Banderowskie hasło szowinistów ukrainskich barbarzyńców którzy mordowali Naród Polski tylko dla tego ze byli Polakami! Choćby nie wiem jakie barwy i kolory zmieniali, to nic nie przykryje wybieli barbarzyńców ludobójcow Ukrainskich od Holokaustu na Polakach.
Farbowane lisy na zawsze pozostaną farbowanymi!
I owszem, potrzebujemy zainwestować w drony, zarówno rozpoznawcze, jak i uderzeniowe. Ale w naprawdę dużej liczbie, a nie w postaci 24 zestawów. Taka liczba to śmiech na sali. I niech osoby, przekonane, że wszytko jest świetnie i w ogóle, nie próbują mi udowadniać, że towystarczy na nasze potrzeby. Każda drużyna powinna mieć co najmniej 1 dron rozpoznawczy i nie mówię tu jedynie o jednostkach rozpoznania, ale o wszystkich formacjach wojsk lądowych (zarówno WP, jak i WOT). Drony uderzeniowe to samo, w dużej ilości. Pjedynczo dron możemy sobie wysłać na jakiś osobny oddział ugrupowania paramilitarnego w Libii, czy Syrii, ale nie na jednostki regularnego wojska lub nawet zielone ludziki, które będą miały osłonę radarową lub tego typu wsparcie ze stony regularnych wojsk. O sile uderzeniowej będą decydowały roje współpracujących ze sobą dronów. I błagam, niech nikt nie pisze o Górnym Karabachu, bo tam to był w zasadzie poligon testowy dla dronów, a i tak były tam użyte drony także w formacjach grupowych.
Druga sprawa: ufam, że Bayraktary zostały zakupione nie tyle w celu doraźnego uzupełnienia uzbrojenia, ale także w celu pomocy w opracowaniu własnego modelu dużego drona uderzeniowego z zamiarem masowej produkcji w Polsce na potrzeby polskiego wojska.
„Twój entuzjazm dla tej odrażającej i toksycznej ideologii jest widoczny w rasistowskiej, islamofobicznej i promującej białą supremację ikonografii, którą zachowałeś i wydajesz się dzielić tym z innymi o podobnych poglądach” – stwierdził sędzia.Lewacki sądowy bełkot.Ciekawe że nie przeszkadza "sędziom" promowanie zbrodniczego komunizmu przez lewackie ugrupowania.Albo u nas tzw "wymiar sprawiedliwości" nie widzi problemu z propagowaniem banderyzmu.W internecie jest mnóstwo fotek ukraińców trzymajacych i pozujących z flagami ze swastyką,pozdrawiający się gestem heil hitler,noszacych naszywki SS,czy emblemat(Azov) dywizji ss das reich,ale tu cisza.
Nic nowego,lewicowy "dziennikarz" w lewicowych mediach zastosował taką samą CENZURĘ wobec niepoprawnego politycznie Brauna jak zrobiono to w USA z Trumpem.To staje się lewacką klasyką.
Brawa!
Dziękuję, że promujecie takie postawy.
To też jest sygnał, dla drugiej strony (- przemysłu holokaust, o którym nawet już Pilecki wspominał pod koniec swego raportu).
Apeluję do redakcji 'Kresy.pl" by nie ulegały głupocie i nieuctwie szalejącym w tzw. mediach głownego nurtu (ścieku), czyli na wody terytorialne można WPŁYNĄĆ lub je NARUSZYĆ...
Najprawdziwsza prawda Ukraina została zwyczajnie wydymana. Tak jak kiedyś Polska. Ktoś w za mian za coś dał gwarancje bezpieczeństwa nowemu państwu jakie powstało po rozpadzie ZSSR. Ale z tego co pamiętam to najważniejsze międzynarodowe organizacje nie uznały do dnia dzisiejszego granic Ukrainy. Mój nieżyjący już ojciec urodzony na Kresach zawsze mówił tak: "Nigdy nie było i nigdy nie będzie wolnej Ukrainy".
"Głównymi prelegentami byli członek Izby Reprezentantów Stanów Zjednoczonych Adam Kinzinger i szef funduszu inwestycyjnego Three Seas Initiative Origination Joe Philipsz" Czyżby Stany Zjednoczone leżały w obszarze Trójmorza? Jeśli nie, to może cała ta inicjatywa jest wasalskim projektem, który ma służyć geopolitycznym interesom elit amerykańskich?...
należy anonimizować, generalnie, wszystko co dotyczy bosów partii. Nie ma potrzeby byśmy wiedzieli kto jest bosem. Odpowiedź może brzmieć: Wielki Brat.
W razie dalszych pytań odpowiedź może brzmieć: paragraf 22.
Macie fundusze dla każdej liczby studentów z Białorusi a nie macie na operacje ratujące życie polskim dzieciom, których rodzice muszą żebrać o pieniądze poprzez różne fundacje.
No tośmy się doczekali czasów, kiedy w Polsce nagradza się firmy za zatrudnianie imigrantów. Idzie przekaz : Polaka jako pracownika 2 kategorii lepiej zwolnić i zatrudnić obcokrajowca. Wtedy można zasłużyć na nagrodę.
A coś więcej? NAjniższe inwestycje od dekady w UE a najwyższe w Polsce w ostatnim roku... Nic to mi nie mówi. Pewnie i tak inwestycje w samych niemczech są 1000 x większe niż w rekordowym roku w Polsce...
Przecież oni sobie kpią, Niemcy już od dawna mają taki sprzęt tylko go nie eksponują, a te drony Tureckie to podobno rozwinięcie Izraelskiego drona który był już w 90 latach poprzedniego wieku.
No akurat jak chodzi o Rosję, to raczej Putin będzie pouczał Bidena, bo w USA aresztowali niewinna Rosjankę po pretekstem szpiegostwa i prześladowali innych Rosjan pod takim samym pozorem. W Rosji nie ma przymusu szczepień na covid, a w wielu stanach USA taki przymus istnieje. Ostatnie wybory prezydenckie to bezczelne przewały. W Rosji w każdej komisji są kamery internetowe, więc można oglądać co się tam dzieje, a w USA tego nie ma.
Staroń jest wyjątkowo głupia i wykończy spółdzielnie. Zarząd nie powinien mieć kadencji, bo to jest odpowiednik dyrekcji w firmie. Czteroletnia kadencja minie i co? Trzeba szukać nowej pracy? Rady Nadzorcze mają już kadencje.
Dokumenty w spółdzielniach są od dawna dostępne i można je kserować, nie wiem, jak ona sobie wyobraża wykonywanie fotokopii. Koszty wyborów, jak to ona opisuje, w dzień wolny od pracy, poniosą spółdzielcy w swoich czynszach.
Normalnym organem wyborczym jest Walne Zgromadzenie, nie rozumiem, po co jeszcze jakaś spółdzielcza komisja wyborcza, która miałaby siedzieć w lokalu cały dzień.
Jednym słowem jest to kompletny gniot, mam nadzieję, że senat jakoś to poprawi.
i bardzo dobrze.
ja lubię sobie coś w niedzielę kupić do jedzenia czy do picia,
nie lubię tych, którzy ograniczają mi do tego dostęp.
Myślę, że ruch kauflanda to postęp.
Imigracja zarobkowa powinna bazować przez pierwsze 5 lat na wizie a czas pobytu determinowany byłby cyfrowym pozwoleniem na pracę z ubezpieczeniem medycznym na etat, na który pracodawca - rzeczywiście - nie może znaleźć naszego obywatela (czy teraz eurokołchozu). Ponadto pierwsza karta pobytu po owym okresie, zaś obywatelstwo po min. 10 latach i pozytywnym egzaminie państwowym z języka polskiego oraz historii naszej ojczyzny.
Mam pytanie do Sz. P. red. czy też całej red. o przyczynę używania przymiotnika azerskich w brzmieniu "azerbejdżańskich"? Nasz język jak i tradycja bliższa jest temu pierwszemu. Red. jak zauważyłem nie stosuje przecież "armeńskich" tylko "ormiańskich".
Polski samolot lądował bez zgody wieży. Nie ma znaczenia, jak prowadzili samolot, skoro nie dali zgody na lądowanie. Dali zgodę na zejście do wys. 100m, a polscy piloci zeszli na wys. 20 m. W tej sytuacji dyskusja o winie kontrolerów lotów jest biciem piany.
A gdzie widzisz jakichś "Armeńczyków" w tekście? Występuje w nim przymiotnik "armeński", który jest jak najbardziej prawidłowy gdy piszemy o instytucji państwa Armenii, a nie odnosimy się do Ormian jako wspólnoty etnicznej.
Są zdjęcia Pratasiewicza w mundurze azowa z nazistowskimi emblematami, z karabinem maszynowym, w hełmie z symbolem SS, oraz z fałszywą flagą białoruską w jednej ręce, a druga jest podniesiona w nazistowskim geście heilowania.
Rozgrywki pod patronatem tego co nas poucza ws. LGBT, co nas informował w rocznicę Krwawej Niedzieli, że ukraińskiemu ludobójstwu na Polakach winna jest polityka II RP i w rocznicę 1 września 1939 r. przedstawiał nam postać Szuchewycza jako bohatera. Skandalem jest, że spływa to po nas i uodpornia na kolejne zniewagi takich osób. W zamian dla jego krajan chyba w podzięce za miłe słowa organizuje się jeszcze zabawę.
Pratasiewicz jest rzeczywiście wyszkolonym terrorystą. Walczył w Donbasie w nazistowskim pułku Azow, pułk ten był szkolony przez Amerykanów to zadań terrorystycznych i dywersyjnych,
Na początek niech Ukraińcy zrobią ekshumację w celu identyfikacji tych upowców, a przynajmniej określenia ich liczby i czy w ogóle tam są jakieś pochówki..
Upamiętnienie niekontrowersyjne, dwujęzyczne : Imię, Nazwisko, Data urodzin i śmierci, . Może być Tryzub lub barwy ukraińskie ewentualnie symbolika religijna (wyznanie).
Żadnej symboliki banderowskiej !!!!! Żadnych stopni "wojskowych", sotni, kureni, rejonów operacyjnych, żadnych pomników stylizowanych na banderowskie odznaczenia, żadnych "sława ukraini". Upamiętnienie absolutnie CYWILNE.
Żadnych "panteonów chwały" dla morderców polskich pasażerów pociągu z pod Bełżca !!!!. być nie może, tak samo jak na niemieckich cmentarzach w Polsce, nie może być żadnej symboliki hitlerowskiej, NSDAP, SA, SS,Abwehra, Gestapo a nawet Wehrmacht itp.
Powtarzam......upamiętnienie CYWILNE
koniec.kropka.
"Węgry straciły nawet tereny i miasta, w których Węgrzy stanowili i do dziś stanowią większość." - niestety to samo dotyczy też Polski
tia... Niemcy nie muszą się stosować do prawa UE o ile nie jest zgodne z prawem związkowym i tak juz zostanie. A inni wiadomo - "morda w kubeł"
Dzięki Kresy.pl - można dowiedzieć się naprawdę ważnych rzeczy... a to wszystko dzieję się przy wsparciu naszych "największych sojuszników".
Ma racje
sparafrazowałbym hasztag tej ich ambasady #CRIMEAISUKRAINE i zmienił go na #CRIMEISUKRAINE - uKRAINA ZBRODNI.
Banderowskie hasło szowinistów ukrainskich barbarzyńców którzy mordowali Naród Polski tylko dla tego ze byli Polakami! Choćby nie wiem jakie barwy i kolory zmieniali, to nic nie przykryje wybieli barbarzyńców ludobójcow Ukrainskich od Holokaustu na Polakach.
Farbowane lisy na zawsze pozostaną farbowanymi!
I owszem, potrzebujemy zainwestować w drony, zarówno rozpoznawcze, jak i uderzeniowe. Ale w naprawdę dużej liczbie, a nie w postaci 24 zestawów. Taka liczba to śmiech na sali. I niech osoby, przekonane, że wszytko jest świetnie i w ogóle, nie próbują mi udowadniać, że towystarczy na nasze potrzeby. Każda drużyna powinna mieć co najmniej 1 dron rozpoznawczy i nie mówię tu jedynie o jednostkach rozpoznania, ale o wszystkich formacjach wojsk lądowych (zarówno WP, jak i WOT). Drony uderzeniowe to samo, w dużej ilości. Pjedynczo dron możemy sobie wysłać na jakiś osobny oddział ugrupowania paramilitarnego w Libii, czy Syrii, ale nie na jednostki regularnego wojska lub nawet zielone ludziki, które będą miały osłonę radarową lub tego typu wsparcie ze stony regularnych wojsk. O sile uderzeniowej będą decydowały roje współpracujących ze sobą dronów. I błagam, niech nikt nie pisze o Górnym Karabachu, bo tam to był w zasadzie poligon testowy dla dronów, a i tak były tam użyte drony także w formacjach grupowych.
Druga sprawa: ufam, że Bayraktary zostały zakupione nie tyle w celu doraźnego uzupełnienia uzbrojenia, ale także w celu pomocy w opracowaniu własnego modelu dużego drona uderzeniowego z zamiarem masowej produkcji w Polsce na potrzeby polskiego wojska.
No to ukraińcy sa dumni z banderowców czy się ich wstydzą? A to ze kolaborowali z hitlerowcami to żadna tajemnica.
„Twój entuzjazm dla tej odrażającej i toksycznej ideologii jest widoczny w rasistowskiej, islamofobicznej i promującej białą supremację ikonografii, którą zachowałeś i wydajesz się dzielić tym z innymi o podobnych poglądach” – stwierdził sędzia.Lewacki sądowy bełkot.Ciekawe że nie przeszkadza "sędziom" promowanie zbrodniczego komunizmu przez lewackie ugrupowania.Albo u nas tzw "wymiar sprawiedliwości" nie widzi problemu z propagowaniem banderyzmu.W internecie jest mnóstwo fotek ukraińców trzymajacych i pozujących z flagami ze swastyką,pozdrawiający się gestem heil hitler,noszacych naszywki SS,czy emblemat(Azov) dywizji ss das reich,ale tu cisza.
Nic nowego,lewicowy "dziennikarz" w lewicowych mediach zastosował taką samą CENZURĘ wobec niepoprawnego politycznie Brauna jak zrobiono to w USA z Trumpem.To staje się lewacką klasyką.
Brawa!
Dziękuję, że promujecie takie postawy.
To też jest sygnał, dla drugiej strony (- przemysłu holokaust, o którym nawet już Pilecki wspominał pod koniec swego raportu).
Apeluję do redakcji 'Kresy.pl" by nie ulegały głupocie i nieuctwie szalejącym w tzw. mediach głownego nurtu (ścieku), czyli na wody terytorialne można WPŁYNĄĆ lub je NARUSZYĆ...
Najprawdziwsza prawda Ukraina została zwyczajnie wydymana. Tak jak kiedyś Polska. Ktoś w za mian za coś dał gwarancje bezpieczeństwa nowemu państwu jakie powstało po rozpadzie ZSSR. Ale z tego co pamiętam to najważniejsze międzynarodowe organizacje nie uznały do dnia dzisiejszego granic Ukrainy. Mój nieżyjący już ojciec urodzony na Kresach zawsze mówił tak: "Nigdy nie było i nigdy nie będzie wolnej Ukrainy".
Stary dziwny typ to i wpis dziwny. Takie to PiSStandardy. NieŁuki co uczyć się nie Łumio, chamy i prostaki do władzy.
Protasiewicz zaczął sypać... :D
"Głównymi prelegentami byli członek Izby Reprezentantów Stanów Zjednoczonych Adam Kinzinger i szef funduszu inwestycyjnego Three Seas Initiative Origination Joe Philipsz" Czyżby Stany Zjednoczone leżały w obszarze Trójmorza? Jeśli nie, to może cała ta inicjatywa jest wasalskim projektem, który ma służyć geopolitycznym interesom elit amerykańskich?...
https://www.youtube.com/watch?v=tU-wfncCW-Y
Strefa Schengen nie istnieje. Na wszystkich granicach są kontrole
należy anonimizować, generalnie, wszystko co dotyczy bosów partii. Nie ma potrzeby byśmy wiedzieli kto jest bosem. Odpowiedź może brzmieć: Wielki Brat.
W razie dalszych pytań odpowiedź może brzmieć: paragraf 22.
smsmani narodowowyzwoleńczy
za Odessę też odpowiedzą,
sooner or later.
he he, hitlersyny...
Granice dziurawe, połowa zatrudnionych jest nielegalnie. Ten system kompletnie nie działa. To jakaś fikcja.
Macie fundusze dla każdej liczby studentów z Białorusi a nie macie na operacje ratujące życie polskim dzieciom, których rodzice muszą żebrać o pieniądze poprzez różne fundacje.
No tośmy się doczekali czasów, kiedy w Polsce nagradza się firmy za zatrudnianie imigrantów. Idzie przekaz : Polaka jako pracownika 2 kategorii lepiej zwolnić i zatrudnić obcokrajowca. Wtedy można zasłużyć na nagrodę.
Wyjątkowo dziurawy jest ten system bezpieczeństwa granicznego skoro metodą na lumpa spod śmietnika można przemycić do Polski kompanię ISIS.
A coś więcej? NAjniższe inwestycje od dekady w UE a najwyższe w Polsce w ostatnim roku... Nic to mi nie mówi. Pewnie i tak inwestycje w samych niemczech są 1000 x większe niż w rekordowym roku w Polsce...
Przecież oni sobie kpią, Niemcy już od dawna mają taki sprzęt tylko go nie eksponują, a te drony Tureckie to podobno rozwinięcie Izraelskiego drona który był już w 90 latach poprzedniego wieku.
No akurat jak chodzi o Rosję, to raczej Putin będzie pouczał Bidena, bo w USA aresztowali niewinna Rosjankę po pretekstem szpiegostwa i prześladowali innych Rosjan pod takim samym pozorem. W Rosji nie ma przymusu szczepień na covid, a w wielu stanach USA taki przymus istnieje. Ostatnie wybory prezydenckie to bezczelne przewały. W Rosji w każdej komisji są kamery internetowe, więc można oglądać co się tam dzieje, a w USA tego nie ma.
W polskich realiach :
nowa Ukrainka Kowalskich...
Trudno powiedzieć, czy to obraźliwe, wspominając np. "polskiego hydraulika" w Francji.
Sobór W. II. Powrót do EWANGELII .. video na YT ...
Staroń jest wyjątkowo głupia i wykończy spółdzielnie. Zarząd nie powinien mieć kadencji, bo to jest odpowiednik dyrekcji w firmie. Czteroletnia kadencja minie i co? Trzeba szukać nowej pracy? Rady Nadzorcze mają już kadencje.
Dokumenty w spółdzielniach są od dawna dostępne i można je kserować, nie wiem, jak ona sobie wyobraża wykonywanie fotokopii. Koszty wyborów, jak to ona opisuje, w dzień wolny od pracy, poniosą spółdzielcy w swoich czynszach.
Normalnym organem wyborczym jest Walne Zgromadzenie, nie rozumiem, po co jeszcze jakaś spółdzielcza komisja wyborcza, która miałaby siedzieć w lokalu cały dzień.
Jednym słowem jest to kompletny gniot, mam nadzieję, że senat jakoś to poprawi.
Bezczelnieją u nas Ukraińcy i Białorusini.
Białorusini na utrzymaniu USA, Polski lub Ukrainy to zdrajcy swojej ojczyzny i tyle.
Głupich nie sieją, ale że Kresy do nich dołączają, to niepoważne.
Minęło 8 lat i nadal nie ma stanowiska NATO w sprawie podobnego kroku USA i Austrii. Wstyd.
i bardzo dobrze.
ja lubię sobie coś w niedzielę kupić do jedzenia czy do picia,
nie lubię tych, którzy ograniczają mi do tego dostęp.
Myślę, że ruch kauflanda to postęp.
Imigracja zarobkowa powinna bazować przez pierwsze 5 lat na wizie a czas pobytu determinowany byłby cyfrowym pozwoleniem na pracę z ubezpieczeniem medycznym na etat, na który pracodawca - rzeczywiście - nie może znaleźć naszego obywatela (czy teraz eurokołchozu). Ponadto pierwsza karta pobytu po owym okresie, zaś obywatelstwo po min. 10 latach i pozytywnym egzaminie państwowym z języka polskiego oraz historii naszej ojczyzny.
Mało tego "znafco"! Polscy piloci zeszli na wys. 20 m w ... locie plecowym i to "tutką" a nie "suką"!!!
Mam pytanie do Sz. P. red. czy też całej red. o przyczynę używania przymiotnika azerskich w brzmieniu "azerbejdżańskich"? Nasz język jak i tradycja bliższa jest temu pierwszemu. Red. jak zauważyłem nie stosuje przecież "armeńskich" tylko "ormiańskich".
Tuż po wizycie Prezydenta Dudy (i zakupach sprzętu wojskowego) odtrąbionej jako wielki sukces. Tak trzymać i do przodu.
Polski samolot lądował bez zgody wieży. Nie ma znaczenia, jak prowadzili samolot, skoro nie dali zgody na lądowanie. Dali zgodę na zejście do wys. 100m, a polscy piloci zeszli na wys. 20 m. W tej sytuacji dyskusja o winie kontrolerów lotów jest biciem piany.
Inne zachodnie źródła podają czas o 20 min. wcześniejszy
Problem w tym, że są tacy, którzy chcieliby mieć ciastko i zjeść ciastko. Konkurencyjną gospodarkę, a jednocześnie opartą na zasadach Łukaszenki.
A gdzie widzisz jakichś "Armeńczyków" w tekście? Występuje w nim przymiotnik "armeński", który jest jak najbardziej prawidłowy gdy piszemy o instytucji państwa Armenii, a nie odnosimy się do Ormian jako wspólnoty etnicznej.
Są zdjęcia Pratasiewicza w mundurze azowa z nazistowskimi emblematami, z karabinem maszynowym, w hełmie z symbolem SS, oraz z fałszywą flagą białoruską w jednej ręce, a druga jest podniesiona w nazistowskim geście heilowania.
W Armenii żyją Ormianie, a nie Armeńczycy.
Rozgrywki pod patronatem tego co nas poucza ws. LGBT, co nas informował w rocznicę Krwawej Niedzieli, że ukraińskiemu ludobójstwu na Polakach winna jest polityka II RP i w rocznicę 1 września 1939 r. przedstawiał nam postać Szuchewycza jako bohatera. Skandalem jest, że spływa to po nas i uodpornia na kolejne zniewagi takich osób. W zamian dla jego krajan chyba w podzięce za miłe słowa organizuje się jeszcze zabawę.
Pratasiewicz jest rzeczywiście wyszkolonym terrorystą. Walczył w Donbasie w nazistowskim pułku Azow, pułk ten był szkolony przez Amerykanów to zadań terrorystycznych i dywersyjnych,
Na początek niech Ukraińcy zrobią ekshumację w celu identyfikacji tych upowców, a przynajmniej określenia ich liczby i czy w ogóle tam są jakieś pochówki..
Upamiętnienie niekontrowersyjne, dwujęzyczne : Imię, Nazwisko, Data urodzin i śmierci, . Może być Tryzub lub barwy ukraińskie ewentualnie symbolika religijna (wyznanie).
Żadnej symboliki banderowskiej !!!!! Żadnych stopni "wojskowych", sotni, kureni, rejonów operacyjnych, żadnych pomników stylizowanych na banderowskie odznaczenia, żadnych "sława ukraini". Upamiętnienie absolutnie CYWILNE.
Żadnych "panteonów chwały" dla morderców polskich pasażerów pociągu z pod Bełżca !!!!. być nie może, tak samo jak na niemieckich cmentarzach w Polsce, nie może być żadnej symboliki hitlerowskiej, NSDAP, SA, SS,Abwehra, Gestapo a nawet Wehrmacht itp.
Powtarzam......upamiętnienie CYWILNE
koniec.kropka.