W USA zrobili podobne badania, podobnie w UK, w obu krajach wyszło im, że rzeczywista liczba ludzi, którzy byli zarażenie cov19, ale nie mieli żadnych objawów, jest 50-85 razy większa od wyników oficjalnych. Ale oni badali regiony, w których najwcześniej stwierdzono zarażenie sars2. W Polsce takie badania najlepiej byłoby zrobić w woj. mazowieckim oraz śląski, gdzie jest najwięcej zarażonych i najwcześniej pojawił sie wirus.
...a pan Czaputowicz...co na to? Pożal się boże minister nieudacznik....teraz rozważa jak ściągać do Polski kolejnych bandytów z tzw.Ukrainy....Nie wie ilu przestępstw dokonali w Polsce, robotnicy z banderlandu?
Niech ten szwedzki "dr Mengele" nie ściemnia, ponieważ rację ma ta polska lekarka której opinie przytoczyliście. Oni doskonale wiedzieli ze tak będzie, tzn. że wymrą DPSy i DS ale po prostu stwierdzili że im się to "opłaca"...
Pożyjemy zobaczymy, przecież tranzyt rosyjski nie musi jechać drogami .Jak w Szwajcarii tiry mogą pojechać pociągami i skończy się darmowe korzystanie przez Rosję z przejazdu polskimi drogami.
USA jest szanowane w Polsce dzięki Prezydentowi Wilsonowi i postrzegane jak
głupiec polityczny tworzący problemy uzależnionym narodom dzięki Prezydentowi Rooseveltowi .Jakoś to nazwisko kojarzy mi się z kilkudziesięcioma tysiącami nieoznaczonych grobów rozsianych po kraju.
Na koronawirusa umarło kilku ludzi na całym świecie. Wszyscy inni umarli na swoje choroby, na które od dawna chorowali. Liczba śmierci na świecie nie wzrosła.
Zbiera się tłum ludzi, którzy już mają dość kolejnych kombinatorów u władzy i układów. Tłum o liczebności tak wielkiej, żeby nie zdołała się z tym uporać PISOWSKA policja i wojsko. Do tłumu dotarło jak to jesteśmy dymani i ciemiężeni. Rusza pod sejm i zaczyna się... Karakan, naczelnik państwa wzywa helikopter na dach sejmu i wychodzi z ochroniarzami, żeby się ewakuować. Zdesperowany krzyczy "NIE ODBIERZECIE MI WŁADZY". Tłum wiwatuje, a te pisowskie hieny zostają zakute w łańcuchy i odesłane do kopalni.
To się nie mieści w głowie. Najbardziej na świecie koronawirusa lekceważył Trump, a jego przyboczny piesek zwala teraz winę na Chiny. Już lepiej nie dawałby głosu.
Przy takich, ani innych, ale na pewno nie polskich władzach rządzących Polską, pewnie wkrótce będziemy mieli ścisła współpracę z kolejami... amerykańskimi, w końcu mamy z nimi wygodne połączenie lądowe, nie?
Gdyby było odwrotnie to Polak usłyszałby od prokuratora brednie o "mowie nienawiści" ataku na tle narodowościowym o ksenofobii,a tak uzna to za akt chuligański ,jakieś zawiasy i...tyle.
Brednie Kukiza. To jest normalne że nie tylko w sejmie ale i w normalnym życiu dyskutujemy i staramy się w dyskusji przekonać kolegę do swoich racji a w sejmie to jest obowiązek. Ponadto co za podwójne standardy, to że Gowina opozycja przekonuje i korumpuje stanowiskiem marszałka to Kukizowi i innym "uczciwym inaczej" nie przeszkadza ale jak to robi PiS to wielka afera. Kukiz też się skorumpował z mafijnym ZSL-em, jak sam to określał, żeby zostać posłem. Wstydu to on za grosz nie ma o honorze nie mówiąc
Dworczyk: "TAKA JEST LINIA PARTII, że wybory muszą być w maju i nic się nie da zrobić".
Cóż za socjalistyczna nowomowa (a raczej staromowa). Normalnie, jakbym widział jakiegoś komunistycznego wataszkę z lat 60-tych czy 70-tych XX wieku. Kwintesencja PiS-u. :-)
Coraz bardziej wychodzi z jakimi brudnymi rządami mamy do czynienia.
Wierzę, że nikt z Konfy nawet nie zawaha się, by "kopnąć w 4 litery" każdego pisuara, który pojawi się z propozycją korupcyjną. Jeśli stanie się inaczej, słowo daję, że wtedy Konfa straci (żeby tylko) mój głos. Ufam też, że i posłowie K-15 zachowają się, jak trzeba. Parafrazując słowa mojej śp. babci, rzeknę, niech Was ręka boska broni przed niewłaściwą decyzją w tej materii.
Zastanawia mnie też, dlaczego żaden z posłów nie złożył w tych sprawach zawiadomienia do prokuratury. Propozycje korupcyjne są karalne!
Naprawdę, panie Kaczyński, pan i pańscy siepacze jesteście żenujący. Wręcz niesmaczni.
Czyli popierają tych zbrodniarzy ci którzy do nas przyjeżdżają ,bo większość przyjeżdża z zachodniej ukrainy.Ale media i politycy u nas będą bredzić że to....margines! No spory bo 44%
Kupcie sobie kilka samolotów a nie żerujcie na nas.Bo nie dość że eksploatujemy nasze samoloty chroniąc ich to jeszcze okazuje się że musimy bulić nawet za paliwo do nich!!!! Kolejny super interes tego nierzadu.
Przydałby się wreszcie jakis polski rząd w Polsce dbający o polskie interesy i bezpieczeństwo, bo obecne władze każde gówno są gotowe z zachodu do nas ściągnąć
Nie ma agresji Rosji na Ukrainę. Gdyby do Donbasu weszła rosyjska armia, to już dawno nie byłoby banderowców w Donbasie. Pisowcy robią sabotaż wobec Japonii w UE.
Konkretnie powinno to wyglądać tak. Zbiera się tłum ludzi, którzy już mają dość kolejnych kombinatorów u władzy i układów. Tłum o liczebności tak wielkiej, żeby nie zdołała się z tym uporać nawet policja i wojsko. Potem cały tłum rusza pod sejm i zaczynają się walki z policją i zamieszki, ludzie się ze sobą leją i krew się leje. Jarosław, karakan, naczelnik państwa wzywa helikopter na dach sejmu i wychodzi z ochroniarzami, żeby się ewakuować. Karakan KACZOR zostaje sam. Przez chwilę krążymy wokół siebie, po czym on z krzykiem "NIE ODBIERZESZ MI WŁADZY" rzuca się na mnie. Oczywiście mam znaczną przewagę warunków fizycznych, ale walka jest wyrównana, bo karakanowi obsesja na punkcie władzy (która jest u niego nieopisanie silna) dodaje nadludzkich sił. W końcu jednak po długiej walce, szarpaninie wygrywam, choć wychodzę że starcia ledwie żywy, tłum wiwatuje, a te komunistyczne hieny zostają zakute w łańcuchy i odesłane do kopalni.
Pan poseł Kamiński tylko do Litwy się organiczył. Ja natomiast widzę szerszy zakres państwowej polityki zagranicznej, który wymaga całkowitej rewizji. Bo pomysł dawania ustępstw na lewo i prawo w nadziei zjadnania sobie partnerów do naszych koncepcji dotyczy nie tylko Litwy, ale większej liczbie krajów. To się tyczy także Ukrainy, USA, Izrela i jeszcze parę krajów by się znalazło. Ale fakt, że Litwa przede wszystkim. Kompletnie nie pojmuję, jak w ogóle może mieć miejsce w polskiej myśli strategicznej koncepcja typu "ja zrezygnuję z tego, dam Ci to w nadziei, że może zechcesz mnie poprzeć w tym i tym". Przecież to nawet zwykły Kowalski zauważy, że to jest zwykłe frajerstwo. Zastanawia mnie jedynie, czy rządzący nami od 30 lat są takimi imbecylami, czy może jakaś poważna siłą z zewnątrz naciska na nich przed tak długi czas. Im dłużej będzie się odkładać ten problem, tym gorzej dla nas wszystkich.
Brawo,ktoś musi pilnować POLSKIEJ RACJI STANU a nie obcych racji jak to ma być zwyczaj obecnie i wcześniej.Nasza polityka to kwintesencja frajerstwa wobec usa,izraela,ukrainy i litwy.ZERO zysków same straty.
Nie strasz ,nie strasz....panie Morawiecki....pandemia się jeszcze nie skończyła...Niczym zaprosisz...to wpierw załatw sprawę mordów Polaków na Wołyniu i w Małopolsce -Wschodniej....innymi słowy ..chrześcijański pochówek pomordowanych polaków przez czerń ukraińska.....Następnych wyborów ,tak łatwo nie wygracie jeśli nie załatwicie spraw zaległych....Rozumie pan?!
Stosunki z Litwa zawsze byly napiete, bo co to mialo znaczyc kraj "obojga narodow"?: ale przez ktory narod rzadzony? W pazdzierniku 1922 sila zabrano Litwinom ich stolice Wilno i skurczono to biedne panstwo nazywajac je Litwa Kowienska czy jakos tak, nawet "rdzenna" nie majac pojecia ze rdzenna jest Zmudz. A teraz sie Lietuvisy mszcza az osiagna sukces w pelni.
Rosjanie założą firmę w Azji Centralnej i na zasadzie "wirtualnego przesyłu" wyśle swój gaz do Rosji ,a odbierze na wejściu do NS2. Pozorne ruchy Berlina.
Przyznam się, że ja to bardzo lubię oglądać jak ci ortodoksi palą flagi izraela (jest dla nich tworem Szatana, bo żydzi wg nich stracili państwo za grzechy i dopiero mesjasz miał to państwo reaktywować, a mesjasza nie było, w co świecie wierzą), a nikt im nie może antysemityzmu zarzucić :)
https://www.youtube.com/watch?v=UJgm2LJJHjE
https://www.youtube.com/watch?v=GJnXX_d7QBU
Bezczelność banderowców nie zna granic. I co, czy Ciaputowicz da wreszcie głos?
W USA zrobili podobne badania, podobnie w UK, w obu krajach wyszło im, że rzeczywista liczba ludzi, którzy byli zarażenie cov19, ale nie mieli żadnych objawów, jest 50-85 razy większa od wyników oficjalnych. Ale oni badali regiony, w których najwcześniej stwierdzono zarażenie sars2. W Polsce takie badania najlepiej byłoby zrobić w woj. mazowieckim oraz śląski, gdzie jest najwięcej zarażonych i najwcześniej pojawił sie wirus.
...a pan Czaputowicz...co na to? Pożal się boże minister nieudacznik....teraz rozważa jak ściągać do Polski kolejnych bandytów z tzw.Ukrainy....Nie wie ilu przestępstw dokonali w Polsce, robotnicy z banderlandu?
Rosjanie postawią tam swoje S-400
Parodia...
Coś poważnego zaszło w stosunkach Moskwa ,Białoruś. Łukaszenko podejmuje małą wojnę gospodarczą na wygodnym dla siebie polu.
Niech ten szwedzki "dr Mengele" nie ściemnia, ponieważ rację ma ta polska lekarka której opinie przytoczyliście. Oni doskonale wiedzieli ze tak będzie, tzn. że wymrą DPSy i DS ale po prostu stwierdzili że im się to "opłaca"...
A nie usiłowanie zabójstwa? Ciekawa kwalifikacja czynu.
Pożyjemy zobaczymy, przecież tranzyt rosyjski nie musi jechać drogami .Jak w Szwajcarii tiry mogą pojechać pociągami i skończy się darmowe korzystanie przez Rosję z przejazdu polskimi drogami.
USA jest szanowane w Polsce dzięki Prezydentowi Wilsonowi i postrzegane jak
głupiec polityczny tworzący problemy uzależnionym narodom dzięki Prezydentowi Rooseveltowi .Jakoś to nazwisko kojarzy mi się z kilkudziesięcioma tysiącami nieoznaczonych grobów rozsianych po kraju.
Rosja jest państwem poważnym a Polin takim nie jest, efekty widać
No to jakieś lewackie organizacje powinny wystąpić do prokuratury z oskarżeniem wirusa o rasizm ,ksenofobię, i mowę nienawiści.
Bosak wypadł najlepiej,Hołownia mojego głosu mieć na pewno nie będzie.Może się z tego powodu popłakać -pozwalam.:-)
Dla mnie wszystko co wiąże się z tą rodziną to zdrada i sprzedanie nas ruskim.I tyle,a te całe fundacje to lewacki bełkot.
Masz grupe krwi 0? Zatem 1% prawdopodobienstwa, ze bedziesz mial symptomy tejze zarazy, nawet bedac zarazonym.
"Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości" Mark Twain
Zostawili mordercę na wolności, bo to Ukrainiec. Banderowcy stali się ważniejsi w Polsce nie tylko od Polaków, ale nawet od Żydów.
Na koronawirusa umarło kilku ludzi na całym świecie. Wszyscy inni umarli na swoje choroby, na które od dawna chorowali. Liczba śmierci na świecie nie wzrosła.
Niby co mieliby tam wydobywać i wysyłać na Ziemię, żeby dało to jakiś zysk?
Zbiera się tłum ludzi, którzy już mają dość kolejnych kombinatorów u władzy i układów. Tłum o liczebności tak wielkiej, żeby nie zdołała się z tym uporać PISOWSKA policja i wojsko. Do tłumu dotarło jak to jesteśmy dymani i ciemiężeni. Rusza pod sejm i zaczyna się... Karakan, naczelnik państwa wzywa helikopter na dach sejmu i wychodzi z ochroniarzami, żeby się ewakuować. Zdesperowany krzyczy "NIE ODBIERZECIE MI WŁADZY". Tłum wiwatuje, a te pisowskie hieny zostają zakute w łańcuchy i odesłane do kopalni.
MIESIĘCZNICA !!!
To się nie mieści w głowie. Najbardziej na świecie koronawirusa lekceważył Trump, a jego przyboczny piesek zwala teraz winę na Chiny. Już lepiej nie dawałby głosu.
podejrzewam, że niszczenie miało w zamiarze zniszczyć dowody historycznej polskości tych podziemi...
A do tego Deszczycia, Tyma i spółka z wrzeszczeli by na całe gardło o polskim szowinizmie.
Przy takich, ani innych, ale na pewno nie polskich władzach rządzących Polską, pewnie wkrótce będziemy mieli ścisła współpracę z kolejami... amerykańskimi, w końcu mamy z nimi wygodne połączenie lądowe, nie?
Gdyby było odwrotnie to Polak usłyszałby od prokuratora brednie o "mowie nienawiści" ataku na tle narodowościowym o ksenofobii,a tak uzna to za akt chuligański ,jakieś zawiasy i...tyle.
Brednie Kukiza. To jest normalne że nie tylko w sejmie ale i w normalnym życiu dyskutujemy i staramy się w dyskusji przekonać kolegę do swoich racji a w sejmie to jest obowiązek. Ponadto co za podwójne standardy, to że Gowina opozycja przekonuje i korumpuje stanowiskiem marszałka to Kukizowi i innym "uczciwym inaczej" nie przeszkadza ale jak to robi PiS to wielka afera. Kukiz też się skorumpował z mafijnym ZSL-em, jak sam to określał, żeby zostać posłem. Wstydu to on za grosz nie ma o honorze nie mówiąc
Dworczyk: "TAKA JEST LINIA PARTII, że wybory muszą być w maju i nic się nie da zrobić".
Cóż za socjalistyczna nowomowa (a raczej staromowa). Normalnie, jakbym widział jakiegoś komunistycznego wataszkę z lat 60-tych czy 70-tych XX wieku. Kwintesencja PiS-u. :-)
Coraz bardziej wychodzi z jakimi brudnymi rządami mamy do czynienia.
Wierzę, że nikt z Konfy nawet nie zawaha się, by "kopnąć w 4 litery" każdego pisuara, który pojawi się z propozycją korupcyjną. Jeśli stanie się inaczej, słowo daję, że wtedy Konfa straci (żeby tylko) mój głos. Ufam też, że i posłowie K-15 zachowają się, jak trzeba. Parafrazując słowa mojej śp. babci, rzeknę, niech Was ręka boska broni przed niewłaściwą decyzją w tej materii.
Zastanawia mnie też, dlaczego żaden z posłów nie złożył w tych sprawach zawiadomienia do prokuratury. Propozycje korupcyjne są karalne!
Naprawdę, panie Kaczyński, pan i pańscy siepacze jesteście żenujący. Wręcz niesmaczni.
Czekam na okręty rosyjskie, chińskie czy irańskie w Zatoce Meksykańskiej
Czyli popierają tych zbrodniarzy ci którzy do nas przyjeżdżają ,bo większość przyjeżdża z zachodniej ukrainy.Ale media i politycy u nas będą bredzić że to....margines! No spory bo 44%
Kupcie sobie kilka samolotów a nie żerujcie na nas.Bo nie dość że eksploatujemy nasze samoloty chroniąc ich to jeszcze okazuje się że musimy bulić nawet za paliwo do nich!!!! Kolejny super interes tego nierzadu.
Jak rozkaz to rozkaz, ale ten kraj nic nie produkuje na export. ..powodzenia Lietuva.
Przydałby się wreszcie jakis polski rząd w Polsce dbający o polskie interesy i bezpieczeństwo, bo obecne władze każde gówno są gotowe z zachodu do nas ściągnąć
Nie ma agresji Rosji na Ukrainę. Gdyby do Donbasu weszła rosyjska armia, to już dawno nie byłoby banderowców w Donbasie. Pisowcy robią sabotaż wobec Japonii w UE.
Wszystkie kolejne rządy polskie lekceważą całkowicie bandycki stosunek Litwy do mieszkających tam Polaków.
Panie Kaczyński, niech Pan wreszcie powie: banderowcom mówimy nie. Dlaczego pomagamy tym mordercom Polaków?
Konkretnie powinno to wyglądać tak. Zbiera się tłum ludzi, którzy już mają dość kolejnych kombinatorów u władzy i układów. Tłum o liczebności tak wielkiej, żeby nie zdołała się z tym uporać nawet policja i wojsko. Potem cały tłum rusza pod sejm i zaczynają się walki z policją i zamieszki, ludzie się ze sobą leją i krew się leje. Jarosław, karakan, naczelnik państwa wzywa helikopter na dach sejmu i wychodzi z ochroniarzami, żeby się ewakuować. Karakan KACZOR zostaje sam. Przez chwilę krążymy wokół siebie, po czym on z krzykiem "NIE ODBIERZESZ MI WŁADZY" rzuca się na mnie. Oczywiście mam znaczną przewagę warunków fizycznych, ale walka jest wyrównana, bo karakanowi obsesja na punkcie władzy (która jest u niego nieopisanie silna) dodaje nadludzkich sił. W końcu jednak po długiej walce, szarpaninie wygrywam, choć wychodzę że starcia ledwie żywy, tłum wiwatuje, a te komunistyczne hieny zostają zakute w łańcuchy i odesłane do kopalni.
I cały misterny plan w p...u. :-)))
Pan poseł Kamiński tylko do Litwy się organiczył. Ja natomiast widzę szerszy zakres państwowej polityki zagranicznej, który wymaga całkowitej rewizji. Bo pomysł dawania ustępstw na lewo i prawo w nadziei zjadnania sobie partnerów do naszych koncepcji dotyczy nie tylko Litwy, ale większej liczbie krajów. To się tyczy także Ukrainy, USA, Izrela i jeszcze parę krajów by się znalazło. Ale fakt, że Litwa przede wszystkim. Kompletnie nie pojmuję, jak w ogóle może mieć miejsce w polskiej myśli strategicznej koncepcja typu "ja zrezygnuję z tego, dam Ci to w nadziei, że może zechcesz mnie poprzeć w tym i tym". Przecież to nawet zwykły Kowalski zauważy, że to jest zwykłe frajerstwo. Zastanawia mnie jedynie, czy rządzący nami od 30 lat są takimi imbecylami, czy może jakaś poważna siłą z zewnątrz naciska na nich przed tak długi czas. Im dłużej będzie się odkładać ten problem, tym gorzej dla nas wszystkich.
Brawo,ktoś musi pilnować POLSKIEJ RACJI STANU a nie obcych racji jak to ma być zwyczaj obecnie i wcześniej.Nasza polityka to kwintesencja frajerstwa wobec usa,izraela,ukrainy i litwy.ZERO zysków same straty.
Nie strasz ,nie strasz....panie Morawiecki....pandemia się jeszcze nie skończyła...Niczym zaprosisz...to wpierw załatw sprawę mordów Polaków na Wołyniu i w Małopolsce -Wschodniej....innymi słowy ..chrześcijański pochówek pomordowanych polaków przez czerń ukraińska.....Następnych wyborów ,tak łatwo nie wygracie jeśli nie załatwicie spraw zaległych....Rozumie pan?!
A co to takiego „rzadac”?
Co to za słowotwórczy PO+Tworek?
Tylko prace? Bo uciekaja do Niemiec? A przywileje, ziemie polska tez? Obiecanki wycanki.
Zabawny ten Kaminski, nie dosc ze mieszka z dala od granicy z Litwa to jeszcze smie "rzadac".
Jak nielegalnie, to na co ten sztuczny Shengen?
Stosunki z Litwa zawsze byly napiete, bo co to mialo znaczyc kraj "obojga narodow"?: ale przez ktory narod rzadzony? W pazdzierniku 1922 sila zabrano Litwinom ich stolice Wilno i skurczono to biedne panstwo nazywajac je Litwa Kowienska czy jakos tak, nawet "rdzenna" nie majac pojecia ze rdzenna jest Zmudz. A teraz sie Lietuvisy mszcza az osiagna sukces w pelni.
Rosjanie założą firmę w Azji Centralnej i na zasadzie "wirtualnego przesyłu" wyśle swój gaz do Rosji ,a odbierze na wejściu do NS2. Pozorne ruchy Berlina.
I gdei ma to być robione? W miastach??? A nie naprawiając jazy w rowach melioracyjnych na łąkach?!?
Słuszną linię ma "nasza" władza!
A jak z pieniążkami na polskie huty i stocznie?
Przyznam się, że ja to bardzo lubię oglądać jak ci ortodoksi palą flagi izraela (jest dla nich tworem Szatana, bo żydzi wg nich stracili państwo za grzechy i dopiero mesjasz miał to państwo reaktywować, a mesjasza nie było, w co świecie wierzą), a nikt im nie może antysemityzmu zarzucić :)
https://www.youtube.com/watch?v=UJgm2LJJHjE
https://www.youtube.com/watch?v=GJnXX_d7QBU