Zapłać Kresom.pl za ich dobrą robotę

Bez Twoich pieniędzy nie będzie Kresów.pl. Prosimy zapłać za pracę, z której korzystasz.

Miesięczny koszt utrzymania portalu wynosi 22 tys. PLN. Wpływy z reklam nie przekraczają 3 tys. PLN. Pozostałe 19 tys. PLN musi pochodzić od naszych Użytkowników. W marcu zebraliśmy 9 tys. PLN. Bez Twoich pieniędzy nie będzie obywatelskich mediów.

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

Koszty stałe, takie jak opłacenie serwera, obsługi informatycznej i księgowości, zamykają się w 2 tys. PLN. Pozostałe 20 tys. wydajemy na pensje 8-osobowej redakcji.

Miesięcznie wspiera nas około 200-250 Czytelników. To mniej niż promil wszystkich Użytkowników odwiedzających nasz portal w tym przedziale czasu. Jeśli cenisz naszą pracę, płać za nią regularnie.

Fundacja Kompania Kresowa

ul. Gen. Władysława Sikorskiego 166 / 0.03
18-400 Łomża
nr konta: 60 1020 1097 0000 7302 0195 3702

Kod BIC (Swift): BPKOPLPW

Zobacz także: Kresy.pl w piątce najbardziej sprawdzonych mediów według badaczy z Oksfordu

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

Kresy.pl
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz