Nagranie incydentu, który miał miejsce w Gdańsku.

Jak już informowaliśmy, Liderzy KOD zostali wyproszeni z uroczystości pogrzebowych bohaterów polskiego podziemia niepodległościowego.

Pomorski lider KOD-u Radomir Szumełda przekonywał, że w czasie przepychanek został lekko ranny: “ma zdarty naskórek na dłoni, dość obficie krwawił”

W sieci pojawiło się nagranie z zajścia, które ukazuje zupełnie inną wersję. Radomir Szumełda na uroczystości pogrzebowe przyszedł z już zabandażowaną ręką. Widać to w momencie, w którym Policja eskortuje Mateusza Kijowskiego.

youtube.com/KRESY.PL

4 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Leave a Reply

  1. azar
    azar :

    Takich prowokacji z udziałem tych zaKODowanych imbecyli będzie coraz więcej. Po to oni właśnie tam przyszli by pokazać jaka Polska obecnie jest ksenofobiczna, nacjonalistyczna i przyrównać ja do faszyzmu co obecnie właśnie tak krzyczą. To jest jawne i zaplanowane ich działanie. Zaraz wiadomość w świat pójdzie co to sie dzieje u nas z biedna prześladowana opozycją i jak to narodowcy nacjonaliści tu rządzą. Tak jak za komuny żydów wydalili z Polski tak trzeb aby było wydalić chyba wszystkich tych zakodowanych imbecyli razem z pro-banderowcami.