Ja to skłaniam się do tego że to jednak ukraincy zbili ten samolot, gdyż na zachodzie i znów blokuje się wiele informacji o tym, tylko ciąglę biją w głowę że to Rosja.
Widzę, że odezwał się i nasz forumowy Ukrainiec bez skazy - oczywiście zawiódł się ten kto myślał, że po to aby potępić gloryfikację zbrodniarzy. Nie, przecież to być nie może - musi uraczyć nas skatologią oraz brakiem ogłady. Bez odnoszenia się do samej treści artykułu. Ukochany Ukraińcze - barcie nasz najlepszy - wybierz się na Ukrainę stawiać pomnik: „Bohaterom Dombasu i Słowiańska walczącym o wolną Noworosję”. Jeśli bowiem tym ludziom nie wystawiacie pomników to tym bardziej nie macie prawa stawiać ich swoim zbrodniarzom w granicach obecnej Rzeczpospolitej.
Beznadziejny.Nie da się długo stawiac Panu Bogu swieczke i diablu ogarek .Albo ma się własne zdanie,albo nie.Stanie za długo w rozkroku skończy się w końcu dla niego tragicznie.
Brak madrego polityka,bo kolejni od elektryka po magistra historie znali z telewizji.Bolek to wogole nie wiedział gdzie jest Litwa.Kolejny Kaczynski myslal ze dobrocią i zaqangazowaniem w litewskie sprawy uświadomi Litvusow ze bez Polski Litwy nie ma.Jednak gdyby wzial nahaja i obil d.....Garszwy i podly leb Landsbergisa więcej by to dalo niż w.....e.2,5mld$ w glupi zakapleksiony nacjonalistycznie kraik.Hrabia Bul przechodzi samego siebie i zaprasza te lampucere na nasze swieta i uroczystości.Czy mało mu było ze ostatnio wygwizdali ja i jego gdy stali pod Pomnikiem Nieznanego Zolnierza w W-wie.Ona przedstawicielka narodu który w Ponarach wymordowal ponad 50tys.polskich obywateli.Czy nie pamięta jak Kubilius potrzebowal protekcji Tuska a ten z tym pryszczatym i lysym nacjonalista z Litwy umowil się na Nowym Swiecie u Blikiego?Dowiedziala się o tym mlodziez(nie tylko) i jakie gwizdy i okrzyki były pod jego adresem? Po 10min.musieli zwijac impreze.
Litwin był porządny i mily tylko wtedy gdy Rusek wsadzil mu swego buta w jego d..... oraz codziennie im przypominali kto jest panem na Litwie.Wtedy dopiero okazywali szacunek.
"Wspomogę finansowo"?? Żartujesz, "hawranek" :))) Przecież ty masz tylko kolekcję wyciśniętych, zużytych tubek kleju do zaoferowania. Chyba, że mówisz o tych kupach, co to je pod wyrkiem w depeesie gromadzisz. Ale sprawdź, czy je jeszcze masz, czy personel nie uprzątnął :)))
uri: 18.07.2014 15:15 Error 404 strona nie istnieje to faszystowska nakładka na Rosyjską stronę . uczciwi, myślący wybrali się dzisiaj pod ambasadę Holandii w Moskwie pod hasłami: "Wybaczcie nam!",Jeszcze nie udało nam się zlikwidować Faszyzmu w Kijowie. "Stop ukraińskiemu faszyzmowi!". Przynieśli w hołdzie ofiarom kwiaty, mnóstwo kwiatów.
Jeszcze nie minęło 24 godziny od katastrofy a wselkiego rodzaju faszystowskie trole wiedzą kto i co już zrobił to moze do komisji Maciarewicza on nie może biedaczek rozwiązać sprawy od 4,5 roku debile.
Kto zniszczył samolot i kto doprowadził do takiej sytuacji ,że stało się to możliwe jeszcze nie wiemy
i wcale nie muszą to być Rosjanie. Tylko jedna strona nie ma szans na wyciągnięcie z tego
wydarzenia profitów ,to separatyści. Dość prawdopodobne ,że Ukraina wykorzystywała loty cywilnych
samolotów do maskowania swoich transportowców zaopatrujących okrążone oddziały przy granicy rosyjskiej. Z jakiegoś powodu strona Ukraińska nie zamknęła przestrzeni nad wschodnią częścią kraju.
Jednak nie wszyscy Rosjanie to putlerowskie zombies. Ci uczciwi, myślący wybrali się dzisiaj pod ambasadę Holandii w Moskwie pod hasłami: "Wybaczcie nam!", "Stop rosyjskiemu faszyzmowi!". Przynieśli w hołdzie ofiarom kwiaty, mnóstwo kwiatów. http://ua.korrespondent.net/world/3394245-probachte-nam-do-posolstva-niderlandiv-u-moskvi-nesut-kvity
Przecierz to dla Wszystkich myślących jest jasne,wystarczy tylko posłuchać nagrań z rozmów rosyjskich terorystów przechwyconych przez SBU Ukrainy..oczywiscie różni nawiedzeni rusofile będą zaprzeczać jak zwykle...ale świat już wie...zawsze te same bandyckie metody..a oni jak zwykle nie winni....
Premier Australii: „Zestrzelenie malezyjskiego samolotu to zbrodnia. I odpowiadają za nią Rosjanie. Koniec wymówek, prowokacji i zrzucania winy na kogoś innego!
Premier Australii: „Zestrzelenie malezyjskiego samolotu to zbrodnia. I odpowiadają za nią Rosjanie. Koniec wymówek, prowokacji i zrzucania winy na kogoś innego!
Premier Australii: „Zestrzelenie malezyjskiego samolotu to zbrodnia. I odpowiadają za nią Rosjanie. Koniec wymówek, prowokacji i zrzucania winy na kogoś innego!
Właśnie jest realizowany scenariusz. Pan Joe miał tą wypowiedź w swoim "schedule" hehe.Czy Amerykanie podeślą rezunom nowoczesne amerykańskie widły i siekiery?
To mnie rozbawiło: "Wiceprezydent Joe Biden zadeklarował w rozmowie z prezydentem Poroszenką, że USA skierują na Ukrainę specjalistów, którzy wesprą miejscowych śledczych." To znaczy, chłopaki podjadą Hammerem ze Słowiańska i zabezpieczą czarne skrzynki? :-D
Jest prawdopodobne, że za takim pomysłem może stać CIA. Znakomity prestekst do zaostrzenia sytuacji, coś jak rzekoma broń chemiczna w Iraku i "masowe mordy" w Kosowie. Pamiętajmy, że Amerykanie już zasłaniali się cywilami wykorzystując lot KAL 007.
Trasy lotu Malezyjskiego B777 i prezydenckiego Ił-96 przecinały się nad terenem Polski na poziomie FL330 w dokładnie w jednym punkcie w odstępie około pół godziny. Ukraińcy popełnili błąd w przeniesieniu danych radarowych z cywilnej przestrzeni powietrznej do stacji naprowadzania rakiet systemu którego chcieli użyć do zniszczenia Iła-96. Czeski błąd... Przy okazji, zestrzelenie "B777":
Tita rata, ten zestaw banderowcy ukryli u siebie i wymordowali jego obsadę, bo to był ukraiński zestaw.
Ale z kolei hiszpański kontroler lotu, który prowadził ten samolot twierdzi, że w pobliżu tego samolotu na krotko przed tragedią pojawiły sie dwa Su25. Zaraz po zniknięciu samolotu z radarów ukraiński kontroler ogłosił jego zestrzelenia. Hiszpan dziwił się, skąd Ukrainiec mógł o tym wiedzieć tak szybko.
jeżeli czytają to jacyś polscy Patrioci z okolic gdzie ta abominacja stoi to rzeczywiście możecie się przejść i tym zająć. Zrobicie też listy lokalnych ukraińców, którzy bronią tego oraz zasugerujcie, że są obserwowani.
@darek3013). Szanowny Panie gorąco popieram ten pomysł jak trzeba wspomogę finansowo uczestników wycieczki jest taka pouczająca i dydaktycznie usprawiedliwiona. Może kontakt priv?
ALE TO JUŻ BYŁO - kto stoi na czele "ukrainy"? Prezydent Poroszenko-Valtzman i premier Jaceniuk - czyli żydostwo. ZYDY JUŻ COŚ TAKIEGO ZROBIŁY W PRZESZŁOŚCI. MORDOWAŁY NIEWINNYCH LUDZI BY PROWOKOWAĆ WOJNY. CZYTAJCIE. Atak na USS Liberty - żydy zamordowały 34 osoby http://www.wykop.pl/link/1550995/znowu-przemilczano-w-polsce-rocznice-ataku-izraela-na-uss-liberty-8-6-1967-eng/ AFERA LAWONA to był dopiera SKANDAL http://www.pain.robertbarathon.com.pl/Afera_Lavona.html COKOLWIEK mówią nigdy im nie wierzcie bowiem zawsze kłamią.
ALE TO JUŻ BYŁO - kto stoi na czele "ukrainy"? Prezydent Poroszenko-Valtzman i premier Jaceniuk - czyli żydostwo. ZYDY JUŻ COŚ TAKIEGO ZROBIŁY W PRZESZŁOŚCI. MORDOWAŁY NIEWINNYCH LUDZI BY PROWOKOWAĆ WOJNY. CZYTAJCIE. Atak na USS Liberty - żydy zamordowały 34 osoby http://www.wykop.pl/link/1550995/znowu-przemilczano-w-polsce-rocznice-ataku-izraela-na-uss-liberty-8-6-1967-eng/ AFERA LAWONA to był dopiera SKANDAL http://www.pain.robertbarathon.com.pl/Afera_Lavona.html COKOLWIEK mówią nigdy im nie wierzcie bowiem zawsze kłamią.
ALE TO JUŻ BYŁO - kto stoi na czele "ukrainy"? Prezydent Poroszenko-Valtzman i premier Jaceniuk - czyli żydostwo. ZYDY JUŻ COŚ TAKIEGO ZROBIŁY W PRZESZŁOŚCI. MORDOWAŁY NIEWINNYCH LUDZI BY PROWOKOWAĆ WOJNY. CZYTAJCIE. Atak na USS Liberty - żydy zamordowały 34 osoby http://www.wykop.pl/link/1550995/znowu-przemilczano-w-polsce-rocznice-ataku-izraela-na-uss-liberty-8-6-1967-eng/ AFERA LAWONA to był dopiera SKANDAL http://www.pain.robertbarathon.com.pl/Afera_Lavona.html COKOLWIEK mówią nigdy im nie wierzcie bowiem zawsze kłamią.
Strefa (korytarz powietrzny) nie była zamknięta obok (25km dalej) leciały dwa samoloty pasażerskie Singapurski Boing 777 nr SQ 351 oraz Hinduski Boing 787 (Dreamliner) nr AI 113.
Była tu wiadomość że poprzedniego dnia w tym rejonie zestrzelono AN-a na wysokości 6500 m czyli mieli czym, pod koniec czerwca w zajętej jednostce ukraińskiej był zestaw BUK nie ma zatem kłopotu postawić go na posterunku, prawda ?
Ten idiota dąży do wojny , gdyby amerykanie dali broń banderowcom to pierwszy jestem za tym aby Rosjanie weszli na ukrainę , Ci cholerni jankesi gdzie tylko wsadzą swoje pazury tam jest śmierć , kalectwo i łzy.
Z tej rozmowy wynika, że zestrzelili go zwykli żołnierze, a zatem użyto naramiennej wyrzutni. Rakieta z tej wyrzutni nie doleci na wys. 10 km, na której leciał ten samolot. Wychodzi na to, że zestrzelili go banderowcy, najpewniej ze swoich SU.
Z tej rozmowy wynika, że zestrzelili go zwykli żołnierze, a zatem użyto naramiennej wyrzutni. Rakieta z tej wyrzutni nie doleci na wys. 10 km, na której leciał ten samolot. Wychodzi na to, że zestrzelili go banderowcy, najpewniej ze swoich SU.
Przedstawiłes dowód, że ten samolot zestrzelili banderowcy. Kozacy z posterunku kontrolnego nie mogli zestrzelić samolotu lecacego na wys. 10 km. Oni mogli odpalić rakietę z naramiennej wyrzutni i byli przekonani, ze to oni go zestrzelili, bo źle ocenili wysokość. Oceniali z rozmiaru samolotu, który jest większy od AN26, dlatego myśleli że to jest AN na niższej wysokości.
Ja to skłaniam się do tego że to jednak ukraincy zbili ten samolot, gdyż na zachodzie i znów blokuje się wiele informacji o tym, tylko ciąglę biją w głowę że to Rosja.
Ja myśłą że tak .
Ciszej w tym temacie bo się mośki zaraz zaczną dopominać o kamienice...
Widzę, że odezwał się i nasz forumowy Ukrainiec bez skazy - oczywiście zawiódł się ten kto myślał, że po to aby potępić gloryfikację zbrodniarzy. Nie, przecież to być nie może - musi uraczyć nas skatologią oraz brakiem ogłady. Bez odnoszenia się do samej treści artykułu. Ukochany Ukraińcze - barcie nasz najlepszy - wybierz się na Ukrainę stawiać pomnik: „Bohaterom Dombasu i Słowiańska walczącym o wolną Noworosję”. Jeśli bowiem tym ludziom nie wystawiacie pomników to tym bardziej nie macie prawa stawiać ich swoim zbrodniarzom w granicach obecnej Rzeczpospolitej.
Beznadziejny.Nie da się długo stawiac Panu Bogu swieczke i diablu ogarek .Albo ma się własne zdanie,albo nie.Stanie za długo w rozkroku skończy się w końcu dla niego tragicznie.
Brak madrego polityka,bo kolejni od elektryka po magistra historie znali z telewizji.Bolek to wogole nie wiedział gdzie jest Litwa.Kolejny Kaczynski myslal ze dobrocią i zaqangazowaniem w litewskie sprawy uświadomi Litvusow ze bez Polski Litwy nie ma.Jednak gdyby wzial nahaja i obil d.....Garszwy i podly leb Landsbergisa więcej by to dalo niż w.....e.2,5mld$ w glupi zakapleksiony nacjonalistycznie kraik.Hrabia Bul przechodzi samego siebie i zaprasza te lampucere na nasze swieta i uroczystości.Czy mało mu było ze ostatnio wygwizdali ja i jego gdy stali pod Pomnikiem Nieznanego Zolnierza w W-wie.Ona przedstawicielka narodu który w Ponarach wymordowal ponad 50tys.polskich obywateli.Czy nie pamięta jak Kubilius potrzebowal protekcji Tuska a ten z tym pryszczatym i lysym nacjonalista z Litwy umowil się na Nowym Swiecie u Blikiego?Dowiedziala się o tym mlodziez(nie tylko) i jakie gwizdy i okrzyki były pod jego adresem? Po 10min.musieli zwijac impreze.
Litwin był porządny i mily tylko wtedy gdy Rusek wsadzil mu swego buta w jego d..... oraz codziennie im przypominali kto jest panem na Litwie.Wtedy dopiero okazywali szacunek.
A gdzie ci nasi narodowcy?Ciagle stekaja na brak zajecia.
Dobrze Putin gada! Pewnie, że Poroszence się uda. Albo kolorady złożą broń, albo zostaną wybici.
"Wspomogę finansowo"?? Żartujesz, "hawranek" :))) Przecież ty masz tylko kolekcję wyciśniętych, zużytych tubek kleju do zaoferowania. Chyba, że mówisz o tych kupach, co to je pod wyrkiem w depeesie gromadzisz. Ale sprawdź, czy je jeszcze masz, czy personel nie uprzątnął :)))
To od kleju butaprenu, moim zdaniem, "hawranek" ma takie wizje. To raczej pewne.
@amstaf358 Spadaj zboczony miłośniku upa.
uri: 18.07.2014 15:15 Error 404 strona nie istnieje to faszystowska nakładka na Rosyjską stronę . uczciwi, myślący wybrali się dzisiaj pod ambasadę Holandii w Moskwie pod hasłami: "Wybaczcie nam!",Jeszcze nie udało nam się zlikwidować Faszyzmu w Kijowie. "Stop ukraińskiemu faszyzmowi!". Przynieśli w hołdzie ofiarom kwiaty, mnóstwo kwiatów.
Widać komuna beret zryła.....
Jeszcze nie minęło 24 godziny od katastrofy a wselkiego rodzaju faszystowskie trole wiedzą kto i co już zrobił to moze do komisji Maciarewicza on nie może biedaczek rozwiązać sprawy od 4,5 roku debile.
Pewnie że nie muszą to być Rosjanie ,mogą to być Marsjanie....opowiadajcie dalej bajki z mchu i paproci...
Kto zniszczył samolot i kto doprowadził do takiej sytuacji ,że stało się to możliwe jeszcze nie wiemy
i wcale nie muszą to być Rosjanie. Tylko jedna strona nie ma szans na wyciągnięcie z tego
wydarzenia profitów ,to separatyści. Dość prawdopodobne ,że Ukraina wykorzystywała loty cywilnych
samolotów do maskowania swoich transportowców zaopatrujących okrążone oddziały przy granicy rosyjskiej. Z jakiegoś powodu strona Ukraińska nie zamknęła przestrzeni nad wschodnią częścią kraju.
tagore
Jednak nie wszyscy Rosjanie to putlerowskie zombies. Ci uczciwi, myślący wybrali się dzisiaj pod ambasadę Holandii w Moskwie pod hasłami: "Wybaczcie nam!", "Stop rosyjskiemu faszyzmowi!". Przynieśli w hołdzie ofiarom kwiaty, mnóstwo kwiatów. http://ua.korrespondent.net/world/3394245-probachte-nam-do-posolstva-niderlandiv-u-moskvi-nesut-kvity
Przecierz to dla Wszystkich myślących jest jasne,wystarczy tylko posłuchać nagrań z rozmów rosyjskich terorystów przechwyconych przez SBU Ukrainy..oczywiscie różni nawiedzeni rusofile będą zaprzeczać jak zwykle...ale świat już wie...zawsze te same bandyckie metody..a oni jak zwykle nie winni....
A olać to szufladowe pseudo państewko....im trzeba dać porządnego kopa w d... żeby nie podskakiwali...
Premier Australii: „Zestrzelenie malezyjskiego samolotu to zbrodnia. I odpowiadają za nią Rosjanie. Koniec wymówek, prowokacji i zrzucania winy na kogoś innego!
Premier Australii: „Zestrzelenie malezyjskiego samolotu to zbrodnia. I odpowiadają za nią Rosjanie. Koniec wymówek, prowokacji i zrzucania winy na kogoś innego!
Premier Australii: „Zestrzelenie malezyjskiego samolotu to zbrodnia. I odpowiadają za nią Rosjanie. Koniec wymówek, prowokacji i zrzucania winy na kogoś innego!
A jeśli okaże się, że to rezultat działań banderowców, to też będzie taki chętny do rozliczania?
https://www.youtube.com/watch?v=ipHUvyaA2C4
Właśnie jest realizowany scenariusz. Pan Joe miał tą wypowiedź w swoim "schedule" hehe.Czy Amerykanie podeślą rezunom nowoczesne amerykańskie widły i siekiery?
To mnie rozbawiło: "Wiceprezydent Joe Biden zadeklarował w rozmowie z prezydentem Poroszenką, że USA skierują na Ukrainę specjalistów, którzy wesprą miejscowych śledczych." To znaczy, chłopaki podjadą Hammerem ze Słowiańska i zabezpieczą czarne skrzynki? :-D
Jest prawdopodobne, że za takim pomysłem może stać CIA. Znakomity prestekst do zaostrzenia sytuacji, coś jak rzekoma broń chemiczna w Iraku i "masowe mordy" w Kosowie. Pamiętajmy, że Amerykanie już zasłaniali się cywilami wykorzystując lot KAL 007.
Nawiasem mówiąc, wcale nie wiadomo czy samolot został zestrzelony. Przecież czasami się psują...
w BULU się łączy analfabeta jeden.
Trasy lotu Malezyjskiego B777 i prezydenckiego Ił-96 przecinały się nad terenem Polski na poziomie FL330 w dokładnie w jednym punkcie w odstępie około pół godziny. Ukraińcy popełnili błąd w przeniesieniu danych radarowych z cywilnej przestrzeni powietrznej do stacji naprowadzania rakiet systemu którego chcieli użyć do zniszczenia Iła-96. Czeski błąd... Przy okazji, zestrzelenie "B777":
http://www.youtube.com/watch?v=B7WD1qpD5xU
http://savepic.net/5918415.jpg
http://cs620827.vk.me/v620827013/1066d/cpgC89sOc54.jpg
A to coś nowego bo tak niedawno okrzyk banderowski w Kijowie wniósł pana szef panie Poręba
A to coś nowego bo tak niedawno okrzyk banderowski w Kijowie wniósł pana szef panie Poręba
JKM ma rację, USA prą do wojny Rosją, a to oznacza wojnę światową.
Dlaczego się tłumaczycie i tak nikt Wam nie uwierzy. A tworzenie m bajek niech zajmą się pogrobowcy Bandery
Tita rata, ten zestaw banderowcy ukryli u siebie i wymordowali jego obsadę, bo to był ukraiński zestaw.
Ale z kolei hiszpański kontroler lotu, który prowadził ten samolot twierdzi, że w pobliżu tego samolotu na krotko przed tragedią pojawiły sie dwa Su25. Zaraz po zniknięciu samolotu z radarów ukraiński kontroler ogłosił jego zestrzelenia. Hiszpan dziwił się, skąd Ukrainiec mógł o tym wiedzieć tak szybko.
jeżeli czytają to jacyś polscy Patrioci z okolic gdzie ta abominacja stoi to rzeczywiście możecie się przejść i tym zająć. Zrobicie też listy lokalnych ukraińców, którzy bronią tego oraz zasugerujcie, że są obserwowani.
@darek3013). Szanowny Panie gorąco popieram ten pomysł jak trzeba wspomogę finansowo uczestników wycieczki jest taka pouczająca i dydaktycznie usprawiedliwiona. Może kontakt priv?
ALE TO JUŻ BYŁO - kto stoi na czele "ukrainy"? Prezydent Poroszenko-Valtzman i premier Jaceniuk - czyli żydostwo. ZYDY JUŻ COŚ TAKIEGO ZROBIŁY W PRZESZŁOŚCI. MORDOWAŁY NIEWINNYCH LUDZI BY PROWOKOWAĆ WOJNY. CZYTAJCIE. Atak na USS Liberty - żydy zamordowały 34 osoby http://www.wykop.pl/link/1550995/znowu-przemilczano-w-polsce-rocznice-ataku-izraela-na-uss-liberty-8-6-1967-eng/ AFERA LAWONA to był dopiera SKANDAL http://www.pain.robertbarathon.com.pl/Afera_Lavona.html COKOLWIEK mówią nigdy im nie wierzcie bowiem zawsze kłamią.
ALE TO JUŻ BYŁO - kto stoi na czele "ukrainy"? Prezydent Poroszenko-Valtzman i premier Jaceniuk - czyli żydostwo. ZYDY JUŻ COŚ TAKIEGO ZROBIŁY W PRZESZŁOŚCI. MORDOWAŁY NIEWINNYCH LUDZI BY PROWOKOWAĆ WOJNY. CZYTAJCIE. Atak na USS Liberty - żydy zamordowały 34 osoby http://www.wykop.pl/link/1550995/znowu-przemilczano-w-polsce-rocznice-ataku-izraela-na-uss-liberty-8-6-1967-eng/ AFERA LAWONA to był dopiera SKANDAL http://www.pain.robertbarathon.com.pl/Afera_Lavona.html COKOLWIEK mówią nigdy im nie wierzcie bowiem zawsze kłamią.
ALE TO JUŻ BYŁO - kto stoi na czele "ukrainy"? Prezydent Poroszenko-Valtzman i premier Jaceniuk - czyli żydostwo. ZYDY JUŻ COŚ TAKIEGO ZROBIŁY W PRZESZŁOŚCI. MORDOWAŁY NIEWINNYCH LUDZI BY PROWOKOWAĆ WOJNY. CZYTAJCIE. Atak na USS Liberty - żydy zamordowały 34 osoby http://www.wykop.pl/link/1550995/znowu-przemilczano-w-polsce-rocznice-ataku-izraela-na-uss-liberty-8-6-1967-eng/ AFERA LAWONA to był dopiera SKANDAL http://www.pain.robertbarathon.com.pl/Afera_Lavona.html COKOLWIEK mówią nigdy im nie wierzcie bowiem zawsze kłamią.
Strefa (korytarz powietrzny) nie była zamknięta obok (25km dalej) leciały dwa samoloty pasażerskie Singapurski Boing 777 nr SQ 351 oraz Hinduski Boing 787 (Dreamliner) nr AI 113.
Była tu wiadomość że poprzedniego dnia w tym rejonie zestrzelono AN-a na wysokości 6500 m czyli mieli czym, pod koniec czerwca w zajętej jednostce ukraińskiej był zestaw BUK nie ma zatem kłopotu postawić go na posterunku, prawda ?
Ten idiota dąży do wojny , gdyby amerykanie dali broń banderowcom to pierwszy jestem za tym aby Rosjanie weszli na ukrainę , Ci cholerni jankesi gdzie tylko wsadzą swoje pazury tam jest śmierć , kalectwo i łzy.
Oj chyba trzeba się tam wybrać z kolegami. Tylko żeby potem nikt nie narzekał że wandalizm w Polsce się szerzy.
Z tej rozmowy wynika, że zestrzelili go zwykli żołnierze, a zatem użyto naramiennej wyrzutni. Rakieta z tej wyrzutni nie doleci na wys. 10 km, na której leciał ten samolot. Wychodzi na to, że zestrzelili go banderowcy, najpewniej ze swoich SU.
Z tej rozmowy wynika, że zestrzelili go zwykli żołnierze, a zatem użyto naramiennej wyrzutni. Rakieta z tej wyrzutni nie doleci na wys. 10 km, na której leciał ten samolot. Wychodzi na to, że zestrzelili go banderowcy, najpewniej ze swoich SU.
Na posterunku, gdzie skąd miał być zestrzelony samolot, nie ma wyrzutni BUK.
Przedstawiłes dowód, że ten samolot zestrzelili banderowcy. Kozacy z posterunku kontrolnego nie mogli zestrzelić samolotu lecacego na wys. 10 km. Oni mogli odpalić rakietę z naramiennej wyrzutni i byli przekonani, ze to oni go zestrzelili, bo źle ocenili wysokość. Oceniali z rozmiaru samolotu, który jest większy od AN26, dlatego myśleli że to jest AN na niższej wysokości.
banderowcu o nicku tutejszym, to nagranie jest z Ukrainy, jak banderowcy ostrzeliwują bezbronne miasta
Jak widać, boicie się prawdy bo wyjdzie na jaw, że to wy zestrzeliliście ten samolot.
Tak, Poroszenko to klamca i podobnie Jaceniuk.
W rządzie kijowskim są banderowcy, a ty też jesteś banderowcem.