W marcu zebraliśmy 10,5 tys. PLN. By zamknąć nasz miesięczny budżet musimy zebrać jeszcze 8,5 tys. PLN. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, zapłać za nią. 

Wydawanie portalu kosztuje nas miesięcznie 22 tys. PLN. Zyski z reklam nie przekraczają 3 tys. PLN, dlatego pozostałe 19 tys. musi pochodzić od naszych Czytelników.

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

Lwią część naszego miesięcznego budżetu pochłaniają pensje 8-osobowej redakcji. Na wynagrodzenia przeznaczamy miesięcznie 20 tys. PLN. Resztę wydajemy na koszty stałe, takie jak utrzymanie serwera, obsługa informatyczna i księgowość.

Miesięcznie pracę portalu Kresy.pl finansuje od 200 do 250 Czytelników. To mniej niż promil wszystkich odwiedzających nas w tym przedziale czasu. Prosimy, zapłać za naszą pracę.

Fundacja Kompania Kresowa

ul. Gen. Władysława Sikorskiego 166 / 0.03
18-400 Łomża
nr konta: 60 1020 1097 0000 7302 0195 3702

Kod BIC (Swift): BPKOPLPW

Zobacz także: Kresy.pl w piątce najbardziej sprawdzonych mediów według badaczy z Oksfordu

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

Kresy.pl
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz