Dysproporcje porażają! Ukraina naciska Polskę w sprawie jednej upowskiej mogiły - Polska nie naciska na Ukrainę w sprawie 1000 bezimiennych mogił ofiar ukraińskiego ludobójstwa. Mówienie o "dialogu" z Ukrainą to komedia!
Co się stało z posłami SLD, że inicjują taką polityczną hucpę? Czy posłowie znają akta spraw przeciwko Nawalnemu. SLD zmienia się w bagno, o pozostałym bagnie nie wspominając.
W sprawie Mateusza Piskorskiego, przetrzymywanego przez lata bez wyroku,sejm jakoś nie podjął stosownej uchwały (chyba bliższy im "Rosjanin" niż Polak)
Więc teraz pod nazwą misji stabilizacyjnych i operacji pokojowych, USA znowu zaangażuje się w wiele wojen na raz - a wszystko w interesie Izraela, nie własnym.
Jak babcię kocham, żadna demonstracja Antify, tylko demonstracja na zlecenie. Biden wygrał, więc bazjlu na ulicach już nie trzeba robić. Był dwie opcje, albo rozruchy się same wygaszą (no bo "faszysta Trump" odszedł), albo się je stłumi. Widać ekipa Bidena wybrała to drugie, skoro już mają upragniony pretekst. Wygaszą siłowo i najprowdopodobniej zrobią to szybko i w miarę sprawnie. W każdym bądź razie u Jankesów jeszcze będzie ciekawie.
Oczywiście że nie! Wszak imperatyw przyjaźni a wręcz braterstwa z faszyzującą Ukrainą, każe im ignorować oczywiste fakty antypolskie, byle tylko Rosji a w szczególności Putinowi zrobić na złość. A że polski interes narodowy na tym cierpi to tym gorzej dla niego!
Lewactwo przygotowuje miejsce dla półksiężyca. Tamci nie będą się cackać i niewiernym zrobią kęsim. Swoją drogą Izabela Kastylijska pewnie przewraca się w grobie...
Bidet z marszu wydaje dyrektywy przyspieszające koniec cywilizacji białego człowieka w USA (i nie tylko), wszak jego mocodawcy czekali na to długie 4 lata, więc pośpiech nie powinien dziwić.
To jest inwestycja prywatnych firm, a nie UE. KE zabiera głos w tej sprawie niepotrzebnie, bo ma goowno do gadania, skoro ta inwestycja spełnia normy prawa europejskiego.
Wyraźnie widać, że ktoś z wpływowego zachodu, hoduje w UPAdlinie - szowinistycznego pasożyta, który może być użyty do rozpoczęcia lokalnej, lub globalnej zawieruchy...
Problemem nie jest fakt występowania różnych odchyleń od normy. Problemem jest to, że rządzące większością ziemi lobby usiłuje zlikwidować wszelkie normy społeczne i krok po kroku zrobić ludziom z życia piekło.
To hańba, żeby nie znalazł się operator w żadnym zachodnim państwie, aby Parler mógł normalnie funkcjonować. Taka właśnie jest demokracja na zachodzie - zwyczajny zamordyzm.
Na tej kobiecie to było morderstwo ,była nieuzbrojona,a dookoła policja.Co do zeznań tego faceta ,to mało wiarygodne gdyż swoje paluchy macza tu CNN,nawiasem 'dziennikarka" tej stacji była na Kapitolu w czasie tego "ataku" i to razem z kumplami z BLM.
Nawalny wrócił do Rosji, gdyż tak kazała mu CIA. Przecież nie zabiją człowieka, gdy jest na ich terytorium i pod ich ochroną. Jak to zwalić na Putina? Poza tym na zachodzie był już zupełnie nieprzydatny. A teraz można protestować i protestować, czyli siać zamęt. Ot, taka demokracja i taka moralność.
No cóż, "demokratyczny" zachód organizuje kolejne igrzyska przeciwko Rosji. Nawalny na zachodzie jest niepotrzebny, gdyż jak długo może mówić, że Putin go zabił. Trzeba go było wysłać do Rosji, żeby wywoływał niepokoje. Jeżeli CIA go ubije, znowu będzie na Putina, Ale nawet sam Putin nie może kogoś zabić dwa razy.
Opublikowane wyniki badań krwi z niemieckiej kliniki Charite, podobno wykazały wysoki poziom litu we krwi Nawalnego. Nie wiadomo czy preparaty z litem trafiły do krwi Nawalnego przed "otruciem", czy w trakcie leczenia. Stosowane są do leczenia różnego rodzaju psychoz i depresji maniakalnych. Powodują również blokowanie aktywności cholinosterazy - co miało świadczyć o obecności jakiegoś "nowiczoka". Zacytowałem opinie z rosyjskiego kanału internetowego "Sołowiow Live".
Nie jest jasne, jaka jest przyczyna, tego istotnego wzrostu zgonów?! Chyba tylko dla "ekspertów" pokroju Zybertowicza, wszak służba zdrowia jest parodią samej siebie od wiosny ub. roku.
Aleksiej Nawalny ma dwa wyroki w zawieszeniu. Pierwszy w sprawie „Kirowlesa”, która dotyczyła sprzeniewierzenia ponad 16 milionów rubli, drugi w sprawie „Yves Rocher”, związany z kradzieżą ponad 30 mln rubli.
Miesiąc temu założyłem konto na Parler, jak tylko usłyszałem o nim, żeby sprawdzić co i jak. Trochę uboższy od Fb, ale to tylko opakowanie. Jeśli chodzi o tematykę, to jestr swoboda wypowiedzi, wypowiedzi są normalne, nie ma propagandy, chociaż wszystko jest tam ograniczone do spraw USA. Poza tym za wielu znajomych tam jeszcze nie mam, no i jest bardzo niewiele polskich kont. Jednak myślę, że jeśli Parler się rozwinie i pojawią się użytkownicy z całego świata, będzie to wyglądało już całkiem inaczej.
Z jednej strony można stwierdzić, że są to dobre wieści, z driugiej należy zwrócić uwagę na ten drobny fakt, że większość eksportujących przedsiębiorstw są to firmy zagraniczne działające tutaj. I jeszcze jeden aspekt: VAT: jeśli zagraniczna firma A kupuje materiały w kraju od polskiej firmy B -w związku z tym firma A odlicza sobie VAT, zaś polska firma B płaci VAT z tytułu sprzedaży- i gotowe produkty sprzedaje za granicą, np. w krajach UE (stawka VAT 0%), to jak sądzicie państwo, do Skarbu Państa idzie VAT od polskiej firmy B, czy od zagranicznej firmy A?
Jeżeli głupki z rządu (obojętnie którego) nie zaczną myśleć WIELOWEKTOROWO na arenie międzynarodowej i jeżeli społeczeństwo nie zacznie używać szarych komórek przy wyborach, to Polska nie zarobi na tym ni złamanego grosza, nawet jeśli tranzyt będzie przebiegał przez nasz kraj. Zarobią inni, a Polacy będą jako tania siła robocza tyrać dla obcych, jak dotychczas.
Bezmózgi ślepcy, mieniący się rządem RP powinni przyśpieszyć realizację inwestycji w CPK, zwiększyć inwestycje infrastrukturalne (drogi, koleje, huby), wdrożyć jak najszybciej nowoczesne i skuteczne systemy do służby granicznej, dać zielone światło (także w postaci procedur prawnych i podatkowych) POLSKIM inwestorom, stworzyć odpowiednie rezerwy na zabezpieczenie tychże inwestycji i nie dopuścić, by całą tę inicjatywę przejął obcy kapitał. Jak myślicie, jaki jest procent szans na to, że tzw. rządzący w ogóle zrealizują to, a jeśli nawet, że zrobią wszystko, jak należy?
Zakazana obecnie prawda historyczna: 17 stycznia 45 roku w 36 godzin Armia Czerwona i nasi wspaniali Kosciuszkowcy wyzwolili nasza stolice, potem caly kraj od wszy hitlerowskiej, nikt inny.
Jestem przekonany, że Donal Trump w oczach Polaków nic nie stracił.
Był i jest wielkim przyjacielem Polski i Polaków.
Jego rola w formowaniu stosunków pomiędzy narodami USA i Polski jest nie do przecenienia.
Sa to niedobitki ostatniej sotni UPA. Dno moralne , ktore nie odroznia tego, co dobre od tego, co zle, zbrodni od bohaterstwa, klamstwa od prawdy. Wstyd mi za tych ludzi, ktorzy mienia sie byc Polakami.
Te sondażownie są tak wiarygodne jak 'Demokraci'.A przy okazji aresztowano członka Antify który brał udział w ataku na Kapitol,ba prokuratura uważa że był jednym z organizatorów tego ataku,była tam też "dziennikarka' CNN która dostała się tam przy pomocy BLM.Tak wygląda real.
Dysproporcje porażają! Ukraina naciska Polskę w sprawie jednej upowskiej mogiły - Polska nie naciska na Ukrainę w sprawie 1000 bezimiennych mogił ofiar ukraińskiego ludobójstwa. Mówienie o "dialogu" z Ukrainą to komedia!
Znów interwencja ambasady Ukrainy?
Co się stało z posłami SLD, że inicjują taką polityczną hucpę? Czy posłowie znają akta spraw przeciwko Nawalnemu. SLD zmienia się w bagno, o pozostałym bagnie nie wspominając.
W sprawie Mateusza Piskorskiego, przetrzymywanego przez lata bez wyroku,sejm jakoś nie podjął stosownej uchwały (chyba bliższy im "Rosjanin" niż Polak)
Nowa rewolucja hiszpańska.
dno...
Więc teraz pod nazwą misji stabilizacyjnych i operacji pokojowych, USA znowu zaangażuje się w wiele wojen na raz - a wszystko w interesie Izraela, nie własnym.
Talmudyczne krętactwo. Mówienie prawdy narusza zasady "społeczności", a gwałty na dzieciach są OK (bo to nie żydowskie dzieci)
Jak babcię kocham, żadna demonstracja Antify, tylko demonstracja na zlecenie. Biden wygrał, więc bazjlu na ulicach już nie trzeba robić. Był dwie opcje, albo rozruchy się same wygaszą (no bo "faszysta Trump" odszedł), albo się je stłumi. Widać ekipa Bidena wybrała to drugie, skoro już mają upragniony pretekst. Wygaszą siłowo i najprowdopodobniej zrobią to szybko i w miarę sprawnie. W każdym bądź razie u Jankesów jeszcze będzie ciekawie.
"Nasza" służba zdrowia się rozkręca coraz bardziej...
Tylko czekać, aż zaczną wywieszać flagę niemiecką, np. w ramach solidarności z UE.
Może coś przeoczyłem. Rozumiem, że do uwolnienia dziennikarza Juliana Assange'a nasz sejm wezwał już dawno...
Oczywiście że nie! Wszak imperatyw przyjaźni a wręcz braterstwa z faszyzującą Ukrainą, każe im ignorować oczywiste fakty antypolskie, byle tylko Rosji a w szczególności Putinowi zrobić na złość. A że polski interes narodowy na tym cierpi to tym gorzej dla niego!
Lewactwo przygotowuje miejsce dla półksiężyca. Tamci nie będą się cackać i niewiernym zrobią kęsim. Swoją drogą Izabela Kastylijska pewnie przewraca się w grobie...
Bidet z marszu wydaje dyrektywy przyspieszające koniec cywilizacji białego człowieka w USA (i nie tylko), wszak jego mocodawcy czekali na to długie 4 lata, więc pośpiech nie powinien dziwić.
Niech Szanowny Kolega będzie uprzejmy nie wymagać zbyt wiele od Knesetu-bis.
Niech posłowie przyjmą uchwałę, żeby Izrael przestał mordować i rabować Palestyńczyków.
Ma to ma!!
To jest inwestycja prywatnych firm, a nie UE. KE zabiera głos w tej sprawie niepotrzebnie, bo ma goowno do gadania, skoro ta inwestycja spełnia normy prawa europejskiego.
To jest odgrzewany kotlet sprzed kilku lat.
pałacu nad Morzem Czarnym... czy z filmu można ustalić jego dokładną lokalizację.
Wyraźnie widać, że ktoś z wpływowego zachodu, hoduje w UPAdlinie - szowinistycznego pasożyta, który może być użyty do rozpoczęcia lokalnej, lub globalnej zawieruchy...
Problemem nie jest fakt występowania różnych odchyleń od normy. Problemem jest to, że rządzące większością ziemi lobby usiłuje zlikwidować wszelkie normy społeczne i krok po kroku zrobić ludziom z życia piekło.
obawiam się, że zaRząd znad Wisły nawet nie odnotuje tego faktu.
Ni zdziwię się jeśli komunistom marzy sie nowa krwawa rewolucja. Tym razem poparcie mają w wiekszości tzw. "zachodniego" świata.
W końcu się za to zabrali.
Nie ma!!
No, jedyna rzecza, ktora sie zajmuje to wieczna krytka. Niedlugo zacznie krytykowac wlasna krytyke.
Niech ten komisarz wskaże konkretny paragraf deklaracji praw człowieka złamany przez Węgrów.
To hańba, żeby nie znalazł się operator w żadnym zachodnim państwie, aby Parler mógł normalnie funkcjonować. Taka właśnie jest demokracja na zachodzie - zwyczajny zamordyzm.
Na tej kobiecie to było morderstwo ,była nieuzbrojona,a dookoła policja.Co do zeznań tego faceta ,to mało wiarygodne gdyż swoje paluchy macza tu CNN,nawiasem 'dziennikarka" tej stacji była na Kapitolu w czasie tego "ataku" i to razem z kumplami z BLM.
Kolejne bajeczki i prowokacje.To już staje się żenujące ,jak "wybór" Bidena na prezydenta.Kpiny.
Nawalny wrócił do Rosji, gdyż tak kazała mu CIA. Przecież nie zabiją człowieka, gdy jest na ich terytorium i pod ich ochroną. Jak to zwalić na Putina? Poza tym na zachodzie był już zupełnie nieprzydatny. A teraz można protestować i protestować, czyli siać zamęt. Ot, taka demokracja i taka moralność.
No cóż, "demokratyczny" zachód organizuje kolejne igrzyska przeciwko Rosji. Nawalny na zachodzie jest niepotrzebny, gdyż jak długo może mówić, że Putin go zabił. Trzeba go było wysłać do Rosji, żeby wywoływał niepokoje. Jeżeli CIA go ubije, znowu będzie na Putina, Ale nawet sam Putin nie może kogoś zabić dwa razy.
On przyznaje, że pod rządami PiS w Polsce zapanował głód i wzrosło zanieczyszczenie powietrza.
Opublikowane wyniki badań krwi z niemieckiej kliniki Charite, podobno wykazały wysoki poziom litu we krwi Nawalnego. Nie wiadomo czy preparaty z litem trafiły do krwi Nawalnego przed "otruciem", czy w trakcie leczenia. Stosowane są do leczenia różnego rodzaju psychoz i depresji maniakalnych. Powodują również blokowanie aktywności cholinosterazy - co miało świadczyć o obecności jakiegoś "nowiczoka". Zacytowałem opinie z rosyjskiego kanału internetowego "Sołowiow Live".
Poprzedni minister zapowiadał budowę Hyperloopa na Ukrainie. Już powinna była rozpocząć się budowa.
Since fiction. Jutro zapewne przedstawią plan lądowania na Marsie w przyszłym roku.
Nie jest jasne, jaka jest przyczyna, tego istotnego wzrostu zgonów?! Chyba tylko dla "ekspertów" pokroju Zybertowicza, wszak służba zdrowia jest parodią samej siebie od wiosny ub. roku.
Aleksiej Nawalny ma dwa wyroki w zawieszeniu. Pierwszy w sprawie „Kirowlesa”, która dotyczyła sprzeniewierzenia ponad 16 milionów rubli, drugi w sprawie „Yves Rocher”, związany z kradzieżą ponad 30 mln rubli.
Miesiąc temu założyłem konto na Parler, jak tylko usłyszałem o nim, żeby sprawdzić co i jak. Trochę uboższy od Fb, ale to tylko opakowanie. Jeśli chodzi o tematykę, to jestr swoboda wypowiedzi, wypowiedzi są normalne, nie ma propagandy, chociaż wszystko jest tam ograniczone do spraw USA. Poza tym za wielu znajomych tam jeszcze nie mam, no i jest bardzo niewiele polskich kont. Jednak myślę, że jeśli Parler się rozwinie i pojawią się użytkownicy z całego świata, będzie to wyglądało już całkiem inaczej.
Z jednej strony można stwierdzić, że są to dobre wieści, z driugiej należy zwrócić uwagę na ten drobny fakt, że większość eksportujących przedsiębiorstw są to firmy zagraniczne działające tutaj. I jeszcze jeden aspekt: VAT: jeśli zagraniczna firma A kupuje materiały w kraju od polskiej firmy B -w związku z tym firma A odlicza sobie VAT, zaś polska firma B płaci VAT z tytułu sprzedaży- i gotowe produkty sprzedaje za granicą, np. w krajach UE (stawka VAT 0%), to jak sądzicie państwo, do Skarbu Państa idzie VAT od polskiej firmy B, czy od zagranicznej firmy A?
Jeżeli głupki z rządu (obojętnie którego) nie zaczną myśleć WIELOWEKTOROWO na arenie międzynarodowej i jeżeli społeczeństwo nie zacznie używać szarych komórek przy wyborach, to Polska nie zarobi na tym ni złamanego grosza, nawet jeśli tranzyt będzie przebiegał przez nasz kraj. Zarobią inni, a Polacy będą jako tania siła robocza tyrać dla obcych, jak dotychczas.
Bezmózgi ślepcy, mieniący się rządem RP powinni przyśpieszyć realizację inwestycji w CPK, zwiększyć inwestycje infrastrukturalne (drogi, koleje, huby), wdrożyć jak najszybciej nowoczesne i skuteczne systemy do służby granicznej, dać zielone światło (także w postaci procedur prawnych i podatkowych) POLSKIM inwestorom, stworzyć odpowiednie rezerwy na zabezpieczenie tychże inwestycji i nie dopuścić, by całą tę inicjatywę przejął obcy kapitał. Jak myślicie, jaki jest procent szans na to, że tzw. rządzący w ogóle zrealizują to, a jeśli nawet, że zrobią wszystko, jak należy?
Boże, uchowaj od takiego "wyzwolenia". Nigdy więcej.
Zakazana obecnie prawda historyczna: 17 stycznia 45 roku w 36 godzin Armia Czerwona i nasi wspaniali Kosciuszkowcy wyzwolili nasza stolice, potem caly kraj od wszy hitlerowskiej, nikt inny.
To oznacza, że Polska finansuje inne kraje
Jestem przekonany, że Donal Trump w oczach Polaków nic nie stracił.
Był i jest wielkim przyjacielem Polski i Polaków.
Jego rola w formowaniu stosunków pomiędzy narodami USA i Polski jest nie do przecenienia.
Sa to niedobitki ostatniej sotni UPA. Dno moralne , ktore nie odroznia tego, co dobre od tego, co zle, zbrodni od bohaterstwa, klamstwa od prawdy. Wstyd mi za tych ludzi, ktorzy mienia sie byc Polakami.
Bez przesady, nikt młodzieży nie wypędza. Młodzież i tak nie chce pracować na tych stanowiskach na których pracują Ukraińcy.
Te sondażownie są tak wiarygodne jak 'Demokraci'.A przy okazji aresztowano członka Antify który brał udział w ataku na Kapitol,ba prokuratura uważa że był jednym z organizatorów tego ataku,była tam też "dziennikarka' CNN która dostała się tam przy pomocy BLM.Tak wygląda real.