Wielu z naszych Czytelników ceni nasz portal i szanuje naszą pracę, jednak tylko niewielki procent rozumie, że bez regularnego płacenia za treści, które tworzymy, Kresy.pl nie będą w stanie się utrzymać.

Media takie jak, Kresy.pl nie mają szans na utrzymywanie się z reklam. Nie stosujemy krzykliwych tytułów i nie poruszamy tabloidowych tematów. Z rozmysłem stronimy od tematyki, która rozpala ciekawość i emocje tłumów. Uważamy, że media epatujące wulgarnymi treściami ponoszą odpowiedzialność zarówno za zanieczyszczanie sfery publicznej brudami wywleczonymi z życia prywatnego, jak i za psucie gustów i obyczajów swoich odbiorców. Nie zamierzamy parać się podobnym procederem, podobnie jak nie chcemy stawiać się dziś w roli strażnika moralności publicznej. Pragniemy jedynie wytłumaczyć naszym Czytelnikom, dlaczego przyjęliśmy taką a nie inną regułę tworzenia naszego portalu.

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

Nie stoi za nami żaden wielki inwestor, rząd czy partia polityczna, jak to ma miejsce w przypadku innych mediów tak bardzo „niezależnych”, że aż informujących o tym w swoich nazwach. Nie jesteśmy tubą propagandową żadnej grupy interesu, choć pragnęlibyśmy zasłużyć sobie na tytuł rzecznika interesu polskiej wspólnoty narodowej. Życzymy sobie, by naszą linię redakcyjną definiował przede wszystkim katolicyzm, patriotyzm i polityczny realizm. Staramy się nie wygłaszać kazań i nie nadużywać wielkich słów, ale to nie znaczy, że w nie nie wierzymy.

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

Za pracę naszego portalu zapłacić mogą jedynie nasi Czytelnicy i to właśnie oni powinni to robić. Niestety zdecydowana większość internautów uważa, że treści publikowane w sieci są i powinny być za darmo. Dlatego regularnie przypominamy im, że się mylą. Jak głosi popularne powiedzenie: „jeśli coś jest za darmo, to ty jesteś produktem”.

Zobacz także: W sierpniu wsparło nas 215 osób. Pomóż nam budować medialną alternatywę

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

W ciągu pierwszych dziewięciu dni września otrzymaliśmy od naszych Czytelników 4,2 tys. PLN. Wydawanie portalu kosztuje nas miesięcznie 16 tys. PLN. Wpływy z reklam wynoszą około 3 tys. PLN miesięcznie. Brakujące 13 tys. PLN musi pochodzić od Użytkowników. Kresy.pl są tworzone przez pięcioosobową redakcję, pracującą w pełnym wymiarze godzinowym. Jeśli cenisz naszą pracę, wyceń ją już dzisiaj.

Kresy.pl

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz