4 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Leave a Reply

  1. Bohdan Staszynski
    Bohdan Staszynski :

    Bardzo siarczyście i zamaszyście napisałbym co o tym myślę,

    Baczę jednak na kaZus (casus) kolegi z mojego miasta, który musi walczyć o to, żeby nie płacić mandatu za poklepanie.

    Nie wiem bowiem czy słowo “Kauzyperda” nie podpadłoby już pod mowę nienawiści przeciwko kaście…

    Wątpię, że przeniesienie tematu do innych oddziałów wiele zmieni, (bo one działają wspólnie i w porozumieniu) ale może przestaną nam ludzi nękać.

    Pozdrowienia z Mojżeszowa 😉