W XXI wieku nie wyobrażamy sobie życia bez Internetu i gadżetów. Handel również nie jest na swoim dotychczasowym miejscu: przeniósł się ze zwykłych sklepów do rzeczywistości online. Co jeszcze ważniejsze, zakupy online pozwalają oszczędzać nie tylko czas, ale również pieniądze. Na przykład korzystając z portalu Rabato możesz zostawić w portfelu nawet 30% swoich zarobków nie ograniczając produktów żywieniowych, ubrań, lub innych mniej użytecznych, ale zdolnych poprawić humor towarów.

Portal Rabato: oszczędzaj mądrze

Częste wycieczki do supermarketu po artykuły spożywcze znacząco wpływają na ogólny budżet, jednak nie powinieneś oszczędzać na artykułach spożywczych, ponieważ zdrowe odżywianie jest kluczem do dobrego samopoczucia. Aby kupić wszystkie niezbędne produkty i wrócić do domu bez pustego portfela, warto wcześniej zaplanować zakupy. Warto wziąć pod uwagę wiele czynników – lokalizację sklepów, ich asortyment, opinie klientów, a najważniejsze – ceny.

Nie musisz odwiedzać stron internetowych każdego sklepu, do którego zamierzasz się udać – wystarczy zapoznać się z odpowiednimi gazetkami promocyjnymi na portalu Rabato, pomagającym zaoszczędzać nie tylko pieniądze, ale i czas. Więcej informacji o portalu znajdziesz pod linkiem www.rabato.com. Między innymi zebrano na nim wszystkie korzystne oferty z Twoich ulubionych sklepów, w których codziennie kupujesz żywność, chemię gospodarczą, kosmetyki, produkty dla dzieci, leki i wiele innych.

Rabato pomaga zmienić życie ludzi na lepsze, ponieważ zyskują szansę na dokonywanie tanich, dobrze przemyślanych zakupów. Masz okazję wybierać spośród mnóstwa interesujących i, co najważniejsze, zyskownych ofert!

Jak oszczędzać jeszcze więcej za pomocą portalu Rabato?

Śledząc rabaty w gazetkach promocyjnych, warto wziąć pod uwagę, że wiele z nich jest okresowych, czyli pojawiają się w określonych miesiącach na określone grupy produktów:

  • grudzień/luty, zimą rabaty zwykle wahają się między 50%-70%, szczyt sprzedaży przypada na luty, ale musisz być bardzo czujny, aby do tego czasu nie wykupiono wszystkich godnych i wysokiej jakości produktów, ponieważ rzeczy dosłownie są usuwane z półek;
  • marzec/maj, wiosenna „wyprzedaż w połowie sezonu” zwykle odbywa się spokojnie, ale w tych miesiącach sklepy mają również przyjemne rabaty do 30%;
  • lipiec/sierpień, pod koniec lata przypada najgorętszy okres letniej sprzedaży, wtedy można naprawdę mało wydać, ponieważ rabaty w popularnych sieciach handlowych sięgają 70%-90%, naprawdę jakościowe rzeczy można kupić prawie za darmo;
  • wrzesień / listopad, w tym okresie odbywa się „wyprzedaż w połowie sezonu”, podobnie jak w okresie wiosenno-jesiennym, rabaty wynoszą zwykle 20%-30%, ważne jest, aby listopad był znanym na całym świecie z „Czarnego piątku”, kiedy rabaty w sklepach mogą osiągnąć 70%.

Dlaczego korzystanie z nowego serwisu Rabato jest tak opłacalne?

Godziny zakupów w centrach handlowych nie zawsze są fajne. Wymagają, poświęcenia na nie trochę (lub nawet dużo) czasu i nierzadko opróżnienia portfela. Alternatywą są zakupy z portalem Rabato. Dlaczego? Oto kilka podstawowych powodów.

Oszczędzasz czas na drogę do sklepu

W napiętym harmonogramie pracy droga jest każda minuta. Nie chcesz tracić czasu na korki w drodze do hipermarketu, aby zabrać stamtąd kilka gazetek promocyjnych? Na naszej stronie znajdziesz je wszystkie, a dodatkowo całkiem za darmo, po czym możesz wybrać przystępne cenowo i opłacalne opcje. Możesz dokonać wyboru w dowolnym miejscu lub czasie. Na przykład między gotowaniem obiadu a spacerowaniem z psem, podczas przerwy na lunch w pracy lub w kolejce w banku – najważniejsze jest, aby mieć pod ręką laptopa lub telefon z dostępem do Internetu.

Wszystko w jednym miejscu

Nie musisz wyszukiwać najtańszych ofert, spacerując po kilku sklepach. Sklepy publikują aktualne promocje w gazetkach. Zwykle gazetka obowiązuje jeden, rzadziej dwa tygodnie i zostaje zaktualizowana w poniedziałek lub czwartek. Jednak nie odkładaj zakupu na ostatnie dni promocji: towary są importowane na konkretną promocję – jeśli zakończy się, możesz zastać pustą półkę. Na kilka sposobów można zapoznać się z treścią takiej gazetki:

  • Przeglądać w Internecie na stronie sklepu;
  • Zainstalować specjalne aplikacje na smartfonie;
  • Przeglądnąć katalog papierowy bezpośrednio w sklepie;

Za pomocą nowego portalu Rabato łatwo porównasz wszystkie rynkowe oferty, wygodnie siedząc na kanapie u siebie w domu, a w razie potrzeby sporządzisz opłacalną listę zakupów.

Dobra wiadomość dla tych, którzy szukają gdzie w Polsce kupić artykuły spożywcze, ubrania, materiały do napraw i budowy, jak i inne rzeczy po konkurencyjnych cenach: popularne hipermarkety często przygotowują korzystne oferty promocyjne dla swoich klientów, z którymi można zapoznać się w specjalnie do tego stworzonych gazetkach promocyjnych, które całkiem za darmo udostępniamy na nowym portalu Rabato.

Artykuł sponsorowany
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz