Jasne,bo bronili niepodległości własnego kraju,przed wymyślonymi przez Putina na Kremlu i Łubiańce Republikami Ludowymi, z których ludzie pouciekali, bo mają ich dość. sugarless, jesteś neosowiecką kreaturą i ciebie należy osądzić.A na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści.
ty skończony kłamco i nieuku. Bezczelny łgarzu. Cały wczesny ZSRR był zażydzony. Żydami był Lenin - wódz, Trocki - twórca armii czerwonej, Grigory Zinoviev - żyd na czele Kominternu, odpowiedzialny m. in. za niszczenie świątyń, Jakow Swierdłow. Jedn z żydowskich przywódców bolszewików, formalnie głowa państwa jako przewodniczący Wszechrosyjskiego Centralnego Komitetu Wykonawczego, kuzyn Jagody, Gienrich Jagoda - na czele NKVD, odp. m. in. za budowę kanału łączącego morze Białe i Bałtyk gdzie wykorzystywano więźniów z gułagów, oodpowida on za śmierć 10 MILIONÓW Słowian ty tępy niedouk. Lazar Kaganowicz - odpowiedzialny za kolektywizację i "rozkułaczenie" na sowieckiej Ukrainie w tym deportacje ludności. Współodpowiedzialny za mordy katyńskie. Podpisał decyzję o rozstrzelaniu łącznie dwudziestu pięciu tysięcy siedmiuset osób spośród grupy polskich wojskowych i cywilów znajdujących się w obiektach NKWD. Mendel Chatajewicz - członekbiura politycznego KC partiii bolszewickiej Ukrainy, odpowiedzialny za dostarczanie kontyngentów zboża w czasie Wielkiego Głodu, współodpowiedzialny za ludobójstwo. Maksim Litwinow – komisarz do spraw zagranicznych ZSRR od lipca 1930 r. do maja 1939 r. Zastąpiony przez Mołotowa by prowadzić rozmowy z Niemcami, Solomon Lozowski – wicekomisarz do spraw zagranicznych ZSRR, Żydowscy zarządcy gułagów: Naftali Aronowicz Frenkel. sowiecki czekista, jeden z głównych architektów radzieckiego systemu obozów zagłady Gułag, Matwiej Dawidowicz Berman. Łazar Josifowicz Kogan. Izrail Izrailewicz Pliner. Jakow Rapoport. Liczba żydów zaczęła maleć dopiero w czystkach Stalina a na dobre Stalin zaczął obsadzać etnicznymi Rosjanami urzędy dopiero od ataku Niemców. Kiedy etniczny Rosjanin był na czele ZSRR ty łgarzu? Beria może też był Rosjaninem, tak? Wal się manipulatorze . POZDRAWIAM WILDSTEINA I TĄ CAŁĄ APPLEBAUM. ZNACIE MOJE ZDANIE NA TEMAT ŻYDOSTWA - ŻYCZĘ IM WIĘC TEGO CO ZAWSZE!!!
Wyszukiwarka google: 20-lecie Związku Ukraińców w Polsce. W galerii foto na fejsbuku naprawdę są perełki: siedzą obok siebie Myron Sycz, Tomasz Siemioniak, Maria Stepan, Piotr Tyma.
http://pl-pl.facebook.com/media/set/?set=a.162932820416340.29944.114426618600294 &type=3
Proszę obejrzeć i obudzić się - ukraińska V kolumna istnieje!
@iwanow: 30.08.2014 09:41). W ramach uczczenia tej smutnej daty Ja osobiście wybieram się do Łodzi i tam będę nap...ł ukrów tj osoby popierające sowietów - 17 września .
@ iwanow: 30.08.2014 09:46). My POLACY pamiętamy i ty ukaińcu nie musisz się wysilać i Nam cokolwiek przypominać. I zmień awatar na tryzub bo tym obecnym obrażasz Polaków .
To dla was iwanow i data1:
"NALEŻY ZAKAZAĆ działnośc Związku Ukraińców w Polsce, gdyż ta nacjonalistyczna szowinistyczna organizacja naucza w Polsce ukraińskie nazistowskie doktryny Bandery oraz Szuchewycza, zamieszkałych młodych UKRAICÓW w III RP.
Ci młodzi ukraińcy zamieszkali w Polsce są HODOWANI na LUDOBUJCZYCH ANTY-polskich DOKTRYNACH ukraińskich NAZISTÓW jak Szuchewycza czy Bandery co jest SKANDALEM oraz NIE zgodne z polskim prawem, które zabrania nauczania nazizmu.
Taka sytuacja jest możliwa, tylko dlatego, że Kaczyńscy, Tusk, Komorowski … czyli „polscy politycy” z piedestałów władzy „warszawki” dopuścili się ZDRADY ofiar RZEZI wołyńskiej, wspierając NAZISTÓW ukraińskich z „Prawego Sektora” i „Swobody” których celem było i jest ZŁAMANIE kręgosłupa moralnego Polaków.
Zdrady Polskiej Racji Stanu dopuściły się ANTY-polskie partie-gangi malwersantów oraz złodziei z PO, PiS, SLD … itd.
Ten akt zdrady POSIADA znaczenie historyczne oraz DRUZGOCĄCE dla Polski i Polaków.
Posłuchajcie i KONIECZNIE obejżyjcie jak nacjonalista UKRAINSKI z polskim obywatelstwem Piotr Tyma zamieszkały w III RP, obecny prezes Związku Ukraińców w Polsce – BRONI spadkobierców oraz LUDOBUJCZĄ spuściznę ukraińskich UPA-wców morderców Szuchewycza i Bandery:
http://youtu.be/crRYWwT9-wE "
@ data1: 30.08.2014 09:33 To wszystko co piszesz to prawda i musimy o tym pamiętać oraz odpowiednio działać , ale nie oznacza to że mamy popierać innego i to stokroć bardziej okrutnego mordercę dlatego że zamordował kilka tysięcy Polaków mniej . Dla naszego interesu narodowego powinno nastąpić pełne zniszczenie Faszyzmu i pseudo państwowości ukraińskiej . Przy maksymalnym osłabieniu Rosji .Głupotą i nieobliczalną nieodpowiedzialnością Polityczną jest popieranie ukraińskiego faszyzmu i wyrywanie się przed szereg , Polski , ponoszenie olbrzymich kosztów ekonomicznych oraz politycznych w stosunku do Rosji przy zupełnie biernym zachowaniu Zachodu i dalszym nieskrępowanym robieniu niezłych interesów z Rosją zajmując nasze miejsce na rym olbrzymim i nienasyconym rynku. ZROZUM ŻE BRAK POPARCIA DLA FASZYZMU KIJOWSKIEGO NIE JEST RÓWNOZNACZNE Z POPARCIEM DLA ROSJI MAMY OBOWIĄZEK PAMIĘTAĆ O ZBRODNICZYCH DZIAŁANIACH OBY REŻIMÓW I ODPOWIEDNIO JE W STOSOWNYM MOMENCIE ROZLICZYĆ.
pamiętajmy, że 17 września będziemy obchodzić wyzwolenie ziem rosyjskich spod panowania polaczków - uczcijmy ten dzień godnie składając kwiaty i zapalając znicze na grobach wyzwolicieli
pamiętajmy, że 17 września będziemy obchodzić wyzwolenie ziem rosyjskich spod panowania polaczków - uczcijmy ten dzień godnie składając kwiaty i zapalając znicze na grobach wyzwolicieli
pamiętajmy, że 17 września będziemy obchodzić wyzwolenie ziem rosyjskich spod panowania polaczków - uczcijmy ten dzień godnie składając kwiaty i zapalając znicze na grobach wyzwolicieli
pamiętajmy, że 17 września będziemy obchodzić wyzwolenie ziem rosyjskich spod panowania polaczków - uczcijmy ten dzień godnie składając kwiaty i zapalając znicze na grobach wyzwolicieli
Wszystkim nielicznym zwolennikom Rosji przypomnę główne rosyjskie-komunistyczne zbrodnie na Polakach. NKWD zaczęło mordować Polaków już w latach 30 XX wieku tzw operacja polska NKWD 130 tysięcy zabitych Polaków mieszkających w ZSRR, potem 17 września 1939 agresja sowiecka na Polskę rozstrzeliwanie polskich jeńców, deportacje 1,5 mln ludzi na Syberię w latach 1939-1941, zbrodnia katyńska łącznie 22 tysięcy zamordowanych. W chwili agresji na ZSRR przez Niemcy w 1941 roku wymordowano około 40 tysięcy więźniów przebywających w więzieniach NKWD, wcześniej powstanie w Czortkowie w 1940 i masakra powstańców, potem deportacje po II wojnie światowej z ziem PRL około 40 tysięcy ludzi na Syberię, z ziem wschodnich dawnej II RP około 40/50 tysięcy ludzi, obława augustowska i wymordowanie około 600 akowców do tej pory nieznane miejsce pochówku, obóz koncentracyjny w Świętochłowiach i zamordowanie około 2 tysięcy więźniów. W związku z powyższym Związek Sowiecki jest odpowiedzialny za ludobójstwo na narodzie polskim. A siły komunistyczne, które objęły władze w Polsce po 1945 były sowieckimi kolaborantami, z którymi walka była dopuszczalna wszelkimi możliwymi sposobami.
W związku z powyższym nie za bardzo rozumiem jak można popierać Rosję w konflikcie z Ukrainą.
Jednoznacznie przyjęliście postawę prorosyjską na tym portalu. Szkoda bo dobrze się zapowiadał. Polak nie może być prorosyjski.
Przypomnę główne rosyjskie-komunistyczne zbrodnie na Polakach. Warto podkreślić iż Rosja jest dumna ze swoich komunistycznych korzeni. NKWD zaczęło mordować Polaków już w latach 30 XX wieku tzw operacja polska NKWD 130 tysięcy zabitych Polaków mieszkających w ZSRR, potem 17 września 1939 agresja sowiecka na Polskę rozstrzeliwanie polskich jeńców, deportacje 1,5 mln ludzi na Syberię w latach 1939-1941, zbrodnia katyńska łącznie 22 tysięcy zamordowanych. W chwili agresji na ZSRR przez Niemcy w 1941 roku wymordowano około 40 tysięcy więźniów przebywających w więzieniach NKWD, wcześniej powstanie w Czortkowie w 1940 i masakra powstańców, potem deportacje po II wojnie światowej z ziem PRL około 40 tysięcy ludzi na Syberię, z ziem wschodnich dawnej II RP około 40/50 tysięcy ludzi, obława augustowska i wymordowanie około 600 akowców do tej pory nieznane miejsce pochówku, obóz koncentracyjny w Świętochłowiach i zamordowanie około 2 tysięcy więźniów. W związku z powyższym Związek Sowiecki jest odpowiedzialny za ludobójstwo na narodzie polskim. A siły komunistyczne, które objęły władze w Polsce po 1945 były sowieckimi kolaborantami, z którymi walka była dopuszczalna wszelkimi możliwymi sposobami.
Bardzo duży błąd Trzeba ich było wybić jak robactwo. Chyba jest to część międzynarodowego planu który zakończy się federalizacją Ukrainy i uznaniem przez świat aneksji Krymu
@Jan53: Właśnie dlatego mieliśmy wojnę że dali nam Gwarancje z góry zakładając że ich nie dotrzymają . Ale oddalali widmo ataku Niemieckiego od siebie.
"Gdzie kogo nie proszą, kijem go wynoszą.". Niech Pan poseł jedzie sobie sam, protestować do Moskwy, żądać pomocy w Waszyngtonie nawet walczyć do Donbasu.
Szkoda, iż Pan poseł nie przejawia takiej troski o Polskę.
Dzięki takim wypowiedziom wiem już jedno. Na pewno nie zagłosuję na PiS.
@Hubert: Przeciez mielismy gwarancje Francji i Angli a wojna miała potrwać dwa-trzy tygodnie.Zreszta obecnie jest tak samo.Mamy gwarancje NATO i wujka Obamy,wiec czym się martwisz?
Najpierw niech PiS ustali kierunki działania w sprawie tzw."strategicznego partnera".Tak okreslal litvusow sp.L.Kaczynski.Ci zas na dwa dni przed tragedia Smolenska i jego ostatniej wizyty w tym zapyziałym nacjonalistycznie kraiku podczas glosowania nad ustawami dotyczącymi naszej mniejszości pokazali wskazujący palec.Niech prezes Jaroslaw rozliczy się z politycznego zakupu Mozejek których zakup + modernizacja kosztowaly nas do tej pory ponad 12mld.zl.a ich obecna wartość to ok..........2mld.zl.Litvusy sa tak bezczelne ze w ich sejmasie jakiś fiutek chciał aby Polska w razie czego nie sprzedawala rafinerii Ruskim tylko przekazala litvusam za.........1symboliczne Euro.Jezeli sa takimi "patriotami" jakimi się okreslaja(choć to g.......prawda)to niech zajma się krajowym rynkiem pracy.Pomoca młodym gdy ci zakladaja rodziny.Polska armia i polskim przemyslem zbrojeniowym.Pracy dla nich jest w RP do cholory.Niech zajma się własnym krajem a Europe niech zostawia w spokoju bo ta i tak wypnie na nas d........gdy nadejdzie chwila prawdy.Rusek,Ukrainiec,Litvus,Slowak czy Czech sa siebie warci i trzeba każdego z nich traktować jak wroga a nie przyjaciela.Jest przysłowie :" W srod przyjaciol psy zajaca zjadły".
do kindzal: TAK, Czesi są dobrym przykładem do naśladowania! Czesi oddali bez walki, a Polacy walczyli jak ostatnie głupki. Wystarczy małe porównanie: 1. Czechów w czasie II WW zginęło nie wielu, a Polaków (sam sprawdz), 2. dzisiaj wszyscy jeźdzą zwiedzać Pragę, bo z Warszawy i jej piękna nic nie zostało! Najważniejsze: i Czesi i my Polacy skończyliśmy tak samo pod Sowiecką okupacją. I pytam się Ciebie, po co nam to było? nie lepiej jak Czesi być neutralnym??
Ja to widze w ten sposub: mozecie sobie politykowac i bzdety pisac ale to wszystko konczy sie na poziomie Kowalskiego.... Kowalski dostal powolanie do wojska i teraz ma strzelac do gosci kturych personalnie nie zna... czy jest zbrodniarzem czy "law abiding citizen"? (czlowikiem przestrzegajacym prawo?)
Jak sie ma rzad ktury jest zbrodniczy (nigdy nie prubowali sie dogadac ze wschdnia Ukraina - wiec dla mnie jest to oczywiste) to niestety takie ryzyko jest 100% ze Kowalski sam zostanie zbrodniarzem wojennym... choc jak wiemy to tylko zalezy od tego kto wygra wojne. Dlatego my Polacy powinnismy sie nie wtracac do takich niepewnych interesow.
I w calym Snieznym separatysci znalezli... raz, dwa, trzy, cztery, piec, szesc,no fakt osiem osob chcacych brac udzial w tej chucpie? Wot cale poparcie dla Noworosji...
Czesi...aha to te panstwo ktore bez walki oddalo Hitlerowi swoja panstwowosc, a przedtem podstepnie zaabralo nam Slask Cieszynski. No tak, dobry wzor do nasladowania.
Co to znaczy "pokazania twardości i dialogu z Rosją" ? Może to, że trzeba w mediach trąbić i podżegać, a z drugiej strony słać okręty mistral do Rosji ? Sikorski jak opętany cały czas mówi o twardości wobec Rosjan i czym więcej mówi, to świat bardziej poniża, jesteśmy cały czas za burtą. Może niech da sobie na wstrzymanie, kupi kolejną wieś, bo czym więcej jątrzy, tym Polacy więcej tracą. W sprawach Ukrainy tylko dialog, a nie namawianie Ukraińców do nie oddawania ani guzika. Ukraina musi się sfederalizować, inaczej będą długie lata wojny. No chyba, że USA to na rękę, w końcu świat będzie stał w kolejce za ich bronią. I tu mamy odpowiedź, kto za tym wszystkim stoi.
Mamy przykład co USA i ich parobki uczynili. Były sobie dwa narody, nazywali się nawzajem braćmi mimo ciężkiej wspólnej historii, a tu nagle w ciągu paru miesięcy stali się wrogami na długie lata. Jak USA nie spuści z tonu to niedługo cały świat będzie przeciw nim, no może oprócz Polski, która w ciemno służy jako podnóżek. A wiz do USA jak nie było tak nie ma, Czesi są za wstrzymaniem sankcji dla Rosji, a wizy do USA mają. Cały czas się zastanawiam dlaczego Polacy jeszcze nie wychodzą na ulicę ? Boją się ?
A tutejszy to bardzo rozsądny facet na tym forum i mimo ze nieco różnimy się w pogladach to polegam na jego opinii. Dajesz sie wykorzystwyać agentom ruskiego wpływu, no to mi szkoda ciebie.
Uuuuuuu,Anarchista,aleś pojechał. Piłsudski uznawał naród ukraiński i zawarł z Ukraina pakt przeciwko Bolszewikom.Niepodległa Ukraina miała być według autorskiego pomysłu Piłsudskiego sfederowana z Polska i połączona paktem obronnym. I duża część Kozaków walczyła po polskiej stronie.Ty NIEUKU.Nawet Izaak Babel pisze w"Armii Konnej",jak to taczanki i Kozacy czerwoni znad Donu uciekali przed Kozakami ukraińskimi Petlury i polskimi ułanami.Pomysł Piłsudskiego zresztą storpedowała później Narodowa Demokracja,ale i Polska nie miała już na tyle sił, by go urzeczywistnić. I to Piłsudski popierał Narutowicza wraz z mniejszościami i nigdy do mniejszosci,a juz na pewno ukraińskiej, nie czuł żadnej nienawiści, wręcz przeciwnie chciał im dac autonomię. Ja nie musze odrabiac lekcji z historii, bo ja ją po prostu znam. A ty jesteś serio analfabetą, bo BCh tak jak NSZ były częścią AK,oficjalnie wchodziły w jej skład.Ty NIEUKU. A poglady to masz antyukraińskie i skrajnie szowinistyczne,jakbyś sie z Falangi urwał, która przed wojną hajlowała jak Mussolini.A to nie była bajka Piłsudskiego absolutnie. A sie wycierasz Piłsudskim nieuku.A narody to się tworzą wiekami. Nie ma czegoś takiego jak pstryknięcie palcem i powstanie narodu. To sa procesy.Wiekszośc dzisiejszych narodów w Europie Wsch.powstała w XIX wieku. W Polsce do czasów Jagiellonów były wyraźne różnice,mówiono jeszcze plemiennymi językami słowiańskimi, przez całe Średniowiecze mniej więcej do Łokietka traktowano Polan jako najeźdźców. Język Bobrzan i Ślężan był bardziej podobny do czeskiego i serbsko-łużyckiego niż do jezyka Polan czy Pomorzan.Tak się kształtuja narody, poprzez proces. A nazwa Ukraina już występuje od początku XVII wieku,nie ma już np. Rusi Halickiej. Nazwę Ukraina, czyli województwa bracławskie, kijowskie,siewierskie, Białą Cerkiew używa Sienkiewicz na kartach Ogniem i Mieczem. Nawet Polacy chcieli dołączyć trzeci naród do Rzeczypospolitej Obojga Narodów i to proponowano Chmielnickiemu w ugodzie hadziackiej, trzeci człon. Co zreszta odrzucił, bo chciał stworzyć niezależne państwo. A sam naród ukraiński w znaczeniu czysto etnicznym pochodzi z chłopstwa, gdyż szlachta była polska, czy tez spolonizowana i przeszła z czasem na katolicyzm. Natomiast Kijów,Sicz i Zaporoże to zalążek dzisiejszej Ukrainy,tak jak plemię Polan, które podbiło ogniem i mieczem sasiednie plemiona Wiślan, Mazowszan i Ślężan było zalązkiem narodu Polskiego. Choć Polanie mieli dużo wieksze kontakty z plemionami połabskimi Obodrzyców i plemion Związku Wieleckiego,i było do nich zbliżone choć po tych plemionach nie ma dziś śladów,a etnicznie było im bardzo blisko do Polan. Jesteś NIEUK. Ty nie masz wiedzy w głowie, tylko żyjesz chciejstwem. Chciałbys, by historia i fakty pasowały do twoich poglądów.A już Tutejszy zauważył,że cos z toba nie tak i napisał,że sie leczysz..........................................i że agenci wpływu świetnie cię wykorzystują.
Jedni uciekli do Rosji
https://www.youtube.com/watch?v=dn1JxT3LMsw&list=UUPCK41FALGP85QQOvRwOlPA
Drudzy poddali się i oglądają swoją "robotę"
https://www.youtube.com/watch?v=0VJbZtDQ7ow
Czytałem ostatnio o zabiciu mieszkanki ukraińskiego miasta Borysow Natalii Krasowskej walczącej w szeregach Donieckiej Republiki Ludowej w czasie operacji specjalnej sił ukraińskich – poinformował o tym portal BY24.org a za nim kresy.pl.
http://www.kresy.pl/wydarzenia,wojskowosc?zobacz/bialoruska-snajperka-zlikwidowana-przez-ukraincow-video
Zabili go a on uciekł . Coraz więcej takich informacji ze wschodu. ONA ŻYJE I OPOWIADA -MATERIAŁ !!!!
z czerwca 2014 https://www.youtube.com/watch?v=LlfB1Z_czc8&list=UUPCK41FALGP85QQOvRwOlPA
materiał z 29.08.2014
https://www.youtube.com/watch?v=-y_Tur1Z7Bk&list=UUPCK41FALGP85QQOvRwOlPA
Ha ha ha, kultura....już mnie nazwałęś ukrofaszystą(taki żeście nowy neologizm ukuli), czy banderowskim agentem, co to nie daje rady na hrywnach wyżyć i pilnie raportuje,że potrzebuje dolarów i składa co miesieczne raporty. Taaaaak, to jest dopiero kultura. Ale spoko, w imię solidarności ze słabszym w tym konflikcie mogę być UKRAIŃCEM. Choć gratuluje Ci wyobraźni. Szczerze ci nawet przyznam, że jesteś lepszym agentem od Sylwii-politruka. Tamtego chwasta nie da sie czytać po prostu. I gad się flagami wyciera do tego. Nawet po sposobie w jakim pisze widac jakie ma instrukcje. A ty no cóż, starasz sie jak możesz chłopie,ale zostałes wysłany na bardzo trudny odcinek.Tak po ludzku, to mi cię nawet szkoda. Nawet Stalin nie chciał z Polski robić kolejnej sowieckiej republiki, gdyż wiedział,że z Polakami nie bedzie miał łatwo, odkąd on i komarm Jegorow dostali w dupe pod Lwowem od Polaków. Wolę byc nawet prostaczkiem i jak twierdzisz stworzeniem boskim niż brac ruska kase jak panowie co sie pod Targowicą podpisali,a Polskę sprzedawali za dobre stanowiska na carskim dworze w Sankt-Petersburgu. Jasne ze uwielbiam rosyjską literaturę, jedna z najlepszych na świcie obok np.latynoamerykańskiej (w Amerykach byli najlepsi polscy patryjoci, głównie dlatego,że ich kraj prawie przez półtora wieku nie istniał). Tylko że władza w Rosji zawsze katuje ten dzielny naród,a jak sie wzmocni to naciera na narody sąsiednie.
Może ktoś mnie oświeci co ma do informowania ukraińska agencja o komunikacie Ministerstwa Spraw Zagranicznych Federacji Rosyjskiej. Wygląda to na RADIO EREWAŃ. Może by tak cytat z samego źródła Ministerstwa Spraw Zagranicznych Federacji Rosyjskiej.
Podejrzewa że to zatrucie ołowiem. Albo 9mm z SIG-Sauera może 7,62mm z poczciwego AK47. Ewentualnie rycyna alb cyjanek.
Jeśli był czynnym agentem to ujawnienie danych osobowych jest dopuszczalne jedynie w przypadku dekonspiracji całej struktury wywiadowczej tudzież komórki. Dostaliśmy gdzieś mocno po dupie a straty wiceszefa nie da się tak łatwo zatuszować.
Jedni kasę nabijają na wojnie, drudzy walczą o interesy cwaniaków i oligarchów. W najlepszym przypadku stają przed cywilami i wysłuchują oraz oglądają swoje działo.
https://www.youtube.com/watch?v=0VJbZtDQ7ow
https://www.youtube.com/watch?v=MylXQgelkMM
A ty Anarchista znasz słowo Piłsudczyk i co sie wiąże z naukami Piłsudskiego?Bo jakbys cokowliek wiedział o polityce Piłsudkiego, to bys wiedział,że to co wypisujesz, nie ma nic wspólnego z twoim awatarem.
Tutejszy, no chyba nie dałeś wiary temu kabarecikowi. Przecież to jest obsmianie ruskiej propagandy. Dzięku uri za pełne wyjaśnienie.A Jan De musi miec obnizony żołd. Bo wyraźnie zadanie propagandysty go już przerasta. Natomiast problem jest z tym chwastem Sylwia-politrukiem, bo dalej polską flaga sie wyciera.
Kiedys Lepper jeździł na Ukrainę i spotykał się tam z przedstawicielami proruskiej Partii Regionów Janukowycza, a ci go uważali za przedstawiciela Polski...................... :-D A chłop w końcu sie powiesił, taki z niego przedstawiciel był. Obawiam się Tutejszym ze politruki niuansują propagandę. Teraz będa wyławiac róznych ukraińskich nacjonalistów i robić z nich temat nr 1 i przedstawicieli Ukrainy,tak jak i z Leppera robiono w Partii Regionów przedstawiciela Polski. Te wszelkie Swobody to sa marginesy polityczne.Mają takie poparcie jak ONR i NOP w Polsce. Takie ugrupowania są najczęściej bardzo głośne,ale znaczą niewiele. Kiedyś będa sie musieli za nie wstydzić. A póki co, prawdziwy wróg na Kremlu moskiewskim się cieszy,gdy się wkłada kij miedzy kraje Europy Środkowo-Wschodniej. Dziel i rządź
Coś długo cisza na temat Boeinga. Materiał z miejsca upadku komentuje kobieta która robiła zdjęcia.
https://www.youtube.com/watch?v=7X457h8w1lI
Ch...a o co chodzi z rozebranymi ciałami do naga , ciała bez krwi , zdjęcia w aparatach z 2013 , dokumenty w jednym miejscu. Czy ktoś na prawdę mógł szykować wielką mistyfikację? Poszło coś nie tak, bo zostało za dużo dowodów na ziemi.
Tak racja. I będziemy siedzieć i powtarzać niech nas przeproszą i tak będziemy tkwic w tym grajdołku, razem z tymi Ukraińcami.Jak przed rozbiorami.Rosja już dawno wjechała w Rzeczpospolita, opłacała wszystkie dwory magnackie i ustawy i liberum veto i wojska swobodnie stacjonowały w granicach Rzeczypospolitej a my żeśmy się tłukli z Zaporożcami i chłopami ukriańskimi i krzyczelismy ze najgorsi są dysunici, bo katolicyżm musi rządzić.Niekatolicy wg.polskiej szlachty zagrażali krajowi......Do tej pory tylko Niemcy umieli nas przeprosić.Na przeprosiny ani za Katyń,ani za Wołyń nie mamy co liczyć pewnie.Ale to nie zmienia faktu,ze powinnismy realizować polski interes geopolityczny. A nim jest silna Ukraina, która przynajmniej da sobie rade z tą rosyjska interwencja i sponsorowanymi rebeliantami.
Jasne,bo bronili niepodległości własnego kraju,przed wymyślonymi przez Putina na Kremlu i Łubiańce Republikami Ludowymi, z których ludzie pouciekali, bo mają ich dość. sugarless, jesteś neosowiecką kreaturą i ciebie należy osądzić.A na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści.
bydło z batalionów Dniepr i Azow walczyć umieją jedynie z cywilami...
wypuszczeni i osądzeni za zbrodnie wojenne
Szanowny Panie Iwanow!
Mam do Pana pytanie - co Pan robił 11 Lipca, w Dniu Męczeństwa Kresowian?
Pozostaję z szacunkiem
Lokis
ty skończony kłamco i nieuku. Bezczelny łgarzu. Cały wczesny ZSRR był zażydzony. Żydami był Lenin - wódz, Trocki - twórca armii czerwonej, Grigory Zinoviev - żyd na czele Kominternu, odpowiedzialny m. in. za niszczenie świątyń, Jakow Swierdłow. Jedn z żydowskich przywódców bolszewików, formalnie głowa państwa jako przewodniczący Wszechrosyjskiego Centralnego Komitetu Wykonawczego, kuzyn Jagody, Gienrich Jagoda - na czele NKVD, odp. m. in. za budowę kanału łączącego morze Białe i Bałtyk gdzie wykorzystywano więźniów z gułagów, oodpowida on za śmierć 10 MILIONÓW Słowian ty tępy niedouk. Lazar Kaganowicz - odpowiedzialny za kolektywizację i "rozkułaczenie" na sowieckiej Ukrainie w tym deportacje ludności. Współodpowiedzialny za mordy katyńskie. Podpisał decyzję o rozstrzelaniu łącznie dwudziestu pięciu tysięcy siedmiuset osób spośród grupy polskich wojskowych i cywilów znajdujących się w obiektach NKWD. Mendel Chatajewicz - członekbiura politycznego KC partiii bolszewickiej Ukrainy, odpowiedzialny za dostarczanie kontyngentów zboża w czasie Wielkiego Głodu, współodpowiedzialny za ludobójstwo. Maksim Litwinow – komisarz do spraw zagranicznych ZSRR od lipca 1930 r. do maja 1939 r. Zastąpiony przez Mołotowa by prowadzić rozmowy z Niemcami, Solomon Lozowski – wicekomisarz do spraw zagranicznych ZSRR, Żydowscy zarządcy gułagów: Naftali Aronowicz Frenkel. sowiecki czekista, jeden z głównych architektów radzieckiego systemu obozów zagłady Gułag, Matwiej Dawidowicz Berman. Łazar Josifowicz Kogan. Izrail Izrailewicz Pliner. Jakow Rapoport. Liczba żydów zaczęła maleć dopiero w czystkach Stalina a na dobre Stalin zaczął obsadzać etnicznymi Rosjanami urzędy dopiero od ataku Niemców. Kiedy etniczny Rosjanin był na czele ZSRR ty łgarzu? Beria może też był Rosjaninem, tak? Wal się manipulatorze . POZDRAWIAM WILDSTEINA I TĄ CAŁĄ APPLEBAUM. ZNACIE MOJE ZDANIE NA TEMAT ŻYDOSTWA - ŻYCZĘ IM WIĘC TEGO CO ZAWSZE!!!
Wyszukiwarka google: 20-lecie Związku Ukraińców w Polsce. W galerii foto na fejsbuku naprawdę są perełki: siedzą obok siebie Myron Sycz, Tomasz Siemioniak, Maria Stepan, Piotr Tyma.
http://pl-pl.facebook.com/media/set/?set=a.162932820416340.29944.114426618600294 &type=3
Proszę obejrzeć i obudzić się - ukraińska V kolumna istnieje!
@iwanow: 30.08.2014 09:41). W ramach uczczenia tej smutnej daty Ja osobiście wybieram się do Łodzi i tam będę nap...ł ukrów tj osoby popierające sowietów - 17 września .
@ iwanow: 30.08.2014 09:46). My POLACY pamiętamy i ty ukaińcu nie musisz się wysilać i Nam cokolwiek przypominać. I zmień awatar na tryzub bo tym obecnym obrażasz Polaków .
To dla was iwanow i data1:
"NALEŻY ZAKAZAĆ działnośc Związku Ukraińców w Polsce, gdyż ta nacjonalistyczna szowinistyczna organizacja naucza w Polsce ukraińskie nazistowskie doktryny Bandery oraz Szuchewycza, zamieszkałych młodych UKRAICÓW w III RP.
Ci młodzi ukraińcy zamieszkali w Polsce są HODOWANI na LUDOBUJCZYCH ANTY-polskich DOKTRYNACH ukraińskich NAZISTÓW jak Szuchewycza czy Bandery co jest SKANDALEM oraz NIE zgodne z polskim prawem, które zabrania nauczania nazizmu.
Taka sytuacja jest możliwa, tylko dlatego, że Kaczyńscy, Tusk, Komorowski … czyli „polscy politycy” z piedestałów władzy „warszawki” dopuścili się ZDRADY ofiar RZEZI wołyńskiej, wspierając NAZISTÓW ukraińskich z „Prawego Sektora” i „Swobody” których celem było i jest ZŁAMANIE kręgosłupa moralnego Polaków.
Zdrady Polskiej Racji Stanu dopuściły się ANTY-polskie partie-gangi malwersantów oraz złodziei z PO, PiS, SLD … itd.
Ten akt zdrady POSIADA znaczenie historyczne oraz DRUZGOCĄCE dla Polski i Polaków.
Posłuchajcie i KONIECZNIE obejżyjcie jak nacjonalista UKRAINSKI z polskim obywatelstwem Piotr Tyma zamieszkały w III RP, obecny prezes Związku Ukraińców w Polsce – BRONI spadkobierców oraz LUDOBUJCZĄ spuściznę ukraińskich UPA-wców morderców Szuchewycza i Bandery:
http://youtu.be/crRYWwT9-wE "
na tym forum sie juz o tym nie pamięta - smutne - za to mamy kult Putina
@ data1: 30.08.2014 09:33 To wszystko co piszesz to prawda i musimy o tym pamiętać oraz odpowiednio działać , ale nie oznacza to że mamy popierać innego i to stokroć bardziej okrutnego mordercę dlatego że zamordował kilka tysięcy Polaków mniej . Dla naszego interesu narodowego powinno nastąpić pełne zniszczenie Faszyzmu i pseudo państwowości ukraińskiej . Przy maksymalnym osłabieniu Rosji .Głupotą i nieobliczalną nieodpowiedzialnością Polityczną jest popieranie ukraińskiego faszyzmu i wyrywanie się przed szereg , Polski , ponoszenie olbrzymich kosztów ekonomicznych oraz politycznych w stosunku do Rosji przy zupełnie biernym zachowaniu Zachodu i dalszym nieskrępowanym robieniu niezłych interesów z Rosją zajmując nasze miejsce na rym olbrzymim i nienasyconym rynku. ZROZUM ŻE BRAK POPARCIA DLA FASZYZMU KIJOWSKIEGO NIE JEST RÓWNOZNACZNE Z POPARCIEM DLA ROSJI MAMY OBOWIĄZEK PAMIĘTAĆ O ZBRODNICZYCH DZIAŁANIACH OBY REŻIMÓW I ODPOWIEDNIO JE W STOSOWNYM MOMENCIE ROZLICZYĆ.
pamiętajmy, że 17 września będziemy obchodzić wyzwolenie ziem rosyjskich spod panowania polaczków - uczcijmy ten dzień godnie składając kwiaty i zapalając znicze na grobach wyzwolicieli
pamiętajmy, że 17 września będziemy obchodzić wyzwolenie ziem rosyjskich spod panowania polaczków - uczcijmy ten dzień godnie składając kwiaty i zapalając znicze na grobach wyzwolicieli
pamiętajmy, że 17 września będziemy obchodzić wyzwolenie ziem rosyjskich spod panowania polaczków - uczcijmy ten dzień godnie składając kwiaty i zapalając znicze na grobach wyzwolicieli
pamiętajmy, że 17 września będziemy obchodzić wyzwolenie ziem rosyjskich spod panowania polaczków - uczcijmy ten dzień godnie składając kwiaty i zapalając znicze na grobach wyzwolicieli
pytanie do osób popierających sowietów - co będą robić 17 września???
Wszystkim nielicznym zwolennikom Rosji przypomnę główne rosyjskie-komunistyczne zbrodnie na Polakach. NKWD zaczęło mordować Polaków już w latach 30 XX wieku tzw operacja polska NKWD 130 tysięcy zabitych Polaków mieszkających w ZSRR, potem 17 września 1939 agresja sowiecka na Polskę rozstrzeliwanie polskich jeńców, deportacje 1,5 mln ludzi na Syberię w latach 1939-1941, zbrodnia katyńska łącznie 22 tysięcy zamordowanych. W chwili agresji na ZSRR przez Niemcy w 1941 roku wymordowano około 40 tysięcy więźniów przebywających w więzieniach NKWD, wcześniej powstanie w Czortkowie w 1940 i masakra powstańców, potem deportacje po II wojnie światowej z ziem PRL około 40 tysięcy ludzi na Syberię, z ziem wschodnich dawnej II RP około 40/50 tysięcy ludzi, obława augustowska i wymordowanie około 600 akowców do tej pory nieznane miejsce pochówku, obóz koncentracyjny w Świętochłowiach i zamordowanie około 2 tysięcy więźniów. W związku z powyższym Związek Sowiecki jest odpowiedzialny za ludobójstwo na narodzie polskim. A siły komunistyczne, które objęły władze w Polsce po 1945 były sowieckimi kolaborantami, z którymi walka była dopuszczalna wszelkimi możliwymi sposobami.
W związku z powyższym nie za bardzo rozumiem jak można popierać Rosję w konflikcie z Ukrainą.
Jednoznacznie przyjęliście postawę prorosyjską na tym portalu. Szkoda bo dobrze się zapowiadał. Polak nie może być prorosyjski.
Przypomnę główne rosyjskie-komunistyczne zbrodnie na Polakach. Warto podkreślić iż Rosja jest dumna ze swoich komunistycznych korzeni. NKWD zaczęło mordować Polaków już w latach 30 XX wieku tzw operacja polska NKWD 130 tysięcy zabitych Polaków mieszkających w ZSRR, potem 17 września 1939 agresja sowiecka na Polskę rozstrzeliwanie polskich jeńców, deportacje 1,5 mln ludzi na Syberię w latach 1939-1941, zbrodnia katyńska łącznie 22 tysięcy zamordowanych. W chwili agresji na ZSRR przez Niemcy w 1941 roku wymordowano około 40 tysięcy więźniów przebywających w więzieniach NKWD, wcześniej powstanie w Czortkowie w 1940 i masakra powstańców, potem deportacje po II wojnie światowej z ziem PRL około 40 tysięcy ludzi na Syberię, z ziem wschodnich dawnej II RP około 40/50 tysięcy ludzi, obława augustowska i wymordowanie około 600 akowców do tej pory nieznane miejsce pochówku, obóz koncentracyjny w Świętochłowiach i zamordowanie około 2 tysięcy więźniów. W związku z powyższym Związek Sowiecki jest odpowiedzialny za ludobójstwo na narodzie polskim. A siły komunistyczne, które objęły władze w Polsce po 1945 były sowieckimi kolaborantami, z którymi walka była dopuszczalna wszelkimi możliwymi sposobami.
Bardzo duży błąd Trzeba ich było wybić jak robactwo. Chyba jest to część międzynarodowego planu który zakończy się federalizacją Ukrainy i uznaniem przez świat aneksji Krymu
@Jan53: Właśnie dlatego mieliśmy wojnę że dali nam Gwarancje z góry zakładając że ich nie dotrzymają . Ale oddalali widmo ataku Niemieckiego od siebie.
Nie uwierzę, zanim nie zobaczę tych dowodów. OBWE nie potwierdza naruszenia granicy przez rosyjskie wojska i to jest dla mnie miarodajne.
A z kim i z jaką stroną może Pan Waszczykowski na Ukrainie rozmawiać, jaki mama wybór?
"Gdzie kogo nie proszą, kijem go wynoszą.". Niech Pan poseł jedzie sobie sam, protestować do Moskwy, żądać pomocy w Waszyngtonie nawet walczyć do Donbasu.
Szkoda, iż Pan poseł nie przejawia takiej troski o Polskę.
Dzięki takim wypowiedziom wiem już jedno. Na pewno nie zagłosuję na PiS.
@Hubert: Przeciez mielismy gwarancje Francji i Angli a wojna miała potrwać dwa-trzy tygodnie.Zreszta obecnie jest tak samo.Mamy gwarancje NATO i wujka Obamy,wiec czym się martwisz?
Najpierw niech PiS ustali kierunki działania w sprawie tzw."strategicznego partnera".Tak okreslal litvusow sp.L.Kaczynski.Ci zas na dwa dni przed tragedia Smolenska i jego ostatniej wizyty w tym zapyziałym nacjonalistycznie kraiku podczas glosowania nad ustawami dotyczącymi naszej mniejszości pokazali wskazujący palec.Niech prezes Jaroslaw rozliczy się z politycznego zakupu Mozejek których zakup + modernizacja kosztowaly nas do tej pory ponad 12mld.zl.a ich obecna wartość to ok..........2mld.zl.Litvusy sa tak bezczelne ze w ich sejmasie jakiś fiutek chciał aby Polska w razie czego nie sprzedawala rafinerii Ruskim tylko przekazala litvusam za.........1symboliczne Euro.Jezeli sa takimi "patriotami" jakimi się okreslaja(choć to g.......prawda)to niech zajma się krajowym rynkiem pracy.Pomoca młodym gdy ci zakladaja rodziny.Polska armia i polskim przemyslem zbrojeniowym.Pracy dla nich jest w RP do cholory.Niech zajma się własnym krajem a Europe niech zostawia w spokoju bo ta i tak wypnie na nas d........gdy nadejdzie chwila prawdy.Rusek,Ukrainiec,Litvus,Slowak czy Czech sa siebie warci i trzeba każdego z nich traktować jak wroga a nie przyjaciela.Jest przysłowie :" W srod przyjaciol psy zajaca zjadły".
do kindzal: TAK, Czesi są dobrym przykładem do naśladowania! Czesi oddali bez walki, a Polacy walczyli jak ostatnie głupki. Wystarczy małe porównanie: 1. Czechów w czasie II WW zginęło nie wielu, a Polaków (sam sprawdz), 2. dzisiaj wszyscy jeźdzą zwiedzać Pragę, bo z Warszawy i jej piękna nic nie zostało! Najważniejsze: i Czesi i my Polacy skończyliśmy tak samo pod Sowiecką okupacją. I pytam się Ciebie, po co nam to było? nie lepiej jak Czesi być neutralnym??
Ja to widze w ten sposub: mozecie sobie politykowac i bzdety pisac ale to wszystko konczy sie na poziomie Kowalskiego.... Kowalski dostal powolanie do wojska i teraz ma strzelac do gosci kturych personalnie nie zna... czy jest zbrodniarzem czy "law abiding citizen"? (czlowikiem przestrzegajacym prawo?)
Jak sie ma rzad ktury jest zbrodniczy (nigdy nie prubowali sie dogadac ze wschdnia Ukraina - wiec dla mnie jest to oczywiste) to niestety takie ryzyko jest 100% ze Kowalski sam zostanie zbrodniarzem wojennym... choc jak wiemy to tylko zalezy od tego kto wygra wojne. Dlatego my Polacy powinnismy sie nie wtracac do takich niepewnych interesow.
Co to znaczy mamay i nie pokazujemy.... ja mam slonia w piwnicy, jak to sie kiedys muwilo...
I w calym Snieznym separatysci znalezli... raz, dwa, trzy, cztery, piec, szesc,no fakt osiem osob chcacych brac udzial w tej chucpie? Wot cale poparcie dla Noworosji...
Czesi...aha to te panstwo ktore bez walki oddalo Hitlerowi swoja panstwowosc, a przedtem podstepnie zaabralo nam Slask Cieszynski. No tak, dobry wzor do nasladowania.
Co to znaczy "pokazania twardości i dialogu z Rosją" ? Może to, że trzeba w mediach trąbić i podżegać, a z drugiej strony słać okręty mistral do Rosji ? Sikorski jak opętany cały czas mówi o twardości wobec Rosjan i czym więcej mówi, to świat bardziej poniża, jesteśmy cały czas za burtą. Może niech da sobie na wstrzymanie, kupi kolejną wieś, bo czym więcej jątrzy, tym Polacy więcej tracą. W sprawach Ukrainy tylko dialog, a nie namawianie Ukraińców do nie oddawania ani guzika. Ukraina musi się sfederalizować, inaczej będą długie lata wojny. No chyba, że USA to na rękę, w końcu świat będzie stał w kolejce za ich bronią. I tu mamy odpowiedź, kto za tym wszystkim stoi.
Mamy przykład co USA i ich parobki uczynili. Były sobie dwa narody, nazywali się nawzajem braćmi mimo ciężkiej wspólnej historii, a tu nagle w ciągu paru miesięcy stali się wrogami na długie lata. Jak USA nie spuści z tonu to niedługo cały świat będzie przeciw nim, no może oprócz Polski, która w ciemno służy jako podnóżek. A wiz do USA jak nie było tak nie ma, Czesi są za wstrzymaniem sankcji dla Rosji, a wizy do USA mają. Cały czas się zastanawiam dlaczego Polacy jeszcze nie wychodzą na ulicę ? Boją się ?
A tutejszy to bardzo rozsądny facet na tym forum i mimo ze nieco różnimy się w pogladach to polegam na jego opinii. Dajesz sie wykorzystwyać agentom ruskiego wpływu, no to mi szkoda ciebie.
Uuuuuuu,Anarchista,aleś pojechał. Piłsudski uznawał naród ukraiński i zawarł z Ukraina pakt przeciwko Bolszewikom.Niepodległa Ukraina miała być według autorskiego pomysłu Piłsudskiego sfederowana z Polska i połączona paktem obronnym. I duża część Kozaków walczyła po polskiej stronie.Ty NIEUKU.Nawet Izaak Babel pisze w"Armii Konnej",jak to taczanki i Kozacy czerwoni znad Donu uciekali przed Kozakami ukraińskimi Petlury i polskimi ułanami.Pomysł Piłsudskiego zresztą storpedowała później Narodowa Demokracja,ale i Polska nie miała już na tyle sił, by go urzeczywistnić. I to Piłsudski popierał Narutowicza wraz z mniejszościami i nigdy do mniejszosci,a juz na pewno ukraińskiej, nie czuł żadnej nienawiści, wręcz przeciwnie chciał im dac autonomię. Ja nie musze odrabiac lekcji z historii, bo ja ją po prostu znam. A ty jesteś serio analfabetą, bo BCh tak jak NSZ były częścią AK,oficjalnie wchodziły w jej skład.Ty NIEUKU. A poglady to masz antyukraińskie i skrajnie szowinistyczne,jakbyś sie z Falangi urwał, która przed wojną hajlowała jak Mussolini.A to nie była bajka Piłsudskiego absolutnie. A sie wycierasz Piłsudskim nieuku.A narody to się tworzą wiekami. Nie ma czegoś takiego jak pstryknięcie palcem i powstanie narodu. To sa procesy.Wiekszośc dzisiejszych narodów w Europie Wsch.powstała w XIX wieku. W Polsce do czasów Jagiellonów były wyraźne różnice,mówiono jeszcze plemiennymi językami słowiańskimi, przez całe Średniowiecze mniej więcej do Łokietka traktowano Polan jako najeźdźców. Język Bobrzan i Ślężan był bardziej podobny do czeskiego i serbsko-łużyckiego niż do jezyka Polan czy Pomorzan.Tak się kształtuja narody, poprzez proces. A nazwa Ukraina już występuje od początku XVII wieku,nie ma już np. Rusi Halickiej. Nazwę Ukraina, czyli województwa bracławskie, kijowskie,siewierskie, Białą Cerkiew używa Sienkiewicz na kartach Ogniem i Mieczem. Nawet Polacy chcieli dołączyć trzeci naród do Rzeczypospolitej Obojga Narodów i to proponowano Chmielnickiemu w ugodzie hadziackiej, trzeci człon. Co zreszta odrzucił, bo chciał stworzyć niezależne państwo. A sam naród ukraiński w znaczeniu czysto etnicznym pochodzi z chłopstwa, gdyż szlachta była polska, czy tez spolonizowana i przeszła z czasem na katolicyzm. Natomiast Kijów,Sicz i Zaporoże to zalążek dzisiejszej Ukrainy,tak jak plemię Polan, które podbiło ogniem i mieczem sasiednie plemiona Wiślan, Mazowszan i Ślężan było zalązkiem narodu Polskiego. Choć Polanie mieli dużo wieksze kontakty z plemionami połabskimi Obodrzyców i plemion Związku Wieleckiego,i było do nich zbliżone choć po tych plemionach nie ma dziś śladów,a etnicznie było im bardzo blisko do Polan. Jesteś NIEUK. Ty nie masz wiedzy w głowie, tylko żyjesz chciejstwem. Chciałbys, by historia i fakty pasowały do twoich poglądów.A już Tutejszy zauważył,że cos z toba nie tak i napisał,że sie leczysz..........................................i że agenci wpływu świetnie cię wykorzystują.
Pan Waszczykowski jakoś nie wskazał rozmówcy po stronie ukraińskiej.
tagore
Jedni uciekli do Rosji
https://www.youtube.com/watch?v=dn1JxT3LMsw&list=UUPCK41FALGP85QQOvRwOlPA
Drudzy poddali się i oglądają swoją "robotę"
https://www.youtube.com/watch?v=0VJbZtDQ7ow
Czytałem ostatnio o zabiciu mieszkanki ukraińskiego miasta Borysow Natalii Krasowskej walczącej w szeregach Donieckiej Republiki Ludowej w czasie operacji specjalnej sił ukraińskich – poinformował o tym portal BY24.org a za nim kresy.pl.
http://www.kresy.pl/wydarzenia,wojskowosc?zobacz/bialoruska-snajperka-zlikwidowana-przez-ukraincow-video
Zabili go a on uciekł . Coraz więcej takich informacji ze wschodu. ONA ŻYJE I OPOWIADA -MATERIAŁ !!!!
z czerwca 2014 https://www.youtube.com/watch?v=LlfB1Z_czc8&list=UUPCK41FALGP85QQOvRwOlPA
materiał z 29.08.2014
https://www.youtube.com/watch?v=-y_Tur1Z7Bk&list=UUPCK41FALGP85QQOvRwOlPA
Ha ha ha, kultura....już mnie nazwałęś ukrofaszystą(taki żeście nowy neologizm ukuli), czy banderowskim agentem, co to nie daje rady na hrywnach wyżyć i pilnie raportuje,że potrzebuje dolarów i składa co miesieczne raporty. Taaaaak, to jest dopiero kultura. Ale spoko, w imię solidarności ze słabszym w tym konflikcie mogę być UKRAIŃCEM. Choć gratuluje Ci wyobraźni. Szczerze ci nawet przyznam, że jesteś lepszym agentem od Sylwii-politruka. Tamtego chwasta nie da sie czytać po prostu. I gad się flagami wyciera do tego. Nawet po sposobie w jakim pisze widac jakie ma instrukcje. A ty no cóż, starasz sie jak możesz chłopie,ale zostałes wysłany na bardzo trudny odcinek.Tak po ludzku, to mi cię nawet szkoda. Nawet Stalin nie chciał z Polski robić kolejnej sowieckiej republiki, gdyż wiedział,że z Polakami nie bedzie miał łatwo, odkąd on i komarm Jegorow dostali w dupe pod Lwowem od Polaków. Wolę byc nawet prostaczkiem i jak twierdzisz stworzeniem boskim niż brac ruska kase jak panowie co sie pod Targowicą podpisali,a Polskę sprzedawali za dobre stanowiska na carskim dworze w Sankt-Petersburgu. Jasne ze uwielbiam rosyjską literaturę, jedna z najlepszych na świcie obok np.latynoamerykańskiej (w Amerykach byli najlepsi polscy patryjoci, głównie dlatego,że ich kraj prawie przez półtora wieku nie istniał). Tylko że władza w Rosji zawsze katuje ten dzielny naród,a jak sie wzmocni to naciera na narody sąsiednie.
Może ktoś mnie oświeci co ma do informowania ukraińska agencja o komunikacie Ministerstwa Spraw Zagranicznych Federacji Rosyjskiej. Wygląda to na RADIO EREWAŃ. Może by tak cytat z samego źródła Ministerstwa Spraw Zagranicznych Federacji Rosyjskiej.
Podejrzewa że to zatrucie ołowiem. Albo 9mm z SIG-Sauera może 7,62mm z poczciwego AK47. Ewentualnie rycyna alb cyjanek.
Jeśli był czynnym agentem to ujawnienie danych osobowych jest dopuszczalne jedynie w przypadku dekonspiracji całej struktury wywiadowczej tudzież komórki. Dostaliśmy gdzieś mocno po dupie a straty wiceszefa nie da się tak łatwo zatuszować.
trzeba być idiotą aby popierać neofaszystowski reżim kijowski Poroszenki........
uri do budy!
Jedni kasę nabijają na wojnie, drudzy walczą o interesy cwaniaków i oligarchów. W najlepszym przypadku stają przed cywilami i wysłuchują oraz oglądają swoje działo.
https://www.youtube.com/watch?v=0VJbZtDQ7ow
https://www.youtube.com/watch?v=MylXQgelkMM
Amstaf, banderowski psie do budy!
A ty Anarchista znasz słowo Piłsudczyk i co sie wiąże z naukami Piłsudskiego?Bo jakbys cokowliek wiedział o polityce Piłsudkiego, to bys wiedział,że to co wypisujesz, nie ma nic wspólnego z twoim awatarem.
Tutejszy, no chyba nie dałeś wiary temu kabarecikowi. Przecież to jest obsmianie ruskiej propagandy. Dzięku uri za pełne wyjaśnienie.A Jan De musi miec obnizony żołd. Bo wyraźnie zadanie propagandysty go już przerasta. Natomiast problem jest z tym chwastem Sylwia-politrukiem, bo dalej polską flaga sie wyciera.
Kiedys Lepper jeździł na Ukrainę i spotykał się tam z przedstawicielami proruskiej Partii Regionów Janukowycza, a ci go uważali za przedstawiciela Polski...................... :-D A chłop w końcu sie powiesił, taki z niego przedstawiciel był. Obawiam się Tutejszym ze politruki niuansują propagandę. Teraz będa wyławiac róznych ukraińskich nacjonalistów i robić z nich temat nr 1 i przedstawicieli Ukrainy,tak jak i z Leppera robiono w Partii Regionów przedstawiciela Polski. Te wszelkie Swobody to sa marginesy polityczne.Mają takie poparcie jak ONR i NOP w Polsce. Takie ugrupowania są najczęściej bardzo głośne,ale znaczą niewiele. Kiedyś będa sie musieli za nie wstydzić. A póki co, prawdziwy wróg na Kremlu moskiewskim się cieszy,gdy się wkłada kij miedzy kraje Europy Środkowo-Wschodniej. Dziel i rządź
Coś długo cisza na temat Boeinga. Materiał z miejsca upadku komentuje kobieta która robiła zdjęcia.
https://www.youtube.com/watch?v=7X457h8w1lI
Ch...a o co chodzi z rozebranymi ciałami do naga , ciała bez krwi , zdjęcia w aparatach z 2013 , dokumenty w jednym miejscu. Czy ktoś na prawdę mógł szykować wielką mistyfikację? Poszło coś nie tak, bo zostało za dużo dowodów na ziemi.
Tak racja. I będziemy siedzieć i powtarzać niech nas przeproszą i tak będziemy tkwic w tym grajdołku, razem z tymi Ukraińcami.Jak przed rozbiorami.Rosja już dawno wjechała w Rzeczpospolita, opłacała wszystkie dwory magnackie i ustawy i liberum veto i wojska swobodnie stacjonowały w granicach Rzeczypospolitej a my żeśmy się tłukli z Zaporożcami i chłopami ukriańskimi i krzyczelismy ze najgorsi są dysunici, bo katolicyżm musi rządzić.Niekatolicy wg.polskiej szlachty zagrażali krajowi......Do tej pory tylko Niemcy umieli nas przeprosić.Na przeprosiny ani za Katyń,ani za Wołyń nie mamy co liczyć pewnie.Ale to nie zmienia faktu,ze powinnismy realizować polski interes geopolityczny. A nim jest silna Ukraina, która przynajmniej da sobie rade z tą rosyjska interwencja i sponsorowanymi rebeliantami.
Co ten jegomość może ciekawego powiedzieć może tylko okrzyk "nie zabijajcie nas"