• Dlatego rewelacji tam nie ma.Rosja miała swe 5 minut gdy Ukraina oglaszala niepodleglosc.Gdy oglaszala "secesje" i wychodzila ze składu ZSRR terytorium powinna mieć takie gdy była przyjmowana w jego skład.Tak samo powinni postapic z Litwa i Bialorusia.
    Teraz to tak sobie nagrabili ze mogą zapomnieć.Zreszta swiat tak prowadzony zmierza ku zagładzie.

  • Panie wilku. Pan JKM jest / był bardzo mądrym facetem. Przynajmniej ja miałem o nim taką opinię przez długie lata. Na pewno ma bardzo rozwinięty instynkt posiadania, ale o stoczenie się JKM do poziomu Niesiołowskiego lub prostytucję moralną w celu zdobycia zasobów finansowych to ja jego nie posądzam. Czas jego szokowania i uwodzenia młodych ludzi inteligentnymi absurdami kończy się. Przypuszczam że widzi swoje nieuchronne odpadnięcie z kursu. Czy odejdzie w pełnej sławie mołojeckiej czy też innej to ja nie wiem. Ważne jest dla mnie że może być potencjalnie niebezpieczny zanim zejdzie ze sceny. Pozdrawiam.

  • "Co do Poroszenki, to też jestem zdania jak J.E. prezydent Putin, że najlepiej będzie jak Ukraińcy się poddadzą i wycofają swoje wojska na zachód." - jesteś zdrowo pierdolnięty :))) Ruski pachołku - cały świat przekonał się już o zbrodniczości putlera adolfa wissarionowicza. Fallon mówi Putinowi - "paszoł won" :
    http://www.independent.co.uk/news/world/asia/malaysia-airlines-mh17-crash-michael-fallon-tells-putin--get-out-of-east-ukraine-9617051.html

  • Chinczycy zabrali swoje platformy wiertnicze z Morza Zoltego z wod terytorialnych Wietnamu.W czasie wojny chińsko-wietnamskiej w latach 80 ub.wieku niczym Chinczykom nie ustępowali.Tymbardziej ze walki dotyczyly tylko pogranicza.Budowe instytucji finansowych Rosja z Chinami rozpoczely jeszcze za Mao-Tse-Tunga.My tez mielismy możliwość poznania instytucji finansowych ZSRR w ramach RWPG opartego na tzw."rublu transferowym" który był droższy od.......dolara 1$ = 0,95 rubla transferowego.Przypomne tylko ze ZSRR zamawial w PRL-u dużo statkow w naszych stoczniach.Tyle ze cale wyposazenie - radary,elektronika i elektryka wg.zleceniodawcy czyli ZSRR musiala być niemiecka,szwedzka,angielska lub innego zachodniego państwa.ZSRR również zalatwily Chiny na dostawach surowcow czego było ochłodzenie stosunkow miedzy tymi krajami.Tymbardziej ze pomimo obietnic ZSRR ze nie będzie wspieral zadnej ze stron konfliktu wojny wietnamsko-chińskiej pomagal militarnie Wietnamowi.Chinom zależy na powolnym zasiedlaniu rosyjskiej Syberii - do czego sa potrzebne banki Rosji Chinom.Chyba ze do przejecia.

  • votum_separatum 20 July 2014, 18:37 Labirynt śledztw

    @Tutejszym/007 :-D Skąd wziąłem 40 000 km? Z twojego postu (jeden wyżej). O czym piszesz, byłeś szpiegiem w ZSRR i pisałeś raporty? Może spadłeś na spadochronie do bazy wojsk rakietowych gdzie się przechadzałeś między silosami? Facet jesteś zdrowo stuknięty! Co do prawdy - samolot zestrzelili twoi kumple z CIA rękami Ukraińców. I nie wypowiadaj się w imieniu innych. Jedyne co się dzieje z tobą kiedy stara się dostać do ciebie promyk prawdy to chwilowe zakłócenie matrixu w jakim funkcjonujesz. I jeszcze jedno, wracając do meritum jak już walnąłeś o rozpoznaniu radiolokacyjnym nad Szwecją, to przypominam, że ględziłeś coś o widzeniu wszystkich nagle powstających źródłach ciepła. Zatem ujawnię ci rąbka tajemnicy, że nawet najlepsze pokładowe systemy ostrzegania o zbliżających się pociskach rakietowych nie mają 100% skuteczności, przy czym taki samolot lata zwykle na pułapie kilku kilometrów, więc nie chrzań głupot o amerykańskich wynalazkach widzących ślad cielpny z cytuję @Tutejszym/007: " Szpiegowskie satelity wiszące nad powierzchnią ziemi na wysokości 40 tys. km widzą wszystkie nagle powstające źródła ciepła." Agencie 007!

  • tutejszym 20 July 2014, 18:21 Labirynt śledztw

    Votum_separatum, to z konsoli odpalania rakiet w FR przesiadłeś się na konsolę odpalania bzdur w obronie Putina. Putin przecież nigdzie nie zaprzeczył faktowi odpalenia rakiety przez separatystów. Zasięg urządzeń z Polski to 350 km, ile w rzeczywistości to ja nie wiem, ty może zmyślisz. Ale niewiele brak do śledzenia wschodniej granicy FR. Skąd wziąłeś te 40000km. Nawet za komuny śledziliśmy na ekranach startujące myśliwce w Szwecji. Tajemnicą są parametry urządzeń i ich osiągi oraz dane na temat czego przeciwnik nie ma i w czym blefuje. W swoim ostatnim raporcie z ZSRR wykazałem kłamstwa propagandy na temat co mają a czego w rzeczywistości nie mają. Więcej do byłego ZSRR nie wysłano mnie, i tak wiedziałem że jest to moja ostatnia misja. Słuchaj dyspozycyjny ruski agencie, podaj że minister obrony USA i Prezydent Obama kłamią, że Ty tak mówisz, tylko Ty znasz prawdę. Putin słowom Obamy nie zaprzeczył. Masz za zadanie zwodzić, zaciemniać, zmieniać temat. Rób to, ale nie rób nam zupy z mózgu, jesteś na to za głupiutki.

  • Tragedia, tragedia, a tam każdy dzień tragedia, czemu zachód tego nie pokazuje. http://www.youtube.com/watch?v=doWweFTdOHc#t=23

  • votum_separatum 20 July 2014, 18:06 Putin: jesteśmy w kontakcie z prezydentem Ukrainy

    Nie dokońca, niektóre technologie Chińczycy kradną głównie z Rosji, wystarczy spojrzeć na ich lotnictwo wojskowe i wiele innych dziedzin techniki wojskowej. Co do Poroszenki, to też jestem zdania jak J.E. prezydent Putin, że najlepiej będzie jak Ukraińcy się poddadzą i wycofają swoje wojska na zachód.

  • Gdyby to powiedział Putin ,nie miało by to wagi, takie słowa w ustach Chińskiego polityka
    to poważna sprawa.Gdy Teng Siao Ping oświadczył w czasie wizyty w USA ,że Wietnam zostanie ukarany , Wietnamczykom nie było do śmiechu. Dwa lub trzy tygodnie później Chiny wkroczyły
    na terytorium Wietnamu. Chiny i Rosja rozpoczęły budowę instytucji finansowych konkurencyjnych
    dla MFW i podobnych . Co przy rezerwach finansowych Chin brzmi dla zachodnich sępów groźnie.

    tagore

  • adriangdz 20 July 2014, 17:50 Ukraina - sytuacja na froncie [GRAFIKA]

    dajecie ostatnio sporo grafik i mapek, niestety z opisami po rosyjsku. Nie znając rosyjskiego ani nawet cyrylicy mogę się domyśleć nazw miast, ale z opisami ciężko. Było by miło, gdybyście tłumaczyli choćby legendy mapek na polski. Taka prośba od nieznających rosyjskiego ;)

  • Wspolpraca Rosji z Chinami trwa nieprzerwanie od 1945r.i jakos to nikogo nie przerazalo ani nie przeraza."Wspolpraca" ta opiera się na imporcie glownie surowcow z Rosji,bo technologie Chinczycy jeżeli już kradna to raczej z USA lub Europy.Rowniez takowa wspolprace oparta z Rosja na surowcach jest/ma UE.Mnie martwi w tak dramatycznych sytuacjach bierność,slabosc i wręcz poddancza zaleznosc europejskich przywodcow wobec Putina.Obchodzenie się z nim jak ze smierdzacym jajem może spowodować, ze te jajo nadymając się wlasna pycha peknie a jego smrod rozleje się po całej Europie.Bac się następstw podjętych decyzji w słusznej sprawie to tchórzostwo na niewyobrazalna skale .

  • Nie dziwię się tym rządom ,całkiem niedawno Chiny oświadczyły ,że faktem jest porozumienie
    o współpracy pomiędzy Rosją i Chinami ,oczywiście nie wymierzone w nikogo konkretnego .
    Plus stwierdzenie ,że USA zagraża integralności terytorialnej Chin.
    Czy trzeba więcej by wielu było ostrożnych?

    tagore

  • Putin oprócz tego ze zaczyna brnac w "slepa uliczke",to swymi "postulatami" robi się smieszny.Dziwie się tylko rzadom państw które stracily swych obywateli po zestrzeleniu tego samolotu ze przyjely postawe "strusia" wobec Rosji.Taka samo jaka przyjal rząd Tuska.

  • Co do "[w oryginale autor stosuje liczbę mnogą i z neiwiadomych powodów pisze w tym miejscu o "samolotach" - KRESY.PL]" - wcześniej była mowa, jakoby oprócz boeinga strącono także jeden z myśliwców ukraińskich. Myślę więc, iż o to chodziło.

  • Trzeba przyznać ,że oferta poddania się jest przedstawiana Poroszence i Ukrainie przez Putina
    bardzo uprzejmie.

    tagore

  • Ruskie idiotyzmy nakazane i powielane przez agenturę. Występuje"macanie", czym by tak można przykryć zbrodnię zbrodniczego reżimu Rosji. Podli ludzie do podłych zadań...

    http://www.rp.pl/artykul/31,1127096-Kerry--System-rakietowy-do-zestrzelenia-MH17-pochodzil-z-Rosji.html

    .... Kerry wyliczył całą listę dowodów, które zdaniem USA wskazują, że malezyjski Boeing 777 był najprawdopodobniej zestrzelony rakietą ziemia-powietrze SA-11 z miejsca kontrolowanego przez prorosyjskich separatystów i pochodził z Rosji.

    Zdaniem USA w ostatnim czasie Rosja wysłała separatystom konwój sprzętu wojskowego, obejmujący nawet do 150 pojazdów, w tym czołgi, a także wiele wyrzutni rakietowych i artylerię. - Wszystko to zostało przetransportowane z Rosji na wschodnią Ukrainę i przekazane separatystom. Wiemy również, że separatyści byli szkoleni przez Rosjan, jak używać tego zaawansowanego sprzętu - powiedział Kerry.

    Jak dodał, USA wiedzą, że separatyści byli w posiadaniu systemu Buk przynajmniej od poniedziałku 14 lipca, gdyż pokazywały to opublikowane tego dnia w mediach społecznościowych zdjęcia. Ponadto, jak dodał, w czwartek, na kilka godzin przed katastrofą, media społecznościowe pokazały, jak ten właśnie system był transportowany między dwoma miastami kontrolowanymi przez separatystów, w pobliżu miejsca, gdzie samolot spadł i skąd odpalono rakietę ziemia-powietrze. Na podstawie obrazów satelitarnych USA znają trasę odpalonej rakiety.

    Wkrótce po katastrofie, przypomniał Kerry, tzw. "minister obrony" samozwańczej Donieckiej Republiki Ludowej Igor Striełkow na mediach społecznościowych chwalił się, że separatystom udało się zestrzelić wojskowy samolot transportowy. Kiedy okazało się, że to samolot pasażerski, informacja ta została usunięta.

    Kerry poinformował też, że przekazane przez ukraińskie służby bezpieczeństwa zapisy dźwiękowe z rozmowy między liderami separatystów o zestrzeleniu samolotu zostały zbadane przez analityków wywiadu pod kątem ich autentyczności. - To są rzeczywiście głosy separatystów mówiących o zestrzeleniu samolotu - powiedział Kerry.

    Kolejny dowód pojawił się wczoraj. Media społecznościowe opublikowały wideo, pokazujące, że system Buk jest wycofywany w kierunku Rosji "z brakującym przynajmniej jednym pociskiem", zauważył szef dyplomacji USA.

  • oj Sylwia gryziesz, gryziesz - mój dziadek, AKowiec, to się w grobie przewraca, że mamy takich miłośników imperialnej komunistycznej Polski, którym się podoba "puchnięcie" Rosji

  • Ciekawa forma swego rodzaju testu na temat lokalnej sytuacji w rejonie Samborskim.

    tagore

  • Ciekawa publikacja, trzeba jednak pamiętać, że Zółkiewski rozpoczynał wyprawę z przedpola Smoleńska, natomiast Napoleon dokonywał inwazji na Rosję zaczynając od przekroczenia rzeki Niemen. Różnica w odległości była zatem spora. Napoleon gromił wojska rosyjsko-austro-pruskie (podczas wojen poprzedzających inwazję na Rosję) przemieszczając się błyskawicznie z minimalnym taborem, podczas gdy tabor wojsk koalicyjnych był dużo większy i spowolniał ruchy ich wojsk. W krajach Europy zachodniej i centralnej cesarz Francuzów nie potrzebował dużego taboru- wioski były liczne, gęstość zaludnienia spora. Jak się później okazało, ta taktyka zgubiła Napoleona podczas wyprawy na Moskwę- tabor był niewystarczający, gęstość zaludnienia o wiele mniejsza niż na zachodzie, do tego taktyka spalonej ziemi, itd.

  • To nie nienawiść, to ból po stracie bliskich, boli krzywda i banderowskie kłamstwa. Czy twierdzi Pan że morderstw na Wołyniu nie było?. To oddajcie nam te tysiące pomordowanych Polaków, ich cierpienia i nieludzką śmierć. Polska o swoich upomni się, tego rachunku krzywd nic nie wyrówna. Ten temat będzie się Ukraińcom odbijał czkawką, niezależnie od naszego polskiego wsparcia dla Ukrainy w danym momencie, danym temacie i etapie. Zmieniają się okoliczności, coraz mniej pozostaje Ukrainie na rachunek sumienia i ekspiację.

  • Coś nie wyszło z mapką jest też na forum pod "sytuacja na froncie Ukraińskiej wojny domowej"

    tagore

  • Mapka jest nieco nieaktualna nieco odmienną wersję mam tutaj.

    tagore

  • kami644 20 July 2014, 13:25 Ukraina - sytuacja na froncie [GRAFIKA]

    Oczywiście jest to wielka tragedia, że ludzie giną, ale tam jest regularna wojna. Jako artylerzysta wiem ile kosztuje pomyłka oraz jak nie wiele trzeba, żeby do niej doszło. Najprawdopodobniej jakiś artylerzysta pomylił się w obliczeniach, a efekty tej pomyłki są tragiczne. Niestety takich sytuacji nie da się ominąć. Ludzie się mylili i będą nadal. Separatyści jak najszybciej powinni się poddać - na chwile obecną, to jedyne sensowne rozwiązanie.

  • kami644 20 July 2014, 13:02 Ukraina - sytuacja na froncie [GRAFIKA]

    Władek, ja wbrew liberałom i postkomunistom przekonującym "nie patrzmy w przeszłość, budujmy przyszłość" patrzę w przeszłość. Moim zdaniem nawet najmniejsza decyzja na przyszłość, jest wynikiem przeszłości. Przeanalizujmy teraz, który kraj zadał nam więcej terroru: Rosja, czy Ukraina. Czy silna Rosja i jej zwyrodniałe wojska są dla nas większym zagrożeniem, czy "banderowcy". W Gruzji, nie było banderowców, w Czeczenii również nie. Popatrzmy w historię, a może w Czechach, albo na Węgrzech. A w 1939 roku razem z Niemcami w Polsce też ich szukali. Jak pamiętam rosyjska armia chciała nas wyzwalać i wcześniej w 1920, rozbiory. Tak, banderowcy z pewnością są zagrożeniem, ale na pewno nie takim jak Rosja, na nich przyjdzie czas później. Teraz najważniejsze, to osłabić Rosjan.

  • lokis1271 20 July 2014, 13:01 Przede wszystkim mówić prawdę

    "Zadeptana" rocznica "krwawej niedzieli"
    Zdaniem ks. Tadeusza Isakowicza-Zaleskiego 71. rocznica rzezi wołyńskiej została w Polsce "całkowicie zadeptana". Z kolei Piotr Zychowicz (szef "Historii Do Rzeczy") dodaje: "Stało się coś przedziwnego. O ile poprzednia rocznica ludobójstwa na Wołyniu i w Galicji Wschodniej miała godną oprawę, to tym razem została w zasadzie przemilczana".
    Na miniony piątek (11 lipca) przypadła 71. rocznica zbrodni popełnionych przez Ukraińską Powstańczą Armię (UPA) na ludności polskiej na Wołyniu. Zbrodnie oddziałów UPA wspieranych przez miejscową ludność ukraińską z lat 1943-1945, zarówno na Wołyniu jak i w Galicji Wschodniej, pochłonęły ok. 100 tys. polskich ofiar: mężczyzn, kobiet, starców i dzieci. Dzień 11 lipca 1943 r. nazwano "krwawą niedzielą", bo rozpoczęła się wtedy masowa akcja przeciwko Polakom na Wołyniu. Tego dnia zaatakowano ludność z ok. 100 miejscowości.
    W ocenie ks. Tadeusza Isakowicza-Zaleskiego 71. rocznica rzezi na Wołyniu nie została należycie upamiętniona. Dlaczego? - Partie polityczne uparcie trzymają się zdezaktualizowanego mitu Giedroycia, w ramach którego trzeba zapomnieć o Kresach i ludobójstwie dokonanym przez UPA, aby zachować dobre relacje ze wschodnimi sąsiadami - głównie z Ukrainą - sądzi duchowny.

    Cały wywiad, zobacz:

    http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/zadeptana-rocznica-krwawej-niedzieli/y4cd2

  • Ale z ciebie matoł kompletny! Jedziesz na prochach czy na kleju? "Fałszywki ukraińskiej bezpieki" :))) ośle jeden :))) "russkaja wiesna" to ukraińska bezpieka :)))
    "Игорь Стрелков: часть людей из Боинга умерли за несколько суток до катастрофы"
    http://rusvesna.su/news/1405676334

  • Striełkow niczego takiego nie mówił, powołujesz się na fałszywki ukraińskiej bezpieki, której pracownicy są najwyraźniej na prochach, bo majaczą.

  • flegeton 20 July 2014, 12:17 Przede wszystkim mówić prawdę

    Już się zaczyna: "To nie Ukraińcy wymordowali Polaków(...)" ??

  • Prowokacja. A czy tak nie było a może to jest kłamstwo

  • Amerykanie zapomnieli jak zestrzelili cywilny samolot irański. Czy wtedy cały świat protestował?

  • Odpowiedź dał Panu Pan Borsuk77... Czy daje Panu do myślenia? Na wszelki wypadek powtórzę: „Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a belki we własnym oku nie dostrzegasz? (...) Obłudniku, wyrzuć najpierw belkę ze swego oka, a wtedy przejrzysz, ażeby usunąć drzazgę z oka swego brata”

  • wladyslaw 20 July 2014, 10:43 Ukraina - sytuacja na froncie [GRAFIKA]

    Przedstawiciel OSCE w Lugansku powiedzial, ze ukrainska armija zabije cywilow http://rt.com/news/174128-lugansk-osce-death-toll/

  • Nie pierwszy raz. WMD w Iraku, WTC, Kryzys Kubański. Mistrzowie Faktu.

  • O, to zupełnie jak u Ukraińców

  • Taki tok myślenia byłby być może prawidłowy. Jednak nie w przypadku Rosjan. Oni nie kierują się logiką, wypływa to z ich instynktownej potrzeby zbrodni. Korzystnej dla nich, lub nie - nieważne, zbrodnia musi być! Nawet jeśli prowadzi do autodestrukcji.

  • JKM zachowuje się jak rasowy śledczy… Jego 1-sze pytanie brzmi: kto z popełnionego morderstwa odniósł korzyści? I odpowiada logicznie, a najlepszym potwierdzeniem jego słów jest to, że panowie Uri i Tutejszym – na wieść o tragedii - nabrali „wiatru w żagle…”. Mogę się zgodzić, że „Pan JKM szybciej myśli niż mówi” (zbyt mało jeszcze mamy danych). Ale skąd taka diagnoza w ustach kogoś kto, jak sam przyznaje - ma - cytuję: „język szybszy niż pomyślunek”? Aż chce się zacytować: „Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a belki we własnym oku nie dostrzegasz? Jak możesz mówić swemu bratu: Bracie, pozwól, że usunę drzazgę, która jest w twoim oku, gdy sam belki w swoim oku nie widzisz? Obłudniku, wyrzuć najpierw belkę ze swego oka, a wtedy przejrzysz, ażeby usunąć drzazgę z oka swego brata” (Łk 6,39-42)

  • ridgeforrester 20 July 2014, 08:54 Gowin i Ziobro podpisali porozumienie z PiS

    Fajnie, pewnie część wyborców tych dwóch wędrowników zacznie głosować na jedyną partie prawicową w europie, a może nawet jakaś garstka wyznawców jego ekscelencji Kaczyńskiego też się zreflektuje i porówna program pisu z manifestem komunistycznym?

  • Władysław i wszyscy inni użytkownicy mają prawo do kukturalnego wyrażania swych opinii. Nie powinny ich za to spotykać chamstwa. kamil1s1 opisując wesz gryzącą psa po 'polskiej dupie' obraża Polaków, przyrównując nas do wszawego psa!

  • Serbski ochotnik w Noworosji - 3 min. 15 sec. nagrania http://icorpus.ru/specoperaciya-opolcheniya-po-proryvu-granicy/

  • Tą ich prezydent Litwy powinno się uznać u nas za persona non grata,i zakazać bezczelnej heksie wjazdu na teretorium RP.....

  • Ja jestem zniesmaczony tym iż żaden polityk III RP ma wszystko w ....tyle.
    Ani Kaczyński, ani tym bardziej ta hołota z PO nie mają 'cojones', żeby coś z tym zrobić.
    Litwa, to po porostu hańba dla rządzących za tę ichnią politykę. Zresztą polityka wobec Ukrainy też mnie osłabia. Biedni ci nasi rodacy po drugiej stronie Bugu. A te tchórzostwo wobec historii...

  • iwanow 19 July 2014, 22:34 Czyje to ofiary?

    dla Pan każdy człowiek, który nie lubi Rosjan to musi być też ukrainiec/banderowiec - no to mamy w Polsce ich od groma i ciut

    a tam czekały na nich setki tysięcy Rosjan, którzy witali ich chlebem i solą, a że trochę Polaczków ubili, to nie szkodzi, bo Polacy głupie byli, że nie chcieli być pod ich rządami w 1920 roku

    już niedługa piekna rocznica jak daliśmy odpór tej zarazie ze wschodu i przodkom zakłamanego kbisty Putlera

  • iwanow 19 July 2014, 22:29 Czyje to ofiary?

    myli się Pan

    te faszysty likwidują pomniki dzielnych żołnierzy radzieckich, którzy wyzwalali naszą ojczyznę spod okupacji faszystowskiej

    na tym forum też się roi od faszystów - jak można krytykować Moskwę - mnie to wszystko przeraża - jestem w szoku jak Polacy mogą wspierać banderowców i faszystów

  • votum_separatum 19 July 2014, 22:29 Czyje to ofiary?

    @Wolak. Co do banderowców to USmanni bardzo dbają o to aby mieli nadreprezentację w strukturach władzy. Co więcej to USmanni naciskają na to, żeby kręgosłupem odnowionej kadry oficerskiej armii ukraińskiej byli banderowcy. Słowem, nasz rzekomy sojusznik ma w d... Polskę. Co do wypowiedzi najważniejszego murzyna na świecie to jest on poinformowany o przebiegu zdarzeń z feralnego lotu. To jego służby stoją za tym zamachem. Reżyserka, lewe nagrania od Awakowa, błędne prowadzenie samolotu od Warszawy to napisany scenariusz.

  • wolak 19 July 2014, 22:00 Czyje to ofiary?

    Ciekawy jestem, jest na tym forum moderator eliminujący psychicznie chorych?

  • wolak 19 July 2014, 21:58 Czyje to ofiary?

    Hawranku, nie tobie oceniać Normalnych Ludzi, zwyrodniały ciemny faszysto

  • wolak 19 July 2014, 21:56 Czyje to ofiary?

    Uspokój się, kretynie. Jesteś w porządnym miejscy, nie na swoim wysypisku

  • hawranek 19 July 2014, 21:55 Czyje to ofiary?

    @Wolak: ). 19.07.2014 23:34 ). Nie tobie oceniać Polaków ty siedż cicho nad Dnieprem i módl się żeby cię Putin nie namierzył . Dla tysięcy Polaków ucieczka od banderowskich siekier za Dniepr i na Wschodnią ukrainę był jedynym ratunkiem i mozliwością ocalenia życia.

  • Oczywiście są ludzie dla których nie istnieje mnóstwo rzeczy. Są tacy, którzy nie wiedzą o istnieniu mydła, kart płatniczych czy seru brie. Myślałem, że mieszkańców tej części Europy to raczej nie dotyczy. Świat jest jednak niesamowity - nawet w Polsce jeszcze istnieje taka średniowieczna arogancja.
    Dla analfabetów i zacofanych prowokatorów - Ukraina należy do 51 członków pierwotnych (państw założycieli) ONZ. Tumanie!

  • hawranek 19 July 2014, 21:49 Czyje to ofiary?

    @uri: 19.07.2014 20:26). to się wkrótce skończy. Bandyci odpowiedzą za swoje zbrodnie! banderyzm już zdycha a ostatnie ,,zwycięstwa" chunty z kijiowa to ostatnie podrygi lada dzień Putin was podliczy za zbrodnie .