Miriam Shaded dla Kresów.pl: mamy III wojnę światową [+VIDEO]

„Moim zdaniem toczy się już III wojna światowa: na terenach Bliskiego Wschodu, Afryki; teraz przenosi się do Europy” – mówi Miriam Shaded w programie „Bez Filtra”. „Każdy muzułmanin jest fundamentalistą. Niejeden imam otwarcie w mediach o tym mówił. Różnicowanie tego jest tylko wprowadzaniem nas w błąd”.

„Mamy do czynienia ze starciem cywilizacji, bo islam neguje wszystko, co nie jest islamem”– mówi w programie Bez Filtra Miriam Shaded, prezes Fundacji Estera. Jej zdaniem islam jest radykalnym systemem prawnym, sprzecznym z europejskim.

Krytycznie ocenia porozumienie UE –Turcja, które w perspektywie ma przyznać Turkom wizy Schengen. „To jest 78 mln muzułmanów, którzy będą mieli bardzo łatwy i prosty dostęp do całej strefy Schengen”.

Swoją inicjatywę dot. delegalizacji islamu tłumaczy tym, że jest on sprzeczny z polską konstytucją i polskim prawem. „Wszystkie te treści, które nawołują do nienawiści, do mordów, do braku akceptacji dla inności są sprzeczne z naszym prawem. Chcę sformalizować rzecz oczywistą. (…) Islam nie powinien być ideologią dopuszczaną w Europie.Niestety jest, ponieważ sądy często nie wiedza o tym, czym jest islam i co propaguje”– mówi Shaded. „Nie ma wolności w islamie”– podkreśla.

„Są ponad 164 wersety [w Koranie] nawołujące do dżihadu. Oni mają obietnice życia wiecznego, dziewic w raju w momencie, kiedy kogoś zabiją. (…) Oni mają prawdo do tego, żeby nas zabijać, bo jesteśmy niewiernymi i szerzymy zgorszenie i zepsucie na tej ziemi – według ich ideologii”– zaznacza.

Szefowa Fundacji Estera nie wierzy opiniom, według których muzułmanie w Europie mogą się zlaicyzować. Ponieważ dla muzułmanów najważniejszą księgą jest Koran, który jest słowem Allaha, to gdy ono „mówi, że mają zabić, to ciężko jest to interpretować w jakikolwiek inny sposób niż bezpośredni”:

„Niektórzy mogą pomijać niektóre wersy, mogą udawać, że ich nie ma, ale jeżeli oni przyznają, że jest to dla nich najwyższa wartość i że to jest słowo Boga, to nie da się wykreślić tych wersetów nawołujących do mordów”.

Miriam Shaded wątpi w to, by setki milionów muzułmanów było po prostu wariatami. „Oni po prostu są wychowani w takiej ideologii. Tak jak naziści byli wychowywani w nazizmie”– mówi szefowa Fundacji Estera. „Moim zdaniem toczy się już III wojna światowa: toczy się na terenach Bliskiego Wschodu, Afryki, teraz przenosi się do Europy”– dodaje. Jej zdaniem muzułmanie, gdy są na danym terenie w mniejszości, okłamują ludzi i ukrywają czym jest islam ukrywając to, że nie jest to religia miłości wobec niewiernych.

„Każdy muzułmanin jest fundamentalistą. Niejeden imam otwarcie w mediach o tym mówił. Różnicowanie tego jest tylko wprowadzaniem nas w błąd”– zaznacza.

Shaded odniosła się także do kwestii społeczności tatarskiej w Polsce, przytaczając fragment Koranu, który ma zabraniać Tatarom wchodzenia w bliższe relacje i nawiązywanie przyjaźni z „niewiernymi”, a „jeżeli to robią, to są apostatami i grozi im śmierć za to, że się asymilują”.Jej zdaniem przybycie do Polski muzułmanów z Bliskiego Wschodu postawiłoby Tatarów w obliczu wyboru: „albo się zradykalizować, albo pójść na otwartą wojnę z nowoprzybyłymi muzułmanami, którzy są bardziej wierzący od nich”. Potwierdza, że tak jak sygnalizowała ten problem część Tatarów, byłoby to dla nich zagrożenie, zaś ich dzieci mogłyby łatwo ulec radykalizacji.

Więcej na nagraniu poniżej:

Kresy.pl

16 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

 1. kresmen
  kresmen :

  Nie każdy islamista jest terrorystą, ale każdy islamista czyta w swoim „świętym” koranie o niewiernych (czytaj: wszystkich którzy nie są islamistami) : ” ZABIJAJCIE ICH GDZIEKOLWIEK ICH ZNAJDZIECIE ” ! Najciekawsze jest to, że te wersety są obowiązujące i nie da się ich wykreślić z koranu , bo jak zapowiedział machomet : „JA JESTEM OSTATNIM PROROKIEM” – kto będzie inaczej twierdził, albo będzie próbował modyfikować koran – ten będzie bluźniercą !

   • czas_przebudzenia
    czas_przebudzenia :

    Bo mówi prawdę w wąskim aspekcie oceny islamu i oceny kontrolowanej inwazji islamu. Zwykłe marionetki polityczne nie przekazują tak klarownie treści, bo zazwyczaj nawet prawicowi politycy ograniczają swoje wypowiedzi poprzez autocenzurę (ogłupiająca szkoła politycznej poprawności zrobiła spustoszenie w umysłach). Korwin-Mikke mówi szerzej o przyczynach tego upadku Europy, ale to jest z kolei zbyt szerokie ujęcie dla większości zwykłych ludzi, bo zwykli ludzie gubią się w tak ogólnym ujmowaniu tematu (tym bardziej, że niemal wszyscy przyswoili w jakimś tam stopniu kalki myślowe ideologii oszustwa i trudno im się wyrwać z tego zwodzenia).

    • zan
     zan :

     Taaaak? A kto ją zaprasza do reżimowych mediów? Masa ludzi potrafi powiedzieć tą prawdę, w dodatku LEPIEJ. Racz też zauważyć, że 1) dziewczyna ma spółki do których trafia kilkaset tysiecu dotacji, a zapytania nie potrafi skomentować. 2) ma fioła na punkcie islamu, ale już hordy murzynów i arabów by sprowadziła, pod warunkiem, że to nie islamiści. Zamieszkaj obok cyganów – chrześcijan, wtedy zobaczysz ile jest warta jej paplanina.

     • domarad
      domarad :

      Rozumiem, dlaczego podejście Shaded [swoją drogą, chyba jednak powinna się zaczynać na Sz…] może Ci się wydawać wybrakowane … ale przecież nie można od razu z grubej rury wskazywać na różnice rasowe i szafować Lynnem, Rushtonem, Cochranem, Pinkerem i kim tam jeszcze. Może jednak nie powinniśmy jej gasić tylko dlatego, że ma węższą perspektywę niż – jakby nie było – „skrajna prawica”? Skąd ta podejrzliwość – wyłuszcz łopatologicznie, proszę.

  • kojoto
   kojoto :

   Po co taka schiza? A to że są wypowiedzi Millera – to znaczy, że to PZPRowski portal? Posłuchałem tego Nabila Al Malazi mówi sporo ciekawych rzeczy, ale jest jednak ukierunkowany trochę na propagandę (nie winię go – jest Syryjczykiem, ale o obiektywność trudno go posądzić).

   • artur188
    artur188 :

    Kojoto:18.04.2016 04:44

    Znam twoje bzdurne wypowiedzi, ale teraz pokazałeś szczyty.Oczywiście odniosłeś się do kawałka wypowiedzi, jak „mednia”, które krytykujesz.Całość nie pozostawia wątpliwości, czym się ona zajmuje.WIĘC NIE BĘDĘ SIĘ TUTAJ NIGDY WYPOWIADAŁ!!! PIEPRZĘ TĄ „PÓŁ-NIEPODLEGŁOŚĆ”!!!

    • kojoto
     kojoto :

     A jednak dałes sie ponieść – są sprawy w których każdy ma bezkompromisową postawę. Ja też takie mam – ale nie obrażam sie na portal za to, że pokazuje wywiad z kims kogo nie lubię. Co do samej pani Shaded to bynajmniej jej fanem nie jestem, chociaż sądzę wciąż, że jej obecnośc w mediach może mieć dobry wpływ na społeczeństwo. Nie słyszałem jej żadnej wypowiedzi w których wybielała by np: działania Izraela (nie wiem, moze takie są, ale ja nie znam).