Lewacy mają innych "bohaterów" spod sierpa i młota czy to Stalin,Che,mao ,pol,Pot,Kim ir Sen to normalnych i prawdziwych bohateró nie szanują.Rozpasali się ,marzy się im tak jak w USa,zadymy,niszczenie itd.Gdzie policja ,sady?
Olszewski powinien wiedziec czym sie rozni madry czlowiek od glupca, madry wie co pisze, glupiec pisze to co wie. W obozie Sachsenhausen Bandera przebywal w ekskluzywnych warunkach w porownaniu do innych wiezniow. Mogl przyjmowac gosci,mogl poruszac sie po terenie obozu, a takze odwiedzal istniejaca obok szkole Abwery , gdzie szkolono ukrainskich dywersantow. Jak najbardziej mial kontakt i wplyw na swoja organizacje, poprzez osoby ,ktore go odwiedzaly . Jesli by nie mogl kierowac UPA to natychmiast wybrano by innego przywodce tej organizacji. Tak bylo w przypadku dowodcow AK. Jak wiadomo innym slynnym wiezniem w tym obozie byl Grot - Rowecki. Po jego aresztowaniu nowym dowodca AK zostal Bor-Komorowski, gdyz Grot- Rowecki nie mogl kierowac AK bedac w obozie. O roznicy w statusie tych dwoch osob swiadczy fakt , ze Grota- Roweckiego hitlerowcy zamordowali, a Bandere wypuscili , by mogl im wiernie sluzyc. Pomysl wymordowania Polakow na Wolyniu i Malopolsce Wsch. narodzil sie juz 1929 r. na I Kongresie OUN, uchwala OUN mowi o" calkowitym usunieciu wszystkich okupantow z ziem ukrainskich". Po opuszczeniu przez Bandere obozu czystki etniczne nie tylko , ze nie zostaly powstrzymane lecz sie nasilily. Swiadczy to jednoznacznie o bezposredniej odpowiedzialnosci Bandery za wszystkie zbrodnie jakie popelnila ta zbrodnicza organizacja pod jego przywodztwem.
Miller nie mówi o tym, że ustawa została zliberalizowana, bo pierwotnie aborcja w 3 przypadkach nie była karana, po po zmianach ustawy przez sld, kobiety miały prawo do aborcji i mają do dzisiaj w tych 3 przypadkach. Przy czym sądy mocno naciągają prawo do aborcji gdy ciąża powstała w wyniku czynu zabronionego prawem, a więc nie tylko gwałtu, ale również, kiedy co najmniej jedno z rodziców miało mniej niż 15 lat.
Putin się przeliczył, tak to jest gdy politycy wywodzący się ze służb wierzą w ich wszechmoc. Zajęcie Chersonia w 2014 roku zasadniczo zmieniło by sytuację,teraz to Moskwa ma kamyczek w ogródku warty rocznie 1mld $ w plecy rocznie i albo zajmie Chersoń albo za kilkanaście lat sama zrezygnuje z Krymu.
Deportować ukraińską świętą krowę na Ukrainę.
Nie podoba się Ukraińcu w Polsce, to deportacja na Ukrainę.
W ramach obrony godności Narodu powinno być to zasadą.
Z ukraińskich prezydentów, wliczając to i obecnego, najbardziej przyjazny Polsce i Polakom zamieszkujących na terenie Ukrainy był Janukowicz a polskie władze walnie przyczyniły się do tego że Janukowicz musiał uciekać z Ukrainy. Obecny prezydent Białorusi Łukaszenka też był za pokojową i partnerską współpracą z Polską ale nasze władze wystąpiły przeciwko Łukaszence, jest to dla mnie niezrozumiałe, po prostu głupota. Teraz obojętnie co się stanie żadne władze na Białorusi nie będą tak przychylne Polsce jak Łukaszenka.
Tylko od nas zależy dla kogo będą trudne. Dla łajdaków, którzy sprzedali swe narody nigdy nie mogą być łatwe. Dla nich mamy tylko jedną podpowiedź spier.....cie póki czas. Zresztą i tak was dorwiemy.
Lewackie bojówki były dotychczas przyzwyczajone, że pałki i gaz są zarezerwowane dla np. narodowców, kibiców, górników itd. Panczenko to może sobie komentować wydarzenia na swojej Ukrainie a nie w Polsce. Tu jest tylko gościem, który nie potrafi się zachowywać zgodnie ze swoim statusem. Policyjne polewaczki w Polsce w porównaniu z innymi krajami UE i tak niezmiernie rzadko są w akcji. Zresztą lepiej być polanym wodą niż spalonym tak jak na Ukrainie, co i tak ucieszyło tą .........
Taka sytuacja to rezultat naszej poddańczej polityki zagranicznej w stosunku do Litwy a także Ukrainy, w ogóle los Polaków na wschodzie jest władzom obojętny. Można tą politykę określić tak, parafrazując J.Piłsudskiego "Włażą w zadek Ukraińcom i Litwinom a tam jeszcze są obsrywani"
Jedyne , w miare prawdziwe jest stwierdzenie, ze Bandera byl "nieudolnym politykiem". Tak naprawde to byl idiota politycznym, ktory rozpoczal Rzez Wolynska , ktora nie dawala Ukraincom zadnych korzysci (oprucz materialnych - rabunek mienia pomordowanych), jesli chodzi o wyzwolenie Ukrainy. Miala i ma negatywny wplyw na stosunki polsko-ukrainskie. Banderowcy wraz z hitlerowcami zniszczyli cale grupy etniczne na Ukrainie ,Zydow i Polakow. Banderowcy wymordowali setki tysiecy ludzi, w sposob bestialski, spalili caly Wolyn i Malopolske Wsch. ponad 4 tys. wsi , osad. Za to bezsensowne barbarzynstwo doczekal sie na Ukrainie pomnikow. Ironia historii?
Okazuje sie , ze Angela Merkel miala wieksze "jaja" niz nasz prezydent Andrzej Duda. Bedac w Kijowie z wizyta w 2018 r. uzyla zawolania "Witaju wojiny" (Czolem zolnierze). Niestety prezydenta II RP nie bylo stac na cos takiego. Przypomina to , jako zywo relacje pomiedzy ZSRR , a PRL tylko nazewnictwo zmienione. Poczekajmy , a niedlugo zaczna sie calowac na powitanie, tak beda sie kochac, podobnie jak Gierek z Brezniewam. Widac jak historia zatoczyla kolo. Wtedy , jak i dzisjaj uzywano podobnych argumentow, dlaczego mamy "kochac " naszych "przyjaciol" ze wschodu, tylko priorytety sie zmienily , caly falsz pozostal.
Jak do tej pory nowy właściciel – Ukraina – zbankrutował.
Kopalnia złota na Ukrainie to strasznie niedochodowy biznes.
Ciekawe ile Amerykanom zostanie po opłatach „koncesji”.
Obstawiam, że z płaczem wrócą do siebie za ocean.
Może budżet Ukrainy nie za dużo straci, tego budżetu już nie ma?
Pozostał tylko „Bul buli zator” (hebrajski): maszynka do wyciskania pieniędzy.
Jak do tej pory nowy właściciel - Ukraina - zbankrutował.
Kopalnia złota na Ukrainie to strasznie niedochodowy biznes.
Ciekawe ile Amerykanom zostanie po opłatach "koncesji".
Obstawiam, że z płaczem wrócą do siebie za ocean.
Może budżet Ukrainy nie za dużo straci, tego budżetu już nie ma?
Pozostał tylko "Bul buli zator" (hebrajski): maszynka do wyciskania pieniędzy.
To nie jest "kopanie dołków" a celowe wywoływanie "wojen" by odwrócić uwagę społeczeństwa od katastrofalnej sytuacji państwa w zwiazku z epidemią i wywołanym nim kryzysem...
Jest to przerazajace i jednoczesnie porazajace, ze my Polacy stawiamy pomniki zwyrodnialym zbrodniarzom, ludobojcom Narodu Polskiego, ktorzy dopuscili sie niewyobrazalnych , okrutnych mordow na bezbronnej polskiej ludnosci. Takiego barbarzynstwa nie doswiadczyl zaden narod na swiecie. Jednoczesnie Polska, polski rzad nie potrafi od 30 lat wyegzekwowac chrzescijanskiego pochowku dla setek tysiecy swoich obywateli tak okrutnie wymordowanych przez hordy zdziczalych ukrainskich sasiadow oraz zwyrodnialych zbrodniarzy OUN-UPA. Kosci tych ludzi leza na polach , w przydroznych rowach, studniach, na smietniskach. Za 10 lat juz ich nie bedzie , rozsypia sie w proch, czy o to chodzi?,aby nie bylo sladu po ludobojstwie? Jesli my stawiamy pomniki naszym zwyrodnialym ukrainskim katom, to czy takze Ukraincy stawiaja takie pomniki swoim rosyjskim katom, ktorzy zafundowali im Wielki Glod w latach 30-tych? Chcialbym to widziec.
PiS razem z PO robił wszystko, żeby nie zaprzestano mordowania dzieci, a teraz lewackie zdziry pomagają PiSiakom przekłamać jak to jest z tym wnioskiem i wyrokiem.
PESCO z wykluczeniem USA?
Ostateczny wyrok: UE jest niemiecka.!
Etap II: Likwidacja państw narodowych.
Zostaje tylko Rzesza Niemiecka UE.
Armia, sądownictwo, administracja już są?
Zacznie się sekowanie Polski i Polaków?
A może wdrożyć projekt: Polska stanem USA?
SPRAWA BPIERWSZA --- ZARAŻONY TO NIE ZNACZY CHORY !!! DRUGA --- Szumowski mówi ja nie wiem po co ludzie nosza te maski one nic nie dają one nie chronią i śmiech.Kilka dni pozniej po przekrecie maseczkowym nakaz noszenia i potem chyba w zemście za prawdę wytknieta o respiratoravh i forsie których nie ma nakaz noszenia szmat na gębie w 30st.upale.Ludzie pomimo opłacanych ubezpieczeń zostali bez opieki medycznej.Ci "bohaterscy lekarze schowali się jak szczury przed pacjentami.Ludzie umierali w samotności ,chorzy mieli odwołane zabiegi niektórzy nie doczekali się pomocy odsylani od szpitala do szpitala.Urzędowe sprawy niemożliwe do załatwienia, szkoły dno, podwyżki cen burdel na kolkach.Propaganda sącząca się jak jad do uszu Dzień w dzień straszenie liczbami ale o ok.270 zgonach dziennie na nowotwory nikt nie krzyczy.Kłamstwo kłamstwo i jeszcze raz kłamstwo.Dzieją się pod przykrywką Sciemusa ważne sprawy ale ludzie w hipnozie pogodowej nic nie kumaja niczego nie zauważają. POBUDKA !!! pewnie dlatego nie jest już ministrem!!! TRZECIA --- POLAKU !!! OBUDŹ SIĘ WRESZCIE !!! CZAS BYŚ ZACZĄŁ UŻYWAĆ SZARYCH KOMÓREK JEŚLI JE JESZCZE POSIADASZ !!! Dość tresury maseczkowej !!! PIS fałszywą pandemią rujnuje Polskę. Poza Białorusią i Szwecją zwariował cały świat – mówił w temacie pandemicznych obostrzeń Janusz Korwin-Mikke. Nie ma żadnych strat spowodowanych przez koronawirusa. Na wirusowe zapalenie wątroby umiera 3-4 razy więcej ludzi niż na koronawirusa, ale że PIS z tym nic nie robi, to nie ma żadnych strat. Straty są spowodowane przez działanie PISU – mówił poseł. PS !!! Atmosfera strachu postępuje. Oto w Elblągu, gorliwie egzekwującym nowe zarządzenia władz, na ulice miasta obok policji wyszła Obrona Terytorialna Antoniego Macierewicza. Chodzą po mieście, legitymują ludzi i wlepiają im mandaty. W Internecie widziałem film, na którym trzy radiowozy ścigały rowerzystę po jakiś polnych drogach. Zamykanie parków, lasów, plaż, też nie wydaje się, by miało jakiś sens. Spacerując w parku ludzie są dużo dalej od siebie niż stojąc w kolejce pod sklepem spożywczym. Sklepów jednak nikt nie zamyka. Parki patrolują policjanci jakby to były najbardziej strategiczne punkty infrastrukturze państwa. Prawnicy niemieccy w czasach III Rzeszy dowolnie interpretowali prawo, tak by było ono zgodne z wolą führera. Formalnie z wolą narodu. Ale kto znał lepiej tę wolę niż führer? Przecież stanowili jedność – „Ein Reich, ein Volk, ein Fürer!” Deklaracja posła Sobolewskiego (OSOBISTY KLAKIER I PRZYDUPAS KACZORA) nie była bez pokrycia. Oni już interpretują prawo w zgodzie z wola narodu, a ściślej mówiąc jego ,, zbawcy" DUCE KACZYŃSKIEGO.
Kupując zakład zobowiazali się do serwisu i remontów produkowanych w zakładzie maszyn. Jeśli nie chcą tego robić niech oddadzą dokumentację.
Wiarygodność Włochów żadna ,przy samolotach szkolnych opóźnienia i niedoróbki.
"zależy od realnej pozycji USA w stosunku do wrogich krajów" - no właśnie, natomiast w ogóle nie zależy od strony Polskiej... Okrągłe banały które Pan prawi niekiedy są zgodne z prawdą...
Lewacy mają innych "bohaterów" spod sierpa i młota czy to Stalin,Che,mao ,pol,Pot,Kim ir Sen to normalnych i prawdziwych bohateró nie szanują.Rozpasali się ,marzy się im tak jak w USa,zadymy,niszczenie itd.Gdzie policja ,sady?
Jakim prawem jankesy znowu wtrącają się do suwerennego kraju
Jakim prawem usa znowu wtrącają się do suwerennego kraju
Oj zbiera wam się, zbiera lewaki.
Brawo.Brawo .Brawo. Popieram. Tylko Łukaszenko by się przydał aby zapakować protestujące towarzystwo do suki.
Czego oni tam szukali?
Czy to nie jest chore?
A może to przymiarka do drugiej sekcji ś.p. niemal św. L.K. ?
bełkot
Goryl
PZA Loara
BWP2000
Anders
PL-01
to tylko kilka projektów, które "nasi" miłujący władcy skasowali.
Panie Bohdan w WP mamy coś takiego jak unifikacja stąd lampy z AVM Patria
Olszewski powinien wiedziec czym sie rozni madry czlowiek od glupca, madry wie co pisze, glupiec pisze to co wie. W obozie Sachsenhausen Bandera przebywal w ekskluzywnych warunkach w porownaniu do innych wiezniow. Mogl przyjmowac gosci,mogl poruszac sie po terenie obozu, a takze odwiedzal istniejaca obok szkole Abwery , gdzie szkolono ukrainskich dywersantow. Jak najbardziej mial kontakt i wplyw na swoja organizacje, poprzez osoby ,ktore go odwiedzaly . Jesli by nie mogl kierowac UPA to natychmiast wybrano by innego przywodce tej organizacji. Tak bylo w przypadku dowodcow AK. Jak wiadomo innym slynnym wiezniem w tym obozie byl Grot - Rowecki. Po jego aresztowaniu nowym dowodca AK zostal Bor-Komorowski, gdyz Grot- Rowecki nie mogl kierowac AK bedac w obozie. O roznicy w statusie tych dwoch osob swiadczy fakt , ze Grota- Roweckiego hitlerowcy zamordowali, a Bandere wypuscili , by mogl im wiernie sluzyc. Pomysl wymordowania Polakow na Wolyniu i Malopolsce Wsch. narodzil sie juz 1929 r. na I Kongresie OUN, uchwala OUN mowi o" calkowitym usunieciu wszystkich okupantow z ziem ukrainskich". Po opuszczeniu przez Bandere obozu czystki etniczne nie tylko , ze nie zostaly powstrzymane lecz sie nasilily. Swiadczy to jednoznacznie o bezposredniej odpowiedzialnosci Bandery za wszystkie zbrodnie jakie popelnila ta zbrodnicza organizacja pod jego przywodztwem.
Borsuk borsukiem, ale lampy zostawili od Patrii...
Ciekawe, czy pływalność też taka jak w tym nie do końca dorobionym wozie z Finlandii
Miller nie mówi o tym, że ustawa została zliberalizowana, bo pierwotnie aborcja w 3 przypadkach nie była karana, po po zmianach ustawy przez sld, kobiety miały prawo do aborcji i mają do dzisiaj w tych 3 przypadkach. Przy czym sądy mocno naciągają prawo do aborcji gdy ciąża powstała w wyniku czynu zabronionego prawem, a więc nie tylko gwałtu, ale również, kiedy co najmniej jedno z rodziców miało mniej niż 15 lat.
Łukaszenka nie stara się jednak obalić Adriana, a rząd Polski robi wszystko co możliwe by obalić prezydenta Białorusi
Z wodą sobie poradzą a ukrainy za kilkanaście lat pewnie już nie będzie.
Putin się przeliczył, tak to jest gdy politycy wywodzący się ze służb wierzą w ich wszechmoc. Zajęcie Chersonia w 2014 roku zasadniczo zmieniło by sytuację,teraz to Moskwa ma kamyczek w ogródku warty rocznie 1mld $ w plecy rocznie i albo zajmie Chersoń albo za kilkanaście lat sama zrezygnuje z Krymu.
Zakaz wjazdu do USA dla uczestników i organizatorów tych akcji na pewno by ich ucieszył.
Miało być: "... że kto nie z nami to przeciwko nam."
Chore to, tylko czekać jak reszta świata poza Izraelem i Żydami zostanie uznana za antysemicką w myśl zasady, że kto z nami to przeciwko nam.
Deportować ukraińską świętą krowę na Ukrainę.
Nie podoba się Ukraińcu w Polsce, to deportacja na Ukrainę.
W ramach obrony godności Narodu powinno być to zasadą.
Jak w włoskim przysłowiu "matka głupców zawsze jest w ciąży".
Życzliwość Łukaszenki dla Polaków na Białorusi to dobry żart.
Z ukraińskich prezydentów, wliczając to i obecnego, najbardziej przyjazny Polsce i Polakom zamieszkujących na terenie Ukrainy był Janukowicz a polskie władze walnie przyczyniły się do tego że Janukowicz musiał uciekać z Ukrainy. Obecny prezydent Białorusi Łukaszenka też był za pokojową i partnerską współpracą z Polską ale nasze władze wystąpiły przeciwko Łukaszence, jest to dla mnie niezrozumiałe, po prostu głupota. Teraz obojętnie co się stanie żadne władze na Białorusi nie będą tak przychylne Polsce jak Łukaszenka.
Tylko od nas zależy dla kogo będą trudne. Dla łajdaków, którzy sprzedali swe narody nigdy nie mogą być łatwe. Dla nich mamy tylko jedną podpowiedź spier.....cie póki czas. Zresztą i tak was dorwiemy.
precz z PISyjonem.
Lewackie bojówki były dotychczas przyzwyczajone, że pałki i gaz są zarezerwowane dla np. narodowców, kibiców, górników itd. Panczenko to może sobie komentować wydarzenia na swojej Ukrainie a nie w Polsce. Tu jest tylko gościem, który nie potrafi się zachowywać zgodnie ze swoim statusem. Policyjne polewaczki w Polsce w porównaniu z innymi krajami UE i tak niezmiernie rzadko są w akcji. Zresztą lepiej być polanym wodą niż spalonym tak jak na Ukrainie, co i tak ucieszyło tą .........
Taka sytuacja to rezultat naszej poddańczej polityki zagranicznej w stosunku do Litwy a także Ukrainy, w ogóle los Polaków na wschodzie jest władzom obojętny. Można tą politykę określić tak, parafrazując J.Piłsudskiego "Włażą w zadek Ukraińcom i Litwinom a tam jeszcze są obsrywani"
Jedyne , w miare prawdziwe jest stwierdzenie, ze Bandera byl "nieudolnym politykiem". Tak naprawde to byl idiota politycznym, ktory rozpoczal Rzez Wolynska , ktora nie dawala Ukraincom zadnych korzysci (oprucz materialnych - rabunek mienia pomordowanych), jesli chodzi o wyzwolenie Ukrainy. Miala i ma negatywny wplyw na stosunki polsko-ukrainskie. Banderowcy wraz z hitlerowcami zniszczyli cale grupy etniczne na Ukrainie ,Zydow i Polakow. Banderowcy wymordowali setki tysiecy ludzi, w sposob bestialski, spalili caly Wolyn i Malopolske Wsch. ponad 4 tys. wsi , osad. Za to bezsensowne barbarzynstwo doczekal sie na Ukrainie pomnikow. Ironia historii?
Skad sie biora tacy "szmatlawcy". Powinnismy eksportowac takich na Ukraine, moze zwrocilyby sie pieniadze, ktore im pozyczylismy.
Okazuje sie , ze Angela Merkel miala wieksze "jaja" niz nasz prezydent Andrzej Duda. Bedac w Kijowie z wizyta w 2018 r. uzyla zawolania "Witaju wojiny" (Czolem zolnierze). Niestety prezydenta II RP nie bylo stac na cos takiego. Przypomina to , jako zywo relacje pomiedzy ZSRR , a PRL tylko nazewnictwo zmienione. Poczekajmy , a niedlugo zaczna sie calowac na powitanie, tak beda sie kochac, podobnie jak Gierek z Brezniewam. Widac jak historia zatoczyla kolo. Wtedy , jak i dzisjaj uzywano podobnych argumentow, dlaczego mamy "kochac " naszych "przyjaciol" ze wschodu, tylko priorytety sie zmienily , caly falsz pozostal.
Pomyłka, pomyliłem adres.
Jak do tej pory nowy właściciel – Ukraina – zbankrutował.
Kopalnia złota na Ukrainie to strasznie niedochodowy biznes.
Ciekawe ile Amerykanom zostanie po opłatach „koncesji”.
Obstawiam, że z płaczem wrócą do siebie za ocean.
Może budżet Ukrainy nie za dużo straci, tego budżetu już nie ma?
Pozostał tylko „Bul buli zator” (hebrajski): maszynka do wyciskania pieniędzy.
Jak do tej pory nowy właściciel - Ukraina - zbankrutował.
Kopalnia złota na Ukrainie to strasznie niedochodowy biznes.
Ciekawe ile Amerykanom zostanie po opłatach "koncesji".
Obstawiam, że z płaczem wrócą do siebie za ocean.
Może budżet Ukrainy nie za dużo straci, tego budżetu już nie ma?
Pozostał tylko "Bul buli zator" (hebrajski): maszynka do wyciskania pieniędzy.
Zdziwiłbym się gdyby nie był pijany.
@Poznaniak74: Tak to oczywiście może być powód dlaczego teraz
Ile niepełnosprawnych dzieci adoptowałeś?
To nie jest "kopanie dołków" a celowe wywoływanie "wojen" by odwrócić uwagę społeczeństwa od katastrofalnej sytuacji państwa w zwiazku z epidemią i wywołanym nim kryzysem...
Jest to przerazajace i jednoczesnie porazajace, ze my Polacy stawiamy pomniki zwyrodnialym zbrodniarzom, ludobojcom Narodu Polskiego, ktorzy dopuscili sie niewyobrazalnych , okrutnych mordow na bezbronnej polskiej ludnosci. Takiego barbarzynstwa nie doswiadczyl zaden narod na swiecie. Jednoczesnie Polska, polski rzad nie potrafi od 30 lat wyegzekwowac chrzescijanskiego pochowku dla setek tysiecy swoich obywateli tak okrutnie wymordowanych przez hordy zdziczalych ukrainskich sasiadow oraz zwyrodnialych zbrodniarzy OUN-UPA. Kosci tych ludzi leza na polach , w przydroznych rowach, studniach, na smietniskach. Za 10 lat juz ich nie bedzie , rozsypia sie w proch, czy o to chodzi?,aby nie bylo sladu po ludobojstwie? Jesli my stawiamy pomniki naszym zwyrodnialym ukrainskim katom, to czy takze Ukraincy stawiaja takie pomniki swoim rosyjskim katom, ktorzy zafundowali im Wielki Glod w latach 30-tych? Chcialbym to widziec.
PO co ma jechać w bidu !
Nie PO-jedzie W ukrainu Panie Vektor kak w PO+lszy ma raj!
PiS razem z PO robił wszystko, żeby nie zaprzestano mordowania dzieci, a teraz lewackie zdziry pomagają PiSiakom przekłamać jak to jest z tym wnioskiem i wyrokiem.
bełkoczesz... większość PiSiaków razem ze swoim naczelnym była za mordowaniem niewinnych, tak jak ty.
pis wkurzyl juz rolnikow teraz wkurza mlodych i Kobiety ... aż trudno uwierzy ze oni tak sami pod soba dolki kopia
Przecież jak się nie podoba w naszej Polsce to zawsze może wyjechać na ukrainu.
Zaczyna wygladac na to ,że Pekin szykuje się do konfrontacji na dalekim wschodzie.
Putin chce wyjąć Turcję z NATO, ta daje sygnały, że się na to zgadza.
PESCO z wykluczeniem USA?
Ostateczny wyrok: UE jest niemiecka.!
Etap II: Likwidacja państw narodowych.
Zostaje tylko Rzesza Niemiecka UE.
Armia, sądownictwo, administracja już są?
Zacznie się sekowanie Polski i Polaków?
A może wdrożyć projekt: Polska stanem USA?
SPRAWA BPIERWSZA --- ZARAŻONY TO NIE ZNACZY CHORY !!! DRUGA --- Szumowski mówi ja nie wiem po co ludzie nosza te maski one nic nie dają one nie chronią i śmiech.Kilka dni pozniej po przekrecie maseczkowym nakaz noszenia i potem chyba w zemście za prawdę wytknieta o respiratoravh i forsie których nie ma nakaz noszenia szmat na gębie w 30st.upale.Ludzie pomimo opłacanych ubezpieczeń zostali bez opieki medycznej.Ci "bohaterscy lekarze schowali się jak szczury przed pacjentami.Ludzie umierali w samotności ,chorzy mieli odwołane zabiegi niektórzy nie doczekali się pomocy odsylani od szpitala do szpitala.Urzędowe sprawy niemożliwe do załatwienia, szkoły dno, podwyżki cen burdel na kolkach.Propaganda sącząca się jak jad do uszu Dzień w dzień straszenie liczbami ale o ok.270 zgonach dziennie na nowotwory nikt nie krzyczy.Kłamstwo kłamstwo i jeszcze raz kłamstwo.Dzieją się pod przykrywką Sciemusa ważne sprawy ale ludzie w hipnozie pogodowej nic nie kumaja niczego nie zauważają. POBUDKA !!! pewnie dlatego nie jest już ministrem!!! TRZECIA --- POLAKU !!! OBUDŹ SIĘ WRESZCIE !!! CZAS BYŚ ZACZĄŁ UŻYWAĆ SZARYCH KOMÓREK JEŚLI JE JESZCZE POSIADASZ !!! Dość tresury maseczkowej !!! PIS fałszywą pandemią rujnuje Polskę. Poza Białorusią i Szwecją zwariował cały świat – mówił w temacie pandemicznych obostrzeń Janusz Korwin-Mikke. Nie ma żadnych strat spowodowanych przez koronawirusa. Na wirusowe zapalenie wątroby umiera 3-4 razy więcej ludzi niż na koronawirusa, ale że PIS z tym nic nie robi, to nie ma żadnych strat. Straty są spowodowane przez działanie PISU – mówił poseł. PS !!! Atmosfera strachu postępuje. Oto w Elblągu, gorliwie egzekwującym nowe zarządzenia władz, na ulice miasta obok policji wyszła Obrona Terytorialna Antoniego Macierewicza. Chodzą po mieście, legitymują ludzi i wlepiają im mandaty. W Internecie widziałem film, na którym trzy radiowozy ścigały rowerzystę po jakiś polnych drogach. Zamykanie parków, lasów, plaż, też nie wydaje się, by miało jakiś sens. Spacerując w parku ludzie są dużo dalej od siebie niż stojąc w kolejce pod sklepem spożywczym. Sklepów jednak nikt nie zamyka. Parki patrolują policjanci jakby to były najbardziej strategiczne punkty infrastrukturze państwa. Prawnicy niemieccy w czasach III Rzeszy dowolnie interpretowali prawo, tak by było ono zgodne z wolą führera. Formalnie z wolą narodu. Ale kto znał lepiej tę wolę niż führer? Przecież stanowili jedność – „Ein Reich, ein Volk, ein Fürer!” Deklaracja posła Sobolewskiego (OSOBISTY KLAKIER I PRZYDUPAS KACZORA) nie była bez pokrycia. Oni już interpretują prawo w zgodzie z wola narodu, a ściślej mówiąc jego ,, zbawcy" DUCE KACZYŃSKIEGO.
Wreszcie!
katotalibski trybunal pis sie pograza
Tylko barbarzyńcy walczą z zabytkami.
Kupując zakład zobowiazali się do serwisu i remontów produkowanych w zakładzie maszyn. Jeśli nie chcą tego robić niech oddadzą dokumentację.
Wiarygodność Włochów żadna ,przy samolotach szkolnych opóźnienia i niedoróbki.
"zależy od realnej pozycji USA w stosunku do wrogich krajów" - no właśnie, natomiast w ogóle nie zależy od strony Polskiej... Okrągłe banały które Pan prawi niekiedy są zgodne z prawdą...