"amerykańska ambasada w Warszawie już kilkakrotnie wysłała władzom PiS sygnały, że przeprowadzenie dekoncentracji mediów spotka się ze sprzeciwem amerykańskiego rządu."
Czyli władze PIS mają kupić sznurek na którym USA i UE powiesi polską niezależność wypowiedzi i informowania polskiego społeczeństwa?
„osoby z wykształceniem technicznym lub doświadczeniem w branży IT otrzymają wizę w trybie przyspieszonym”.
Morawiecki polskim firmom informatycznym, „które tak licznie odpowiedziały na apel GovTech Polska i przygotowały dla przyjeżdżających specjalne oferty pracy”.
Czyli Polska przejmie wiodące firmy białoruskie (razem z ich podatkami).
Łukaszence i ruskim zostaną ziemniaki i chór ruskich trolli o zwycięstwie.
Wpływanie na wynik wyborów. To przecież normalne że przeciwnicy wyciągają negatywne działania kandydata a zwolennicy pozytywne działania kandydata. Na tym polega walka wyborcza. Najważniejsze żeby te fakty były prawdziwe, nie wolno Bidenowi wyciągać spraw negatywnych a Trumpa oczerniać wolno. To ma być demokracja i wolne wybory.
Coś mi się zdaje, że premier powziął tę samą linię, co wobec Ukrainy. Jeżeli tak jest w istocie, to zacznę podejrzewać pana premiera o zaawansowany imbecylizm.
Ciekawe kiedy to rządzące przygłupy posuną sprawę czołgów do przodu? HR wyszedł z ofertą zarówno do rządu, jak i zakładów Cegielskiego jeszcze zanim Polska podjęła starania o wspólny projekt europejski. Trzeba być naprawdę przygłupem, żeby pchać się tam, gdzie i tak nas nie chcą (bo FR i DE od początku nie chcieli brać nikogo do spółki), a być głuchym i ślepym na ofertę dobrego czołgu wraz z transferem technologii, której naszej zbrojeniówce tak bardzo potrzeba. No, ale to jest PiS, to mówi samo za siebie.
Komuna też zaczęła walkę z polskością od niszczenia polskiego rolnika. PiS i Duda wygrali dzięki polskim rolnikom a teraz zaczęli ich niszczyć, polską gospodarkę. To chyba pomysły młodzieżówki PiS która koniecznie chce być europejska, to nie są spadkobiercy ideowi młodzieży obrońców Zadwórza przed bolszewikami, Orląt Lwowskich czy młodzieży Powstania Warszawskiego. A w ogóle jak to jest że zwierząt nie wolno wykorzystywać w celu rozrywki, przecież trzymanie kota w domu to jest dla rozrywki, innej roli ten kot czy pies kanapowy nie pełni.
@dls Maverick:, @Kasper1: przepraszam serdecznie Panów z formę mojej wypowiedzi.
Nieprzyjemne wypowiedzi są kosztem Waszej funkcji na tym Forum.
1. Lenin to twórca „mocarstwowej Rosji” czyli Związku Radzieckiego.
Cała wierchuszka Rosji z Putinem na czele tak twierdzi, jest ich prawda i dogmat.
2. Ukończenie Nord Stream II jest bardzo wątpliwe, spora jest w tym zasługa Polski.
3. Chamstwo i ubliżanie uczestnikom forum jest wrodzoną cechą ruskich trolli.
Cytuję "Czy te barany nie dbaja o swoje rodziny? Nie maja gdzie tracic czasu?"
4. Masz prawo być zwolennikiem ruskich głupot ale nie obrażaj uczestników Forum.
Przestańcie pieprzyć propagandowe ruskie kretynizmy, to nie miejsce dla Was.
5. @dls Maverick jest oficjalnym ruskim trollem, czy jesteście "cwajn Kulegen"?
To taki wpis na "alibi' że niby go to obruszyło.Jaka jest rzeczywistość to polscy PATRIOCI dobrze wiedzą.Dla mnie PiS ,PO (o SLD nie wspomnę) to taki udawany,pod publiczkę patriotyzm.
Prezydent Serbii i tak został potraktowany lepiej niż nasz Duduś - nie musiał stać i nie dostał tylko twardego taboretu. Trump, to jednak wyjątkowa kultura.
Mama moja była świadkiem (jako 9-cio letnie dziecko) zbrodni banderowskiej dziczy na Wołyniu. Trauma nie ustąpiła do dziś, film z Szarikiem był i jest zbyt mocny, nigdy nie go oglądnęła w całości, nie mówiąc o innych. Niemniej jednak, życie zawdzięcza Ukraińcowi , który ostrzegł mojego dziadka i kilka innych polskich rodzin przed zbrodniczymi zamiarami rezunów i dzięki jemu uszli z życiem. Co się z nim stało, nie wiadomo? Oni i im podobni zachowali się jak trzeba, ale pamięć o nich jest żadna. Dziś na Ukrainie czci się szuchewyczów, banderów, kłymów i inne nacjonalistyczne ścierwo, które Ukrainę zniża do poziomu naziukrainy, taką ją zresztą prezentują spadkobiercy rezunów z upa i innej nacjonalistycznej swołoczy.
Po pierwsze - "Były dowódca Agencji Wywiadu uważa, że operacja nie była porażką. Uważam, że główne cele zostały zrealizowane: po pierwsze, Rosjanie zostali skompromitowani, po drugie – wagnerowcy podczas „rozmów kwalifikacyjnych” z ukraińskimi agentami dostarczyli informacji o swoich działaniach na Donbasie. Po trzecie pokazano profesjonalne, niekonwencjonalne metody działania. To, że do zatrzymania ostatecznie nie doszło – było w gruncie rzeczy decyzją polityczną." - zgadzam się z płk. Grzegorzem Małeckim. Operacja ta nie była porażką Ukraińców ale ich KLĘSKĄ bo jej celem miało być "wbicie klina" pomiędzy Mińsk a Moskwę a jej efektem było to, że skompromitowani zostali nie Rosjanie a UKRAIŃCY jako prowokatorzy próbujący zaognić sytuację na Białorusi (wniosek o kompromitacji Rosjan jest najwyraźniej niczym więcej niż życzeniem autora). Informacje jakich "wagnerowcy" mieli rzekomo dostarczyć podczas "rozmów kwalifikacyjnych" to w porównaniu z powyższym żadna korzyść a to, że do zatrzymania nie doszło było najprawdopodobniej niezależne od Ukraińców a nie żadną ich "decyzją polityczną". Po drugie - "Ukraińcy sprawnie likwidowali również przywódców donieckich separatystów." - efektem tego "sprawnego" likwidowania oficerów DONBASKICH separatystów (w tym Zacharczenki czyli JEDNEGO przywódcy) było zabicie trzech wysokich rangą oficerów ukraińskiego wywiadu i dywersji odpowiedzialnych za to "sprawne" likwidowanie oficerów donbaskich rebeliantów a więc ... ? "Sukces" okupiony takimi samymi stratami a spiralę zamachów nakręciła ukraińska dywersja. Po trzecie to o żałosnym cyrku związanym z Babczenką najlepiej chyba napisała Applebaum - "Jedynym efektem tej historii będzie to, że teraz Ukraińcom już nikt, w nic nie uwierzy". To tylko telegraficzny skrót prawdy o urojonej przez płk. Małeckiego "grze na ostro" z Rosjanami oraz "kawale dobrej roboty" wykonanej przez ukraińskie agencje wywiadu i dywersji :)
Gdyby "utęczowili" np. gwiazdę Dawida to policja wypałowała by ich natychmiast za antysemityzm i obrazę uczuć religijnych Żydów. Na lżenie chrześcijan (a szczególnie katolików) jest przyzwolenie zgniłego lewactwa, pełnią oni rolę dyżurnego chłopca do bicia.
Po pierwsze Włodzimierz Uljanow "Lenin" to nie twórca "mocarstwowej Rosji" tylko tylko Związku Radzieckiego. Po drugie Nord Stream II jest rzeczywiście bliski ukończenia. Po trzecie to zaprzestań chamstwa i zamiast ubliżać uczestnikom forum pisz MERYTORYCZNIE lub nie pisz W OGÓLE. Po czwarte to pośmiać lub wk##### można się na wypisywane przez ciebie propagandowe kretynizmy.
'Freak Show" pod wezwaniem "sławnego' pederasty szefa SA Ernsta Rohma o którym Hitler stwierdził ze go kazał zlikwidować ponieważ nie mógł opanować jego homoseksualnych (s)ekscesów...
"Nie możemy również milczeć, gdy obrażane i profanowane są symbole religijne, a w szczególności te, które są święte dla zdecydowanej większości Polaków” – deklaruje Młodzieżówka PiS, no to do roboty. Niech ci młodzi i energiczni nie tylko deklarują ale niech przyłączą się do Młodzieży Wszechpolskiej i razem zademonstrują, staną na drodze, różnym tzw. marszom równości LBGT i nie pozwolą profanować na tych marszach i spędach publicznie profanacji symboli religijnych i narodowych. Husaria pod Wiedniem nie deklarowała, tylko walczyła.
@dls Maverick: Co z Ciebie za ruski dureń, "Nordstream 2 juz niemal gotowy".
Ino patrzeć a Lenin i mocarstwowa Rosja z martwych niemal powstaną.
Pieprzysz na tym Forum ruskie głupoty z których można się pośmiać lub wk#####.
Poproś o polską klawiaturę, zdradza Ciebie brak polskich znaków diaktrytycznych.
Amerykańska propaganda o rosyjskim zagrożeniu tak głęboko utkwiła we łbach naszych polityków, że wprost klęczą przed firmami zbrojeniowymi, prosząc o ratunek, jak żebrak o kromkę chleba. Będziemy mieli offset jak na samoloty które trzeba było po drodze reperować by do nas doleciały. Odczekają trochę i kupimy na ich warunkach.
Morawiecki nie jest imbecylem, lecz zdrajcą.
Już sprowadzili do Polski ponad 2 mln banderowców, a teraz chcą ściągać Białorusinów, którzy też nienawidzą Polaków.
A kiedy zmodernizują swoje onuce, żeby nie capiły tak bardzo?.
Zebraliście o 3.1 tys. PLN za dużo.
"amerykańska ambasada w Warszawie już kilkakrotnie wysłała władzom PiS sygnały, że przeprowadzenie dekoncentracji mediów spotka się ze sprzeciwem amerykańskiego rządu."
Czyli władze PIS mają kupić sznurek na którym USA i UE powiesi polską niezależność wypowiedzi i informowania polskiego społeczeństwa?
Prostuję: "Morawiecki dziękuje polskim firmom informatycznym"
„osoby z wykształceniem technicznym lub doświadczeniem w branży IT otrzymają wizę w trybie przyspieszonym”.
Morawiecki polskim firmom informatycznym, „które tak licznie odpowiedziały na apel GovTech Polska i przygotowały dla przyjeżdżających specjalne oferty pracy”.
Czyli Polska przejmie wiodące firmy białoruskie (razem z ich podatkami).
Łukaszence i ruskim zostaną ziemniaki i chór ruskich trolli o zwycięstwie.
Wpływanie na wynik wyborów. To przecież normalne że przeciwnicy wyciągają negatywne działania kandydata a zwolennicy pozytywne działania kandydata. Na tym polega walka wyborcza. Najważniejsze żeby te fakty były prawdziwe, nie wolno Bidenowi wyciągać spraw negatywnych a Trumpa oczerniać wolno. To ma być demokracja i wolne wybory.
Coś mi się zdaje, że premier powziął tę samą linię, co wobec Ukrainy. Jeżeli tak jest w istocie, to zacznę podejrzewać pana premiera o zaawansowany imbecylizm.
Ciekawe kiedy to rządzące przygłupy posuną sprawę czołgów do przodu? HR wyszedł z ofertą zarówno do rządu, jak i zakładów Cegielskiego jeszcze zanim Polska podjęła starania o wspólny projekt europejski. Trzeba być naprawdę przygłupem, żeby pchać się tam, gdzie i tak nas nie chcą (bo FR i DE od początku nie chcieli brać nikogo do spółki), a być głuchym i ślepym na ofertę dobrego czołgu wraz z transferem technologii, której naszej zbrojeniówce tak bardzo potrzeba. No, ale to jest PiS, to mówi samo za siebie.
Ło matko, co on tam znowu nawygaduje?!
100/100 Jestem pod wrażeniem zimnej logiki Aleksandra Milinikiewcza
Tak jak już kiedyś pisałem Isajew jest zakochany bez pamięci w "druhu" Młynarczyku...
banderowskie scierwa
Nazwisko tego "eskimosa" idealnie oddaje jego funkcję w bajzlu KGBowca. Jest takim pieskiem do szczekania.
Spokojnie, "zarobi" się przy budowie, później się rozbierze (zasypie) i też się "zarobi". Tak jak z wieżami w Ostrołęce.
Ruscy nie mieli interesu w truciu Nawalnego, ale jankesi mieli i mają w tym interes. Zatem to jankesi go podtruli.
Bardzo siarczyście i zamaszyście napisałbym co o tym myślę,
Baczę jednak na kaZus (casus) kolegi z mojego miasta, który musi walczyć o to, żeby nie płacić mandatu za poklepanie.
Nie wiem bowiem czy słowo "Kauzyperda" nie podpadłoby już pod mowę nienawiści przeciwko kaście...
Wątpię, że przeniesienie tematu do innych oddziałów wiele zmieni, (bo one działają wspólnie i w porozumieniu) ale może przestaną nam ludzi nękać.
Pozdrowienia z Mojżeszowa ;)
3xTAK
Ja bym poczekał z brawami, zobaczmy dokonania tych z Otwocka.
Brawo Zbigniew Ziobro. Z.Ziobro powinien jeszcze objąć resort nauki żeby i tam oczyscić z róznych naleciałosci marksistowskich
A jakim prawem on się tak rozporządza mieniem społecznym? Niech on im kupi willę za swoje prywatne pieniądze.
Jankesi są złodziejami i bandytami.
Kaczyński pewnie rozumuje tak, że na PiS głosuje tylko bydło i świnie...
"dochody z niej trafią do amerykańskich ofiar terroryzmu" - do tych bezprawnie przetrzymywanych w amerykańskich bazach?
Takowego "życzenia" nie wyraziło TYLKO jedno państwo,mianowicie.....POLSKA. Bo "nasi" rządzący" łykaja z tamtej strony wszystko co oni sobie życzą.
Widzę że nareszcie przejrzałeś na oczy, czym są tzw. patrioci z PiSu. Lepiej późno niż wcale...
Komuna też zaczęła walkę z polskością od niszczenia polskiego rolnika. PiS i Duda wygrali dzięki polskim rolnikom a teraz zaczęli ich niszczyć, polską gospodarkę. To chyba pomysły młodzieżówki PiS która koniecznie chce być europejska, to nie są spadkobiercy ideowi młodzieży obrońców Zadwórza przed bolszewikami, Orląt Lwowskich czy młodzieży Powstania Warszawskiego. A w ogóle jak to jest że zwierząt nie wolno wykorzystywać w celu rozrywki, przecież trzymanie kota w domu to jest dla rozrywki, innej roli ten kot czy pies kanapowy nie pełni.
@dls Maverick:, @Kasper1: przepraszam serdecznie Panów z formę mojej wypowiedzi.
Nieprzyjemne wypowiedzi są kosztem Waszej funkcji na tym Forum.
1. Lenin to twórca „mocarstwowej Rosji” czyli Związku Radzieckiego.
Cała wierchuszka Rosji z Putinem na czele tak twierdzi, jest ich prawda i dogmat.
2. Ukończenie Nord Stream II jest bardzo wątpliwe, spora jest w tym zasługa Polski.
3. Chamstwo i ubliżanie uczestnikom forum jest wrodzoną cechą ruskich trolli.
Cytuję "Czy te barany nie dbaja o swoje rodziny? Nie maja gdzie tracic czasu?"
4. Masz prawo być zwolennikiem ruskich głupot ale nie obrażaj uczestników Forum.
Przestańcie pieprzyć propagandowe ruskie kretynizmy, to nie miejsce dla Was.
5. @dls Maverick jest oficjalnym ruskim trollem, czy jesteście "cwajn Kulegen"?
Ja bym mu kazał najpierw się umyć.
Zapewne przyniesli mu do salki piekna Rosjaneczke i butelke dobrego gruzinskiego koniaku, kazdy by sie wybudzil.
To taki wpis na "alibi' że niby go to obruszyło.Jaka jest rzeczywistość to polscy PATRIOCI dobrze wiedzą.Dla mnie PiS ,PO (o SLD nie wspomnę) to taki udawany,pod publiczkę patriotyzm.
Prezydent Serbii i tak został potraktowany lepiej niż nasz Duduś - nie musiał stać i nie dostał tylko twardego taboretu. Trump, to jednak wyjątkowa kultura.
Na dzień dzisiejszy Białoruś ma przecietną śmiertelność jak w latach poprzednich.
Zacharowa wygłupiła się
WKońcu uczczono.
Bezwinne ofiary.
Mama moja była świadkiem (jako 9-cio letnie dziecko) zbrodni banderowskiej dziczy na Wołyniu. Trauma nie ustąpiła do dziś, film z Szarikiem był i jest zbyt mocny, nigdy nie go oglądnęła w całości, nie mówiąc o innych. Niemniej jednak, życie zawdzięcza Ukraińcowi , który ostrzegł mojego dziadka i kilka innych polskich rodzin przed zbrodniczymi zamiarami rezunów i dzięki jemu uszli z życiem. Co się z nim stało, nie wiadomo? Oni i im podobni zachowali się jak trzeba, ale pamięć o nich jest żadna. Dziś na Ukrainie czci się szuchewyczów, banderów, kłymów i inne nacjonalistyczne ścierwo, które Ukrainę zniża do poziomu naziukrainy, taką ją zresztą prezentują spadkobiercy rezunów z upa i innej nacjonalistycznej swołoczy.
Po pierwsze - "Były dowódca Agencji Wywiadu uważa, że operacja nie była porażką. Uważam, że główne cele zostały zrealizowane: po pierwsze, Rosjanie zostali skompromitowani, po drugie – wagnerowcy podczas „rozmów kwalifikacyjnych” z ukraińskimi agentami dostarczyli informacji o swoich działaniach na Donbasie. Po trzecie pokazano profesjonalne, niekonwencjonalne metody działania. To, że do zatrzymania ostatecznie nie doszło – było w gruncie rzeczy decyzją polityczną." - zgadzam się z płk. Grzegorzem Małeckim. Operacja ta nie była porażką Ukraińców ale ich KLĘSKĄ bo jej celem miało być "wbicie klina" pomiędzy Mińsk a Moskwę a jej efektem było to, że skompromitowani zostali nie Rosjanie a UKRAIŃCY jako prowokatorzy próbujący zaognić sytuację na Białorusi (wniosek o kompromitacji Rosjan jest najwyraźniej niczym więcej niż życzeniem autora). Informacje jakich "wagnerowcy" mieli rzekomo dostarczyć podczas "rozmów kwalifikacyjnych" to w porównaniu z powyższym żadna korzyść a to, że do zatrzymania nie doszło było najprawdopodobniej niezależne od Ukraińców a nie żadną ich "decyzją polityczną". Po drugie - "Ukraińcy sprawnie likwidowali również przywódców donieckich separatystów." - efektem tego "sprawnego" likwidowania oficerów DONBASKICH separatystów (w tym Zacharczenki czyli JEDNEGO przywódcy) było zabicie trzech wysokich rangą oficerów ukraińskiego wywiadu i dywersji odpowiedzialnych za to "sprawne" likwidowanie oficerów donbaskich rebeliantów a więc ... ? "Sukces" okupiony takimi samymi stratami a spiralę zamachów nakręciła ukraińska dywersja. Po trzecie to o żałosnym cyrku związanym z Babczenką najlepiej chyba napisała Applebaum - "Jedynym efektem tej historii będzie to, że teraz Ukraińcom już nikt, w nic nie uwierzy". To tylko telegraficzny skrót prawdy o urojonej przez płk. Małeckiego "grze na ostro" z Rosjanami oraz "kawale dobrej roboty" wykonanej przez ukraińskie agencje wywiadu i dywersji :)
Może czekał na wykładnię od Żorżety co wolno a co nie? Wstyd!
O naszych szkoda pisać, bo tu nie kabaret a poważny portal.
Gdyby "utęczowili" np. gwiazdę Dawida to policja wypałowała by ich natychmiast za antysemityzm i obrazę uczuć religijnych Żydów. Na lżenie chrześcijan (a szczególnie katolików) jest przyzwolenie zgniłego lewactwa, pełnią oni rolę dyżurnego chłopca do bicia.
Po pierwsze Włodzimierz Uljanow "Lenin" to nie twórca "mocarstwowej Rosji" tylko tylko Związku Radzieckiego. Po drugie Nord Stream II jest rzeczywiście bliski ukończenia. Po trzecie to zaprzestań chamstwa i zamiast ubliżać uczestnikom forum pisz MERYTORYCZNIE lub nie pisz W OGÓLE. Po czwarte to pośmiać lub wk##### można się na wypisywane przez ciebie propagandowe kretynizmy.
Morawiecki obudził się dopiero przed chwilą, czy wcześniej miał inne zdanie?
Szkoda, że polskie władze nie chcą suwerennej Polski
Nie wie co podpisał, to tak samo jak władze Polski.
'Freak Show" pod wezwaniem "sławnego' pederasty szefa SA Ernsta Rohma o którym Hitler stwierdził ze go kazał zlikwidować ponieważ nie mógł opanować jego homoseksualnych (s)ekscesów...
"Nie możemy również milczeć, gdy obrażane i profanowane są symbole religijne, a w szczególności te, które są święte dla zdecydowanej większości Polaków” – deklaruje Młodzieżówka PiS, no to do roboty. Niech ci młodzi i energiczni nie tylko deklarują ale niech przyłączą się do Młodzieży Wszechpolskiej i razem zademonstrują, staną na drodze, różnym tzw. marszom równości LBGT i nie pozwolą profanować na tych marszach i spędach publicznie profanacji symboli religijnych i narodowych. Husaria pod Wiedniem nie deklarowała, tylko walczyła.
@dls Maverick: Co z Ciebie za ruski dureń, "Nordstream 2 juz niemal gotowy".
Ino patrzeć a Lenin i mocarstwowa Rosja z martwych niemal powstaną.
Pieprzysz na tym Forum ruskie głupoty z których można się pośmiać lub wk#####.
Poproś o polską klawiaturę, zdradza Ciebie brak polskich znaków diaktrytycznych.
Co za durna nazwa. Nordstream 2 juz niemal gotowy. Czy te barany nie dbaja o swoje rodziny? Nie maja gdzie tracic czasu?
Amerykańska propaganda o rosyjskim zagrożeniu tak głęboko utkwiła we łbach naszych polityków, że wprost klęczą przed firmami zbrojeniowymi, prosząc o ratunek, jak żebrak o kromkę chleba. Będziemy mieli offset jak na samoloty które trzeba było po drodze reperować by do nas doleciały. Odczekają trochę i kupimy na ich warunkach.