Kresy - wiadomości, wydarzenia, aktualności, newsy
  • Szukaj
  • Kresy.pl na facebooku
  • Kresy.pl na Twitterze
  • Wydarzenia
  • Publicystyka
  • Kresopedia
  • Wspieraj
  • Komentarze
  • 1,5% podatku
  • Menu
Wspieraj
  • Artykuły
  • Komentarze
  • grzegorz710 12 August 2014, 17:55 Dzieci uchodźców z Donbasu zerwały i zniszczyły ukraińską flagę w podkijowskiej szkole

    A może rozstrzelać dzieciaków albo widłami a potem siekierą

  • grzegorz710 12 August 2014, 17:54 Testy niewidzialnego myśliwca w Japonii

    Ukraina ma niewidzialną armię i się ni chwali

  • grzegorz710 12 August 2014, 17:51 Młody uchodźca z Donbasu wywołał oburzenie na Ukrainie zachodniej. Przyczyną zdjęcia przy pomniku Bandery w Truskawcu

    Wyświęcić tego bandytę

  • grzegorz710 12 August 2014, 17:48 Majdan wyrósł w nowym miejscu [+VIDEO/+FOTO]

    Jeszcze sztandar SS Galizien i będzie pierwsze w pełni faszystowskie państwo

  • grzegorz710 12 August 2014, 17:45 Amerykanie dozbrajają irackich Kurdów

    Panie Obama bo będą sankcje

  • grzegorz710 12 August 2014, 17:44 Słowacy dostarczą gaz Ukrainie

    A kto za to zapłaci bo Ukraina na pewno nie. Oni czekają aby świat ich utrzymywał

  • jazmig 12 August 2014, 17:35 Słowacy dostarczą gaz Ukrainie

    Jak Ukraińcy zakręcą kurki, to Słowacy sami nie będą mieli gazu.

  • maczek 12 August 2014, 17:30 Na straży polskich obowiązków

    Polacy ! Gnajcie banderowców ze swojego kraju.... ta piąta kolumna rujnuje wasz kraj od wewnątrz!!! ////Banderowcy do was idzie biały niedźwiedż....który was zniszczy w końcu roku zima przyjdzie w najbliższym czasie!.

  • maczek 12 August 2014, 16:30 Pod ambasadą Ukrainy w Warszawie odbył się antywojenny protest

    @ iwanow: 10.08.2014 12:52 zderzmy to teraz ze zbrodniami sowietów!!! Podaj adres to zderzymy tyle że , możesz sądząc po wpisach na tym forum wyglądać jak befsztyk tatarski.ukraiński cwaniaczku.

  • maczek 12 August 2014, 16:26 Pod ambasadą Ukrainy w Warszawie odbył się antywojenny protest

    @ iwanow:12.08.2014 17:51). Widać że dla ciebie farbowana gnido j.polski jest językiem obcym.

  • maczek 12 August 2014, 16:24 Pod ambasadą Ukrainy w Warszawie odbył się antywojenny protest

    @iwanow:
    12.08.2014 17:51). Wy ukraińcy łgacie na potęgę W końcu czego oczekiwać po banderowcach,najpierw twierdzili,ze rebelianci zestrzelili samolot pasażerski a na dowód przedstawiali zmanipulowane nagrania rebeliantów. Gdy okazało sie,że Buków mogą używać tylko specjalne wyszkolone jednostki ,a takich rebelianci nie maja,to banderowcy zmienilli front i oskarżyli Rosjan ,bez podania konkretnego dowodu.Gdy jednak Rosjanie pokazali dane satelitarne o aktywności Buków ukraińskich i samolotów w strefie zestrzelenia to się wypierają gołosłownie.No cóż mogą tak postępować mając wsparcie w znakomitym wywiadzie Usa ,który nawet potrafił wykryć nieistniejącą tajna broń w Iraku,a w Belgradzie dopatrzyć sie obiektów wojskowych w Ambasadzie Chin czy zanieśc swój sztandar wolności cieknący krwią niewinnych do kilku innych krajów gdzie obalili władze i do dziś trwa tam wojna domowa Jak libia czy syria gdzie robią wszystko zbrojąc kanibali i mordercow by tylko obalić legalny rząd i móc okraść kraj z ich dóbr taka polityka Usraela . Uważajcie banderowcy i rusofoby aby nie pomylili ukrainu z Afganistanem..

  • maczek 12 August 2014, 16:24 Pod ambasadą Ukrainy w Warszawie odbył się antywojenny protest

    @iwanow:
    12.08.2014 17:51). Wy ukraińcy łgacie na potęgę W końcu czego oczekiwać po banderowcach,najpierw twierdzili,ze rebelianci zestrzelili samolot pasażerski a na dowód przedstawiali zmanipulowane nagrania rebeliantów. Gdy okazało sie,że Buków mogą używać tylko specjalne wyszkolone jednostki ,a takich rebelianci nie maja,to banderowcy zmienilli front i oskarżyli Rosjan ,bez podania konkretnego dowodu.Gdy jednak Rosjanie pokazali dane satelitarne o aktywności Buków ukraińskich i samolotów w strefie zestrzelenia to się wypierają gołosłownie.No cóż mogą tak postępować mając wsparcie w znakomitym wywiadzie Usa ,który nawet potrafił wykryć nieistniejącą tajna broń w Iraku,a w Belgradzie dopatrzyć sie obiektów wojskowych w Ambasadzie Chin czy zanieśc swój sztandar wolności cieknący krwią niewinnych do kilku innych krajów gdzie obalili władze i do dziś trwa tam wojna domowa Jak libia czy syria gdzie robią wszystko zbrojąc kanibali i mordercow by tylko obalić legalny rząd i móc okraść kraj z ich dóbr taka polityka Usraela . Uważajcie banderowcy i rusofoby aby nie pomylili ukrainu z Afganistanem..

  • sylwia 12 August 2014, 15:53 Dr Sławomir Dębski: pomoc humanitarna z Rosji to pomoc dla "prorosyjskich bandytów"

    Użytkownik Wladyslaw zamieścił tutaj wiele materiałów pokazujących bandytów. Również można obejrzeć bandytkę w tym filmiku z Donbasu.

    https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded &list=UU_r7f9GjEfEKQGqGU_v6tBw &v=L8eN2C7GUos

    Podsumowania działalności bandytów dokonano w tym szwajcarskim filmie. Narracja jest czysta i literacka:

    www.kla.tv/index.php?a=showportal &keyword=unzensiert &id=3792

  • iwanow 12 August 2014, 15:51 Pod ambasadą Ukrainy w Warszawie odbył się antywojenny protest

    dawać rosyjskich studentów, od ręki dawać...

  • iwanow 12 August 2014, 15:49 Młody uchodźca z Donbasu wywołał oburzenie na Ukrainie zachodniej. Przyczyną zdjęcia przy pomniku Bandery w Truskawcu

    szkoda, że farba nie obrzucił, albo nie wysadził pomnika...

  • iwanow 12 August 2014, 15:49 Rourke: Putin to dobry człowiek

    Stalin tez był dobrym człowiekiem - kochał dzieci, Hitler też...

  • darek3013 12 August 2014, 15:05 Młody uchodźca z Donbasu wywołał oburzenie na Ukrainie zachodniej. Przyczyną zdjęcia przy pomniku Bandery w Truskawcu

    Oburzenie to wywołuje budowanie pomników zbrodniarzom a nie pokazanie fakacza takiemu kamiennemu dziwolągowi. Mógł jeszcze nas..ć na ten pomnik bo lżejsze odchody za szybko by spłynęły.

  • darek3013 12 August 2014, 15:00 Protest żołnierzy na dworcu w Zaporożu. Obawiają się, że znowu wyślą ich na wojnę - podają ukraińskie media

    Morale ukraińskich żołnierzy widać na najwyższym poziomie. Nie ma to jak z babami i dzieciakami wojować - poswawolić można jak na Wołyniu w 43, a teraz to i łeb mogą odstrzelić więc strach na wschód jechać bo tam wojna a nie bezkarne rzezie bezbronnych wsi.

  • maczek 12 August 2014, 14:48 Pod ambasadą Ukrainy w Warszawie odbył się antywojenny protest

    Już dawno to zauważyłem, że wpisy tutaj to co najmniej w 50% robota ukraińskich studentów. W dalszej kolejności trochę fanatyków PIS-u - ale oni mają prawo swoje poglądy wygłaszać i tutaj pełen szacunek jeżeli są sensowne i nie wulgarne. Natomiast ukraiński student piszący jako Polak i obrażający Polaka – o nawet troche innych poglądach niż wynika z jego ukraińskiego jedynego słusznego punktu widzenia - od Kacapa to juz przesada! Jak może ukraiński student dostający w Polsce stypendium i fałszywie podający się za Polaka na forum napisać do mnie zamknij się kacapie bo ty jesteś głupi popierasz Putina! Co prawda nie popieram tylko staram się widzieć dwie strony konfliktu i ich argumenty ale nawet gdybym popierał to jak Ukrainiec pisze o sobie Polak i wie że kłamie bo nim nie jest – pytam jak śmie jeszcze piszącego Polaka wyzywać od Kacapa????? Przegięcie! I potem wychodzi, że na forum siedzą same kacapy, a prawda jest taka że to ukraińscy studenci i na każdego o nawet troche innych poglądach niż jedynie słuszne obrażają od kacapa. Ktoś postronny wejdzie na forum, przeczyta kilka wpisów ...ty kacapie, kacap ten kacap tamten - i dochodzi do wniosku że tutaj same kacapy piszą!

    Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/raport-zamieszki-na-ukrainie/aktualnosci/news-ukraina-mck-potwierdza-konwoj-zmierza-ku-granicy,nId,1483898#utm_source=paste &utm_medium=paste &utm_campaign=firefox

  • tagore 12 August 2014, 14:47 Trwa ludobójstwo chrześcijan w Iraku

    A ilu wzięło broń do ręki?

    tagore

  • tutejszym 12 August 2014, 14:37 Młody uchodźca z Donbasu wywołał oburzenie na Ukrainie zachodniej. Przyczyną zdjęcia przy pomniku Bandery w Truskawcu

    A miałem jechać do Truskawca zdrowie podreperować, ale chyba nie pojadę. Żeby płacić mandaty za permanentne sikanie w niedozwolonym miejscu ( pomnik bandery). Oczekuję propozycji i deklaracji od władz miasta Truskawca. Pozdrawiam.

  • tutejszym 12 August 2014, 14:30 Młody uchodźca z Donbasu wywołał oburzenie na Ukrainie zachodniej. Przyczyną zdjęcia przy pomniku Bandery w Truskawcu

    Ten młody Ukrainiec jest nadzieją dla nas - Polaków i Ukraińców. Niech Bóg da zdrowie Tobie - młody Ukraińcu. Pozdrawiam.

  • putin 12 August 2014, 14:28 Młody uchodźca z Donbasu wywołał oburzenie na Ukrainie zachodniej. Przyczyną zdjęcia przy pomniku Bandery w Truskawcu

    Biedny człowiek ...

  • putin 12 August 2014, 14:27 Trwa ludobójstwo chrześcijan w Iraku

    Gdzie jest lewica kiedy prześladuje się chrześcijan ?

  • tutejszym 12 August 2014, 14:15 Przy granicy z Polską powstanie baza rosyjskich sił powietrznych?

    Baranowicze, mojej ukochanej małżonki Jej ukochane Baranowicze. Tego nie powinna przeczytać, jak zwykle popłacze się...

  • tutejszym 12 August 2014, 14:11 Ukraina zapowiada, że nie wpuści konwoju z Rosji

    To zależy kto będzie ostrzeliwał i jakie będą nie podważalne dowody. Pozdrawiam.

  • tutejszym 12 August 2014, 14:09 Dr Sławomir Dębski: pomoc humanitarna z Rosji to pomoc dla "prorosyjskich bandytów"

    Panie tagore, ja osobiście mam wątpliwości czy "większość walczących stanowią zwyczajni mieszkańcy Donbasu". Osobiście uważam że mieszkańcy Donbasu chcieliby przełomu w tej walce Ukrainy z FR aby wreszcie wyrazić swój entuzjazm i poparcie dla zwycięskiej strony. Oni chcą spokojnie żyć, wobec ogromnej przewagi FR optymalizują swoje oczekiwania, media nic do tego nie mają. Pozdrawiam.

  • tutejszym 12 August 2014, 13:49 Pod ambasadą Ukrainy w Warszawie odbył się antywojenny protest

    Pan Hawranek został ( jak domniemuję ) zbanowany. Obecnie występuje pod nickiem "Maczek", z orzełkiem pod koroną. Kiedyś po Krakowskim Przedmieściu chodził wariat obwieszony różnymi blaszkami, dostawał po parę groszy od przechodniów. Ale to nie ten, ten to Pan Janusz S. znany z kilkunastu nicków ( Zagonczyk_19, JKM_ci, owczarek)...., i kilkanaście innych nicków. Kolejno banowany natychmiast zmienia adres mailowy oraz nick i dalej smrodzi. Znany z chorobliwej awersji do całego Narodu Ukraińskiego. Wykorzystywany i hołubiony przez agenturę ruską na tym Forum. Jego teksty to "wytnij - wklej, podaj jako własne". Według mnie jest to biedny, chory człowiek. Jak mu pomóc - nie wiem. Obiecywał mnie że policzy się ze mną w "realu" póki co to wnuki mają zakaz zbliżania się do tego Pana. Jego personalia znam, ale nikomu nie podam, on jest nieszkodliwy. Pozdrawiam.

  • iwanow 12 August 2014, 13:32 Pod ambasadą Ukrainy w Warszawie odbył się antywojenny protest

    twoim idolem jest na pewno Żyirinowski

  • iwanow 12 August 2014, 13:31 Dr Sławomir Dębski: pomoc humanitarna z Rosji to pomoc dla "prorosyjskich bandytów"

    no to usuń go waść, pisz pisma, protestuj!!!!

  • tagore 12 August 2014, 13:27 Ukraina zapowiada, że nie wpuści konwoju z Rosji

    Ostrzelanie nie eskortowanego konwoju humanitarnego wraz z obserwatorami z innych krajów ,których zapewne Rosjanie wyślą to jest to czego im potrzeba.

    tagore

  • tagore 12 August 2014, 13:10 Dr Sławomir Dębski: pomoc humanitarna z Rosji to pomoc dla "prorosyjskich bandytów"

    Niewątpliwie ten wybitny ekspert powinien zmienić pracę , większość walczących
    stanowią zwyczajni mieszkańcy Dombasu. A to ,że manipuluje nimi Putin nie daje prawa
    do używania określenia bandyci.

    tagore

  • maczek 12 August 2014, 12:29 Pod ambasadą Ukrainy w Warszawie odbył się antywojenny protest

    @ iwanow:
    10.08.2014 18:02Ty ukraińskie ścierwo nigdy nie podważaj mojego patriotyzmu i Polskiego Pochodzenia , bo jak Bóg na niebie znajdę cię w realu a resztę sobie dopowiedz ...... . I zmień awatara bo obrażasz tych co za niego ginełi z ręki twojego dziadka , co to ukradł zegarek po AK-owcu.

  • m_szkudlarski 12 August 2014, 12:23 Dr Sławomir Dębski: pomoc humanitarna z Rosji to pomoc dla "prorosyjskich bandytów"

    Dr Dębski ma całkowitą rację, gdyż brak zaopatrzenia oznacza brak środków do prowadzenia dalszych działań militarnych. Niestety, na jego nieszczęście, dotyczy to również reżimu kijowskiego, który w tej chwili korzysta z bardzo wydatnej pomocy zarówno ze strony UE, jak i USA.

  • sugarless 12 August 2014, 12:12 Dr Sławomir Dębski: pomoc humanitarna z Rosji to pomoc dla "prorosyjskich bandytów"

    Za tę wypowiedz analfabety i cynika będą konsekwencje , Dębski zajrzyj do słownika i przeczytaj kim jest bandyta..........nie obrażaj jak nie pojmujesz istoty konfliktu.

  • maczek 12 August 2014, 12:08 Dr Sławomir Dębski: pomoc humanitarna z Rosji to pomoc dla "prorosyjskich bandytów"

    Dr Sławomir Dębski powinien zostać w trybie natychmiastowym usunięty ze stanowiska bo jego wypowiedzi szkodzą Polsce.

  • darek3013 12 August 2014, 11:25 Litewski sąd po raz kolejny pochylił się nad sprawą polsko-litewskich tablic

    Kiedy kary dla Litwinów za dwujęzyczne tablice w Sejnach, oraz dla Niemców na Opolszczyźnie? Chociaż celowe jest skupienie się na Litwinach. Jak Kuba Bogu itd. Tak przy okazji - a co na to nasz minister spraw zagranicznych? Radek zdradek czeka aż żona wyrazi zgodę na jakieś działania czy dalej jak przez ostatnich kilka lat będzie udawał że problemu nie ma?

  • amstaf358 12 August 2014, 10:50 Przy granicy z Polską powstanie baza rosyjskich sił powietrznych?

    Bingo...

  • amstaf358 12 August 2014, 10:43 Kowal: stwórzmy polsko-ukraińską brygadę

    Człowieku , skad Ty bierzesz takie pierdoły..naród Ukraiński nigdy nie zaakceptuje celów tz Noworosji. separatysci..-.terorysci biorą w d... aż miło.....

  • jan53 12 August 2014, 09:51 Przy granicy z Polską powstanie baza rosyjskich sił powietrznych?

    Przeciez już "gościnnie" w Baranowicach sa te SU-27 od kilku miesięcy.Zreszta tak samo jak w Krolewcu.Po prostu trzeba postepowac adekwatnie do tego co czyni Rosja a nie zwolywac "narady,dyskusje" oraz "seminaria polityczne" które kosztują od cholery a nie poprawiają obronności kraju.Co najwyżej napychają kase korytozercom u władzy.

  • maczek 12 August 2014, 09:42 Kowal: stwórzmy polsko-ukraińską brygadę

    Czy nie można tego szkodnika podać do Trybunału Stanu za zdradę .

  • maczek 12 August 2014, 09:37 Żyrinowski: Polska zostanie zmieciona z powierzchni ziemi [+VIDEO]

    uri: 12.08.2014 11:03 Najlepszym rozwiązaniem jest głęboki kryzys gospodarczo-społeczny na ukrainie i rozpad tego bolszewickiego tworu. Wszyscy przy zdrowych zmysłach na to liczą. Oczywiście poza takimi banderowskimi popychadłami jak na tym forum . uri napisz w którym oddziale ZUwP teraz piszesz .BO przerzucają twoje IP. na kilka oddziałów i ciężko cie ud...ić .

  • patol0g 12 August 2014, 09:36 Serbscy ochotnicy walczą po stronie separatystów w Ługańsku [+FOTO]

    Widzę banderowscy przesiedleńcy zbierają w komentarzach żniwo, takie ścierwa jak wy powinny być pozbawiane obywatelstwa.

  • maczek 12 August 2014, 09:31 Żyrinowski: Polska zostanie zmieciona z powierzchni ziemi [+VIDEO]

    @ Jan53: 11.08.2014 22:41Nic nie ma za darmo,tym bardziej od Ruska.Jeżeli chcieli pokazać swa "wielkość" to mogli w latach 90 ub.wieku wrocić do "anulowanego" w czerwcu Paktu Ribbentrop-Molotow" i raz na zawsze wyprostować wszystkie sprawy. I złożyli takie propozycje (mam na ten temat gdzieś zapisane materiały.Powodem że ne stało się tak jest ZDRADA przez tamtą ekipę rządową Geremek,Michnik , Wąłęsa , Kaczyński i całe pseudo solidarościowe bydło Utajnienia tej propozycji i Prośba bodaj że do Gorbaczowa o zaniechanie tych działań A mogliśmy pokojowo odzyskać Nasze Ziemie . Prawda o tym jest nadal ukrywana. Jak odszukam te materiały to je zamieszczę .

  • uri 12 August 2014, 09:03 Żyrinowski: Polska zostanie zmieciona z powierzchni ziemi [+VIDEO]

    Najlepszym rozwiązaniem jest głęboki kryzys gospodarczo-społeczny w Rosji i rozpad tego bolszewickiego tworu. Wszyscy przy zdrowych zmysłach na to liczą.

  • grzegorz710 12 August 2014, 09:02 Rosjanie wysyłają do Donbasu ciężarówki z pomocą humanitarną. Ironiczny komentarz Bartłomieja Sienkiewicza

    Co ten jegomość robi jeszcze w rządzie. Wstydu za grosz tylko mądrowanie mu wychodzi

  • m_szkudlarski 12 August 2014, 08:49 Żyrinowski: Polska zostanie zmieciona z powierzchni ziemi [+VIDEO]

    No cóż, idealnego wyjścia z kryzysu ukraińskiego nie ma i nie będzie. Najlepszym rozwiązaniem byłaby oczywiście powszechna, światowa zgoda na podział Ukrainy, ale na to nikt przy zdrowych zmysłach nawet nie liczy. Polski rząd obrał jednak dość dziwaczną, mesjanistyczną formę prowadzenia polityki zagranicznej. Bronimy zatem "bratniego" narodu ukraińskiego, ale robimy to całkowicie za darmo, bez wizji jakichkolwiek korzyści. Jednocześnie narażamy się na ogromne straty gospodarcze związane z pakietem sankcji, które UE i USA nakładają na FR oraz kontrsankcje ze strony FR. Efekt? Nic nie zyskamy, a wiele stracimy. No, ale nic się tutaj nie zmieni, nawet po wyborach, bo PiS również jest zakochany w neobanderowcach. Już nawet "Slava herojam, Slava Ukraini" mają opanowane do perfekcji. Jeszcze tylko widły do ręki i będzie pięknie...

  • sylwia 12 August 2014, 08:48 Rosjanie wysyłają do Donbasu ciężarówki z pomocą humanitarną. Ironiczny komentarz Bartłomieja Sienkiewicza

    Hańbi swego wielkiego antenata.

  • sylwia 12 August 2014, 08:46 Serbscy ochotnicy walczą po stronie separatystów w Ługańsku [+FOTO]

    Tob shebe goim harog - Sanhedrin 59.

  • sylwia 12 August 2014, 08:45 Krytyczna sytuacja w bombardowanym Ługańsku. Ludzie czerpią wodę z rur w piwnicach - ukraińskie media

    Z wyjątkiem telefonów, tak było w Warszawie w 1944 r. i też faszysci to spowodowali. Biedni ludzie. Wstrzasąjace kroniki filmowe. Nie pomaga Rosja zbrojnie ze strachu rządzacych w Rosji rosyjskich dwupaszportowych oligarchów przed utratą majątków i inwestycji na Zachodzie, to może przynajmniej pomoże cierpiącej ludnosci. Na tym przecież oligarchowie też zarobią tak jak na Ukrainie Kołomojski zarabia na dostawach do ukronazigwardii. Rosyjski podatnik zapłaci, oligarcha sprzeda.

« Poprzednia 1 … 3,151 3,152 3,153 3,154 3,155 … 3,449 Następna »
Wyłącz reklamyZaloguj sięNewsletter

Ostatnio aktywni

  • Poznaniak74
  • marvix
  • Bartosz
  • trifleas
  • Roman1
  • solaris
  • Z_PL
  • Jasno to widze
  • mir83
  • Pawel Latacz
  • Wydarzenia
    • Polityka
    • Gospodarka
    • Kresy
    • Społeczeństwo
    • Kultura
    • Religia
  • Publicystyka
    • Opinie
    • Analizy
    • Wywiady
    • Reportaże
    • Felietony
    • Omówienia
    • Ludzie
  • Kresopedia
    • Historia
    • Architektura
    • Literatura
    • Sztuki piękne
    • Kartografia
    • Biblioteka
    • Wideoteka
    • Fonoteka
    • Geografia
  • Regiony
    • Afryka
    • Ameryka
    • Azja Centralna
    • Azja-Pacyfik
    • Białoruś
    • Bliski Wschód
    • Estonia
    • Europa Północna
    • Europa Południowa
    • Europa Środkowa
    • Europa Zachodnia
    • Kaukaz
    • Litwa
    • Łotwa
    • Mołdawia
    • Polska
    • Rosja
    • Ukraina
  • Redakcja
    • Tomasz Kwaśnicki
    • Tomasz Rola
    • Karol Kaźmierczak
    • Marek Trojan
    • Krzysztof Janiga
    • Adam Szabelak
    • Mateusz Pławski
    • Paweł Król

Wspieraj Kresy i czytaj bez reklam.
1 zł = 1 dzień dostępu.

Pomóż nam dziś dopłynąć do brzegu! Nasz Dzienny koszt wynosi 723 PLN. Do Tej Pory zebraliśmy 185 PLN.
Załoga portalu Kresy.pl
Dołącz teraz
25%
Przewiń do góry