– Z jednej strony powstaje przeświadczenie, iż ludzie manifestują w obronie demokracji, wolności słowa i konstytucyjnych praw, które rzekomo są łamane. Natomiast kibice strony prorządowej zaczynają wierzyć w to, że przeciwdziałają jakiejś próbie zamachu stanu. Moim zdaniem ani jedno, ani drugie nie ma miejsca – mówi Kresom.pl wiceszef Ruchu Narodowego, Krzysztof Bosak.

Zdaniem wiceprezesa Ruchu Narodowego Krzysztofa Bosaka, obecna sytuacja polityczna w Polscejest kontynuacją II kadencji rządów PO-PSL, gdy zarówno PiS jak i Platforma podgrzewały wzajemnie różne konflikty, ponieważ pozwalało im to polaryzować elektorat. Co dla obu stron było korzystne.

– W tej chwili też możemy zauważyć, że został wygenerowany wywołujący szeroki rezonans konflikt polityczny, który nie ma żadnych rzeczywistych podstaw. Zdaniem niektórych nawet kryzys polityczny, choć moim zdaniem to sformułowanie jest przesadne– mówi Kresom.pl Bosak. Dodaje, że konflikt ten powoduje jednak intensywne chwianie ludzkimi emocjami.

– Z jednej strony powstaje przeświadczenie, iż ludzie manifestują w obronie demokracji, wolności słowa i konstytucyjnych praw, które rzekomo są łamane. Natomiast kibice drugiej strony, prorządowej, zaczynają wierzyć w to, że przeciwdziałają jakiejś próbie zamachu stanu czy obalenia rządu. Moim zdaniem ani jedno, ani drugie nie ma miejsca– uważa wiceszef RN.

Odnosząc się do prób i niejasnych sposobów wprowadzenia restrykcji związanych z obecnością mediów w Sejmie przez Marszałka Marka Kuchcińskiego Bosak uważa, że dało to opozycji i mediom liberalnym czas na konsolidację oporu – bez pozyskania żadnych sojuszników w środowisku dziennikarskim. – Te regulacje forsowane przez Kuchcińskiego są zbędne, a wręcz szkodliwe. Niemniej jednak nie mają nic wspólnego z rzeczywistym cenzurowaniem mediów w Sejmie. Nie można tu mówić o cenzurze czy złamaniu konstytucyjnego prawa dostępu do informacji. To co robi marszałek jest naganne, natomiast z pewnością nie dotyka istoty demokracji– mówi polityk.

Zdaniem Bosaka, wykluczenie z obrad posła PO Michała Szczerby było zupełnie niepotrzebne, a do tego zupełnie nieistotne. Podobnie jak zablokowanie mównicy przez demoliberalną opozycję. – Można było poczekać, zareagować tak jak marszałek, można było też tak naprawdę przeprowadzić głosowania pomimo okupacji mównicy. To nie uniemożliwia przeprowadzenie głosowań– uważa polityk. Dodaje, że marszałek mógł np. dopuścić zabieranie przez posłów głosu z innego miejsca, niż z mównicy. – Okupujący próbowaliby dezorganizować obrady, ale nic by nie osiągnęli.

Przczytaj: Tyszka: Sejm zamienia się w chlew

Z kolei, jak zaznacza wiceszef RN, przeniesienie obrad do innej Sali nie jest, wbrew twierdzeniem posłów opozycji, ani złamaniem konstytucji, ani regulaminu Sejmu. – Marszałek ma takie prawo i zgodnie z harmonogramem dociągnął obrady do końca– mówi Bosak. Dodaje, że był w piątek w Sejmie:

– Rozmawiałem z dziennikarzami, posłami. Prawda jest taka, że nie ma żadnych twardych podstaw regulaminowych żeby stwierdzić, że głosowania były nieważne.Posłowie opozycji jedynie mnożą wątpliwości, ale nie są w stanie wskazać żadnego artykułu konstytucji, ani regulaminu Sejmu, który zostałby złamany. Myślę, że to nie przypadek.Moim zdaniem z obu stron doszło do załamania dobrych obyczajów sejmowych, szczególnie posłowie opozycji biegali po Sejmie jak nawiedzeni, próbując zakłócać atmosferę, nagrywać i podkręcać emocje, ale to wszystko w historii polskiego Sejmu już widzieliśmy.

Przeczytaj: Paweł Szramka (Kukiz’15) dla Kresów.pl: Pan Suski zachował się bezczelnie, to było świństwo

Według Bosaka, pewnym precedensem była jednak próba blokady wyjazdu części posłów i członków rządu z Sejmu. – Warto zauważyć, że uczestnicy tych opozycyjnych manifestacji już po ich rozwiązaniu ewidentnie próbowali sprowokować użycie siły przez policję: podeszli pod drzwi hotelu poselskiego, blokowali wyjścia z Sejmu i wyraźnie liczyli, że zrobią z siebie męczenników. Może liczyli na to, że policja ich np. spałuje, użyje gazu, żeby odblokować wyjazd z Sejmu.

ZOBACZ: Demonstranci KOD atakują samochody posłów PiS, jeden z nich udaje poszkodowanego [+VIDEO]

Zdaniem Bosaka należy zauważyć, że przedstawiciele rządu wykazali dużo zimnej krwi, wychodząc z Sejmu na piechotę przez tłum, który ich lżył, albo czekając ponad 2 godziny na możliwość wyjazdu. Zaznacza, że podczas odblokowywania przejazdu policjanci byli niezwykle powściągliwi:

Nie ma żadnej analogii między wczorajszym zachowaniem policji względem ludzi z KOD i innych uczestników manifestacji a tym, jak policja zachowywała się pod rządami PO np. wobec nas, kiedy organizowaliśmy protesty w czasie afery taśmowej. Wtedy funkcjonariusze bardzo łatwo sięgali po pałki i po gaz łzawiący, zatrzymywali czy stawiali zarzuty. Podobno nikt też nie został wczoraj zatrzymany. Jeżeli tak było, to jest to coś nadzwyczajnego, ponieważ dochodziło do łamania prawa, np. łamaniem przepisów ruchu drogowego i ignorowaniem poleceń policji.

Przeczytaj: Winnicki: mamy do czynienia z upadkiem majestatu Rzeczpospolitej [+VIDEO]

Odnosząc się do ataków protestujących na dziennikarzy TVP Bosak powiedział, że pokazuje to ich rozchwianie emocjonalne. – Oni tak mocno uwierzyli w tę swoją misję obrony demokracji, że uznali, że upoważnia ich to do atakowania tych, z którymi się nie zgadzają.

– W wyniku pewnych dość istotnych błędów politycznych PiS, który w Sejmie zachowuje się dosyć arogancko i próby rozkręcenia rewolucyjnej atmosfery przez niemającą społecznego poparcia opozycje doszło do nieco histerycznej atmosfery, która na razie na szczęście nie zaowocowała żadnymi poważniejszymi rozruchami. Strona opozycyjna zmierza do budowania kapitału społecznego na chwianiu nastrojami społeczeństwa, a wręcz na inicjowaniu jakiś rozruchów– uważa Bosak.

Odnosząc się do potencjalnego, hipotetycznego dalszego rozwoju sytuacji, wiceprezes Ruchu Narodowego nie dostrzega żadnego punktu zaczepienia dla lewicowo-liberalnej opozycji:

Wydaje mi się, że nawet jeśli nawet w najbliższych dniach zorganizują jakieś dodatkowe manifestacje, to brak posiedzeń Sejmu i duża łagodność policji, która jest bardzo powściągliwa w stosowaniu środków przymusu bezpośredniego i nie chce dawać żadnych pretekstów do mobilizacji opozycji, nie ma ona żadnego punktu zaczepienia. Może gdyby zostali spałowani czy zatrzymani, to mieliby paliwo i mogliby się przedstawiać jako prześladowani i dzięki temu mobilizowaliby kolejnych ludzi. Widać natomiast, że policja ma polecenie, by być maksymalnie powściągliwa. W Sejmie do 11 stycznia proceduralnie nic się nie dzieje, więc takiego punktu zaczepienia nie ma.

– Moim zdaniem to i zbliżające się Święta spowodują, że w ciągu 2-3 dni nastroje opadną i wszyscy rozejdą się do domu. A przy kolejnej okazji będziemy mieli próbę powtórki tego scenariusza, który wczoraj w nocy się sprawdził, z próbami rozkręcenia jakiś przepychanek czy rozruchów z siłami porządkowymi. Po to, żeby pokazać, że obecny rząd to jakiś krwawy reżim, który fizycznie rozprawia się z siłami prodemokratycznymi. Być może taki scenariusz będzie grany, ale to dopiero od stycznia– podsumowuje Bosak.

Kresy.pl / Marek Trojan
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

55 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

 1. malkontent
  malkontent :

  Bosak , chłopiec w krótkich spodenkach i podkolanówkach w sandałkach, lekko zasmarkany , bredzi bo widzi szansę jako jeden z przydupasów Ajatollaha. :-(( Jest taką samą tubą propagandową jak reżimowa telewizja publiczna. Niszczenie tego co dobre i wprowadzanie złego to zasada pisdzielców. Nikt mądry i kochający Polske nie neguje, że popaprańcy narobili wiele złego ale pisdzielstwo idzie dokładnie w tym samym kierunku , kierunek przeciw Polsce i Polakom. Młodzieniec bredzi by tylko przypodobać się prezesowi. Partia zwana PISem z której faktycznie zostało już tylko ” i ” to zrzeszenie najgorszego sortu Polaków, nepotyzm, oszustwa, karierowicze, dyletanci, bolszewia w najgorszym wydaniu, ta ich zapalczywość, arogancja, jakakolwiek krytyka zawsze wywołuje u nich agresję, i odpowiedź ” a wy murzynów bijecie „, typowa filozofia Kalego. Bosak liczy, że przypodoba sie prezesowi i trochę uszczknie z tortu zwany Polską. Od XVI wieku nieustannie historia Polski się powtarza, zawsze małe robaki, glisty , miernoty przy wielkich kanaliach chodzą na smyczy i niszczą Polskę :-((((

  • kojoto
   kojoto :

   „zawsze małe robaki, glisty , miernoty przy wielkich kanaliach chodzą na smyczy i niszczą Polskę” To się w szczególności odnosi do ciebie, MOPa i innych czerwonych prowokatorów na tym forum. Nie mozecie zaszkodzić na poważnie to wyładowujecie swoją jadowitą frustrację na forum. Bosak bardzo trafnie opisał sytuację. Udowadnia po raz kolejny, że 34 lata to nie za mało, żeby zajmować się polityką.

   • upadlina
    upadlina :

    i ty gnido banderowska mówisz coś takiego??……….To właśnie twoje kolejne kłamstwo wyszło na jaw jóźwiak !!………Okazuje się, że sam się przyznałeś, iż wiesz, że sprawa pomników to prowokacja, a mimo tego darłeś ryja i obrzucałeś forumowiczów ku*wami, gdy ci to mówili !!……….Tak więc sam brałeś udział w tej prowokacji !!…….Kłamstwo ma krótkie nogi, a ty znowu wsypałeś sam siebie półmózgu portalowy !!………..Brałeś i bierzesz udział w tej prowokacji, a więc działasz na szkodę Polski !!……..Na dodatek to ty przyjaźnisz się z byłym żydo-bolszewickim kapusiem tutejszym-sułkiem, którego donosy zabiły pewnie niejednego Polaka !!………..A oskarżasz innych o bycie czerwonym i gloryfikację żydo-bolszewickich zbrodniarzy !!……Szczyt absurdu i zakłamania chachle !!………Na szczęście wielu forumowiczów już wie, kim kanalio jesteś, więc nie dadzą się nabrać !!…………Pogrążasz się w absurdzie i śmieszności !!

  • malkontent
   malkontent :

   Kojoto
   to jest coś poniżej poziomu by z tym czymś można było prowadzić jakąkolwiek dyskusję, to cham i prostak, takie nic bez wartości , co nie potrafi sklecić sensownie dwóch zdań, ale za to celuje w obrażaniu, w dodatku, w prymitywny rodem ze speluny sposób. Merytoryczna wymiana zdań i poglądów jest dla jego inteligencji i wiedzy czymś całkowicie obcym , jedyne w czym celuje , to plucie jadem i na wszystkie strony rzucanie obelgami jak rozrzutnik nawozów :-((( Tą moją wypowiedź można przyjąć jako oświadczenie, ja z pewnością nie dam się sprowokować i nie zejdę do poziomu rynsztoka – miejsca rodzinnego kojoto. Pozdrawiam mądrych i inteligentnych :-)))

   • upadlina
    upadlina :

    spoko malkontent !!………Tą anty-polską wszę kojoto-jóźwiaka doceniło już kilkunastu forumowiczów !!……..To krypto-banderowski pomiot dowodzony przez forumowicza oficera ilona, na którego też watro zwrócić uwagę, bo to za jego sprawą dokonywane są ostatnio masowe kasowania postów trójki forumowiczów prezentujących najbardziej ostre postawy anty-banderowskie !!

   • Avatar
    gryzli :

    I kto to mówi:) Ty chyba nie czytałeś swoich komentarzy, jakże błyskotliwych, inteligentnych, będących na poziomie, w których nikogo nie obrażasz, a już na pewno nie plujesz jadem na lewo i prawo schodząc tym samym do pozimu rynsztoka. Co złego to nigdy nie ty:) A upadline proszę o dowody, że kojoto to banderowiec, bo w tym temacie zdaje się został po raz pierwszy nazwany banderowcem mimo, że banderowców bynajmnej nie bronił http://www.kresy.pl/?forum/dlaczego-stosunki-z-rosja-odbieraja-polakom-rozum,0,0,19469. Mile widziane jakieś jego komentarze w obronie banderowców:)

    • upadlina
     upadlina :

     misiu !!……….Rzadko cę tu widzę, ale dowody na to, że kojoto-jóźwiuk popiera banderyzm pokazywałem wielokrotnie !!………Poszperaj, poszukaj to na pewno znajdziesz, choć one ciebie pewnie nie przekonają, bo twoje poglądy podobne do jóźwiaka przynajmniej ja już znam !!………A o co ci chodzi z tymi „obrażaniami” kogoś przez malkontenta??………Dziwi mnie, że adwokat jóźwiaka, który sypie tu ku*wami na wszystkie strony marudzi, że to inni obrażają !!……..Nie rozśmieszaj mnie !!…….

     • Avatar
      gryzli :

      Ty zawsze oczekujesz od innych ” dowodów ” na stawiane przez nich tezy, więc pozwól, że i ja poproszę takie dowody( a nie wymysły ) na to, że kojoto jest banderowcem. Jak poprzednio wspomniałem mile widziane, jakieś jego probanderowskie komentarze:) Bo w powyższym linku nie ma nic takiego, a i tak został tam po raz pierwszy nazwany banderowcem. No i w którym miejscu widzisz żebym go bronił? O dowody tylko poprosiłem… O wskazanie ” moich ” kurew również poproszę. I z mojej strony to nie jest marudzenie tylko pokazanie, że ” przygarniał kocioł garnkowi”. O co chodzi z tymi obrażaniami malkontenta? Ślepy jesteś? Chociażby pierwsze zdanie w pierwszym komentarzu, ale to pewnie nie malkontent tylko jego duch…

     • upadlina
      upadlina :

      widzę misiu, że naprawdę powinieneś iść już na zimowy sen, bo nawet nie rozumiesz, co napisałem !!………..W zdaniu: „Dziwi mnie, że adwokat jóźwiaka, który sypie tu ku*wami na wszystkie strony marudzi, że to inni obrażają !!” mówiłem o „ku*wach” jóźwiaka, nie twoich !!……….Czytaj ze zrozumieniem !!……..”..pierwsze zdanie w pierwszym komentarzu malkontenta……”…….???????????????………..I gdzie tam są jakieś wyzwiska malkontenta w czyimś kierunku????????………..Ty już chyba odjechałeś jak jóźwiak do krainy absurdu??………….Misiu powtarzam kolejny raz:……Dowody na to, że jóźwiuk popiera banderyzm prezentowałem tu wielokrotnie !!…..Poszukaj i nie leń się, bo nie będę tego robił kolejny raz specjalnie dla ciebie !!……..Twoje poparcie dla banderowskiej kliki na portalu już znam, więc nie będę tracił czasu !!…….Pisałem też, że jóźwiuk i jego banderowska szajka nie popiera bezpośrednio banderyzmu, ponieważ zostaliby opluci przez wszystkich Polaków, którzy banderyzmu nie trawią !!……A im potrzebne jest zaufanie Polaków, aby wprowadzać w życie swój główny cel, czyli judzenie do nienawiści między Polską a Rosją w myśl uchwały oun z 1990 roku !!……..Tak więc ich łże-krytyka banderyzmu to ściema, której celem jest właśnie to, aby polskie zaufanie zdobyć !!……….Jóźwiak wspiera byłego żydo-bolszewickiego donosiciela tutejszego-sułka, który otwarcie sympatyzuje z kijowską banderowską juntą, jóźwiak nazywa Powstańców na Donbasie bandytami, jóźwiak świadomie bierze udział w uSSmańskich prowokacjach mających zaogniać stosunki między Polską i Rosją !!………..itd, itp !!………..Idź spać !!………..Pogadamy na wiosnę jak mózg ci odpocznie !!

     • Avatar
      gryzli :

      Malinowy nosie zdecydownie już za dużo tych jaboli wypiłeś… Ty tak dzień w dzień? Czy dopiero na wiosnę będziesz trzeźwy? To chyba tłumaczy dlaczego nie odróżniasz obarażania od wyzwisk, bo chyba jeszcze jesteś w stanie dojrzeć, że pisałem o obrażaniu, a nie wyzwiskach, prawda? Natomiast zdanie ” Dziwi mnie, że adwokat jóźwiaka, który sypie tu ku*wami na wszystkie strony marudzi, że to inni obrażają ” oznacza ni mniej, ni więcej, że to adwokat i sypie ku*rwami i marudzi. Jeżeli miałeś na myśli, że to jednak Jóźwiak sypie ku*wami, a jego adwokat marudzi to należało to inaczej ująć. Chociażby w ten sposób- ” Dziwi mnie, że jóźwiak sypiący tu ku*wami na wszystkie strony znalazł adwokata, który marudzi, że to inni obrażają „. Ale co się dziwić człowiekowi będącemu w stanie delirki, że ma problemy z poprawną konstrukcją zdań… I nie, nie przedstawiałeś żadnych dowodów na to, że Kojoto to banderowiec, bo to są tylko jedynie wymysły i dopowiedzenia osoby będącej pod wpływem, która ma jakieś urojenia. Chyba, że przedstawisz jego jakiś probanderowski komentarz. Wtedy to będzie inna rozmowa:) Równie dobrze upadlnę można nazwać krypto-żydem nie tylko dlatego, że jego bohaterem jest ten śmieć motorola, który groził Polsce I Polakom, ale głównie to, że bezmyślnie popiera każde działania prezydenta Rosji Putina względem Polski, a Putin zdaje się też był w ZSRR żydo-bolszewickim agentem. Niektórzy to już posuwają się do takich działań https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/10/06/zyczenia-urodzinowe-dla-w-w-putina. Należy więc bezwzględnie tępić działania zarówno banderowców jak i rosyjskich krypto-żydów w Polsce. Ty upadlino to chyba masz pedalskie zapędy. Pisałeś niedawno, że „nie interesuje mnie twoje zdanie !!……Maciejczuk to chacheł, którego mam w dupie !!….Ja wolę Rosjan, niż upadlińców, więc dla mnie są lepsi i gorsi !!………..” http://www.kresy.pl/?forum/-zyjecie-w-goie-maciejczuk-pobity-w-rosyjskiej-telewizji-foto-video-16-,0,0,24446, a teraz zwracasz się do mnie per misiu… A fuj!

     • upadlina
      upadlina :

      bredzisz chachłaty jełopie !!………..Jestem abstynentem leszczyku !!……..Zrozumiałeś mule, jak chciałeś zrozumieć: „”Dziwi mnie, że adwokat jóźwiaka, który sypie tu ku*wami na wszystkie strony marudzi, że to inni obrażają !!”………Myślałem, że jesteś inteligentny i zrozumiesz, aleś tylko inteligĘtny jak jóźwiak, więc powinienem ci napisać tak, jak dla takich jełopów !!…….No więc teraz piszę tak, jak dla barana: „”Dziwi mnie, że adwokat jóźwiaka, KTÓRY TO JÓŹWIAK sypie tu ku*wami na wszystkie strony marudzi, że to inni obrażają !!”………….Teraz już zrozumiałeś chachełku??……….Powinieneś to zrozumieć w oryginale, bo przecież ty nigdy nie używałeś wulgaryzmów, więc nie mogłem mówić o tobie !!…….No ale widać, że inteligĘcja którą posiadasz nie wystarczyła, aby się domyśleć !!…….Nie ucz mnie chachle poprawnych konstrukcji zdań, bo na razie to wy ukazujecie tu swoje nieuctwo !!………To, że nie zrozumiałeś zdania nie oznacza, że jest ono niepoprawne !!…….To niepoprawny jest stan twojego chachłatego umysłu !!…..Po co bredzisz mi o obrażaniu i wyzwiskach??……..Jaki to ma cel??………Nie interesuje mnie misiu twoje zdanie na temat buraka jóźwiaka !!……….Żaden z was nigdy nie przyzna, że popiera on banderyzm !!……..Jednak jego zachowanie mówi co innego !!…….Powtarzam ci kolejny raz !!…….Poszukaj na portalu moje i jego wpisy i poczytaj to znajdziesz dowody !!…….A jak ci się nie chce, to twój problem !!……..Ja specjalnie dla ciebie chłopcze-banderowcze nie będę sie produkował i wklejał n-ty raz linków i zrzutów ekranu !!…….Jasne??……..No i sam widzisz chachłaty śmieciu, kim jesteś !!……Motorola to bohater, który walczył z twoją banderowską nacją, a groził jełopie nie Polsce, tylko „polskim” marionetkowym władzom na smyczy faszyngtonu, więc nie bredź chachłaty ćwoku głupot !!……..Walczył z banderyzmem i jest bohaterem wszo !!………Popieram działania Putina, ale nie bezmyślnie !!………Nie kłam chachle !!……Co niby takiego poparłem, co byłoby złe??………Putin zwalcza banderyzm, Putin zwalcza uSSmańskie isis na Bliskim Wschodzie, Putin powstrzymuje uSSmańskiego bandytę przed próbami realizacji swoich doktryn totalnej hegemonii nad światem, więc……………….o czym ty bredzisz facet?????………..Oczywiście, że za to wszystko popieram Putina i nie jest to ślepe popieranie, więc nie pierdziel farmazonów !!……….Żydo-bolszewickiego agenta to właśnie popiera kojot-jóźwiak, a nie ja misiu, więc znowu coś ci nie zatrybiło w tym pustym baniaku upadlińskim i pierdzielnąłeś jełopie jak chory w kubeł !!…….Masz więc jeden z dowodów na to, co reprezentuje sobą jóźwiak, choć dla ciebie to nic nowego, bo reprezentujesz to samo co on !!…………Należy tępić więc takich jak jóźwiak i ty, popierających banderyzm i żydo-bolszewizm !!………….Zastanawiające jest jak bardzo próbujesz tu wspierać jóźwiaka chachełku !!………Mało się nie zesrasz !!……..Nawet starasz się odwracać uwagę od zboczeń jóźwiaka i twierdzisz, że to ja mam takie jak on skłonności, bo napisałem, że chachła maciejczuka mam w dupie !!………Może nie wiesz, ale w polskim języku tak się mówi o kimś, kogo się ma w głębokim poważaniu !!……..To taki slang !!…… No to teraz chachle już wiesz !!………Co do misia, to twój nick niestety z tym mi się właśnie kojarzy, więc tak będę do ciebie mówił !!………W związku z tym nie rób sobie jednak wielkich nadziei, a jeżeli mimo wszystko nachodzą cię misiu takie myśli to dogadaj się z jóźwiakiem, któremu też wszystko kojarzy się z tym samym, co i tobie !!…….Brrrrr !!………..PS: O ile sam nie jesteś jóźwiakiem, który dał się tu juz poznać jako „kshyhu” i ” Putin1953″ !!!!!

   • kojoto
    kojoto :

    uPadlina forumowy głupku – Votum Separatum doskonale wie kogo popiera „malkontent”. umizgi prymitywnych prowokatorów do siebie nawzajem: Poruta-Sylwunia – MOP – malkontent – uPadlina przekonają najwolniej kapującego, że forum jest ciężko strollowane. Votum_Separatum podając fakty na temat Sylwii-Boruty w wątku założonym przez Ilonę – pokazał jednoznacznie, że nie broni manipulatorów i prowokatorów.

    • upadlina
     upadlina :

     Votum_separatum na pewno banderowski rzygu nie trzyma twojej strony !!……..Ja nie potrzebuję robić do nikogo umizgów bo w przeciwieństwie chachle do ciebie, to tobie kilkunastu już forumowiczów powiedziało prosto w twój zakłamany pysk, co o tobie sądzi !!……..Więc nie bredź banderowska kanalio, że tylko Boruta, Sylwia, mop,malkontent i UPAdlina, bo jest jeszcze wielu następnych, którzy poznali się na tobie pederasto !!……….Mam ci przypomnieć??…………Votum_separatum właśnie nie wie, więc trzeba mu powiedzieć, że malkontent nie popiera nikogo z pookrągłostołowej szajki, PISuaru także nie, więc zakłamany rzygu banderowski nie pluj jadem !!………Gdzie malkontent popiera POjebów, albo swetra??……..Kłamiesz i mataczysz łajzo chachłata jak zwykle !!………..Jakie fakty Votum_separatum [podał na temat Boruty i Sylwii w wątku oficerka banderowskiego ilona??………….Jakie??………..Manipulatorów na pewno nie broni, bo nigdy ćwoku chachłaty nie bronił ciebie !!

     • kojoto
      kojoto :

      Nie rozumiesz forumowy głupku, że komentowanie na forum nie wyleczy cię z kompleksów. Forum nie służy do dowartościowywania się poklaskiem od wykorzystujących cię prowokatorów, ale ty tego pewnie nigdy nie zrozumiesz. Ja nie trzymam na forum niczyjej strony i nie szukam „sojuszników” tak jak prowokatorzy, którzy cię wykorzystują pożyteczny idioto. Tobie sie wydaje, że to normalne 🙂 ale nie jest. Co napisał Votum_Separatum każdy może przeczytać, a twoje zaklinanie rzeczywistości tego nie zmieni.

     • upadlina
      upadlina :

      no to co napisał votum_separatum portalowy półgłówku??………Na pewno nie trzyma banderowski rzygu strony takiego buraka jak ty !!……..Ja nie mam pedale kompleksów !!……..Natomiast to, że moje i wielu forumowiczów poglądy są sprzeczne z twoją fiksacja rusofobiczną to twój problem i twoich kolegów z banderowskiej małej drużynki !!……….A ty chachłata mendo zostałeś już odpowiednio „doceniony” przez kilkunastu forumowiczów, którzy zobaczyli twój wredny banderowski pedalski ryj i dobitnie wyrazili swój stosunek do ciebie chachle !!

     • kojoto
      kojoto :

      „co napisał votum_separatum portalowy półgłówku?” — czytać nie umiesz? „malkontent: 18.12.2016 12:45 Może słowo o KODzie i „opozycji”, czerwona miernoto?” Coraz gorzej z Padlinką, chyba mu już żyłka pękła na czole… oj czy ty doczekasz dnia kiedy dostaniesz bana, czy sam się permanentnie zbanujesz przez nadmiar czerni…

     • upadlina
      upadlina :

      komentarz do tego co napisał votum_separatum już napisałem idioto portalowy i myślę, że on po prostu nie zna światopoglądu malkontenta i myślał, że ten popiera KOD !!……Nie rozumiesz tego półgłówku??…..Malkontent jest polskim patriotą w odróżnieniu od ciebie chachłaty ryju pedalski !!……….Lepiej przypomnij sobie ćwoku banderowski, co ostatnio pisali o tobie forumowicze, a było ich wielu !!

  • Avatar
   gryzli :

   Panie Votum, zacytuje swój komentarz do mopa, bo idealnie pasuje również do malkontenta. ” Nadworny komuch dał głos! Ofiara ustawy dezubekizacyjnej musi w końcu dużo szczekać. Nie bój żaby! Za dwa tysiące miesięcznie też dasz radę wyżyć tak jak większość Polaków musi dawać radę, a jak nie to w Korei Północnej z pewnością uzyskasz azyl polityczny „. Niestety postawę upadliny, który broni na każdym kroku tych czerwonych śmierdzieli można podsumować jednym zdaniem- kto z kim przystaje, takim się staje…

   • upadlina
    upadlina :

    nie bredź misiu !!………..Malkontent jest przeciwny wszystkim pookrągłostołowym zdrajcom, łącznie z PISuarami, których ty pewnie popierasz i stąd ten twój jad !!……….PISuar popiera nazizm i banderyzm na upadlinie, a więc automatycznie popierający PISuarów popierają te ludobójcze światopoglądy !!………Ani ja ani malkontent nigdy nie popieraliśmy żydo-bolszewizmu, więc misiu nie kłam !!…….Za to kojoto-jóźwiak bardzo zaprzyjaźnił się z byłym żydo-bolszewickim donosicielem tutejszym-sułkiem, którego wspiera, więc kto tu misiu wspiera żydo-bolszewię??……..Na pewno kojoto-jóźwiuk i na pewno ty, skoro go wspierasz !!……….PS: Zima już misiu a misie o tej porze już śpią w gawrach i chyba dobrze zrobisz idąc ich przykładem, bo zimno nie działa najlepiej na twoją łepetynę !!

    • Avatar
     gryzli :

     Popatrz, na malkontencie nawet Votum_separatum się nie poznał. Ciekawe dlaczego? Dlaczego zawsze to ty się poznajesz na takich komuchach, a nie inni? Popieram Kukiza i jego ruch, a dokładniej jego endecki odłam, także tego, pudło. Dla ciebie to pewnie żydowscy agenci ( i stąd ten twój jad), wybiórczy antynazisto? P.S. ja wiem, że zimą jest zimno i czymś malinowe nosy muszą się ogrzać, ale na litość boską z tymi jabolami przesadziłeś!

     • malkontent
      malkontent :

      gryzli …. Nie mam w zwyczaju polemizować z napastliwymi arogantami i pomawiającymi , dla ciebie zrobię dzisiaj wyjatek. Tak masz rację to fakt , moje komentarze są błyskotliwe, inteligentne i przede wszystkim merytorycznie obnażające władzę. Moje komentarze są krytyczne dla władzy i jej przedstawicieli, obnażają ich podłości, nieudolność, cynizm a najczęściej głupotę . W komentarzach ośmieszam poczynania władzy, kpię z ich ” sukcesów”, nie muszę się zbytnio wysilać by obnażyć ich nieudolności lub cynizm, często używam słów na granicy lekceważenia, pogardy, nieposzanowania , będę tak długo robił aż władza sie nie zmieni. To gwarantuje mi prawo prasowe. , Każda władza po 89 roku postępuje jak najeźdźcą i okupant , a miało być teraz dla Polski i dla Polaków. Natomiast nigdy nie zaczepiam nikogo na tym forum, nie komentuję czyichś wypowiedzi z wyjątkiem tych które chwalę lub o zbieżnych poglądach, nigdy nikogo nie obrażam. Ostatnio nieustannie jestem celem nagonki jakiejś grupy zwolenników ” pisdzielców” którym nie w smak moje poglądy , co widać w/w postach. Dotyczy to równiez ciebie cytuję ” komuch, ofiara ustawy b…ej , do Korei Półn. …. itd. Tak więc spójrz do lustra i zobaczysz widły w oku a u mnie wypatrujesz zaledwie szpilki, rozumiem, że jest to cecha zwolenników pisdzielców, ale przecież to nie może tłumaczyć twej napastliwości i chamstwa. Odpowiadam, nie mam w zwyczaju na obelżywe napaści nadstawiać policzka, i zastrzegam sobie prawo do dania kopniaka kazdemu w zad na odchodne jeśli zaczepi mnie ponownie, zasada ta dotyczy też i ciebie. Żegnam

     • Avatar
      gryzli :

      To się cieszę, że się ze mną zgadzasz. Napisałeś, że często używasz słów na granicy lekceważenia, pogardy, nieposzanowania, ale napisałeś również, że nie masz w zwyczaju polemizować z napastliwymi arogantami i pomawiającymi… Nasuwa się więc pytanie. Co wspólnego ma z obecnie rządzącymi Krzysztof Bosak i czymże zasłużył na twoją obelżywą napaść? Wyraził on tylko własne zdanie tak jak i ty… To się nazywa samozaoranie. Poniższym zdaniem udowadniasz, że pisząc o ofiarze ustawy dezubekizacyjnej miałem rację ” Każda władza po 89 roku postępuje jak najeźdźcą i okupant „. Każda władza PO 89 roku zamiast każda władza OD 45 roku…

     • malkontent
      malkontent :

      Do antagonistów Malkontenta !!!! to nie jest polemika a dodatkowe wyjaśnienie dla mało inteligentnych i o mocno zawężonych umysłach !!!! Pan Bosak jest posłem !!!!! więc jest przedstawicielem władzy !!!! i moja wypowiedź na granicy lekceważenia, pogardy i nieposzanowania dotyczy każdego przedstawiciela władzy w tym : tego w opozycji , a szczególnie tego co się ślini by z opozycji wśliznąć się do tych co na górze!!!

     • upadlina
      upadlina :

      ilon chachle !!………..czemu uciekasz przed odpowiedzią na proste pytanie??……….SKĄD WIEDZIAŁEŚ TEGO SAMEGO DNIA, W KTÓRYM REDAKCJA KASOWAŁA WPISY POD ARTYKUŁAMI SPRZED PRAWIE ROKU (!!!!!!!!!!!!!!!!!), ŻE WŁAŚNIE TAM ZOSTAŁY ONE WYKASOWANE ??????????………NIKT TAM JUZ NIE ZAGLĄDA OD MIESIĘCY !!!!!!!!…………Co oficerku chachłaty??……………Niewygodny temat?????

     • malkontent
      malkontent :

      Tak rzeczywiście przestarzałe :-((( jak ten czas szybko leci hehehe, ale jest cały czas czynnym aktywistą i jak jest napisane w Wikipedia – ” jest czynnym politykiem – został jednym z wiceprezesów powołanej następnie partii RN. W marcu 2015 startował ze wspólnego komitetu wyborczego Ruchu Narodowego i Nowej Prawicy na prezydenta Zielonej Góry, zajmując 3. miejsce spośród 6 kandydatów, otrzymując 1716 głosów (4,45% ). Jest w grupie publicznie czynnych polityków a nie prywatną osobą jak sugeruje niejaki gryzli. Pozdrawiam

     • upadlina
      upadlina :

      jakie „fakty” jóźwiak??……….Twoje „fakty” to najczęściej hipotezy i podejrzenia, oraz zwykły bełkot !!…………To są twoje „fakty” chachle spedalony !!………..Nikt się na nie nie nabrał i nie nabierze !!……….Twoja inteligĘcja jóźwiak pedałku chachłaty to nie nasza inteligencja, więc daruj sobie, bo to dla ciebie gnido banderowska tylko strata czasu !!

     • upadlina
      upadlina :

      misiu votum_separatum zauważył, że malkontent krytykuje PISuar, który obecnie jest atakowany przez Pojebów i swetra i zbyt pochopnie doszedł do wniosku, że malkontent popiera KODziarzy !!………Powtarzam: malkontent nie popiera ani jednych, ani drugich, bo i jedni i drudzy to zdrajcy !!………..Naprawdę idź do gawry spać, bo zimno nie służy twoim komórkom mózgowym !!………A jak chcesz jakąś przytulankę to weź ze sobą jóźwiaka !!………On lubi towarzystwo panów misiów !!

     • malkontent
      malkontent :

      Dzięki za wsparcie, to bardzo miłe. Jest tu rzeczywiście pewna grupa osób przez Ciebie wymieniona , która grasuje na forum , jak stado hien i tylko czeka by kogoś zaatakować, obrazić i wciagnąć w wulgarna polemikę , nic nie wnosząc do meritum sprawy. Są też osoby które miło poczytać , mające wiedzę i obiektywizm w ocenie :-)) Jeszcze raz pozdrawiam.

     • upadlina
      upadlina :

      spoko malkontent !!……….Wspieram wszystkich trzeźwo myślących ludzi !!……..Szczególnie, gdy są atakowani przez te anty-polskie krypto-banderowskie gnidy !!,,,,,,,Ale o nie się nie martw!!…….Bardzo duża grupa forumowiczów już zrozumiała, kim te gnidy są i powiedziała to szczególnie jednej z nich prosto w chachłaty pysk !!……..Pozdrawiam !!

     • kojoto
      kojoto :

      To jest właśnie to szukanie na siłę wsparcia pomiędzy gnidami opluwającymi Polskę i Polaków. To ich wzajemne zapewnianie się o rzekomej „wiedzy”… to już autentycznie żart roku 2016… mała szansa, że do końca roku zdążą palnąć większa głupotę, ale zobaczymy.

     • upadlina
      upadlina :

      pokaż mi banderowska szmato, gdzie malkontent albo ja opluwamy Polskę !!!!!!!!!!……….Pokaż to chachłaty pedale !!……………Gdzie to masz wszo??…………..Kłamiesz i mataczysz chachle, ale na próżno, bo forumowicze już się na tobie poznali i odpowiednio cię gnido „docenili”!!………….Żart roku??……Ja myślę, że w robieniu z siebie idioty jesteś absolutnie na czele i to niezagrożony !!………A oto twój post, który dał ci to niechlubne pierwsze miejsce:…………kojoto.”…………ale jak się im napisze, żeby się kurwy odpierdoliły od Polaków, to skomlą, że są atakowani strasznymi wyzwiskami. Co się musi do WUJA stać, żeby redakcja wreszcie zrobiła z nimi porządek. Czy Kresy.pl chcą pobić rekord Guinnessa w ilości przekleństw na forum?”………Buhahahahahaha!!………..Coś pięknego !!