• nie w kijowskim a kolońskim (kolonia , Niemcy)..zresztą tak jest napisane nawet po rosyjsku w tytule filmu

  • Panie Jan_de, no to masz Pan tutaj innego linka potwierdzającego mój poprzedni post "Tak kłamie Putin". Bez obrazy, ale "Rżniesz Pan głupa" wg mnie interesownie. http://www.sfora.pl/swiat/Tak-klamie-Putin-Wielkie-wpadki-rosyjskiej-propagandy-s68349 Obejrzyj Pan sobie obrazki, poczytaj Pan. Oczekuję przeprosin od Pana za bezpodstawną obrazę i inwektywy pod adresem mojej osoby.

  • jaroslaus 8 July 2014, 23:43 W odpowiedzi na zarzuty portalu Fronda.pl

    spłynęły na nich "nauki" ich mistrza Wildsteina. W końcu członka plemienia, które jak żadne inne zna się na "przyprawianiu gęby".

  • No Valtzman - zatańcz jakiś ostatni żydowski taniec na grobie naszych Słowińskich. Na twoje plemię to zawsze działał tylko gaz albo kula w łeb.

  • jan_de 8 July 2014, 22:35 Walczący zarabiają podwójnie

    Muszę to na koniec dorzucić... Przeczytaj Pan to, co co sam napisałeś... a potem spróbuj udowodnić, że nie wyciągnąłem logicznego wniosku... To byłoby interesujące. Dobranoc.

  • Laszko, z Czernihowa, wschodniak:
    http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9B%D1%8F%D1%88%D0%BA%D0%BE_%D0%9E%D0%BB%D0%B5%D0%B3_%D0%92%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B9%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87

  • uri 8 July 2014, 22:27 Walczący zarabiają podwójnie

    Sprowadzasz Pan sprawę do absurdu, żałuję, że traciłem czas na rozmowę. Adieu.

  • Czy ktos wie skad pochodzi ten caly Liaszko?

  • jan_de 8 July 2014, 22:21 Walczący zarabiają podwójnie

    Widzę Panie Uri, że znasz Pan polskie ustawy lepiej ode mnie. Żebyś się Pan jeszcze nauczył myśleć po polsku, a nie ukraińsku... Idąc dalej tym tropem podejrzewam, że to może być prawda: w ukraińskich ustawach żołnierzom przysługują specjalne premie za strzelanie do swoich współobywateli. Trochę się dziwię, bo jakoś szczególnych zachęt do mordowania sąsiadów w latach 40-tych nie potrzebowaliście... Ale może się mylę? Pan w tym jest lepiej rozeznany... A za to "i" przeproś Pan swojego kolegę "sru" czy jak mu tam - wybaczy - chyba dobrze się rozumiecie.

  • uri 8 July 2014, 22:05 Walczący zarabiają podwójnie

    Zarabiali by więcej, bo to były by działania wojenne lub bojowe, czy jak je tam zwał. To wynika z ustaw, Panie Jan_De, warto się zaznajomić. A połknęło mi się faktycznie przy kopiowaniu, za co Pana przepraszam, bo ktoś jeszcze by śmiał pomyśleć, że to Pan połknął :)

  • jan_de 8 July 2014, 22:00 Walczący zarabiają podwójnie

    "a i z własnymi współobywatelami walczyć nie musiel" gdyby musieli walczyć we własnym kraju z własnymi współobywatelami, wspieranymi zagranicznymi dywersantami, dążącymi do oderwania części Polski - byliby traktowani tak samo". Byliby traktowani tak samo, tzn. Jak? A ten gość i inteligentnym nicku "sruu" nie zwrócił Panu jeszcze uwagi, że połknąłeś Pan "i". Tylko ja mam jakieś szczególne względy?

  • Szkoda, że mu przynajmniej trochę ryja nie oklepał. To nie do pomyślenia, aby urzędnicy i milicjanci pobierający państwowe pensje wspierali rebeliantów. Do niedawna pensje z Kijowa otrzymywali milicjanci jawnie współpracujący z rucholami, wspólnie z bandytami patrolujący ulice, oddający im broń i samochody. Dopiero po rozkręceniu sprawy przez media wstrzymano wypłaty. To będzie dobry materiał poglądowy dla urzędników i mundurowych w Doniecku i Ługańsku, co ich w najlepszym razie czeka. Nie może być kolaboracji z bandytami, ani nawet przyzwolenia przez urzędników i organy porządku na ich działalność.

  • Naród Ukraiński musi pamiętać żeby temu bandycie Ołechowi Liaszce strzelać w łeb, bo skubaniec nosi kamizelkę kuloodporną. Jednego bandytę już zabili służby specjalne, mam nadzieję, że tego też szybko ustrzelą, bo anarchia na Ukranie gwarantowana.

  • uri 8 July 2014, 21:52 Walczący zarabiają podwójnie

    "a i z własnymi współobywatelami walczyć nie musiel" gdyby musieli walczyć we własnym kraju z własnymi współobywatelami, wspieranymi zagranicznymi dywersantami, dążącymi do oderwania części Polski - byliby traktowani tak samo.

  • jan_de 8 July 2014, 21:47 Walczący zarabiają podwójnie

    Jawna niesprawiedliwość... Tylko dwukrotnie? Polscy żołnierze na misjach pokojowych otrzymywali wielokrotność żołdu, a i z własnymi współobywatelami walczyć nie musieli... Ciekawe, ile zarabiają ochotnicy... Głupie pytanie! Ochotnicy nie walczą dla pieniędzy!

  • uri 8 July 2014, 21:44 Blokada Donbasu

    "Wladyslaw" jest Rosjaninem z Syberii, nadającym kremlowską propagandę. Podaje się za "uchodźcę z centralnej Ukrainy" (chłe, chłe) i wielkiego miłośnika dzieci.

  • jan_de 8 July 2014, 21:38 Blokada Donbasu

    Błogosławieni, którzy nie mając nic mądrego do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa...

  • A majdan k...w to było glosowanie demokratyczne??? a Odessa ,,,,........spaleni żywcem

  • uri 8 July 2014, 21:19 Walczący zarabiają podwójnie

    To oczywista oczywistość. Wszędzie tak jest, w Polsce też. Wystarczy spytać pierwszego lepszego żołnierza, który był w Iraku o relacje żołdu tam i w kraju. Więcej, okres służby w warunkach bojowych przemnaża się wielokrotnością do wysługi lat i uprawnień emerytalnych.

  • Wladek, a puknij ty się mocno w głowę. Gdzie te ciała "martwych cywilów"? Jeden ma goleń skaleczoną, drugi zalega w pozie charakterystycznej dla stanu po spożyciu, a dziewczynka płacze, bo matka się oddaliła, być może "paszła w zapoj" , zabyła riebionka. Przestań bredzić, marnie cię wyposażyli w materiały propagandowe. Widać nisko w hierarchii stoisz.

  • Wielu Polaków - wójtów, urzędników z czasów okupacji niemieckiej po wojnie miało znacznie większe kłopoty, niż ten szef rady miejskiej ze Słowiańska. A wielu jeszcze za okupacji po prostu czapę od podziemia zaliczyło. Chłop może zatem mówić o ogromnym szczęściu.

  • Szkoda, że mu przynajmniej trochę ryja nie oklepał. To nie do pomyślenia, aby urzędnicy i milicjanci pobierający państwowe pensje wspierali rebeliantów. Do niedawna pensje z Kijowa otrzymywali milicjanci jawnie współpracujący z rucholami, wspólnie z bandytami patrolujący ulice, oddający im broń i samochody. Dopiero po rozkręceniu sprawy przez media wstrzymano wypłaty. To będzie dobry materiał poglądowy dla urzędników i mundurowych w Doniecku i Ługańsku, co ich w najlepszym razie czeka. Nie może być kolaboracji z bandytami, ani nawet przyzwolenia przez urzędników i organy porządku na ich działalność.

  • Dobre, u nas też paru politykom przydała by się taka lekcja. A poważnie mówiąc czego się spodziewaliście ? no chyba nie tego że nielojalny względem swojego państwa urzędnik zostanie przy władzy, przecież to kolaborant , prawdę mówiąc w każdym innym normalnym państwie stanął by przed sądem , a u arabów było by zyyg...zyyg , więc niech się cieszy szczęściarz.

  • USA wspiera UA a rosja czeczeńców w UA - świat się kończy

  • sruu 8 July 2014, 20:00 Blokada Donbasu

    Sądząc po tym i po wcześniejszych postach to pan Władysław po polsku średnio umie - i nie chodzi o literówki

  • sruu 8 July 2014, 19:59 Blokada Donbasu

    A czy w gwarze petersburskiej nie nauczyli was jak się "ź" na klawiaturze wystukuje panie Iwanie de

  • Liaszki swołocz , od miesiąca biega w tej czarnej czapeczce , kamizelka podarek od USA,ale czapka chroni tylko przed słońcem ...

  • wilno 8 July 2014, 18:38 Polska łupkową potęgą?

    Mało że Polski naród został zamianą dla morzynów, to jeszcze i z Polski zrobią śmietnisko, ciekawie czy to plan Hitlera nie był właśnie taki.

  • zachód to nawet i djabła wspierze, jeżeli on tylko dokopie Rosji :)

  • @sugarless:Najlepiej to wam szlo z dziecmi i starymi kobietami i to wtedy gdy byliście w gromadzie przeciw jednemu.Najlepiej poszlo wam z Krymem.Ze wschodem tez nie będzie lepiej.

  • Taka jest cena "postępu"!

  • Będzie jedna partia i jeden wódz, a po wyrżnięciu resztki ruskich ,polaków , węgrów, jeden naród

  • woland1997 8 July 2014, 16:57 W odpowiedzi na zarzuty portalu Fronda.pl

    Som smieszni .

  • Czyli będzie to ośrodek łamiący zasady równości niezależnie od orientacji seksualnej? Bo hetero tam już nie wejdzie. Przecież to niezgodne z konstytucją jest wg której wszyscy podobno mamy równe prawa. Ciekawe jakby powstał jakiś ośrodek tylko dla hetero jakiego by narobili rabanu.

  • No, ale raul to co ich motywuje do walki o tymczasowy twór polityczny jakim jest ukraina???

  • A moze trzymał mlotek i piłe do żagowania ciał

  • sugarless 8 July 2014, 15:44 Znów strzelają na Majdanie [+VIDEO]

    A co można spodziewać bo banderowskiej czerni!!!

  • sugarless 8 July 2014, 15:40 Mord profesorów lwowskich

    swołocz banderowska będzie lizać szwabskie zadki

  • I bardzo dobrze. KPU to pogrobowcy związku radzieckiego i na dodatek prawdopodobnie V kolumna.

  • podlaszuk 8 July 2014, 15:20 Gowin: potrzebne porozumienie prawicy

    Jak Pan napisał "był", a nie jest. Jeżeli ktoś widzi swoje błędy i stara się działać lepiej to należy temu przyklasnąć. Nawet Pismo Święte mówi o radości z nawróconego grzesznika.

  • Oto jak deputowany Oleg Liaszko rozmawia z urzednikami w Slawiansku. Krzycze, ze jezeli nie napisze dobrowolne papera, to skonczy zle. I dodaje: pisz, ze piszesz to dobrowolne http://www.1tv.ru/news/world/262632

  • Krotke video. Wyniki ostrzalu Luganska artyleria ukrainsko. Ciala martwych cywilow na ulicach http://bne.su/news/8-iyulya-minomtnyiy-obstrel-luganska-trupyi-na-ulitsah-video

  • No widzi Pan? Proszę prównać tę Pańską wypowiedż z poprzednią... Jednak można zachować spokój i kulturę w wypowiedzi! Nawet mi nie "śmierdzi" i bez oporów odpisuję w tym, a nie innym miejscu. Co do inwektyw, to miałem wrażenie, że to Pan mnie nimi obrzucasz, a ja się tylko broniłem się... No dobrze, czasem broniłem się przez atak. Ale nawet wówczas nie było moją intencją Pana obrażać... Jeśli tak się stało, również przepraszam. Pax vobis, Panie Tutejszy, 16:44, 8.07.2014;

  • Panie Jan-De, powtarzasz Pan swój poprzedni post, do meritum sprawy - kłamstw bezczelnej ruskiej propagandy i faktów przytoczonych nie odnosisz się. Co do Internetu i komputera, sprzęt chodzi całą dobę, non stop. Wstaję o 5-j rano, Pański post przeczytałem i odpowiedziałem. Każdy czyta to, co go interesuje. Jest w tym chyba duży mój udział, ,że nie możemy nawiązać ze sobą merytorycznej dyskusji. Takie życie, w sumie nie ma winnych z zaistniałego układu. Nie jest obecnie moim zamiarem uwłaczać czy ubliżać Panu.Negatywne emocje rujnują obie strony. Będę się starał. Za formę swoich wypowiedzi ew. dla Pana przykrych przepraszam. Natomiast jeżeli Pan uzna za celowe dążenie do konfliktu i obrzucanie mnie inwektywami to będzie mnie przykro, będę się starał dać temu wyraz i odpór. Przyjmij Pan ode mnie znak pokoju. Serdecznie pozdrawiam.

  • Picie alkoholu w schronisku będzie z pewnością zabronione. Ale co ze stosunkami płciowymi? Dzieci od nich raczej nie przybędzie, to może im pozwolą?

  • jan_de 8 July 2014, 14:20 Blokada Donbasu

    Panie Władysławie, szacun dla Pana - jak by powiedział Pan Uri; Wierzę w pańską wrażliwość i empatię. Miłość bliżniego, współczucie z niedolą bliżniego powinny być absolutne! I nie wolno zaslaniać się tym, że ktoś jest Rosjaninem, i współczucie mu nie przysluguje. Oczywiście, będą zaprzeczać, a jednocześnie udowadniać w każdej swojej wypowiedzi, że tak właśnie myślą - nawet jeśli się do tego nie przyznają. Stoi Pan po stronie ofiar, a nie oprawców, ergo wierzę, że jest Pan uczciwym czlowiekiem...

  • sugarless 8 July 2014, 14:11 Lwów znowu stanie się Lembergiem?

    Zabolało mocno? Polska postąpiła humanitarnie podczas akcji Wisła ,przesiedliła dywersantów na zach. rubieże ,banderowska dzicz mordowała , paliła żywcem , podobno zabijali na 365 sposobów, zastanawiam się , jaki popełniliśmy błąd w historii .....może jesteśmy za łagodni ,tolerancyjni, w końcu żydzi z całej europy ,osiedlali się w Polsce, dużo na kresach np. Lwów, piękne polskie miasto ,bylem w tym mieście kilka razy , z przedwojennej świetności nic nie pozostało,w Kamieńcu podolskim, polskiej twierdzy ludowe władze tzw. ukraińskie wybudowały muzeum ludu ukraińskiego , zapominając zupełnie kto był gospodarzem 400 lat temu , może to Goci wybudowali zamki kresowe , może to Hunowie walczyli z turkami i tatarami ,historia spłatała nam figla,nasi dziadowie i nawet babki tzw. wilczyca kresowa, walczyli ,nadstawiali karki, wygrywali bitwy w obronie dzisiejszej tzw. Ukrainy czyli pogranicza , kiedyś to była Ruś polska ,koniec świata,żeby polemizować potomkami chłopów galicyjskich,wykształcenie średnie humanistyczne nie wystarczy, geny mówią same za siebie, szkoda tylko a może to ironia losu od 400 lat walczyliśmy z Rosją w różnych kolorach , a ja jestem rusofilem .....dziady mi tego nie wybaczą....lupus vulgaris

  • To bardzo sluszna "idea". Teraz trzeba pomyśleć o pdobnym ośrodku dla par homoseksualnych, będących w trudne sytuacji życiowej, nie chcemy przecież rozbijać rodzin... A dzięki uprzejmości jednego z użytkowników tego form, który udostępnił link na sforę.pl, przekonałem się, że dzieci pw rodzinach homoseksualnych sa szczęśliwsze od dzieci wychowyjących się w rodzinach tradycyjnych (by nie powiedzieć obskurackich i zacofanych).

  • jan_de 8 July 2014, 13:44 Blokada Donbasu

    Proszę nie wyciągać za daleko idących wniosków. Wyciągnięcie akomulatorków z aparatu/baterii dla ich naladowania, powoduje wyzerowanie daty. Przynajmnie w starszych modelach. A 7lat w elektronice, to epoka. Tu mamy jeszcze 2007 rok i 01.01. To może być rok w którym rozpoczęto produkcję tego modelu. Można to nawet odwrócić, bo czy ktoś, kto myślał o prowokacji, nie zadbalby o ustawienie bieżącej daty?

  • Wygląda na to ,że Ziobro będzie teraz grał rolę zdystansowanego negocjatora i liczył ,że podniesie się mu w sondażu kosztem PIS . Nie wierzę w to ,że można z nim się realnie porozumieć i liczyć
    na lojalność.

    tagore