Dzisiaj szczególnie liczymy na Twoje zaangażowanie. Wiemy, że cenisz nasz portal, wiemy, że dzięki nam zyskujesz wiedzę, której nie zdobyłbyś gdzie indziej, jesteś naszym sympatykiem, jednak, jak dotąd, nie dostrzegałeś potrzeby płacenia za naszą pracę. Tymczasem dziś nie mamy już żadnej wątpliwości: jeśli liczba utrzymujących nasz portal Czytelników szybko nie wzrośnie, będziemy zmuszeni zamknąć Kresy.pl najdalej w przeciągu kilku miesięcy. Prosimy więc, wyceń naszą pracę według uznania i wspieraj nas regularnie. Niech to będzie Twój wkład w budowę rzetelnych, silnych i niezależnych mediów.

We wtorek, jak co tydzień, opublikowaliśmy krótki komunikat, w którym wyszczególniliśmy 30 najbardziej wartościowych materiałów opublikowanych przez nasz portal na przestrzeni minionego tygodnia. Materiały te zostały wybrane ze względu na jedną wspólną cechę: każdy z nich stanowi wartość dodaną, jaką nasz portal wnosi do polskiej debaty publicznej. Bez nas, najprawdopodobniej, nie wiedziałabyś / nie wiedziałbyś o tych wydarzeniach. Każdego tygodnia publikujemy około 260 materiałów informacyjnych.

Obecnie portal zatrudnia 8 osób. Tylko jeden z nas pracuje w niepełnym wymiarze, wszyscy pozostali pracują 8 godzin dziennie, 5 dni w tygodniu. Wydawanie portalu kosztuje nas 22 tys. PLN miesięcznie. Wiemy już na pewno, że w lutym, pierwszy raz od roku, wpływy z darowizn nie przekroczą 10 tys. PLN. Liczymy na to, że dochody z reklam, jak co miesiąc wyniosą około 3 tys. PLN. Oznacza to, że nasza dziura budżetowa wyniesie prawie 10 tys. PLN. Dlatego apelujemy dziś do tych Czytelników, którzy jedynie korzystali z naszej pracy, nie dokładając się do utrzymania naszego medium. Prosimy dołączcie do 200 wspaniałych osób, które finansują nasze działania każdego miesiąca.

Fundacja Kompania Kresowa

ul. Gen. Władysława Sikorskiego 166 / 0.03
18-400 Łomża
nr konta: 60 1020 1097 0000 7302 0195 3702

Kod BIC (Swift): BPKOPLPW

Jeśli Czytelnicy nie będą płacić za naszą pracę nie będzie nas stać na jej wykonywanie. Polska przestrzeń publiczna straci medium opisujące rzeczywistość z punktu widzenia narodowego interesu i politycznego realizmu, jedno z bardzo niewielu mediów, które łączy taką perspektywę z rzetelnym warsztatem dziennikarskim.

Zobacz także: Kresy.pl w piątce najbardziej sprawdzonych mediów według badaczy z Oksfordu

Kresy.pl

Pilnujemy wspólnych spraw

Zależymy od Twojego wsparcia
Wspieram Kresy.pl
0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz