• wilno 18 July 2014, 15:21 Czyje to ofiary?

    Ja to skłaniam się do tego że to jednak ukraincy zbili ten samolot, gdyż na zachodzie i znów blokuje się wiele informacji o tym, tylko ciąglę biją w głowę że to Rosja.

  • woland1997 18 July 2014, 15:21 Rosja powróci do flagi imperium?

    Ja myśłą że tak .

  • amstaf358 18 July 2014, 15:18 Rekompensaty za utracone majątki

    Ciszej w tym temacie bo się mośki zaraz zaczną dopominać o kamienice...

  • wepwawet 18 July 2014, 15:16 Skaza na Hruszowicach

    Widzę, że odezwał się i nasz forumowy Ukrainiec bez skazy - oczywiście zawiódł się ten kto myślał, że po to aby potępić gloryfikację zbrodniarzy. Nie, przecież to być nie może - musi uraczyć nas skatologią oraz brakiem ogłady. Bez odnoszenia się do samej treści artykułu. Ukochany Ukraińcze - barcie nasz najlepszy - wybierz się na Ukrainę stawiać pomnik: „Bohaterom Dombasu i Słowiańska walczącym o wolną Noworosję”. Jeśli bowiem tym ludziom nie wystawiacie pomników to tym bardziej nie macie prawa stawiać ich swoim zbrodniarzom w granicach obecnej Rzeczpospolitej.

  • Beznadziejny.Nie da się długo stawiac Panu Bogu swieczke i diablu ogarek .Albo ma się własne zdanie,albo nie.Stanie za długo w rozkroku skończy się w końcu dla niego tragicznie.

  • Brak madrego polityka,bo kolejni od elektryka po magistra historie znali z telewizji.Bolek to wogole nie wiedział gdzie jest Litwa.Kolejny Kaczynski myslal ze dobrocią i zaqangazowaniem w litewskie sprawy uświadomi Litvusow ze bez Polski Litwy nie ma.Jednak gdyby wzial nahaja i obil d.....Garszwy i podly leb Landsbergisa więcej by to dalo niż w.....e.2,5mld$ w glupi zakapleksiony nacjonalistycznie kraik.Hrabia Bul przechodzi samego siebie i zaprasza te lampucere na nasze swieta i uroczystości.Czy mało mu było ze ostatnio wygwizdali ja i jego gdy stali pod Pomnikiem Nieznanego Zolnierza w W-wie.Ona przedstawicielka narodu który w Ponarach wymordowal ponad 50tys.polskich obywateli.Czy nie pamięta jak Kubilius potrzebowal protekcji Tuska a ten z tym pryszczatym i lysym nacjonalista z Litwy umowil się na Nowym Swiecie u Blikiego?Dowiedziala się o tym mlodziez(nie tylko) i jakie gwizdy i okrzyki były pod jego adresem? Po 10min.musieli zwijac impreze.
    Litwin był porządny i mily tylko wtedy gdy Rusek wsadzil mu swego buta w jego d..... oraz codziennie im przypominali kto jest panem na Litwie.Wtedy dopiero okazywali szacunek.

  • jan53 18 July 2014, 14:53 Skaza na Hruszowicach

    A gdzie ci nasi narodowcy?Ciagle stekaja na brak zajecia.

  • Dobrze Putin gada! Pewnie, że Poroszence się uda. Albo kolorady złożą broń, albo zostaną wybici.

  • uri 18 July 2014, 14:08 Skaza na Hruszowicach

    "Wspomogę finansowo"?? Żartujesz, "hawranek" :))) Przecież ty masz tylko kolekcję wyciśniętych, zużytych tubek kleju do zaoferowania. Chyba, że mówisz o tych kupach, co to je pod wyrkiem w depeesie gromadzisz. Ale sprawdź, czy je jeszcze masz, czy personel nie uprzątnął :)))

  • uri 18 July 2014, 14:02 Czyje to ofiary?

    To od kleju butaprenu, moim zdaniem, "hawranek" ma takie wizje. To raczej pewne.

  • hawranek 18 July 2014, 13:48 Czyje to ofiary?

    @amstaf358 Spadaj zboczony miłośniku upa.

  • hawranek 18 July 2014, 13:44 Czyje to ofiary?

    uri: 18.07.2014 15:15 Error 404 strona nie istnieje to faszystowska nakładka na Rosyjską stronę . uczciwi, myślący wybrali się dzisiaj pod ambasadę Holandii w Moskwie pod hasłami: "Wybaczcie nam!",Jeszcze nie udało nam się zlikwidować Faszyzmu w Kijowie. "Stop ukraińskiemu faszyzmowi!". Przynieśli w hołdzie ofiarom kwiaty, mnóstwo kwiatów.

  • amstaf358 18 July 2014, 13:43 Czyje to ofiary?

    Widać komuna beret zryła.....

  • hawranek 18 July 2014, 13:41 Czyje to ofiary?

    Jeszcze nie minęło 24 godziny od katastrofy a wselkiego rodzaju faszystowskie trole wiedzą kto i co już zrobił to moze do komisji Maciarewicza on nie może biedaczek rozwiązać sprawy od 4,5 roku debile.

  • amstaf358 18 July 2014, 13:38 Czyje to ofiary?

    Pewnie że nie muszą to być Rosjanie ,mogą to być Marsjanie....opowiadajcie dalej bajki z mchu i paproci...

  • tagore 18 July 2014, 13:18 Czyje to ofiary?

    Kto zniszczył samolot i kto doprowadził do takiej sytuacji ,że stało się to możliwe jeszcze nie wiemy
    i wcale nie muszą to być Rosjanie. Tylko jedna strona nie ma szans na wyciągnięcie z tego
    wydarzenia profitów ,to separatyści. Dość prawdopodobne ,że Ukraina wykorzystywała loty cywilnych
    samolotów do maskowania swoich transportowców zaopatrujących okrążone oddziały przy granicy rosyjskiej. Z jakiegoś powodu strona Ukraińska nie zamknęła przestrzeni nad wschodnią częścią kraju.

    tagore

  • uri 18 July 2014, 13:15 Czyje to ofiary?

    Jednak nie wszyscy Rosjanie to putlerowskie zombies. Ci uczciwi, myślący wybrali się dzisiaj pod ambasadę Holandii w Moskwie pod hasłami: "Wybaczcie nam!", "Stop rosyjskiemu faszyzmowi!". Przynieśli w hołdzie ofiarom kwiaty, mnóstwo kwiatów. http://ua.korrespondent.net/world/3394245-probachte-nam-do-posolstva-niderlandiv-u-moskvi-nesut-kvity

  • amstaf358 18 July 2014, 13:11 Czyje to ofiary?

    Przecierz to dla Wszystkich myślących jest jasne,wystarczy tylko posłuchać nagrań z rozmów rosyjskich terorystów przechwyconych przez SBU Ukrainy..oczywiscie różni nawiedzeni rusofile będą zaprzeczać jak zwykle...ale świat już wie...zawsze te same bandyckie metody..a oni jak zwykle nie winni....

  • amstaf358 18 July 2014, 13:04 Polska to kamień przy litewskiej szyi

    A olać to szufladowe pseudo państewko....im trzeba dać porządnego kopa w d... żeby nie podskakiwali...

  • wilk 18 July 2014, 12:48 Czyje to ofiary?

    Premier Australii: „Zestrzelenie malezyjskiego samolotu to zbrodnia. I odpowiadają za nią Rosjanie. Koniec wymówek, prowokacji i zrzucania winy na kogoś innego!

  • Premier Australii: „Zestrzelenie malezyjskiego samolotu to zbrodnia. I odpowiadają za nią Rosjanie. Koniec wymówek, prowokacji i zrzucania winy na kogoś innego!

  • Premier Australii: „Zestrzelenie malezyjskiego samolotu to zbrodnia. I odpowiadają za nią Rosjanie. Koniec wymówek, prowokacji i zrzucania winy na kogoś innego!

  • A jeśli okaże się, że to rezultat działań banderowców, to też będzie taki chętny do rozliczania?
    https://www.youtube.com/watch?v=ipHUvyaA2C4

  • votum_separatum 18 July 2014, 09:57 Amerykański senator: pora dać Ukrainie broń

    Właśnie jest realizowany scenariusz. Pan Joe miał tą wypowiedź w swoim "schedule" hehe.Czy Amerykanie podeślą rezunom nowoczesne amerykańskie widły i siekiery?

  • votum_separatum 18 July 2014, 09:48 Czyje to ofiary?

    To mnie rozbawiło: "Wiceprezydent Joe Biden zadeklarował w rozmowie z prezydentem Poroszenką, że USA skierują na Ukrainę specjalistów, którzy wesprą miejscowych śledczych." To znaczy, chłopaki podjadą Hammerem ze Słowiańska i zabezpieczą czarne skrzynki? :-D

  • votum_separatum 18 July 2014, 09:44 Janusz Korwin-Mikke: Wojna światowa coraz bliżej

    Jest prawdopodobne, że za takim pomysłem może stać CIA. Znakomity prestekst do zaostrzenia sytuacji, coś jak rzekoma broń chemiczna w Iraku i "masowe mordy" w Kosowie. Pamiętajmy, że Amerykanie już zasłaniali się cywilami wykorzystując lot KAL 007.

  • Nawiasem mówiąc, wcale nie wiadomo czy samolot został zestrzelony. Przecież czasami się psują...

  • w BULU się łączy analfabeta jeden.

  • Trasy lotu Malezyjskiego B777 i prezydenckiego Ił-96 przecinały się nad terenem Polski na poziomie FL330 w dokładnie w jednym punkcie w odstępie około pół godziny. Ukraińcy popełnili błąd w przeniesieniu danych radarowych z cywilnej przestrzeni powietrznej do stacji naprowadzania rakiet systemu którego chcieli użyć do zniszczenia Iła-96. Czeski błąd... Przy okazji, zestrzelenie "B777":

    http://www.youtube.com/watch?v=B7WD1qpD5xU

    http://savepic.net/5918415.jpg

    http://cs620827.vk.me/v620827013/1066d/cpgC89sOc54.jpg

  • grzegorz710 18 July 2014, 09:07 Skaza na Hruszowicach

    A to coś nowego bo tak niedawno okrzyk banderowski w Kijowie wniósł pana szef panie Poręba

  • grzegorz710 18 July 2014, 09:07 Skaza na Hruszowicach

    A to coś nowego bo tak niedawno okrzyk banderowski w Kijowie wniósł pana szef panie Poręba

  • JKM ma rację, USA prą do wojny Rosją, a to oznacza wojnę światową.

  • Dlaczego się tłumaczycie i tak nikt Wam nie uwierzy. A tworzenie m bajek niech zajmą się pogrobowcy Bandery

  • Tita rata, ten zestaw banderowcy ukryli u siebie i wymordowali jego obsadę, bo to był ukraiński zestaw.

    Ale z kolei hiszpański kontroler lotu, który prowadził ten samolot twierdzi, że w pobliżu tego samolotu na krotko przed tragedią pojawiły sie dwa Su25. Zaraz po zniknięciu samolotu z radarów ukraiński kontroler ogłosił jego zestrzelenia. Hiszpan dziwił się, skąd Ukrainiec mógł o tym wiedzieć tak szybko.

  • jaroslaus 18 July 2014, 08:54 Skaza na Hruszowicach

    jeżeli czytają to jacyś polscy Patrioci z okolic gdzie ta abominacja stoi to rzeczywiście możecie się przejść i tym zająć. Zrobicie też listy lokalnych ukraińców, którzy bronią tego oraz zasugerujcie, że są obserwowani.

  • hawranek 18 July 2014, 08:32 Skaza na Hruszowicach

    @darek3013). Szanowny Panie gorąco popieram ten pomysł jak trzeba wspomogę finansowo uczestników wycieczki jest taka pouczająca i dydaktycznie usprawiedliwiona. Może kontakt priv?

  • ALE TO JUŻ BYŁO - kto stoi na czele "ukrainy"? Prezydent Poroszenko-Valtzman i premier Jaceniuk - czyli żydostwo. ZYDY JUŻ COŚ TAKIEGO ZROBIŁY W PRZESZŁOŚCI. MORDOWAŁY NIEWINNYCH LUDZI BY PROWOKOWAĆ WOJNY. CZYTAJCIE. Atak na USS Liberty - żydy zamordowały 34 osoby http://www.wykop.pl/link/1550995/znowu-przemilczano-w-polsce-rocznice-ataku-izraela-na-uss-liberty-8-6-1967-eng/ AFERA LAWONA to był dopiera SKANDAL http://www.pain.robertbarathon.com.pl/Afera_Lavona.html COKOLWIEK mówią nigdy im nie wierzcie bowiem zawsze kłamią.

  • jaroslaus 18 July 2014, 08:13 Czyje to ofiary?

    ALE TO JUŻ BYŁO - kto stoi na czele "ukrainy"? Prezydent Poroszenko-Valtzman i premier Jaceniuk - czyli żydostwo. ZYDY JUŻ COŚ TAKIEGO ZROBIŁY W PRZESZŁOŚCI. MORDOWAŁY NIEWINNYCH LUDZI BY PROWOKOWAĆ WOJNY. CZYTAJCIE. Atak na USS Liberty - żydy zamordowały 34 osoby http://www.wykop.pl/link/1550995/znowu-przemilczano-w-polsce-rocznice-ataku-izraela-na-uss-liberty-8-6-1967-eng/ AFERA LAWONA to był dopiera SKANDAL http://www.pain.robertbarathon.com.pl/Afera_Lavona.html COKOLWIEK mówią nigdy im nie wierzcie bowiem zawsze kłamią.

  • ALE TO JUŻ BYŁO - kto stoi na czele "ukrainy"? Prezydent Poroszenko-Valtzman i premier Jaceniuk - czyli żydostwo. ZYDY JUŻ COŚ TAKIEGO ZROBIŁY W PRZESZŁOŚCI. MORDOWAŁY NIEWINNYCH LUDZI BY PROWOKOWAĆ WOJNY. CZYTAJCIE. Atak na USS Liberty - żydy zamordowały 34 osoby http://www.wykop.pl/link/1550995/znowu-przemilczano-w-polsce-rocznice-ataku-izraela-na-uss-liberty-8-6-1967-eng/ AFERA LAWONA to był dopiera SKANDAL http://www.pain.robertbarathon.com.pl/Afera_Lavona.html COKOLWIEK mówią nigdy im nie wierzcie bowiem zawsze kłamią.

  • Strefa (korytarz powietrzny) nie była zamknięta obok (25km dalej) leciały dwa samoloty pasażerskie Singapurski Boing 777 nr SQ 351 oraz Hinduski Boing 787 (Dreamliner) nr AI 113.
    Była tu wiadomość że poprzedniego dnia w tym rejonie zestrzelono AN-a na wysokości 6500 m czyli mieli czym, pod koniec czerwca w zajętej jednostce ukraińskiej był zestaw BUK nie ma zatem kłopotu postawić go na posterunku, prawda ?

  • Ten idiota dąży do wojny , gdyby amerykanie dali broń banderowcom to pierwszy jestem za tym aby Rosjanie weszli na ukrainę , Ci cholerni jankesi gdzie tylko wsadzą swoje pazury tam jest śmierć , kalectwo i łzy.

  • darek3013 18 July 2014, 07:48 Skaza na Hruszowicach

    Oj chyba trzeba się tam wybrać z kolegami. Tylko żeby potem nikt nie narzekał że wandalizm w Polsce się szerzy.

  • Z tej rozmowy wynika, że zestrzelili go zwykli żołnierze, a zatem użyto naramiennej wyrzutni. Rakieta z tej wyrzutni nie doleci na wys. 10 km, na której leciał ten samolot. Wychodzi na to, że zestrzelili go banderowcy, najpewniej ze swoich SU.

  • Z tej rozmowy wynika, że zestrzelili go zwykli żołnierze, a zatem użyto naramiennej wyrzutni. Rakieta z tej wyrzutni nie doleci na wys. 10 km, na której leciał ten samolot. Wychodzi na to, że zestrzelili go banderowcy, najpewniej ze swoich SU.

  • Na posterunku, gdzie skąd miał być zestrzelony samolot, nie ma wyrzutni BUK.

  • Przedstawiłes dowód, że ten samolot zestrzelili banderowcy. Kozacy z posterunku kontrolnego nie mogli zestrzelić samolotu lecacego na wys. 10 km. Oni mogli odpalić rakietę z naramiennej wyrzutni i byli przekonani, ze to oni go zestrzelili, bo źle ocenili wysokość. Oceniali z rozmiaru samolotu, który jest większy od AN26, dlatego myśleli że to jest AN na niższej wysokości.

  • banderowcu o nicku tutejszym, to nagranie jest z Ukrainy, jak banderowcy ostrzeliwują bezbronne miasta

  • Jak widać, boicie się prawdy bo wyjdzie na jaw, że to wy zestrzeliliście ten samolot.

  • Tak, Poroszenko to klamca i podobnie Jaceniuk.

  • W rządzie kijowskim są banderowcy, a ty też jesteś banderowcem.