Nagranie incydentu, który miał miejsce w Gdańsku.

Jak już informowaliśmy, Liderzy KOD zostali wyproszeni z uroczystości pogrzebowych bohaterów polskiego podziemia niepodległościowego.

Pomorski lider KOD-u Radomir Szumełda przekonywał, że w czasie przepychanek został lekko ranny: „ma zdarty naskórek na dłoni, dość obficie krwawił”

W sieci pojawiło się nagranie z zajścia, które ukazuje zupełnie inną wersję. Radomir Szumełda na uroczystości pogrzebowe przyszedł z już zabandażowaną ręką. Widać to w momencie, w którym Policja eskortuje Mateusza Kijowskiego.

youtube.com/KRESY.PL
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

5 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

  1. Avatar
    azar :

    Takich prowokacji z udziałem tych zaKODowanych imbecyli będzie coraz więcej. Po to oni właśnie tam przyszli by pokazać jaka Polska obecnie jest ksenofobiczna, nacjonalistyczna i przyrównać ja do faszyzmu co obecnie właśnie tak krzyczą. To jest jawne i zaplanowane ich działanie. Zaraz wiadomość w świat pójdzie co to sie dzieje u nas z biedna prześladowana opozycją i jak to narodowcy nacjonaliści tu rządzą. Tak jak za komuny żydów wydalili z Polski tak trzeb aby było wydalić chyba wszystkich tych zakodowanych imbecyli razem z pro-banderowcami.