Szwedzka policja, chcąc zapobiec coraz liczniejszym przypadkom ataków seksualnych na kobiety dokonywanym przez migrantów, zamierza wprowadzić specjalne opaski prewencyjne. „Świetny pomysł! Taki lewacki, prosty” – skomentował to na Facebooku Paweł Kukiz.

Jak informuje serwis Breitnart.com, problem molestowania seksualnego w Szwecji staje się coraz większy. Policyjne statystyki wskazują, że sprawcami tego typu ataków najczęściej są migranci. Policja w odpowiedzi zdecydowała się na osobliwy krok: chce wprowadzenia specjalnych opasek, z napisem „Nie dotykaj mnie”. Miałyby być one noszone przez kobiety na nadgarstkach i spełniać role prewencyjną. Policja zamierza dystrybuować je wśród młodych kobiet.

„Nikt nie powinien akceptować molestowania seksualnego. Jeśli byłaś obmacywana, zgłoś to”– powiedział szef szwedzkiej policji Dan Eliasson. „Chodzi nam o zwrócenie uwagi na problem i zachęcenie kobiet do zgłaszania tego typu zachowań”.

Akcja policji wzbudza jednak wątpliwości – wskazuje się, że jest to reakcja na doniesienia szwedzkich mediów, według których ataki migrantów na kobiety są traktowane pobłażliwie i, w miarę możliwości, wyciszane. Nie wiadomo też, czy migranci zrozumieją komunikat napisany w języku szwedzkim.

Do pomysłu szwedzkich policjantów odniósł się na Facebooku Paweł Kukiz:

„Świetny pomysł! Taki lewacki, prosty… Ja proponuję jeszcze opaskę z napisem „NIE WYSADZAJ SIĘ KOŁO MNIE”. Z chipem głośnomówiącym, gdyby delikwent obwieszony granatami nie potrafił czytać”.

Miesiąc temu opublikowano raport szwedzkiej policji, z którego wynika, że na tle Europy Szwecja w kwestii molestowania seksualnego wypada najgorzej.

Breitbart.com / Interia.pl / facebook.com/ Kresy.pl

Czytaj kolejny artykuł
8 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

 1. rawen
  rawen :

  ŻYDZI W CZASIE II WŚ TEŻ NOSILI OPASKI Z GWIAZDĄ DAWIDA I CO POMOGŁY? NIEMCY I TAK ICH ŁAPALI I DO OBOZÓW WYWOZILI. PS. …jesteśmy już dawno na etapie gdzie żadne żelazne argumenty ze sfery logiki do tego bydła (czyli imigrantów) nie docierają. To są ludzie tak samo fanatyczni w lewackiej – „postmodernistycznej” ideologii, jak terroryści dżihadyści w swoim islamskim szaleństwie. To bydło nie myśli nad tym co głosi, ani nad tym robi – oni nie mają „tolerancji” dla naszych poglądów, tylko dla siebie i sobie podobnym. Te bydło zostało ukształtowane przez dekady kłamstw i oszczerstw środowisk masońskich i żydowskich – umownie nazywanych „lewicowymi” albo „liberalnymi” – pod adresem własnej rasy. Ich celem jest zniszczyć cywilizację europejską, w tym także polską. Robią to bo do tego zostali zaprogramowani – oni nie rozumieją tego mechanizmu tylko wykonują program. Z nimi nie można się dogadać, ich trzeba zwalczać, siłą i przemocą (===== najlepiej od razu utylizować razem z tymi co ich wpuścili do Europy =====) jeżeli tego będzie wymagać chwila.

   • lucy75
    lucy75 :

    :))) Strzalki :)))) …Leszek, to zes skomplikowal :))))) Znajac bzika svensonow w temacie etykietek i instrukcji, proste „Nie dotykaj” przetlumaczaliby zaraz na 50 jezykow :)))…Choc faktycznie – tak OPANCERZONA kobieta – w strzalki i etykietki na metr – moze byc spokojna – NiC NIE WIDAC :))) / À na powaznie, jako kobiete, pomysl opaski mnie oburzyl: dlaczego niby mialabym robic za chodzaca tablice pomocy naukowej w edukacji seksualnej jakis niedouczonych typow?! Szwedki nie powinny sie na to nabrac.