Uczestnicy banderowskiego marszu w Kijowie żądają ziem Rosji dla Ukrainy [+VIDEO]

Na marszu z okazji 106. rocznicy urodzin Stepana Bandery w Kijowie uczestnicy demonstracji wznosili hasła wzywające do oddania przez Federację Rosyjską Kubania.

Jeden z uczestników marszu oskarżył przez megafon telewizję „1+1” o wyemitowanie kłamliwego i obrażającego Stepana Banderę materiału.

Wznoszono banderowskie hasła „Sława nacji – smert woroham!”, „Sława Ukrajini – herojam sława!”. Wzywano też do odebrania Rosji Kubania.

YouTube.com / Kresy.pl
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

8 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

   • Avatar
    zefir :

    Ta brygada PLU,czy ULP,czy LPU /sam nie wiem/,to okręzna droga wspomagania ukrobanderyzmu,forsowana przez Ukraińca i szefa polskiego MON.Jej istota nie ma nic wspólnego z obroną RP,zaś ma istotne znaczenie dla zubożenia budżetu RP.Naiwność zaślepionego giedroycyzmem historyka bula jest przeogromna.Ta naiwnośc służy bowiem tylko jednemu:umocnieniu dobrego samopoczucia mistrzów w używaniu noży,wideł,siekier,itp ukraińskich spadkobierców OUN i UPA-B

    • Avatar
     sobiepan :

     Naiwność zaślepionego giedroycyzmem historyka bula jest przeogromna.Ta naiwnośc służy bowiem tylko jednemu:umocnieniu dobrego samopoczucia mistrzów w używaniu noży,wideł,siekier,itp ukraińskich spadkobierców OUN i UPA-B Ta brygada PLU,to okręzna droga wspomagania ukrobanderyzmu,forsowana przez Ukraińca i szefa polskiego MON.Tak działanie bula jak i siemioniaka to działanie z premedytacją na szkodę Państwa Polskiego.