2 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Leave a Reply

  1. jazmig
    jazmig :

    Skoro ta izba nie zadowala polityków PiS, to ona może być całkiem dobra. Jak chodzi o przegląd reform, to proponuję zacząć od rządu. Moim zdaniem należy go wymienić w całości, poczynając od premiera i wicepremierów.

    • franciszekk
      franciszekk :

      Aleee…… na kogo wymienić?
      Na herrrrrrr…………..”WON” Tuska, panią Kopacz co kopała swoimi ręcoma na 1,5m w ziemi smoleńskiej w POszukiwaniu szczątków Polaków?
      Na kogo bracie Polaku, na kogo zamiast Pisiorków?