Kresy - wiadomości, wydarzenia, aktualności, newsy
  • Szukaj
  • Kresy.pl na facebooku
  • Kresy.pl na Twitterze
  • Wydarzenia
  • Publicystyka
  • Kresopedia
  • Wspieraj
  • Komentarze
  • 1,5% podatku
  • Menu
Wspieraj
  • Artykuły
  • Komentarze
  • Roman1 17 December 2019, 15:30 Szef Pentagonu o groźbach Erdogana: jeśli są poważne, Sojusz będzie musiał je przedyskutować

    Putin, Erdogan, trochę Macron, reszta to marionetki

  • Roman1 17 December 2019, 15:25 Projekt ustawy o decentralizacji Ukrainy nie przewiduje specjalnego statusu dla Donbasu

    Patrząc na załączoną mapę Krym nie jest ukraiński i nie jest rosyjski. Czyj zatem? Czyżby Polski, gdyż Polska nigdy nie uzna aneksji Krymu. Gdyby tak miało być, to proszę jeszcze o piękną Odessę.

  • gutek 17 December 2019, 15:23 Erdogan: Turcja uzna zbrodnie popełnione na rdzennych Amerykanach za ludobójstwo

    oko za oko, nie ma co kałbojom popuszczać

  • Roman1 17 December 2019, 15:19 Doradca prezydenta Dudy o relacjach z Amerykanami: "wyszliśmy na idiotów"

    To jak Polska będzie wypowiadać się o Rosji zależy wyłącznie od USA, gdyż nasza niepodległość przypomina niepodległość z okresu komuny. No może wtedy byliśmy bardziej niezależni.

  • UczSieHistorii 17 December 2019, 13:28 Doradca prezydenta Dudy o relacjach z Amerykanami: "wyszliśmy na idiotów"

    Biedni ludzie którzy kompletnie nie rozumieją o co w tym wszystkim chodzi, a Duda to taki typ człowieka, że osobiście lepiej się czuje, że może sobie pochodzić po białym domu i to są jego ambicje.

  • lp 17 December 2019, 13:21 Doradca prezydenta Dudy o relacjach z Amerykanami: "wyszliśmy na idiotów"

    Pan profesor był uprzejmy powiedzieć to, co na tym portalu wielu Polaków pisze od lat. Szkoda, że pewnie zostanie przemilczany przez główny ściek medialny. Być może szerokie rozpropagowanie jego opinii ruszyło by mózgami lemingów biegających od promocji do promocji w Biedronce czy innym Lidlu a interesujących się losem swojego kraju jak zeszłorocznym śniegiem.

  • vektor 17 December 2019, 10:52 Erdogan: Turcja uzna zbrodnie popełnione na rdzennych Amerykanach za ludobójstwo

    Erdogan Brawo

  • turkuc_podjadek 17 December 2019, 09:42 Erdogan ostrzega: możemy zamknąć bazę NATO w Turcji

    To teraz pora na uznanie ludobójstwa Indian (i wszelkich innych nacji od Wietnamu po Irak)

  • lp 17 December 2019, 06:40 Hiszpania: kibice wyzywali ukraińskiego piłkarza od "nazistów", ukraińskie MSZ interweniuje

    W Polsce co bardziej aktywnych kibiców wyłapano by i mieli by sprawę za "mowę nienawiści". No chyba, że rzecz dotyczyła by Rosjanina to wtedy łże media piały by z zachwytu nad "obywatelską postawą".

  • Tutejszym 17 December 2019, 04:51 Jacek Międlar na wolności. Postawiono mu zarzuty publicznego nawoływania do nienawiści

    Panie Jaro7, toć to nie jest żaden lewak tylko wrogi nam,
    zawzięty upowiec, sierota po Banderze.
    Na zbrodnie Ukraińców nie patrzy, to były ich zasługi?

  • Tutejszym 17 December 2019, 04:37 Szef ukraińskiej dyplomacji i neobanderowiec oskarżają Węgry o dążenie do aneksji Zakarpacia

    100/100 ) Panie @Beresteczko1651

  • Tutejszym 17 December 2019, 04:30 Merkel wyjaśniła, dlaczego Niemcy zaczną wpuszczać gastarbeiterów spoza UE

    Merkel wpuściła do Niemiec ponad 1,1mln uchodźców, wydała na nich ponad 25 mld. euro.
    Teraz szuka tych, którzy będą ich utrzymywać w Niemczech albo u siebie.
    Tak skończył się były niemiecki sen o "czystości rasowej"?
    Teraz Niemcy powinni zakasać rękawy i pracować na swoich uchodźczych panów?

  • PrawicaPolska 16 December 2019, 23:44 W ciągu czterech dni Polacy złożyli się na nową ciężarówkę dla Irańczyka

    Dodam jeszcze, że musimy o tym pamiętać, bo oni dobrze wiedzą i pamiętają, że Polacy to Polachy, to Lechici - to Lechistan. Dobrze się dzieje, że Polacy coraz bardziej to sobie uświadamiają i wracają do swoich korzeni etniczno-kulturowych

  • PrawicaPolska 16 December 2019, 23:35 W ciągu czterech dni Polacy złożyli się na nową ciężarówkę dla Irańczyka

    Racja. Nazwa Iran wywodzi się wprost ze słowa Airian, co oznacza Arian=w sensie Aryjczyków. JHakieś 2500 lat pne grupy etniczne Aryjskie wyruszyły z obszarów Kujaw, Pomorza i Wielkopolski w kierunku Azji Mniejszej i Indii. To była wędrówka jakby do korzeni, bo wcześniej ponad 8000 lat pne wędrowaliśmy z rejonu Zagros i jeziora Wan oraz żyznego półksiężyca do Azji i Europy. To dlatego Kurdowie, Persowie, większość Asyryjczyków, Pusztuni oraz bramini w Indiach to nasi bracia po mieczu, ta sama grupa etniczna i kulturowa co Słowianie. Ariowie to MY.

  • mama 16 December 2019, 22:59 Media: szef MSZ Finlandii chciał potajemnie ściągnąć do kraju dzieci bojowników ISIS

    a tu dalszy ciąg histrii, ale "żetelne kresy" juz o tym milczą...
    https://yle.fi/uutiset/osasto/news/is_finland_looking_to_repatriate_terrorists_5_relevant_questions_about_the_security_issues_around_finns_held_at_al-hol/11118523

  • Piotrx 16 December 2019, 20:40 Na Zakarpaciu stanął pomnik węgierskiego bohatera narodowego. Jego odsłonięcie stoi pod znakiem zapytania [+FOTO]

    Ruś Zakarpacka
    http://www2.kki.pl/pioinf/przemysl/dzieje/rus/zakarpacka.html

    "...Żeby nie pozostawić u czytelnika niedosytu, opiszemy krótko dzieje Rusinów zakarpackich. Obszar ten należał do Panonii, a jego ludność z węgierska nazywano Oroszok. Nazwa ta nie ma nic wspólnego z Unżegami, którzy najprawdopodobniej słowo „Ruś" nad Dniepr przynieśli, bo Waregowie nad Karpatami nigdy nie panowali. Tym samym kreślenie przez dzisiejszych mitomanów map, na których za czasów Włodzimierza Karpaty są w granicach „wielkiej Ukrainy", jest zwyczajną fikcją. Oroszok, to jakiś archaiczny zabytek językowy, który, Bóg wie, skąd w Karpaty przywędrował, a później cicho zginął, jak potok górski w nurtach Dniestru.

    Chrześcijaństwo dotarło na Zakarpacie już w dobie działalności świętych Cyryla i Metodego oraz jego uczniów. Łacińscy Madziarzy lansowali znów swój obrządek. Dlatego na Zakarpaciu współżyły obok siebie w pełnej zgodzie świątynie obrządku słowiańskiego i łacińskiego.

    Trochę Rusi na obszar zakarpacki wprowadził książę Fiodor Koriatowicz, wnuk Gedymina. Stało się to za zgodą króla Ludwika Węgierskiego (1370-1382), ojca królowej Jadwigi. Bracia Fiodora mieszkali na Podolu, ale chyba nie kochali swej krainy, która w herbie miała złote słońce na białym tle, skoro zamienili ją na inne krainy. Jerzy upodobał sobie Ruś Czerwoną, a potem Multany, Aleksander -Wołyń, Fiodor - Węgry.

    Fiodor zasłużył się królowi Ludwikowi i jego ojcu Robertowi i od nich otrzymał we włodarstwo kraj Oroszok. Nowy żupan sprowadził tu swoich wielmoży i urzędników oraz liczne zastępy osadników ruskich z Podola. W taki sposób rozpoczęła się rzeczywista kolonizacja kraju Oroszok, który odtąd miał się stać „Rusią węgierską". Swój gród warowny i stolicę Fiodor założył w Mukaczewie, a sam zaczął się tytułować Dux Mukacianis. Ruski charakter opisanej krainy utrwalać zaczęli mnisi ruscy z klasztoru założonego przez Fiodora na Czerwonej Górze - monastyru Św. Mikołaja Cudotwórcy.

    Taka jest prawda „goła i gorzka". Zakarpacie za Włodzimierza nie było jeszcze ziemią ruską, tak jak nie była nią Chełmszczyzna czy obecna Galicja ...."

  • Kojoto 16 December 2019, 20:14 Łódź: Ukrainiec zamordował Ukraińca

    Nie przeczé, ze wielu Ukrainców w Polsce to normalni pracujacy ludzie, pewnie wiekszosc. Jednak odsetek wsród nich zwyrodnialych psychopatów jest zatrwazajacy...

  • Kojoto 16 December 2019, 20:07 Polski żołnierz zmarł na Łotwie

    Droga Redakcjo - zmiencie zdjécie, podejrzewam, ze kazdy kto zna tego zolnierza z ilustracji - przezywa szok po przeczytaniu tytulu. Uszanowanie.

  • Kojoto 16 December 2019, 20:03 Izba Gmin najbardziej "homoseksualnym" parlamentem świata. W tym aspekcie przodują Konserwatyści

    pedalski kraj...

  • Kojoto 16 December 2019, 19:57 Hiszpania: kibice wyzywali ukraińskiego piłkarza od "nazistów", ukraińskie MSZ interweniuje

    Poplakal sie w szatni..? Istotnie zachowanie godne ukrainskiego szowinisty. Nie interesuje sie pilka, ale zarzuty kibiców moga nie byc bezpodstawne.

  • gutek 16 December 2019, 19:03 Ordo Iuris: aktywista LGBT agitował dzieci w Poznaniu pod pozorem zajęć z pierwszej pomocy

    aktywista LGBT brzmi jak jebana pedalska kurwa

  • gutek 16 December 2019, 19:02 Jelenia Góra szykuje umowę o partnerstwie z neobanderowcami

    dobra, a ktoś zadał pytanie kto i co z tego będzie miał?

  • vektor 16 December 2019, 17:21 Jelenia Góra szykuje umowę o partnerstwie z neobanderowcami

    Popieram w 100%

  • vektor 16 December 2019, 17:19 Ordo Iuris: aktywista LGBT agitował dzieci w Poznaniu pod pozorem zajęć z pierwszej pomocy

    To teraz rodzice powinni złożyć pozew przeciwko placówce, urzędowi miasta i pozew cywilny.

  • Czeslaw 16 December 2019, 16:41 Hiszpania: kibice wyzywali ukraińskiego piłkarza od "nazistów", ukraińskie MSZ interweniuje

    A w Polsce to wielbiciele Bandery rządzą przy wsparciu władz i części samorządów III RP. Wstyd i hańba.

  • Roman1 16 December 2019, 16:22 Szczerski: Polska nigdy nie będzie dążyć do antagonizmu między Zachodem a Rosją

    Może w przyszłości nie będzie, ale w czasie teraźniejszym robi to nieustannie.

  • Roman1 16 December 2019, 16:19 Amerykański niszczyciel wypłynął na Morze Czarne

    Imperializmu amerykańskiego c.d.

  • marvix 16 December 2019, 15:38 Jelenia Góra szykuje umowę o partnerstwie z neobanderowcami

    Na to wychodzi, że samorządowcy z Jeleniej Góry sympatyzuje z banderowcami, którzy stawiają pomniki mordercom małych polskich dzieci i kobiet. Chyba, że są zwykłymi Jeleniami i nie wiedzą z kim się 'swatają', ale w to raczej wątpię. Ja tutaj widzę lukę w polskim prawie. Wszelkie stosunki z ludźmi czy instytucjami, które wychwalają faszyzm, banderowców powinny być prawnie zabronione i zerwane.

  • lp 16 December 2019, 14:51 Merkel wyjaśniła, dlaczego Niemcy zaczną wpuszczać gastarbeiterów spoza UE

    Tak skończył Rzym. Nie chcieli walczyć ani pracować więc wyręczali się barbarzyńcami, którzy po przejęciu zdobyczy ich cywilizacji obrócili broń i wiedzę przeciwko swoim dawnym zwycięzcom i panom. Czy się skończyło - wiadomo.

  • lp 16 December 2019, 11:59 Turecka armia otrzyma drony wyposażone w karabin maszynowy [+VIDEO]

    I jak takiemu dronowi (czy innym robotom bojowym) będzie poddać się, gdy walka straci sens? Nastąpi dalsza eskalacja bezwzględności i okrucieństwa, wszak na litość maszyny raczej nie ma co liczyć.

  • lp 16 December 2019, 11:48 Na Ukrainie odsłonięto tablicę upamiętniającą znanego piłsudczyka [+FOTO]

    do @gutek: Biorąc pod uwagę ruinę kraju po Wielkiej Wojnie i wojnach z Ukraińcami i bolszewią, fakt że kraj w zasadzie był zlepkiem trzech krajów (po zaborcach), dwa kryzysy światowe w tym jeden zwany Wielkim (nie bez przyczyny) to i tak nieźle. Nie żebym był fanatykiem Sanacji, ale trzeba odrzucić uprzedzenia i oceniać racjonalnie. Co do dzisiejszych "elit" nie wypowiadam się, bo nie chcę sobie (i innym) popsuć dnia. Gdyby wojna wybuchła kilka lat później, wskaźniki gospodarcze były by o niebo lepsze. Los podłożył nam nogę przy samym wybiciu się do skoku w lepsze jutro, skutki upadku odczuwamy do dziś.

  • pik 16 December 2019, 10:08 Turecka armia otrzyma drony wyposażone w karabin maszynowy [+VIDEO]

    Dron, który musi zbliżyć się do celu na odległość strzału, sam będzie łatwym celem do zniszczenia, szczególnie, że nie będzie mógł wykorzystać żadnych naturalnych osłon (budynki, drzewa zagłębienia terenu itp.) w przeciwieństwie do naziemnego przeciwnika.

  • jaro7 16 December 2019, 10:04 Łódź: Ukrainiec zamordował Ukraińca

    .Współczuję mieszkańcom,bo takie libacje podejrzewam co weekend.To że obawiają się o swoje życie tez sa to słuszne obawy.O służby nie pytam,bo po co.

  • Poznaniak74 16 December 2019, 08:59 Na Ukrainie odsłonięto tablicę upamiętniającą znanego piłsudczyka [+FOTO]

    Do @Czeslaw PO PIERWSZE to nie były żadne "Legiony Piłsudskiego" a Naczelnego Komitetu Narodowego
    PO DRUGIE Prezydent USA Wilson i jego zaoceaniczni krajanie delikatnie pisząc "w głębokim poważaniu" mieli Piłsudskiego i to co robi, dla "sprawy polskiej" najwiecej tam zrobił Ignacy Paderewski
    PO TRZECIE podczas Konferencji Wersalskiej dzięki Romanowi Dmowskiemu i Ignacemu Paderewskiemu "pamiętano" o "Błękitnej Armii" gen. Hallera wchodzacej w skład sił zbrojnych zwycięskiej ENTANTY, a nie o jakiś tam "legionach" walczących po stronie pokonanych państw centralnych

  • gutek 16 December 2019, 07:58 Na Ukrainie odsłonięto tablicę upamiętniającą znanego piłsudczyka [+FOTO]

    ten wasz wyidealizowany i zmitologizowany okres międzywojenny to sanacja, korupcja, analfabetyzm, bieda i debilizm elit. Wg badań Uniwersytetu Groningen (Holandia) W 1938 roku PKB na mieszkańca w Polsce wynosiło 2801 dol. rocznie. W porównaniu podczas zaborów, w 1910 - 2169 dolarów. Biorąc pod uwagę inflację dolara to gołym okiem widać "sukcesy" waszej obsranej sanacji.

  • gutek 16 December 2019, 07:45 Szczerski: Polska nigdy nie będzie dążyć do antagonizmu między Zachodem a Rosją

    a czym jest to ciągłe szczekanie na Rosję, absolutny brak jakichkolwiek artykułów nt Rosji z chociażby cieniem pozytywizmu, o decyzji o niepodjęciu wznowienia małego ruchu granicznego z Kaliningradem nie wspominając? Gadu gadu, piardu piardu, smrodu smrodu. Demagog ze wsi.

  • Czeslaw 16 December 2019, 07:32 Na Ukrainie odsłonięto tablicę upamiętniającą znanego piłsudczyka [+FOTO]

    To dzięki właśnie tej "obrzydliwej sanacji" odzyskaliśmy niepodległość w 1918 r a potem w 1920 r. pokonaliśmy bolszewików. Gdyby nie legiony Piłsudskiego to nikt by o nas na Konferencji Wersalskiej nie pamiętał, chyba nawet i prezydent Willson nie umieścił by w swojej deklaracji punktu o Polsce z dostępem do morza. Na Konferencji w Wersalu żadna granica nie była nam przyznana dzięki dyplomacji, o wszystkie granice musieliśmy toczyć boje.

  • AlexWolf 15 December 2019, 22:46 W ciągu czterech dni Polacy złożyli się na nową ciężarówkę dla Irańczyka

    Wspaniale, z Persami należy utrzymywać dobre relacje, byli naszymi sojusznikami przeciwko Imperium Osmańskiemu i nie tylko, handel, kultura itp.

  • AlexWolf 15 December 2019, 22:41 Na Ukrainie odsłonięto tablicę upamiętniającą znanego piłsudczyka [+FOTO]

    Obrzydliwa masońska satanistyczna sanacja

  • PrawicaPolska 15 December 2019, 22:12 W ciągu czterech dni Polacy złożyli się na nową ciężarówkę dla Irańczyka

    Irańczykom, Persom nie tylko można ale trzeba pomagać. To nasi bracia po mieczu - Indoeuropejczycy. Kswar to Słońce a u nas skwar to słoneczna spiekota, Swaróg i Swarożyc to nasi prasłowiańscy bogowie. Poza tym to nasi sprzymierzeńcy i sojusznicy, prawdziwi bo mamy wspólnego zajadłego wroga. Brawo Polacy = Lechici.

  • Kojoto 15 December 2019, 19:02 Ukraina ponawia swoje „oczekiwania” względem Polski ws. „uporządkowania miejsc ukraińskiej pamięci”

    Szowinistyczne gnidyrozumieją tylko język siły.... Szkoda, że "Warszawa" w ogóle podejmuje z nimi rozmowy.

  • Kojoto 15 December 2019, 18:18 Prawybory w Konfederacji: miażdżące zwycięstwo Krzysztofa Bosaka w Warszawie

    Po ostatnich tekstach JKM - wygląda na to, że on jednak sie wypalił... Niedawno krytykowałem Zietek-Wielomską za atakowanie JKM podczas gdy startowała z list Konfederacji. Dziś ta sama miara zeruje moje dawne poparcie dla JKM. Mam nadieję, że młodsi liderzy Konserwatywnych-Liberałów okażą więcej rozsądku niż Korwin.

  • PrawicaPolska 15 December 2019, 17:55 Media: Świnoujście śpi na ropie? Kanadyjska firma chce to sprawdzić

    Obecność na tym obszarze ropy i gazu metodami sejsmicznymi stwierdzili już dawno polscy geolodzy i geofizycy w latach siedemdziesiątych i osiemdziesiątych i to oni są ich odkrywcami a nie kanadyjczycy. Kanadyjczycy chcą tylko eksploatować zasoby surowcowe kolonii Polin.

  • Kojoto 15 December 2019, 17:38 Jacek Międlar na wolności. Postawiono mu zarzuty publicznego nawoływania do nienawiści

    Polaków potępiających niemieckich nazistów, ukraińskich szowinistów i rosyjskich, żydowskich i wszystkich innych komunistów. Oskarża się z paragrafu, który powinien być stosowany wobec wielbicieli Marksa i Trockiego, czy neo-banderowców którzy łeb podoszą w RP.

  • Kojoto 15 December 2019, 17:35 Jacek Międlar na wolności. Postawiono mu zarzuty publicznego nawoływania do nienawiści

    11m - twój wpis wygląda na próbę prowokacji... nie udało Ci się.

  • jaro7 15 December 2019, 17:31 Sąd w Wejherowie skazał niemieckiego przedsiębiorcę uważającego się za hitlerowca

    Skazał bo kobieta którą obrażał to żona polityka PiS.Poniewierał długi okres ,wiele osób,poniżał ,pochwalał nazizm i dostał (biznesmen) 20 tys kary.A Polak który odpowiedział ukraińcowi zwykłym potocznym zdaniem(podrasowanym przez wymiar sprawiedliwości do tzw "mowy nienawiści") otrzymał 7,5 tys plus 800 zł kosztów

  • jaro7 15 December 2019, 17:20 W ciągu czterech dni Polacy złożyli się na nową ciężarówkę dla Irańczyka

    Brawo,dobra inicjatywa,Irańczykom można pomagać.

  • PrawicaPolska 15 December 2019, 14:26 Konfederacja wzywa do obrony polskiej miedzi [+VIDEO]

    Należy więc chronić przed obcym przejęciem nie tylko najbogatsze na Świecie, dolnośląskie złoże polimetaliczne, ale także śląskie złoża Zn,Pb metali rzadkich - Mo, W, Sn oraz metali ziem rzadkich - skandowce i lantanowce. Jest to rejon Zawiercia, Myszkowa, Mrzygłodu aż do miejscowości Kozie Głowy. Firmie Rathdowney nie chodzi o cynki ołów, tylko o te pozostałe od których nie będzie ponosiła opłat eksploatacyjnych i podatków od wielkości wydobycia. Polska ma jeszcze kilka złóż metali ziem rzadkich i radioaktywnych.

  • PrawicaPolska 15 December 2019, 14:09 Konfederacja wzywa do obrony polskiej miedzi [+VIDEO]

    Panowie z Konfederacji. Powielacie błędny slogan jakoby złoże, którym dysponuje KGHM było jedynie złożem miedzi. Otóż tak nie jest, bo jest to złoże polimetaliczne zawierające tak ok. pół tablicy układu okresowego pierwiastków do odzyskiwania. Miedzi jest najwięcej, ale obok niej występują pierwiastki, metale szlachetne, metale rzadkie oraz metale ziem rzadkich i inne strategiczne. Takie np. jak Ag, Au, Pt i inne platynowce, Ti, V, W, Mo, Ni, Co, Re, Cd, Ga, Ge, Sn, Se, skandowce i lantanowce, U. Zagranicznych inwestorów bardziej interesuje odzyskiwanie tych metali i pierwiastków towarzyszących niż samej miedzi. Należy zadać pytanie dlaczego KGHM przez dziesiątki lat istnienia nie podjął ich produkcji ze złoża?????, prowadząc tak zwaną "rabunkową gospodarkę złożem, ograniczając się tylko do produkcji Cu i daleko później Ag, szczątkowo Pb, Re, Ni, ten ostatni jako siarczan niklu.

  • janusz123 15 December 2019, 12:43 Donieccy separatyści gotowi na wycofanie oddziałów z linii frontu

    Bandersyny nie chca pokoju, ich istnienie i kasa zalezy od wojny domowej. Bez tego sa i beda zwyklym gównem

« Poprzednia 1 … 429 430 431 432 433 … 3,451 Następna »
Wyłącz reklamyZaloguj sięNewsletter

Ostatnio aktywni

  • janusz13
  • trifleas
  • Pawel Latacz
  • Bartosz
  • Jasno to widze
  • marvix
  • solaris
  • franciszekk
  • Z_PL
  • elbezet
  • Wydarzenia
    • Polityka
    • Gospodarka
    • Kresy
    • Społeczeństwo
    • Kultura
    • Religia
  • Publicystyka
    • Opinie
    • Analizy
    • Wywiady
    • Reportaże
    • Felietony
    • Omówienia
    • Ludzie
  • Kresopedia
    • Historia
    • Architektura
    • Literatura
    • Sztuki piękne
    • Kartografia
    • Biblioteka
    • Wideoteka
    • Fonoteka
    • Geografia
  • Regiony
    • Afryka
    • Ameryka
    • Azja Centralna
    • Azja-Pacyfik
    • Białoruś
    • Bliski Wschód
    • Estonia
    • Europa Północna
    • Europa Południowa
    • Europa Środkowa
    • Europa Zachodnia
    • Kaukaz
    • Litwa
    • Łotwa
    • Mołdawia
    • Polska
    • Rosja
    • Ukraina
  • Redakcja
    • Tomasz Kwaśnicki
    • Tomasz Rola
    • Karol Kaźmierczak
    • Marek Trojan
    • Krzysztof Janiga
    • Adam Szabelak
    • Mateusz Pławski
    • Paweł Król

Wspieraj Kresy i czytaj bez reklam.
1 zł = 1 dzień dostępu.

Pomóż nam dziś dopłynąć do brzegu! Nasz Dzienny koszt wynosi 723 PLN. Do Tej Pory zebraliśmy 100 PLN.
Załoga portalu Kresy.pl
Dołącz teraz
13%
Przewiń do góry