznie 3 tys. PLN. Aby móc kontynuować naszą działalność, musimy jednak zebrać jeszcze co najmniej 9 tys. PLN. To nie będzie łatwe zadanie.

Szanowni Państwo, nie chcemy niczyjej jałmużny. Nie zamierzamy nikogo prosić o łaskę, ponieważ codziennie uczciwie pracujemy, ktoś z tej pracy korzysta i ktoś powinien za nią zapłacić. Jeśli Kresy.pl są Państwu do czegokolwiek potrzebne, jeśli są dla Państwa źródłem informacji, jeśli są medium, które Państwo cenią, prosimy, wyceńcie Państwo naszą pracę i wspierajcie naszą działalność regularnie kwotą, którą sami uznają Państwo za adekwatną.

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

Oczywiście istnieją również Czytelnicy, których obiektywnie nie stać na płacenie za naszą pracę. Polecamy się jednak życzliwości wszystkich, którzy mogą nas wspierać promowaniem naszych artykułów w mediach społecznościowych, obroną naszego dobrego imienia przed oszczercami czy chociażby modlitwą.

Jeśli jednak, mimo iż korzystasz z naszych usług, życzysz nam jak najgorzej, to przynajmniej powstrzymaj się od bezpodstawnego opluwania i oskarżania nas o żebractwo. Jako człowiek pasożytujący na czyjejś ciężkiej pracy nie masz do tego żadnego prawa. Nie chcemy ani twojej jałmużny, ani niczyjej innej.

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

Nasi Darczyńcy są bez wątpienia ludźmi wyjątkowymi. W lutym wsparło nas 270 osób, a przecież w tym samym okresie czytały nas setki tysięcy osób. Tak rzadkie są cechy, które charakteryzują naszych najbardziej oddanych Czytelników. To dzięki Państwa rozumowi, poczuciu obowiązku i uczciwości Kresy.pl przetrwały kolejny miesiąc. Dziękujemy!

Szanowni Państwo, koszt utrzymania portalu Kresy.pl wynosi 16 tys. PLN miesięcznie. Redakcja portalu składa się z 5 osób. Najwyższe wynagrodzenie wynosi 3 tys. PLN brutto. Do tego dochodzą koszty administracyjne, księgowości, serwera oraz obsługi informatycznej portalu — łącznie 2 tys. PLN. Wpływy z reklam są w stanie pokryć zaledwie jedną czwartą tych kosztów. Pozostała część musi pochodzić od Czytelników, dlatego jeszcze raz prosimy: wyceńcie Państwo naszą pracę.

Zobacz także: Na ile wyceniasz miesięczną pracę portalu Kresy.pl?

Redakcja

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz