W lutym zebraliśmy 12 tys. PLN – to o wiele więcej niż się spodziewaliśmy, ale wciąż za mało, by odsunąć od nas widmo likwidacji. By zamknąć budżet, musimy zbierać 19 tys. PLN każdego miesiąca. Jeśli jeszcze nie ustawiłeś stałego zlecenia na Kresy.pl, prosimy, zrób to teraz.

O wartości naszej pracy decydują przede wszystkim te informacje, o których piszemy jako jedyni w Polsce. Bez nas nigdy nie dowiedziałbyś się o większości z poniższych wydarzeń. Zestawienie obejmuje tylko materiały z minionych 7 dni:

Pilnujemy wspólnych spraw

Zależymy od Twojego wsparcia
Wspieram Kresy.pl

Obecnie Kresy.pl zatrudniają 8 osób. Tylko jeden z nas pracuje w niepełnym wymiarze, wszyscy pozostali pracują 8 godzin dziennie, 5 dni w tygodniu. Wydawanie portalu kosztuje nas 22 tys. PLN miesięcznie. Prosimy, dołącz do 200 wspaniałych osób, które finansują nasze działania każdego miesiąca.

Fundacja Kompania Kresowa

ul. Gen. Władysława Sikorskiego 166 / 0.03
18-400 Łomża
nr konta: 60 1020 1097 0000 7302 0195 3702

Kod BIC (Swift): BPKOPLPW

Jeśli Czytelnicy nie będą płacić za naszą pracę nie będzie nas stać na jej wykonywanie. Polska przestrzeń publiczna straci medium opisujące rzeczywistość z punktu widzenia narodowego interesu i politycznego realizmu, jedno z bardzo niewielu mediów, które łączy taką perspektywę z rzetelnym warsztatem dziennikarskim.

Zobacz także: Kresy.pl w piątce najbardziej sprawdzonych mediów według badaczy z Oksfordu

Kresy.pl

Pilnujemy wspólnych spraw

Zależymy od Twojego wsparcia
Wspieram Kresy.pl
0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Leave a Reply