• Cytat "...postawienie na granicy polsko-ukraińskiej „memoriału pojednania”"!!!....
    Aaaa.... może jednak wspólne usunięcie z elewacji polskiej szkoły we Lwowie umieszczonego tam przez tzw. Radę Miasta Lwowa popiersia jednego z największych krwawych rzeźników Polaków!
    Patrz poniżej:
    https://pl.wikipedia.org/wiki/Szko%C5%82a_%C5%9Arednia_nr_10_we_Lwowie
    Jeśli nie będzie likwidacji tego hańbiącego czynu wraz z przeprosinami Polaków to nie ma SENSU nawiązywania jakiegokolwiek bliższych kontaktów z przedstawicielami prymitywnej cywilizacji (prof. Feliks Koneczny- Cywilizacje).

  • A co tu unia ma do gadania?

  • Jeśli w majestacie prawa, zostanie postawiony pomnik dla UPA - organizacji, która popełniła w świetle polskiego prawa zbrodnię poprzez dążenie do oderwania od Polski części Jej terytorium, trzeba będzie wystąpić o przyłączenie Pomorza Gdańskiego do obwodu kaliningradzkiego. I, naturalnie, zażądać dla siebie pomnika - co najmniej na Krakowskim Przedmieściu! Jak sobie robić jaja, to na całego!

  • Jankesi nie beda umierac za Litwe itd. PIS wysle Polaków

  • janusz123 15 December 2019, 09:57 Pierwsze wyremontowane T-72 trafią do wojska

    Chyba trafia do muzeum techniki po 50 latach. Hehehehe

  • Kaczynski z kumplami osobiscie uczci bandersynów UPA

  • janusz123 15 December 2019, 09:53 Chiny uruchomią własny odpowiednik GPS

    To USA wróci do korzeni, czyli pasienia krów

  • Policja podała że było 35 tys ,a już u nas na TVN podali ze mogło być 100tys a pewnie w innych lewackich mediach dojdzie do 200 tys.Salvini to jedyny ratunek dla Włoch,ale lewactwo zrobi wszystko by nie doszedł do władzy.Przeszkadza w dostawie "imigrantów"do Europy.

  • No i myślę że spełnią i to życzenie ukrainy.Ja nawet zaczynam sądzić że ta cała nagonka prokuratury na środowiska patriotyczne jest sterowana i przygotowuje grunt pod pacyfikowanie,cenzurowanie i zastraszanie tych środowisk by nie rozdmuchiwać tych spraw.Jak kiedyś pisałem że dojdziemy do etapu kiedy będa pomniki bandery i upaw Polsce pod pozorem że "walczył" z ruskimi to nie wierzono.Przecież juz sa u nas nielegalne pomniki bandziorów z upa i odpowiednie służby BLOKUJĄ ich demontaż.

  • https://wprawo.pl/2019/11/09/polska-w-cieniu-zydostwa-o-masowej-zdradzie-i-dywersji-wobec-odradzajacego-sie-panstwa-polskiego-czyli-skrywana-prawda-na-stulecie-odzyskania-niepodleglosci/
    jeśli skażą Jacka, niech wezmą i mnie...

  • No to pozamiatane, Ukraina dołączyła do duetu Rosja - Chiny.
    Jeżeli dojdzie do finalizacji to implikacje tego kroku poznamy wkrótce.
    Moim zdaniem jest to duże zwycięstwo dyplomacji rosyjskiej.
    Tak czy inaczej "NATO" Ukraińcy mogą sobie narysować,
    palcem w sraczyku od wewnątrz, aby nikt tego nie widział.
    Ten wielmoża wystawił na sprzedaż, z zyskiem wiarygodność Ukrainy.
    Ciekawe co z tego drobnego azjatyckiego geszeftu wyniknie.

  • bucowatość polskojęzycznych jest normą z azjatami...i czemu tu się dziwić?....Jeśli chcemy wyczyścić politykę wobec dziczy ,musimy zmienić rządzących! To,że na forach będziemy wyrażać swoją opinię nic nie zmieni i nic nie da ....plemię wybrane przez swych polskojęzycznych "wybrańców" będzie dalej szkodziło polakom i naszym narodowym interesom...Jeśli sami nie uporządkujemy to warszawskie bagno nikt nam w tym nie pomoże...Jeśli Konfederacja się wzmocni,być może zrobi porządek....być może....

  • To już brak słów na takie wiernopoddańcze, w stosunku do Ukrainy, działania naszych polityków, dotyczy to wszystkich za wyjątkiem Konfederacji. Jak można spokojnie czytać taką informację, że polska strona błaga o pozwolenie na ekshumację pomordowanych przez Ukraińców Polaków a strona ukraińska żąda by Polacy (nawet nie Ukraińcy) upamiętnili zbrodniarzy ukraińskich co mordowali Polaków tzn ich gloryfikację. W Polsce nikt nikomu nie zabrania poszukiwań ekshumacyjnych, nawet zbrodniarzy i ich pochówku. Czy ci nasi politycy za grosz wstydu nie mają o honorze to nawet nie ma co wspominać.

  • Jak zwykle politycy usiłują ukryć prawdziwego zleceniodawcę. "Antonenko, kierowany ultranacjonalistycznymi ideami, kultywujący wielkość aryjskiej rasy, dążący do uczynienia swoich poglądów obiektem zainteresowania publicznego, ... zdecydował się utworzyć ... zorganizowaną grupę, w celu popełnienia zabójstwa dziennikarza i prezentera radiowego Pawła Szeremeta” - to przecież bełkot, w żaden sposób nie przedstawiający rzeczywistych motywów mordercy. Jednym z przedstawianych motywów była również "destabilizacja sytuacji na Ukrainie" - konia z rzędem temu, kto mógłby uzasadnić, jak to zabójstwo zdestabilizowało tę sytuację. Przyczyn należy szukać w już napisanych artykułach obciążających potencjalnego zabójcę, bądź w prowadzonym przez Szeremeta dziennikarskim śledztwie zagrażającym czyimś interesom. Pojawił się właśnie świeżutki wideo blog Anatolia Szarija przedstawiający możliwą wersję zleceniodawcy zabójstwa: "Шеремет. Думаю, я знаю заказчика":
    https://www.youtube.com/watch?v=KQzUE-EM6Og
    Domniemanym zleceniodawcą miałby być Dmytryj Korczyński (nacjonalistyczny działacz, partia "Bractwo", żona posłem za Poroszenki), który na własnym wideo blogu wypowiada się na temat Szeremeta. Zarzuca mu, że ten oskarża go o skrajny radykalizm i straszy dziennikarza - "My z tobą, tu na Ukrainie rozliczymy się, powiemy to co o nim myślimy, my w końcu pójdziemy i bombę tobie podłożymy. Kim ty jesteś, drogi?". Pełna wypowiedż opublikowana była w 2013r - jeszcze przy prezydenturze Janukowycza. Czy rzeczywiście Korczyński tak długo tłumił w sobie nienawiść do Szeremeta? Czy dopiero uznał (lipiec 2016), że nadszedł czas gdy można to zrobić bezkarnie? Czy gotów był wydać górę pieniędzy na opłacenie organizacji i wykonawców? Na te pytania powinni odpowiedzieć śledczy jeżeli to będzie na rękę politykom.

  • Nasz największy sojusznika dał nam za darmo chociaż jeden taki pocisk czy trzeba będzie kupić i przepłacić 10-io krotnie? W ogóle co oni tak ich wspierają czyżby wielki plan Syjonu stworzyć tutaj lokalny konflikt pomiędzy Polską-Ukrainą-Białorusią i może Węgrami, a później po takiej wojence przejąc i zasiedlić te tereny jak za dawny Chazarskich czasów?

  • Panie Żaryn,Kamiński na nich też naślecie swoje służby?
    "PRZEMILCZANE ŻYDOWSKIE ŚWIADECTWA

    Do szczególnie oburzających praktyk zastosowanych w książce Grossa „Strach” należy całkowite pominięcie przez niego rozlicznych świadectw żydowskich, które pokazywały bardzo sympatyczny obraz zachowań Polaków wobec Żydów w czasie wojny, całkowicie sprzeczny z lekceważącymi uogólnieniami Grossa, sugerującymi, że Żydom pomagała tylko „drobna garstka Polaków” („Upiorna dekada”) czy „mała mniejszość” („Strach”).
    Oto niektóre z jakże wymownych przykładów tych żydowskich świadectw przemilczanych przez Grossa:
    – Prezes Stowarzyszenia Kombatantów Żydowskich Arnold Mostowicz stwierdził w publikowanym 25 lutego 1998 r. w „Życiu” tekście: „Żaden naród nie złożył na ołtarzu pomocy Żydom takiej hekatomby ofiar jak Polacy, bowiem w wielu krajach okupowanych pomoc ta nie niosła za sobą takiego ryzyka”.
    – Żydowska autorka Klara Mirska pisała w wydanej w Paryżu w 1980 r. książce „W cieniu wielkiego strachu”: „Zebrałam wiele zeznań o Polakach, którzy ratowali Żydów, i nieraz myślę: Polacy są dziwni. Potrafią być zapalczywi i niesprawiedliwi. Ale nie wiem, czy w jakimkolwiek innym narodzie znalazłoby się tylu romantyków, tylu ludzi szlachetnych, tylu ludzi bez skazy, tylu aniołów, którzy by z takim poświęceniem, a takim lekceważeniem własnego życia, tak ratowali obcych”.
    – Inna Żydówka Janina Altman, pisząc do Marka Arczyńskiego o Polakach, którzy narażali swe życie dla ratowania Żydów w czasie wojny, stwierdziła: „Nie wiem, czy my, Żydzi, wobec tragedii innego narodu, zdolni bylibyśmy do takiego poświęcenia” (Cyt. za M. Arczyński i W. Balcerak: „Kryptonim Żegota”, Warszawa 1983, s. 264).
    – Wybitny żydowski literaturoznawca, profesor uniwersytetu w Tel Awiwie Gabriel Moked powiedział w wywiadzie udzielonym „Wprost” 28 czerwca 1992 r. m.in.: „Jestem przekonany, że odpowiedzialność za zagładę polskich Żydów ponoszą Niemcy, ściślej mówiąc hitlerowcy. Nawet jeżeli część polskiego społeczeństwa Żydom nie pomagała albo łatwo godziła się na ich zagładę, to większa część narodu Żydom bardzo pomogła”.
    – Do najbardziej wzruszających propolskich świadectw doby wojny należała ocena zapisana przez nauczyciela hebrajskiego Abrahama Lewina, który żył w makabrycznych warunkach warszawskiego getta. Zapisał on w swoim pamiętniku pod datą 7 czerwca 1942 r.: „(…) Wielu Żydów uważa, że wpływ wojny i strasznych ciosów, które kraj i jego mieszkańcy – Żydzi i Polacy, przyjęli z rąk Niemców, w wielkim stopniu zmienił stosunki między Polakami a Niemcami, a większość Polaków została opanowana przez uczucia filosemickie. Ci, którzy głoszą tę opinię, opierają swój punkt widzenia na znaczącej ilości zdarzeń, które ilustrują, jak od pierwszych miesięcy wojny Polacy pokazali i dalej pokazują swe współczucie i uprzejmość dla Żydów, pozbawionych środków do życia, a w szczególności dla żebrzących dzieci. Słyszałem wiele historii o Żydach, którzy uciekli z Warszawy tego znaczącego dnia 6 września 1939 i otrzymali schronienie, gościnność i żywność od polskich chłopów, którzy nie żądali żadnej zapłaty za ich pomoc. Jest również znane, że nasze dzieci, które idą żebrać i pojawiają się dziesiątkami i setkami na ulicach chrześcijańskich, dostają wielkie ilości chleba i ziemniaków i przez to udaje im się wyżywić i ich rodzinom w getcie (…). Ja widzę stosunki polsko-żydowskie w jasnym świetle” (A. Lewin: „A cup of tears. A Diary of the Warsaw Ghetto”, Ed. by A. Polonszky, New York 1988, s. 123-124).
    – Żyd, karmelita (ojciec Daniel) Oswald Rufeisen, jeden z najodważniejszych żydowskich partyzantów doby wojny, powiedział w wywiadzie dla „Polityki” z 29 maja 1983 r.: „Nigdy nie mówię o polskim antysemityzmie i gdzie tylko mogę, walczę z tym, bo to jest przesąd, to jest zabobon (…). Wydaje mi się, że o antysemityzmie mówią nie ludzie, którzy przeżyli czas Holokaustu w Polsce, ale ci, którzy przyjechali do Izraela z Polski przed wojną. Tak mi się wydaje. Ludzie, którzy byli odcięci od społeczeństwa polskiego, którzy przenieśli swoje koncepcje psychologiczne na sytuację wojenną (…). Mam już ponad 70 lat, żyłem w Polsce przed wojną, przeżyłem wojnę na wschodnich terytoriach polskich (…) nie widziałem tam Polaków mordujących, natomiast widziałem Białorusinów, widziałem Łotyszów, Estończyków, Ukraińców, którzy mordowali, a polskich jednostek, które by mordowały, nie widziałem. Ale tego wszystkiego ci idioci tutaj nie widzą. Im się tego nie mówi. Tak jest, niech mi nie opowiadają, Ja wiem, jak było”.
    Dyrektor amerykańskiego Urzędu ds. Śledztw Specjalnych, „tropiciel nazistów” Rosenbaum powiedział wiosną 1995 r. w wywiadzie dla dziennika „Newsday”: „Podobnie jak wiele dzieci żydowskich dorastałem, słysząc, że Polacy byli najgorszymi antysemitami. Moja praca jednak bez przerwy dostarczała mi dowodów, że niezliczeni polscy chłopi ryzykowali swoje życie po to, by ukrywać Żydów. I trzeba pamiętać, że Polacy ukrywający Żydów wiedzieli, jakie konsekwencje mogą ich spotkać za to. Ich własne dzieci zostałyby zabite na ich oczach, a potem zamordowano by ich również. Ja sam, będąc ojcem małych córek, nie wiem, czy byłbym aż tak heroiczny w podobnej sytuacji”.
    Porównajmy to wyznanie Rosenbauma z nikczemnym spotwarzaniem obrazu polskiego chłopstwa zawartym w książkach Grossa! Myśląc o podłych zachowaniach polakożerczych Żydów takich jak Gross, mimo woli przypomina się ocena słynnego polskiego uczonego żydowskiego pochodzenia Ludwika Hirszfelda. W mało dziś przypominanym liście do Jerzego Borejszy z 27 października 1947 r. Hirszfeld ubolewał, że „nacjonaliści żydowscy nienawidzą Polaków więcej niż Niemców, i że świadomie idą w kierunku proniemieckim, tak jak zresztą to przewidziałem w mojej książce (…). Jeśli nie podkreślam tych spraw publicznie, to dlatego tylko, by Żydom nie szkodzić i nie pogłębiać przepaści, którą kopie nacjonalizm żydowski pomiędzy Żydami i Polakami” (Cyt. za B. Fijałkowska: „Borejsza i Różański. Przyczynek do dziejów stalinizmu w Polsce”, Olsztyn 1995, s. 139).Opracował Aleksander Szumański , świadek historii – dziennikarz niezależny, korespondent światowej prasy polonijnej, akredytowany (USA) w Polsce w latach 2005 – 2012, ścigany i skazany na śmierć przez okupantów niemieckich. Kombatant – Osoba Represjonowana – zaświadczenie o uprawnieniach Kombatantów i Osób Represjonowanych nr B 18668/KT3621"

  • O czym ty piszesz? Rozumiesz słowo "rusofile"?Jaka nienawiść,bo ci tak prokuratura powiedziała? Bo nie podoba sie pisanie prawdy?Co minęło? Dalej gloryfikują bandziorów z upa jeszcze urągaja stawiając tablice z ich facjatami na POLSKIEJ szkole.!!! Jak Niemcom nikt nic nie wypomina? Chłopie z choinki świątecznej sie urwałeś czyś lewak?

  • Tym razem żadnego Polaka nie zabił uffff jakie szczęście.Jego pobratymiec zabił dwie nastolatki jadąc po pijaku(dostał "nawet" 15 lat) inny tak samo zabił 30 latkę w Gdańsku.Niedawno pokazali w mediach(pewnie dlatego ze nie wiedzieli że sprawca to ukrainiec) jak matoł mało nie zabił na pasach dwóch dziewczynek,tak pędził i oczywiscie uciekł,nie zatrzymał się.

  • żydzi zawsze byli, są i będą, poza nielicznymi wyjątkami wrogami Polski, pokazuje to historia na przestrzeni wieków, przykład: żydzi byli przeciwni niepodległości Polski w 1918 roku i robili wszystko by do tego nie doszło.

  • Czyli stosują równo prawo dla wszystkich.U nas ukraińcy,żydzi czy lewacy mają dużo lepiej w zetknięciu z polskim sądownictwem niż patrioci jak narodowcy,kresowiacy.I dlatego nie trzeba nagonki czy szczucia PiS żeby nie popierać naszych sądów i ich przedstawicieli w tym i prokuratorów.

  • No to czas na aresztowanie "Ziuka" a nie wystawianie Mu pomników i wieszanie Jego portretów w gabinetach notabli. Marszałek Piłsudski cyt. "W czasach kryzysu strzeżcie się agentury, idżcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce i NIENAWIDZĄC tych co służą obcym.

  • Straszna tragedia, Polacy łączą się w BULU z rosyjskimi żołnierzami moskiewskiej floty...

  • 11m 14 December 2019, 13:56 Sondaż: Polacy zaskakująco o Rosji

    Po co kresy.pl umieszczają takie rusofile tutaj? Portal nie potrafi być patriotyczny tylko umizgi do 'wielkiej Rosji' - czy za to jest kasa? Nie dajcie się nabrać na taką propagandę!

  • 11m 14 December 2019, 13:53 Sondaż: Polacy zaskakująco o Rosji

    Ustawa 447 nie przejdzie! Nie siej demagogii tutaj. Wcale Rosja nas nie uchroni przed 447, tylko polskie działania prawne np. Sejm może przyjąć ustawę zabraniająca procedowania roszczeń o mienie bezspadkowe i po kłopocie.

  • To nie są ROSZCZENIA Żydowskie, to są Żydowskie kłamstwa i chęć zysku za wszelką cenę ! To ich zaślepia. Roszczenie - jest czymś, co się SŁUSZNIE należy. Natomiast żądania Żydów nie mają podstaw prawnych, nie są roszczeniami , lecz próba wyłudzenia ogromnych pieniędzy. Pora zacząć używać właściwego słownictwa, gdyż inaczej każdy przyczynia się do popularyzowania tej chucpy nie mającej nic wspólnego z roszczeniem. Ewentualne mienie bezspadkowe było i jest własnością Polski , czyli Skarbu Państwa i nie może być wydane zagranicę ani spłacane itp. Właściciele tego mienia byli 100 % Polakami, mieli polskie obywatelstwo i mienie na terytorium Polski. Nie przekazali go testamentem do Izraela, bo to nowe państwo, które wtedy jeszcze nie istniało. Zatem Izrael nie może powoływać się na żadne prawo do mienia, gdyż nie realizował nawet swojego podstawowego prawa do istnienia w oparciu o prawa międzynarodowe! Inaczej ja mógłbym założyć jakieś nowe państewko np. Bananowy Bantustan i zażądać całego terytorium USA, jako mienia bezspadkowego Indian amerykańskich! To czysty absurd. Musimy przestrzegać prawa i ukrócić kłamstwa medialne jakoby Żydzi mieli względem nas jakieś roszczenia. Inaczej godząc się na ustępstwa zaczniemy ich spłacać, co będzie kwestią czasu. Oni samodzielnie nie ustąpią.

  • Konfederacja to ukryta ruska opcja. Ich program w największym skrócie: wyjść z UE i przytulić się do Rosji ! Gdzie oni mają głowy?

  • Nie ma co się podniecać. Na Ukrainie podobni skrajnie nastawieni rusofile robią manifestacje ku czci poległych z polskich rąk. Też tacy byli. Trochę obiektywizmu zalecam tutaj. Po co siać nienawiść, skoro jej czasy już dawno minęły? Teraz mamy wspólnego wroga. Na przykład Niemcy: wybili 6 mln Polaków, zniszczyli całą Warszawę i inne miasta oraz całe społeczeństwo i co? Przyjaciele? Nikt im nic nie wypomina...

  • To dobrze. Zyskała Polska, bo ludzie z UA robią dobre remonty budynków w Polsce za niewielkie pieniądze. Bez nich polska gospodarka załamałaby się. Niech teraz zyska też Ukraina. Po co mają być pod butem Putina, skoro to tacy sami ludzie jak i my. Trochę uczciwości w artykułach - zalecam. Propaganda już nie jest potrzebna.

  • "Obserwatorka z ramienia miasta uznała, że hasła wznoszone na manifestacji stanowiły nawoływanie do nienawiści."Kim jest ta baba?Nie lubi uroczystości ku czci pomordowanych bestialsko na Wołyniu,nie lubi Marszu Niepodległości? To jest Polka ? A może już ukrainka?

  • Policja we Wrocławiu to co potrafi pokazali ostatnio,kiedy porozbierali do naga uczestniczę Marszu Niepodległości czy jak spacyfikowali tenże Marsz,o Stachowiaku nie wspominając.Do Międlara potrafią wejść z długą bronia(drobna chłopina),dobrze że na wyposażeniu czołgów nie mają,a tu udają że jest ok.Pewnie mieszkańcy mają omamy słuchowo-wzrokowe.oO władzach tego miasta szkoda pisać.

  • taki z tego debila muzyk jak z koziej dupy trąba

  • No wlasnie, a po co Rosji sie mieszac w wewnetrzne konflikty ukrainskie?

  • Putin to nie Rosja i przecież wynika z aetykułu, że się nie przyznał

  • Gdyby ekipa Poroszenki nie zgodziła się na takie zapisy, to dzisiaj istniałaby już Małorosja jako państwo obejmujące Donbas i sąsiednie regiony. Porozumiemia mińskie przeprowadzono z powodu skutecznej ofensywy sił powstańczych pod Debalcewem. Siły banderowskie w panice uciekały z Donbasu.

  • Masowa kolaboracja Żydów z bolszewikami w 1920 i na Kresach w latach 1939-1941 to zwykła prawda. Nie można o tym jednak pisać, bo akurat ta prawda to sianie nienawiści. I dlatego jest zakazana. Wystarczy jednak odszukać stare książki, zwłaszcza ze wspomnieniami.

  • Mamy niedobre doświadczenia z Francuzami, najpierw wybrany Francuz na króla Polski Walezy, uciekł w ukryciu, Napoleon cynicznie nami manipulował i wykorzystywał ". Kiedy po klęsce wyprawy na Rosję w roku 1812 wyszły na jaw zdradzieckie plany cesarza względem Polaków (Korsykanin rozważał przekazanie ziem Księstwa Warszawskiego carowi Aleksandrowi I w zamian za wycofanie się Rosji z gry), Chłapowski demonstracyjnie złożył dymisję, czego nie mogli mu wybaczyć nasi fanatyczni czciciele Bonapartego". W 1939 r. zdradzili nas i cynicznie narzucili nam skład rządu na uchodżctwie. Obecnie same aroganckie postępowanie a to że "mamy cicho stać w kącie" itd. Wyrzucić Bonapartego z Hymnu albo zmienić Hymn, ja optuję za "Żeby Polska była Polską" . Jak można w Hymnie Narodowym umieszczać nie naszego bohatera.

  • Po ZBRODNI PRZEMILCZENIA KATYŃ nastąpiła RZEŹ WOŁYŃSKA.Dziś proces można opisać jako konsekwencję : WPŁYWU ŻYDOWSKIEGO REWOLUCJONIZMU NA HISTORIĘ ŚWIATA.Ten proces opisał Michael E.Jones jako konsekwencję ŻYDOWSKIEJ EWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANEJ STRATEGII GRUPOWEJ,scharakteryzowaną przez Kevin'a MacDonald'a w KULTURA KRYTYKI.
    Od ŻYDOBOLSZEWIZMU,który przejął w działaniu rosyjski rasizm,do ŻYDOBANDERYZMU,który zintensyfikował militaryzację handlu wojną i pokojem w ramach trwającej WOJNY O PIENIĄDZ.Nobel dla Olgi Tokarczuk to za LITERATURĘ,czy za ANTYPOLONIZM?!
    ANTYROSYJSKOŚĆ przez pryzmat uznania dla ANTYPOLSKICH,banderowskich,bandyckich korzeni?!

  • Czy to takie wymoczki w MSZ, czy antypolskie podłe gnidy? Zamiast ruszuć "D." i pomóc w dostarczeniu paczek, to ględzą o "prawach" obowiązujących na Dzikich Polach. Każdy wie, że wystarczyła by łapóweczka, żeby transporty ruszyły dalej, albo... działanie Polskiej dyplomacji, ale Polska Dyplomacja obecnie nie istnieje.

  • Sądzę, że takie działania POPiS-owców przysporzą tylko zwolenników Międlarowi.

  • Strasznie denerwujące jest to, że dla polityków Usraelskich prawda nie jest ważna dlatego, że jest prawdą, ale dlatego, że taki mają obecnie interes.

  • Brawa dla Konfederacji!!!

  • Bosak, Winnicki, Braun i wielu innych maskowali i publicznie bagatelizowali głupie teksty JKM, w imię wspólnego sukcesu Konfederacji, a ten stetryczały kretyn tak im się odpłaca (przykro mi bo szanuję go w pewnym sensie za propagowanie konserwatywnego liberalizmu przez 30 lat). Co więcej tak sie odpłaca wyborcom Konfederacji stawiając pod znakiem zapytania jej dalsze losy... Nie do wiary.

  • "dzisiaj nie mają żadnej wartości bojowej na dzisiejszym polu" - Wyniki wyszukiwania
    Wyniki wyszukiwania w sieci
    głupich nie sieją, sami się rodzą

  • Dzicz z kulturą na poziomie wiecu plemiennego, wykrzykująca hasła rodem z Mein Kampf.

  • Wybrali sobie tęczowego pajaca na prezydenta to mają.

  • Wymiera nie tylko Rosja. Z powodu niskiej dzietności i masowego mordowania nienarodzonych, w samobójczym obłędzie zmierzamy do końca cywilizacji białego człowieka.

  • The Jewish Genocide of Armenian Christians
    http://www.jrbooksonline.com/PDF_Books/JewishGenocide.pdf

  • "Przyczyna wrzenia światowego" - H.A.Gwynne

    "...Ci rewolucjoniści, co zawładnęli Konstantynopolem i zrzucili z tronu Abdul Hamida, zaprzedali kraj swój Niemcom w niewolę. Enwer i Talaat wraz z innymi byli narzędziami w rękach Bibersteina i Wangenheima. Rewolucja turecka była dzwonem pogrzebowym, dla Tureckiego Cesarstwa. Jednym słowem przykład Turcji uczy nas, że rewolucja zamiast stać się zdrowym, choć silnym wstrząśnieniem, może też być jedynie karą. Rewolucja turecka, możemy to stwierdzić z całą pewnością, była dziełem konspiracji masońsko-żydowskiej. Młodoturcy składają się wyłącznie z Żydów, Greków i Amerykanów i z początku nie cieszyli się wcale powodzeniem; dopiero gdy się zetknęli z kontynentalną masonerią, ruch ich znacznie się spotęgował. Znajdujemy obszerny opis przebiegu tej sprawy w masońskim piśmie Acacia (z pazdziernika 1908 r. Nr 70).Tajny młodo-turecki komitet został założony i cały ruch był prowadzony z miasta Saloniki, gdzie mieszka największy procent żydów w Europie gdyż na 110 000 ludności jest 70 000 żydów, dlatego nadawało się najlepiej do propagandy. Było też w Salonikach dużo lóż masońskich, gdzie rewolucjoniści mogli swobodnie działać i skutecznie pracować.

    Były one pod opieką europejskiej dyplomacji, sułtan wobec tej działalności zupełnie bezbronny musiał się biernie przyglądać temu, jak władzę jego podkopują i prowadzą do jej zaniku.To samo pismo Acacia twierdzi w 1907 r. że choć masoneria była zakazana w Turcji, w samych Salonikach znajdowały się dwie loże pod władzą Wielkiego Wschodu włoskiego, zwane Macedonia Risorta i Labor et Lux; pierwszą z nich założył salonicki żyd Emanuel Carasso, który należał do komisji, co zmusiła pózniej Abdul Hamida do abdykacji.Dalsze informacje o działaniu masonerii w rewolucji tureckiej znajdujemy w dzienniku paryskim "Temps" z 20 sierpnia 1908; podano tam interwiewy (wywiady) z jednym z głównych członków masońskiego komitetu "Unia i Postęp" Refik Bejem. Gdy korespondent Temps'a zapytał jaką rolę grała masoneria w rewolucji, odpowiedział: "Prawda, żeśmy mieli moralne poparcie masonerii zwłaszcza włoskiej. Loże włoskie: Macedonia Risorta i Labor et Lux wielkie nam oddały przysługi i dały nam schronienie. Zbieraliśmy się tam jako masoni, gdyż wielu z nas jest masonami, ale zwłaszcza w tym celu aby się zorganizować... Oprócz tego w tych lożach rekrutowaliśmy wielu pracowników, bo oni tak umieją zbadać każdego, że byli dla komitetu wielką pomocą. W Konstantynopolu domyślali się naszej roboty Salonickiej, ale daremnie agenci starali się wtargnąć do nas. Zresztą loże te, poparte przez Wielki Wschód włoski, miały obiecaną pomoc, w razie potrzeby, ambasady włoskiej".Komitet młodoturecki "Unia i Postęp" zachował po rewolucji swój charakter masoński i po większej części żydowski. Znamiennym szczegółem, świadczącym o tych tajnych wpływach, jest fakt protestu prezydenta Izby posłów Ahmeda Riza Bey'a przeciw temu, aby słowo "Allah" było użyte przy odebraniu przepisanej przez konstytucję przysięgi, a to dlatego, że podobnie jak Machado w Portugalii, był pozytywistą. Jest to znowu ciekawy szczegół wspólny rewolucyjnej Portugalii i rewolucyjnej Turcji. Nastała potem kontrrewolucja w 1909 roku i trzeba na to zwrócić uwagę, że 13 kwietnia tego samego roku, wybuchnęły rozruchy, które komitet przypisywał Abdul Hamidowi, które zaś w rzeczywistości były wywołane przez wojska należące do Salonickiego komitetu; pod komendą żyda i masona pułkownika Renzi Bey'a. W każdym razie, gdy kontrrewolucja została złamana, komitet Unii i Postępu, a raczej jego żydowscy członkowie coraz większe pozyskiwali wpływy: Djawid Bey minister finansów, Talaat Bey prezydent komitetu, ten sam co najwięcej się przyczynił do opanowania Turcji przez Niemców przygotowując tym samym jej ruinę, Djahid Bey, redaktor Tanina, - wszyscy byli masonami, a pierwszy z nich był żydem. Loże masońskie rosły w Konstantynopolu, jak grzyby po deszczu, i l kwietnia 1909 roku zebrało się tam ich 45, żeby utworzyć "Wielki Wschód Ottomański"; Mahomeda Orphi paszę wybrano na Wielkiego Mistrza; a wśród wybranych członków, widzimy najwyższych dostojników tureckich: Dawida Cohena, Rafaela Ricci, Mikołaja Forte, Marchione Jakuba Souhami, Jerzego Sursocka. Żyd Djawid, gdy został ministrem finansów, wybrano go na mistrza jednej z lóż w Konstantynopolu. Nastał terror i ogarnęła trwoga wszystkich. Jakże nie widzieć tutaj łączności Konstantynopola z Moskwą i Budapesztem? Ministerium policji zostało skasowane, zastąpiono je "Departamentem Bezpieczeństwa Publicznego", według republikańskiej metody francuskiej rewolucji i na czele jego postawiono masona Ghalid Beya. Godne uwagi jest to ciekawe naśladowanie francuskiej rewolucji przez młodoturków: tworzy niejako nić, łączącą wszystkie rewolucyjne organizacje......"

  • buce ...to zbyt delikatne określenie. "To idioci co o drogę pytają..." Tyle o polskojęzycznych z z warszawki.

  • https://www.youtube.com/watch?v=oibxVyhatGo