W styczniu musimy zebrać jeszcze 9 tys. PLN

Wydawanie portalu Kresy.pl kosztuje miesięcznie 18 tys. PLN. Wpływy z reklam wynoszą ok 3 tys. PLN miesięcznie. Pozostałe 15 tys. PLN musi pochodzić od naszych Użytkowników. Do tej pory zebraliśmy 6 tys. PLN. Wierzymy, że dzięki zaangażowaniu Czytelników uda nam się zrealizować zakładany cel.

Budżet portalu Kresy.pl w ponad 80 procentach składa się z darowizn naszych Czytelników. To Czytelnicy naszego medium decydują o tym, jak duże, jak często aktualizowane i jak opiniotwórcze są Kresy.pl. To oni decydują o tym, czy portal będzie się rozwijał, czy też zniknie z medialnej przestrzeni. Każda praca zasługuje na uczciwą zapłatę, jeśli korzystasz z naszych materiałów i uważasz, że mógłbyś za nie zapłacić, prosimy wyceń naszą pracę już dziś i wspieraj nas regularnie.

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

Zobacz także: Dołóż się do budżetu Kresów.pl

Po powiększeniu składu naszej redakcji wydawanie portalu kosztuje nas miesięcznie 18 tys. PLN. Wpływy z reklam wynoszą około 3 tys. PLN miesięcznie. Brakujące 15 tys. PLN musi pochodzić od Użytkowników. Kresy.pl są tworzone przez sześcioosobową redakcję, pracującą w pełnym wymiarze godzinowym. Jeśli cenisz naszą pracę, wyceń ją już dzisiaj.

Kresy.pl

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz