Jasne PISbocie "Discovery" jest "rosyjskie", podobnie jak "Axel Springer" jest "niemiecki" :-)
https://dorzeczy.pl/ekonomia/112043/Axel-Springer-w-rekach-Amerykanow-Miliarder-kupil-wiekszosc-akcji.html
Kolejne "cud przed wyborami" się dzieją, czyli PiSiorom strach (Trzaskowski) w oczy zajrzał. Skończyły się nawet wklejki PiSbotów o 'KONFEDEROSJI" i 'Bosakach agentach Kremla' :-)
Oskarżenie o zdradę i osądzenie przewerbowanych przez USA ludzi służb PRL znacznie uprościło by sytuację. USA chce wykorzystywać tą częściowo rosyjską (Discowery) w rzeczywistości stację do wywierania wedle potrzeb presji na Polskę.
Na ludowo.Trzeba było berlińskiego kopa w "pisowskie jaja" by zrobiono coś na co nie zdobył się żaden Rząd Polski po 1956 roku. Symboliczne to ale zawsze. Ciekawe będą reakcje Berlina.
To jest sukces PiS szczególnie Ardanowskiego. Wprowadzili takie przepisy i wymagania, że nie opłaca się hodowla drobnym producentom, lecz tylko gigantom po kilka tys. świń w chlewni.
Jedną z zasadniczych przyczyn tego stanu rzeczy jest działalność różnych organizacji tzw. "obrończych" co to nie pozwalają prowadzić prawidłowej gospodarki łowieckiej a w rezultacie jest też ten afrykański pomór. Niestety parlamentarzyści ulegają tym naciskom ale potem jak są straty to straty ponoszą rolnicy a "obrońców" wówczas nie słychać i nie widać. Trzeba też eksponować że działalność tych "obrońców" działa na korzyść naszej konkurencji i albo lekceważyć albo surowo karać "obrońców". Jak Rosjanie prawidłowo potraktowali "obrońców" przy brzegach Kamczatki to mają spokój, więcej bohaterów nie ma.
Dziwaczne wręcz i zupełnie niezrozumiałe jest to ciągłe nazywanie sprawców zbrodni - ukraińskimi nacjonalistami. To byli Ukraińcy! Nie ma co stosować wersji łagodnej, łatwiejszej do przełknięcia dla sąsiadów. Przynależność partyjna (OUN) czy organizacyjna (UPA) jest czynnikiem drugorzędnym. A co z Ukraińcami, mordującymi swych polskich sąsiadów, którzy nie byli w OUN ani w UPA? Oni już nie muszą odpowiadać za swe zbrodnie? Skoro oburza nas rozmywanie odpowiedzialności Niemców, którzy są ukrywani za terminem "nazista", to bądźmy konsekwentni i skończmy raz na zawsze z "ukraińskimi nacjonalistami"! Byli Ukraińcy - ludobójcy, byli Ukraińcy szlachetni, ratujący Polaków oraz i tacy, którzy stali z boku. Ludobójców należy napiętnować, mają odpowiedzieć za swoje zbrodnie i zadośćuczynić ofiarom, szlachetnym należy się nasza wdzięczność i pamięć. Tyle!
Wybory do Sejmu Litwy są ważne z wielu powodów. Najważniejszy ten, że dzięki własnej frakcji (klubowi) można wciągać do prac parlamentarnych, a także rządowych będąc jak obecnie w koalicji rządowej, punkty programowe Akcji Wyborczej Polaków. Wiele z nich jak można się przekonać jest realizowanych.
Dla Macierzy czyli Polski, wspieranie Rodaków na Kresach - w tym wypadku Polaków z Wileńszczyzny - to moralny i patriotyczny obowiązek.
To Polska "odjechała" z Wilna po II wojnie światowej i zmianach granic. Ale Polacy tam pozostali, zostały polskie groby (symbolem Rossa, mauzoleum Marszałka Piłsudskiego, groby polskich żołnierzy i zasłużonych obywateli Rzeczypospolitej...).
Aktualnym wezwaniem jest hasło: Wilno - Warszawa, wspólna sprawa!!!
Każdy Polak w googlach znajdzie dziesiątki innych osób o jego nazwisku. A taki ARDANOWSKI jest w 'polsce' jeden jedyny! No i ci co sam ich po IIWŚ naprodukował. To dla "nowych polaków" typowe, taki Schetyna, Hermeliński, Tuleya i tp, występują w pojedynczych ilościach. A AUtentyczny Polak, nawet taki Kiszczak, to setki i tysiące innych o tym nazwisku. Nawet za granicą.
Ardanowski konsekwentnie, za przeproszeniem, implementuje tu interesy żydowskie.` Chyba nie trzeba przypominać, że banderowcy raptem stali się miłośnikami parchów w stopniu większym niż same USA! Po prostu trwa tu intensywne instalowanie Judeopolonii! W poprzedniej kadencji ten śmieć "zainstalował" też "parlamentarne koło polsko-żydowskie!", stworzył korporację WODA POLSKA po czy oddał ją ...IZRAELOWI! Bo jakoby pustynne pastuchy lepiej potrafią nią gospodarować.
A to się parch uaktywnił! Przez 5 lat pierdział w stołek teraz jak ruszył z kopyta! Po prostu wulkan energii! A na Żoliborzu, w UBeckiej cytadeli siedzi w półmroku "szeregowy poseł" aka Naczelny Impotent RP i jednym znakiem kciuka postanawia! Np. do adopcji nie ale na wypróbowanie tak. Niech się dzieciok sprawdzi jako sex toys, gotowy fach w ręku!
"Co 8 sekund na świecie umiera z głodu jedno dziecko, 30 tysięcy dzieci dziennie umiera przed piątym rokiem życia z powodu braku właściwej opieki i niedożywienia. Według danych UNICEF rocznie umiera 11 milionów takich dzieci", ale białasy histerycznie bronią się przed grypą! Bo co, bo na głód nie ma szczepionek? Jeszcze Gates nie wynalazł? A jeśli wynajdzie to nikt nie da sobie wcisnąć tego kitu!
"że 1 września 1939 roku była właścicielem danej nieruchomości" proste jak sznurek w kieszeni! Każdy obywatel polski podlega tym samym prawom. Ale oczywiste, że ciągnęli z niej korzyści, nawet jeśli nie byli właścicielami. Kogoś to dziwi? Ale to nie jest podstawa do "prywatyzacji".
Słowa uznania dla partii i jej osiągnięć skierował prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński i Bogusław Rogalski, przewodniczący partii Zjednoczenie Chrześcijańskich Rodzin. Pozdrowienia od przyjaciół w Polsce
Jarosław Kaczyński, lider Zjednoczonej Prawicy w Polsce, składając pozdrowienia na ręce lidera Waldemara Tomaszewskiego i całego Zjazdu, pogratulował AWPL-ZChR osiągnięć i życzył dalszych sukcesów, „a w najkrótszej perspektywie – owocnych obrad”. Prezes PiS, zwracając się do delegatów, życzył ponadto „obfitości Łask Bożych” i załączył „serdeczne pozdrowienia”.
„AWPL-ZChR zawsze była partią z zasadami i ma renomę najuczciwszej siły politycznej na Litwie” – odnotował Bogusław Rogalski. „Pod przewodnictwem Pana Przewodniczącego AWPL-ZChR z partii mniejszości narodowej stała się najpierw partią regionalną, a następnie ogólnokrajową” – sukcesy partii wyliczał Bogusław Rogalski, przewodniczący Zjednoczenia Chrześcijańskich Rodzin.
Wiele wspaniałych dokonań, ich lista jest imponująca, dobra praca od samorządu przez Sejm Litwy aż po Strasburg - Wilniucy mają powody do dumy. A wszystko to pomimo różnych trudności i ataków. Brawo za determinację i odważne dążenie do zaplanowanych celów. AWPL-ZChR ma konkretną wizję polityczną, którą przewodniczący Tomaszewski i cała organizacja wciela w życie, opierając się na prawdziwych wartościach patriotycznych i chrześcijańskich.
Gratulacje, uznanie i pozdrowienia dla pana Tomaszewskiego, całej Akcji Wyborczej Polaków i wszystkich rodaków, którzy na Wileńszczyźnie są fundamentem polskości, bronią dziedzictwa kresowego, języka i wiary przodków. Życzę też sukcesu w jesiennych wyborach.
żydy straciły Bandziory podszywające się pod żydów ''odzyskuja''żydy straciły zycie bo podrabiane zydy -bandziory wywołały wojny i holohłysty,niezły biznes i jeszcze cały świat u śmierdzacych nóg,diabeł w czystej postaci..
Duda z zapałem wchodzi banderowcom w tyłki. On ani razu nie złożył wieńców, ani kwiatów, podczas wizyty na Ukrainine na miejscach pamięci ofiar banderowskich zbrodni na Polakach, a co gorsze, chce budować pomniki banderowcom w Polsce.
W Polsce nie ma przepisów zezwalających na małżeństwa jednopłciowe. W tej sytuacji do konstytucji można też wpisać zakaz adopcji przez małżeństwa cyborgów lub też przez małżeństwa muchy i słonia - sens jest taki sam. Co tu jeszcze wymyślić, żeby zmienić k0nstytucję w ciągu dwóch godzin, byle przed wyborami?
ardanowski....ardanowski....co ty pleciesz?..Wyraźne problemy z wiedzą.O jakich przyjaźniach......"gadasz"...Czy ty ardanowski rozumiesz co to jest cywilizacja turańska?...Eeee...chyba nie...Mieszkałeś na Kresach?...Też nie! A co ty wiesz o ludobójstwie polaków na Wołyniu,Pokuciu,Podolu i Polsce Płd-Wschodniej?...Czy zainspirowałeś ,któregoś z kolegów w rządzie aby się zainteresowali pochówkiem pomordowanych ? Też nie bo i po co?...My takiej przyjaźni nie potrzebujemy...Wpierw azjaci rozliczą się ze zbrodniami jakie popełnili na bezbronnych kobietach,dzieciach i starcach.. I zadość uczynienie za krzywdy...Rozumiesz to ardanowski?! Z Banderowcami nie bratamy się.To jest niemożliwe!!!!! Wiem, jak wyglądała przyjaźń z azjatami.. bo to przeżyłem jako dziecko!!! Ardanowski ty się bój Boga!!!
ten 'szczyl",to głupek,który nie wie co mówi. Słuchając wywodów tego "światowca",powinniśmy zapytać o jego pochodzenie.Kto był jego ojcem a kto matką...tam dotrzemy do jego "mądrości"...Szczekanie tegoż typka przypomina do złudzenia Bronka "bul-bul"...woda ma to do siebie ,że spływa do morza..Ścieki też spływają do morza.Na pogodę,ulewy i wylewy ścieków na ulice Warszawy..odpowiada rząd....i tutaj wystarczy za resztę komentarza....panie TRZA ...pan jest idiotą czy o drogę pyta?! Na tematy związane z azjatami już nie wypowiadaj się bo to dla ciebie temat kosmiczny...żeby nie powiedzieć komiczny....
Ardanowski, propagandzisto. Ofiary ukraińskiego ludobójstwa już pochowane w grobach ? Za kilka dni rocznica a oni dalej w polu leżą. A ty coś bredzisz o zaprzyjaźnianiu się z ludźmi, którzy na Ukrainie w banderowskich pochodach chodzą a potem łaps paszport i do Polski.
W tej chwili jesteśmy na etapie intensywnego integrowania się z Izraelem jako sojusznikiem USA, a wręcz na etapie dywersyfikowania się z Polski na Izrael. A co, jeśli USA opatrzą się, otrząsną z tej "przyjaźni"? Zostaniemy z tym Izraelem jak przysłowiowy Himilsbach, co!?
Kolejny napad na Ukrainie z przyczyn politycznych - tym razem wrzucono granat do biura partii OPZŻ (Opozycyjna Partia Za Życie) w Połtawie dzisiaj rano. Omal nie zginęła kobieta. Bileckij stwierdził,że to prowokacja - "sami się wysadzili". Zapowiedział, że "oczekuje" kolejnych prowokacji w jeszcze czterech miejscach:
https://regnum.ru/news/polit/3001407.html
" Ekonomistom banku spodobały się propozycje wetowania ustaw podwyższających podatki, wprowadzenia wyższej kwoty wolnej od podatku, niższych stawek VAT, wprowadzenia dobrowolnych składek na ZUS, a także zmniejszenia liczby posłów. " Oczywiście to podobało się ekonomistom turboliberalnym a jakaś tam Akcja zaprotestowała bo widzi Bosaka jako narodowca a więc patrioty i wrogiego dla lewackiej obyczajowości. A co do rozwiązań wolnościowych ekonomicznych. Propozycje Bosaka to takie teoretyczne formułki akademickie mało związane z normalną rzeczywistością. Wolność ekonomiczna to moze być "na zielonym rynku" przy handlu pietruszką czy zakupie skarpetek a zasadnicze sprawy np. energetyka to już jest sterowana nawet nie przez państwa a organizacje międzynarodowe. Mnie nie interesuje czy mam płacić podatek 20% czy 80% czy emerytura z podatkiem czy nie. Ja wiem że za rządów PO-PSL za podwyżkę emerytury 3,5 mogłem kupić sobie skarpetki a za PiS (minimum 70 zł) mogę kupić spodnie dzinsowe, nie licząc 13-ki i brak bezrobocia.
Już myślałem, że Kresy tak jak propagandowe polskie media przemilczą sprawę tych napadów. Zabójstwa polityczne w Polsce polityka PiS w Łodzi i PO (Adamowicza) w Gdańsku przez indywidualnych psychopatów zostały nagłośnione w nie tylko u nas ale i w całej Europie. Na Ukrainie sprawę naświetlali szeroko opozycyjni blogerzy i opozycyjne media (TV NewsOne, Kanał 112, TV Nasz, TV Zik, Strana.ua i inne). Nawet stacjom pro poroszenkowskim i pro rządowym nie udało się tego całkiem przemilczeć. Interpelacje poselskie w Radzie Najwyższej zakończyły się głuchą ciszą ze strony rządu. Terrorystyczna Partia Nacjonalny Korpus wezwała do "polowania" na określanych przez nich tzw. "prorosyjskich" polityków.
W Kijowie 28.01.2018 odbył się 600 osobowy, umundurowany marsz i zaprzysiężenie nowej faszystowskiej bojówki partii "Nacjonalny Korpus" (Nacjonalne Drużyny). Liderem jej jest twórca "Azowa" poseł Andrej Bileckij. "Azow" (w herbie posiada symboliczny znak SS w lustrzanym odbiciu) jest organizacją paramilitarną walczącą przeciw powstańcom Donbasu, a tzw. "Cywilny Azow" działa w Kijowie i innych dużych miastach w różnych akcjach propagandowych i zastraszających. Azow wiązano do tej pory z obecnym ministrem MSW Arsenem Awakowem. Nowa hierarchiczna struktura podległa tej partii nosi nazwę "Nacjonalne Drużyny". Tak wyglądało zaprzysiężenie faszystowskiej bojówki - umundurowanie, często zamaskowane twarze, czarno-białe flagi z tryzubem (prawie jak w ISIS), doskonale wyreżyserowany scenariusz ze zniczami i przemową wodza (jak masze NSDAP i Hitlerjugend):
https://www.youtube.com/watch?time_continue=76&v=_oK94y8d2cs
Każdy myślący zorientował się, że strzelba powieszona w pierwszym akcie musi w przyszłym wystrzelić.
Oficjalne cele i zadania "Nacjonalnych Drużyn" to: "zapewnienie porządku na ulicach ukraińskich miast", "zwalczanie narkomanii", "przestępstw ulicznych", "nielegalnego hazardu" i "dbanie o ochronę środowiska". Jeden z dowódców pododdziału dodał również "zwalczanie separatyzmu" (pojemność tego pojęcia jest olbrzymia - już setki osób siedzi za poglądy). Nieoficjalne zadania paramilitarystów są znacznie szersze. Głównym celem jest przechwycenie kontroli nad głównymi miastami Ukrainy w godzinę "Cz", a w konsekwencji władzy.
Oficjalnie Awakow zastrzegł monopol użycia siły jedynie państwowym organom: policji, gwardii i wojsku, a nie "ulicznym armiom", chociaż palcem nie kiwnął by przerwać tworzenie prywatnych bojówek. Od kilku tygodni krążą w mediach pomysły stworzenia ustawy o "prywatnych armiach" przypisywane rządowi Zełenskiego.
Finansowanie tych bojówek oparte jest podobno na nieokreślonych biznesmenach, lecz nikt by się nie zdziwił, gdyby to były pieniądze z budżetu Ukrainy. Od "Rewolucji Godności" był cały szereg mordów politycznych (największy to mord w Odessie 2.05.2014 - 48 ofiar). Nikt ze zbrodniarzy i organizatorów nie poniósł odpowiedzialności.
Najtragiczniejszy w skutkach w ostatnich dniach był napad na członka partii Szarija w Charkowie (po 2 godzinach od złożenia zawiadomienia w policji o groźbach ze strony członków Nacjonalnego Korpusu) - silny wstrząs mózgu, połamane kości twarzoczaszki, utrata wzroku, częściowa utrata słuchu, połamane żebra. Kolejny napad na innego członka partii Szarija w Winnicy zakończył się połamaniem żeber, uszkodzeniem płuc przez połamne żebra i przerwnie otrzewnej. Inne pobicia i oblewanie "zielonką" nie zakończyły się tak tragicznie. Jeden z napadających w Winnicy dzięki wskazaniu dowodów przez Szarija został "chwilowo" zatrzymany (nawet policja znalazła dowody napadu w domu zatrzymanego), ale nie sądzę by cokolwiek mu zagrażało przy obecnych władzach.
2.07.2020 odbyła się w Kijowie demonstracja Nacjonalnego Korpusu. Wódz - Bileckij (b. poseł Narodowego Frontu) oraz Marusia Zwirobij (porochobotka, "wolontariuszka" ATO słynna z internetowych gróźb śmiercią Zełenskiemu) wzywali do "rozprawy" z członkami partii Szarija i OPZŻ (Opozycyjną Partią Za Życie).
https://www.youtube.com/watch?v=MesxkiAbZVU
..my im wszelkie dobra...a co w zamian?...A kiedy banderowcy rozliczą się z ludobójstwa polaków na Wołyniu...A kiedy "wyrażą zgodę" na katolicki pochówek tych co w ludobójczy sposób pomordowali?...Czy o czymś takim tzw."rząd polski" pomyśli?...Nie! będą dalej pompować pieniądze w tę dzicz turańską....
Czegóż to my nie jesteśmy w stanie zrobić dla Ukraińców? A co Ukraińcy zrobili dla nas? No tak, jak mogłem zapomnieć, przecież oni dzień i noc bronią nas przed rosyjską agresją. Dzięki nim Europa może spać spokojnie. Są na pierwszej linii frontu. Ależ ze mnie niewdzięcznik, jak mogłem tego nie docenić! Trzeba jak najszybciej pomyśleć o 500+ dla każdego Ukraińca przekraczającego granicę jałtańską. Najwyraźniej Rządzącym znudziło się już to rządzenie!
Na debatę Trzaskowski powinien przyjść w durszlaku na głowie i odprawiając cyrk pod tęczowym baldachimem udzielić ślubu Rabiejowi i jego kochankowi a także Biedroniowi i Śmiszkowi. Niech "ciemny lud" zobaczy trochę oświeconego świata
Jasne PISbocie "Discovery" jest "rosyjskie", podobnie jak "Axel Springer" jest "niemiecki" :-)
https://dorzeczy.pl/ekonomia/112043/Axel-Springer-w-rekach-Amerykanow-Miliarder-kupil-wiekszosc-akcji.html
Kolejne "cud przed wyborami" się dzieją, czyli PiSiorom strach (Trzaskowski) w oczy zajrzał. Skończyły się nawet wklejki PiSbotów o 'KONFEDEROSJI" i 'Bosakach agentach Kremla' :-)
Scenariusz Idiokracji powoli się realizuje: https://www.youtube.com/watch?v=sGUNPMPrxvA
Oskarżenie o zdradę i osądzenie przewerbowanych przez USA ludzi służb PRL znacznie uprościło by sytuację. USA chce wykorzystywać tą częściowo rosyjską (Discowery) w rzeczywistości stację do wywierania wedle potrzeb presji na Polskę.
Na ludowo.Trzeba było berlińskiego kopa w "pisowskie jaja" by zrobiono coś na co nie zdobył się żaden Rząd Polski po 1956 roku. Symboliczne to ale zawsze. Ciekawe będą reakcje Berlina.
Brawo .Tylko tak przestaną kłamać.
To jest sukces PiS szczególnie Ardanowskiego. Wprowadzili takie przepisy i wymagania, że nie opłaca się hodowla drobnym producentom, lecz tylko gigantom po kilka tys. świń w chlewni.
Jedną z zasadniczych przyczyn tego stanu rzeczy jest działalność różnych organizacji tzw. "obrończych" co to nie pozwalają prowadzić prawidłowej gospodarki łowieckiej a w rezultacie jest też ten afrykański pomór. Niestety parlamentarzyści ulegają tym naciskom ale potem jak są straty to straty ponoszą rolnicy a "obrońców" wówczas nie słychać i nie widać. Trzeba też eksponować że działalność tych "obrońców" działa na korzyść naszej konkurencji i albo lekceważyć albo surowo karać "obrońców". Jak Rosjanie prawidłowo potraktowali "obrońców" przy brzegach Kamczatki to mają spokój, więcej bohaterów nie ma.
Co to jest 160 lat mierzone chińską mara czasu?
Dziwaczne wręcz i zupełnie niezrozumiałe jest to ciągłe nazywanie sprawców zbrodni - ukraińskimi nacjonalistami. To byli Ukraińcy! Nie ma co stosować wersji łagodnej, łatwiejszej do przełknięcia dla sąsiadów. Przynależność partyjna (OUN) czy organizacyjna (UPA) jest czynnikiem drugorzędnym. A co z Ukraińcami, mordującymi swych polskich sąsiadów, którzy nie byli w OUN ani w UPA? Oni już nie muszą odpowiadać za swe zbrodnie? Skoro oburza nas rozmywanie odpowiedzialności Niemców, którzy są ukrywani za terminem "nazista", to bądźmy konsekwentni i skończmy raz na zawsze z "ukraińskimi nacjonalistami"! Byli Ukraińcy - ludobójcy, byli Ukraińcy szlachetni, ratujący Polaków oraz i tacy, którzy stali z boku. Ludobójców należy napiętnować, mają odpowiedzieć za swoje zbrodnie i zadośćuczynić ofiarom, szlachetnym należy się nasza wdzięczność i pamięć. Tyle!
Wybory do Sejmu Litwy są ważne z wielu powodów. Najważniejszy ten, że dzięki własnej frakcji (klubowi) można wciągać do prac parlamentarnych, a także rządowych będąc jak obecnie w koalicji rządowej, punkty programowe Akcji Wyborczej Polaków. Wiele z nich jak można się przekonać jest realizowanych.
Dla Macierzy czyli Polski, wspieranie Rodaków na Kresach - w tym wypadku Polaków z Wileńszczyzny - to moralny i patriotyczny obowiązek.
To Polska "odjechała" z Wilna po II wojnie światowej i zmianach granic. Ale Polacy tam pozostali, zostały polskie groby (symbolem Rossa, mauzoleum Marszałka Piłsudskiego, groby polskich żołnierzy i zasłużonych obywateli Rzeczypospolitej...).
Aktualnym wezwaniem jest hasło: Wilno - Warszawa, wspólna sprawa!!!
To dobrze, lepsze zlo..
Każdy Polak w googlach znajdzie dziesiątki innych osób o jego nazwisku. A taki ARDANOWSKI jest w 'polsce' jeden jedyny! No i ci co sam ich po IIWŚ naprodukował. To dla "nowych polaków" typowe, taki Schetyna, Hermeliński, Tuleya i tp, występują w pojedynczych ilościach. A AUtentyczny Polak, nawet taki Kiszczak, to setki i tysiące innych o tym nazwisku. Nawet za granicą.
Ardanowski konsekwentnie, za przeproszeniem, implementuje tu interesy żydowskie.` Chyba nie trzeba przypominać, że banderowcy raptem stali się miłośnikami parchów w stopniu większym niż same USA! Po prostu trwa tu intensywne instalowanie Judeopolonii! W poprzedniej kadencji ten śmieć "zainstalował" też "parlamentarne koło polsko-żydowskie!", stworzył korporację WODA POLSKA po czy oddał ją ...IZRAELOWI! Bo jakoby pustynne pastuchy lepiej potrafią nią gospodarować.
A to się parch uaktywnił! Przez 5 lat pierdział w stołek teraz jak ruszył z kopyta! Po prostu wulkan energii! A na Żoliborzu, w UBeckiej cytadeli siedzi w półmroku "szeregowy poseł" aka Naczelny Impotent RP i jednym znakiem kciuka postanawia! Np. do adopcji nie ale na wypróbowanie tak. Niech się dzieciok sprawdzi jako sex toys, gotowy fach w ręku!
"Co 8 sekund na świecie umiera z głodu jedno dziecko, 30 tysięcy dzieci dziennie umiera przed piątym rokiem życia z powodu braku właściwej opieki i niedożywienia. Według danych UNICEF rocznie umiera 11 milionów takich dzieci", ale białasy histerycznie bronią się przed grypą! Bo co, bo na głód nie ma szczepionek? Jeszcze Gates nie wynalazł? A jeśli wynajdzie to nikt nie da sobie wcisnąć tego kitu!
"że 1 września 1939 roku była właścicielem danej nieruchomości" proste jak sznurek w kieszeni! Każdy obywatel polski podlega tym samym prawom. Ale oczywiste, że ciągnęli z niej korzyści, nawet jeśli nie byli właścicielami. Kogoś to dziwi? Ale to nie jest podstawa do "prywatyzacji".
Słowa uznania dla partii i jej osiągnięć skierował prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński i Bogusław Rogalski, przewodniczący partii Zjednoczenie Chrześcijańskich Rodzin. Pozdrowienia od przyjaciół w Polsce
Jarosław Kaczyński, lider Zjednoczonej Prawicy w Polsce, składając pozdrowienia na ręce lidera Waldemara Tomaszewskiego i całego Zjazdu, pogratulował AWPL-ZChR osiągnięć i życzył dalszych sukcesów, „a w najkrótszej perspektywie – owocnych obrad”. Prezes PiS, zwracając się do delegatów, życzył ponadto „obfitości Łask Bożych” i załączył „serdeczne pozdrowienia”.
„AWPL-ZChR zawsze była partią z zasadami i ma renomę najuczciwszej siły politycznej na Litwie” – odnotował Bogusław Rogalski. „Pod przewodnictwem Pana Przewodniczącego AWPL-ZChR z partii mniejszości narodowej stała się najpierw partią regionalną, a następnie ogólnokrajową” – sukcesy partii wyliczał Bogusław Rogalski, przewodniczący Zjednoczenia Chrześcijańskich Rodzin.
https://dorzeczy.pl/kraj/130381/fenomen-jednosci-i-samoorganizacji-polakow-na-wilenszczyznie.html
Wiele wspaniałych dokonań, ich lista jest imponująca, dobra praca od samorządu przez Sejm Litwy aż po Strasburg - Wilniucy mają powody do dumy. A wszystko to pomimo różnych trudności i ataków. Brawo za determinację i odważne dążenie do zaplanowanych celów. AWPL-ZChR ma konkretną wizję polityczną, którą przewodniczący Tomaszewski i cała organizacja wciela w życie, opierając się na prawdziwych wartościach patriotycznych i chrześcijańskich.
Mitomani Ytuberzy wyznawcy prezesa i jego FIKCYJNEJ DYKTATURZE https://youtu.be/MCo4h8Qqr7wCzeczenia & Putin OKRUTNY https://youtu.be/dWdFt5BHNfA
Czyli prawda jest zawsze po naszej stronie. Komuna wróciła na całego, chociaż przedstawiana jest jako walka z komuną.
Na szczęście dla Europy Łukaszenka to nie Janukowycz, który wierzył w zachodnie uzgodnienia i się przeliczył.
Gratulacje, uznanie i pozdrowienia dla pana Tomaszewskiego, całej Akcji Wyborczej Polaków i wszystkich rodaków, którzy na Wileńszczyźnie są fundamentem polskości, bronią dziedzictwa kresowego, języka i wiary przodków. Życzę też sukcesu w jesiennych wyborach.
Czyżby to był pierwszy Polski Sąd???
żydy straciły Bandziory podszywające się pod żydów ''odzyskuja''żydy straciły zycie bo podrabiane zydy -bandziory wywołały wojny i holohłysty,niezły biznes i jeszcze cały świat u śmierdzacych nóg,diabeł w czystej postaci..
Może trzeba była zaprosić prezydenta Ukrainy? Taki wyjątek można było zrobić.
Czyli mamy się przyjaźnić z ludźmi dumnymi z tego, że ich rodacy bestialsko mordowali Polaków na Wołyniu i w Małopolsce Wschodniej.
Duda z zapałem wchodzi banderowcom w tyłki. On ani razu nie złożył wieńców, ani kwiatów, podczas wizyty na Ukrainine na miejscach pamięci ofiar banderowskich zbrodni na Polakach, a co gorsze, chce budować pomniki banderowcom w Polsce.
GŁUPON raczej. Człowieku przestań spamować a zajmij się czymś produktywnym, na przykład segregacją odpadków...
W Polsce nie ma przepisów zezwalających na małżeństwa jednopłciowe. W tej sytuacji do konstytucji można też wpisać zakaz adopcji przez małżeństwa cyborgów lub też przez małżeństwa muchy i słonia - sens jest taki sam. Co tu jeszcze wymyślić, żeby zmienić k0nstytucję w ciągu dwóch godzin, byle przed wyborami?
ardanowski....ardanowski....co ty pleciesz?..Wyraźne problemy z wiedzą.O jakich przyjaźniach......"gadasz"...Czy ty ardanowski rozumiesz co to jest cywilizacja turańska?...Eeee...chyba nie...Mieszkałeś na Kresach?...Też nie! A co ty wiesz o ludobójstwie polaków na Wołyniu,Pokuciu,Podolu i Polsce Płd-Wschodniej?...Czy zainspirowałeś ,któregoś z kolegów w rządzie aby się zainteresowali pochówkiem pomordowanych ? Też nie bo i po co?...My takiej przyjaźni nie potrzebujemy...Wpierw azjaci rozliczą się ze zbrodniami jakie popełnili na bezbronnych kobietach,dzieciach i starcach.. I zadość uczynienie za krzywdy...Rozumiesz to ardanowski?! Z Banderowcami nie bratamy się.To jest niemożliwe!!!!! Wiem, jak wyglądała przyjaźń z azjatami.. bo to przeżyłem jako dziecko!!! Ardanowski ty się bój Boga!!!
ten 'szczyl",to głupek,który nie wie co mówi. Słuchając wywodów tego "światowca",powinniśmy zapytać o jego pochodzenie.Kto był jego ojcem a kto matką...tam dotrzemy do jego "mądrości"...Szczekanie tegoż typka przypomina do złudzenia Bronka "bul-bul"...woda ma to do siebie ,że spływa do morza..Ścieki też spływają do morza.Na pogodę,ulewy i wylewy ścieków na ulice Warszawy..odpowiada rząd....i tutaj wystarczy za resztę komentarza....panie TRZA ...pan jest idiotą czy o drogę pyta?! Na tematy związane z azjatami już nie wypowiadaj się bo to dla ciebie temat kosmiczny...żeby nie powiedzieć komiczny....
OO...nareszcie ktos pamieta o tym. Politycy w RP nie...bo zabrania to polityczna POprawnosc.
Wybory krytykować czy o.... - czy COKOLWIEK zrozumieją https://youtu.be/pilnWQE1f5k
Ardanowski, propagandzisto. Ofiary ukraińskiego ludobójstwa już pochowane w grobach ? Za kilka dni rocznica a oni dalej w polu leżą. A ty coś bredzisz o zaprzyjaźnianiu się z ludźmi, którzy na Ukrainie w banderowskich pochodach chodzą a potem łaps paszport i do Polski.
Na coś takiego nie wpadli nawet spece od Herrenrasse z SS.
Ręce opadają...
A od kiedy to parchy są w UE - ejp.eu!? I to ukraińskie!? Czym właściwie jest UE?
W tej chwili jesteśmy na etapie intensywnego integrowania się z Izraelem jako sojusznikiem USA, a wręcz na etapie dywersyfikowania się z Polski na Izrael. A co, jeśli USA opatrzą się, otrząsną z tej "przyjaźni"? Zostaniemy z tym Izraelem jak przysłowiowy Himilsbach, co!?
Kolejny napad na Ukrainie z przyczyn politycznych - tym razem wrzucono granat do biura partii OPZŻ (Opozycyjna Partia Za Życie) w Połtawie dzisiaj rano. Omal nie zginęła kobieta. Bileckij stwierdził,że to prowokacja - "sami się wysadzili". Zapowiedział, że "oczekuje" kolejnych prowokacji w jeszcze czterech miejscach:
https://regnum.ru/news/polit/3001407.html
" Ekonomistom banku spodobały się propozycje wetowania ustaw podwyższających podatki, wprowadzenia wyższej kwoty wolnej od podatku, niższych stawek VAT, wprowadzenia dobrowolnych składek na ZUS, a także zmniejszenia liczby posłów. " Oczywiście to podobało się ekonomistom turboliberalnym a jakaś tam Akcja zaprotestowała bo widzi Bosaka jako narodowca a więc patrioty i wrogiego dla lewackiej obyczajowości. A co do rozwiązań wolnościowych ekonomicznych. Propozycje Bosaka to takie teoretyczne formułki akademickie mało związane z normalną rzeczywistością. Wolność ekonomiczna to moze być "na zielonym rynku" przy handlu pietruszką czy zakupie skarpetek a zasadnicze sprawy np. energetyka to już jest sterowana nawet nie przez państwa a organizacje międzynarodowe. Mnie nie interesuje czy mam płacić podatek 20% czy 80% czy emerytura z podatkiem czy nie. Ja wiem że za rządów PO-PSL za podwyżkę emerytury 3,5 mogłem kupić sobie skarpetki a za PiS (minimum 70 zł) mogę kupić spodnie dzinsowe, nie licząc 13-ki i brak bezrobocia.
Już myślałem, że Kresy tak jak propagandowe polskie media przemilczą sprawę tych napadów. Zabójstwa polityczne w Polsce polityka PiS w Łodzi i PO (Adamowicza) w Gdańsku przez indywidualnych psychopatów zostały nagłośnione w nie tylko u nas ale i w całej Europie. Na Ukrainie sprawę naświetlali szeroko opozycyjni blogerzy i opozycyjne media (TV NewsOne, Kanał 112, TV Nasz, TV Zik, Strana.ua i inne). Nawet stacjom pro poroszenkowskim i pro rządowym nie udało się tego całkiem przemilczeć. Interpelacje poselskie w Radzie Najwyższej zakończyły się głuchą ciszą ze strony rządu. Terrorystyczna Partia Nacjonalny Korpus wezwała do "polowania" na określanych przez nich tzw. "prorosyjskich" polityków.
W Kijowie 28.01.2018 odbył się 600 osobowy, umundurowany marsz i zaprzysiężenie nowej faszystowskiej bojówki partii "Nacjonalny Korpus" (Nacjonalne Drużyny). Liderem jej jest twórca "Azowa" poseł Andrej Bileckij. "Azow" (w herbie posiada symboliczny znak SS w lustrzanym odbiciu) jest organizacją paramilitarną walczącą przeciw powstańcom Donbasu, a tzw. "Cywilny Azow" działa w Kijowie i innych dużych miastach w różnych akcjach propagandowych i zastraszających. Azow wiązano do tej pory z obecnym ministrem MSW Arsenem Awakowem. Nowa hierarchiczna struktura podległa tej partii nosi nazwę "Nacjonalne Drużyny". Tak wyglądało zaprzysiężenie faszystowskiej bojówki - umundurowanie, często zamaskowane twarze, czarno-białe flagi z tryzubem (prawie jak w ISIS), doskonale wyreżyserowany scenariusz ze zniczami i przemową wodza (jak masze NSDAP i Hitlerjugend):
https://www.youtube.com/watch?time_continue=76&v=_oK94y8d2cs
Każdy myślący zorientował się, że strzelba powieszona w pierwszym akcie musi w przyszłym wystrzelić.
Oficjalne cele i zadania "Nacjonalnych Drużyn" to: "zapewnienie porządku na ulicach ukraińskich miast", "zwalczanie narkomanii", "przestępstw ulicznych", "nielegalnego hazardu" i "dbanie o ochronę środowiska". Jeden z dowódców pododdziału dodał również "zwalczanie separatyzmu" (pojemność tego pojęcia jest olbrzymia - już setki osób siedzi za poglądy). Nieoficjalne zadania paramilitarystów są znacznie szersze. Głównym celem jest przechwycenie kontroli nad głównymi miastami Ukrainy w godzinę "Cz", a w konsekwencji władzy.
Oficjalnie Awakow zastrzegł monopol użycia siły jedynie państwowym organom: policji, gwardii i wojsku, a nie "ulicznym armiom", chociaż palcem nie kiwnął by przerwać tworzenie prywatnych bojówek. Od kilku tygodni krążą w mediach pomysły stworzenia ustawy o "prywatnych armiach" przypisywane rządowi Zełenskiego.
Finansowanie tych bojówek oparte jest podobno na nieokreślonych biznesmenach, lecz nikt by się nie zdziwił, gdyby to były pieniądze z budżetu Ukrainy. Od "Rewolucji Godności" był cały szereg mordów politycznych (największy to mord w Odessie 2.05.2014 - 48 ofiar). Nikt ze zbrodniarzy i organizatorów nie poniósł odpowiedzialności.
Najtragiczniejszy w skutkach w ostatnich dniach był napad na członka partii Szarija w Charkowie (po 2 godzinach od złożenia zawiadomienia w policji o groźbach ze strony członków Nacjonalnego Korpusu) - silny wstrząs mózgu, połamane kości twarzoczaszki, utrata wzroku, częściowa utrata słuchu, połamane żebra. Kolejny napad na innego członka partii Szarija w Winnicy zakończył się połamaniem żeber, uszkodzeniem płuc przez połamne żebra i przerwnie otrzewnej. Inne pobicia i oblewanie "zielonką" nie zakończyły się tak tragicznie. Jeden z napadających w Winnicy dzięki wskazaniu dowodów przez Szarija został "chwilowo" zatrzymany (nawet policja znalazła dowody napadu w domu zatrzymanego), ale nie sądzę by cokolwiek mu zagrażało przy obecnych władzach.
2.07.2020 odbyła się w Kijowie demonstracja Nacjonalnego Korpusu. Wódz - Bileckij (b. poseł Narodowego Frontu) oraz Marusia Zwirobij (porochobotka, "wolontariuszka" ATO słynna z internetowych gróźb śmiercią Zełenskiemu) wzywali do "rozprawy" z członkami partii Szarija i OPZŻ (Opozycyjną Partią Za Życie).
https://www.youtube.com/watch?v=MesxkiAbZVU
Wydali wspólne oświadczeni i nic z tego nie wyniknie
Ukraina, Ukraina, ponad wszystko
..my im wszelkie dobra...a co w zamian?...A kiedy banderowcy rozliczą się z ludobójstwa polaków na Wołyniu...A kiedy "wyrażą zgodę" na katolicki pochówek tych co w ludobójczy sposób pomordowali?...Czy o czymś takim tzw."rząd polski" pomyśli?...Nie! będą dalej pompować pieniądze w tę dzicz turańską....
Po stracie Krymu, UPAina bedzie chciala to nadrobic, "odzyskujac" wschodnia czesc RP, zatem obrona jest konieczna.
Czegóż to my nie jesteśmy w stanie zrobić dla Ukraińców? A co Ukraińcy zrobili dla nas? No tak, jak mogłem zapomnieć, przecież oni dzień i noc bronią nas przed rosyjską agresją. Dzięki nim Europa może spać spokojnie. Są na pierwszej linii frontu. Ależ ze mnie niewdzięcznik, jak mogłem tego nie docenić! Trzeba jak najszybciej pomyśleć o 500+ dla każdego Ukraińca przekraczającego granicę jałtańską. Najwyraźniej Rządzącym znudziło się już to rządzenie!
Aż ciężko uwierzyć, że gdzieś jest większy burdel niż u nas
Na debatę Trzaskowski powinien przyjść w durszlaku na głowie i odprawiając cyrk pod tęczowym baldachimem udzielić ślubu Rabiejowi i jego kochankowi a także Biedroniowi i Śmiszkowi. Niech "ciemny lud" zobaczy trochę oświeconego świata