Kresy - wiadomości, wydarzenia, aktualności, newsy
  • Szukaj
  • Kresy.pl na facebooku
  • Kresy.pl na Twitterze
  • Wydarzenia
  • Publicystyka
  • Kresopedia
  • Wspieraj
  • Komentarze
  • 1,5% podatku
  • Menu
Wspieraj
  • Artykuły
  • Komentarze
  • tutejszym 14 August 2014, 18:54 Bojkot stacji benzynowych Łukoilu ma jednak sens?

    Bujajcie się ruscy agenci wpływu. Ruski węgiel jest sprzedawany poniżej kosztów produkcji. Albo zakaz importu albo cło wyrównujące. Inaczej uda się ruskom wykończyć polskie kopalnie węgla. Podstawą ograniczenia sprzedaży rosyjskiego węgla ma być powołanie państwowych składów węgla. Przy cenie 270 zł. / tona w kopalni powinno to ograniczyć nadmierne zyski pośredników, przeciwko składom ci złodzieje energicznie protestują. Tak samo protestują ruscy agenci wpływu. "jazmig", jesteś oryginalnym ruskim agentem, Panie Januszu S. ( Hawranek, Maczek oraz inne) całkiem mnie skołowałeś: myślałem żeś agent, potem żeś niespełna rozumu, teraz znowu ruskim agentem zaczynasz cuchnąc. Powiedz nam: ruski agent jesteś czy normalny wariat. Ja pogubiłem się.

  • sylwia 14 August 2014, 18:53 Dowódca batalionu donbaskich rebeliantów wymawia posłuszeństwo separatystom: "Jestem za integralnością Ukrainy, ale prorosyjskiej" [+VIDEO]

    Narzuciły mi się na Ukrainie podobne spostrzeżenia P. Jaroslaus. Są w internecie wywody o bardzo różnym pochodzeniu etnicznym wschodnich i zachodnich Ukrainców. Nawet był komentarz, iż ludobójstwo Polaków a teraz wschodnich Ukrainców to celowa realizacja programu wyniszczenia Słowian.

  • sugarless 14 August 2014, 18:45 Ukraiński deputowany znokautowany w parlamencie [+VIDEO]

    Banderowiec z widłami dostał po ryju , niedługo będą go sądzić

  • sylwia 14 August 2014, 18:42 Ukraiński deputowany znokautowany w parlamencie [+VIDEO]

    Agresywny hitlerowiec, pederasta i oszust z wyrokiem Liaszko często napada na ludzi. Gdy ma koło siebie swoich bojówkarzy to wtedy ofiary bije. Ten incydent ilustruje ukrainską kulturę w ogóle i obyczaje parlamentarne w szczególe.

  • jan53 14 August 2014, 18:38 Bojkot stacji benzynowych Łukoilu ma jednak sens?

    Frajer to ten co nie ma pojęcia jakie "biznesy" prowadzi Kulczyk.

  • jazmig 14 August 2014, 18:35 Ukraińska ofensywa na wschodzie stanęła. Możliwe kontrnatarcie donbaskich rebeliantów

    Brawo powstańcy!

  • jazmig 14 August 2014, 18:33 Bojkot stacji benzynowych Łukoilu ma jednak sens?

    Bujajcie sie frajerzy. Nie mam ochoty płacić drożej za paliwo, żeby nabijać kabzy różnym Kulczykom.

  • maczek 14 August 2014, 18:25 Bojkot stacji benzynowych Łukoilu ma jednak sens?

    @Tutejszym: 14.08.2014 20:07). Tutejszym jesteś naprawdę bardzo prymitywnym osobnikiem . Cena węgla jest dla nabywcy najbardziej istotna , przecież taki SB-k jak ty powinien wiedzieć że , emerytka ze świadczeniami 5 krotnie niższymi od twoich (śmieciu) płacąc za rosyjski węgiel ok 300 zł/tona ma minimalną szansę przeżycia do końca miesiąca . Podstawą ograniczenia sprzedaży rosyjskiego węgla powinna być obniżka cen Polskiego węgla do poziomu ok 300 zł/t i wyeliminowanie wszystkich złodziei z pośrednictwa w jego sprzedaży. Co dzięki ,,elitom" z rządu jest obecnie nierealne . (skąd elyty wezmą tłuste misie.)

  • tutejszym 14 August 2014, 18:07 Bojkot stacji benzynowych Łukoilu ma jednak sens?

    A co na to powie Pani Jan_de i Jej przyboczny Hawranek?

  • jan53 14 August 2014, 17:57 600 amerykańskich żołnierzy trafi do Polski i krajów nadbałtyckich

    Kongres USA ponoc wyrazil zgode na zakup przez RP pociskow kierowanych AGM-158 JASSM do F-16.Zasieg maja ok.300km.W przyszłym roku będą pierwsze proby z podobnym pociskiem tylko o zasiegu 1000km.F-16 nie sa złomem ponieważ od 40 lat sa ciagle modernizowane.Te nasze sa jednymi z lepszych w tej klasie.Oferta nowa to F-18 Glower do walki elektronicznej i zwalczania radarow.Ponoc MON chce kupic 7/8 szt.Owszem tych F-16 jest za mało.Przydaloby się drugie tyle.Oferta tania jest z Holandii na 60szt.Problem jest jednak w infrastruktorze - brak lotnisk i hangarow do nich.Obecnie "Kraby" po strzelaniu na torunskim poligonie sa ponoc rewelacyjne.Zasieg jednych pociskow wynosi 40km.Sa już nowsze o zasiegu 60km.oraz opracowywane nowe tzw.inteligentne "szybujące" o zasiegu 100km.Beda to jedyne pociski z kompozytow i lecące na wysokości 150-200m.Sa proby ich zgrania z namiarem z samolotow.Nie musimy niczego kupować na wschodzie.Niech tylko kasa będzie odpowiednio wydawana przez madrych ludzi a możemy mieć armie tak uzbrojona ze ciężko będzie nas pokonać - oczywiście konwencjonalnie.

  • lachpl 14 August 2014, 17:40 Bojkot stacji benzynowych Łukoilu ma jednak sens?

    Jestem za embargiem no i restrykcyjniejszymi przepisami wizowymi dla ruskich decydentów.

  • jan53 14 August 2014, 17:34 Bojkot stacji benzynowych Łukoilu ma jednak sens?

    Już dawno powinno być.A tłumaczenie jest proste - nie spelnia warunków ekologicznych przez zawartość dużej ilości kamienia.Bedzie więcej pracy dla polskich gornikow.Poza tym polski wegiel jest bardziej kaloryczny czyli wydziela więcej ciepla.700kg.polskiego to tyle samo w energetyce co 1000kg.rosyjskiego.

  • kindzal 14 August 2014, 17:17 Bojkot stacji benzynowych Łukoilu ma jednak sens?

    A moze jakies male embargo na ruski wegiel?

  • ruskiagent 14 August 2014, 16:22 Centrum Doniecka ostrzelane. W ciągu trzech dni zginęły 74 osoby - podają władze miasta

    A do rakiety apteczkę

  • grzegorz710 14 August 2014, 15:59 Rosyjski najazd na Polskę. Mieszkańcy Królewca/Kaliningradu masowo kupują żywność w przygranicznych polskich sklepach

    Nie podoba się nam to zamknijmy granicę

  • grzegorz710 14 August 2014, 15:58 Centrum Doniecka ostrzelane. W ciągu trzech dni zginęły 74 osoby - podają władze miasta

    A jak podają Ukraina do Donbasu wysyła pomoc humanitarną czyli do każdej bomby przywiązuje karton soków owocowych a do pocisku armatniego dwa chleby

  • zenkor 14 August 2014, 15:56 Rosyjski najazd na Polskę. Mieszkańcy Królewca/Kaliningradu masowo kupują żywność w przygranicznych polskich sklepach

    "... każdy może przekroczyć granicę z obwodem tylko 10 razy w miesiącu, a jeżeli tego nie dopełni, musi udowodnić, że jego wyjazd nie miał charakteru handlowego" - to może przekroczyć 10 razy czy musi?

  • grzegorz710 14 August 2014, 15:55 PGNiG chce renegocjować umowę z Gazpromem

    Najlepszym byłby Jacek Saryusz-Wolski On taką propagandę pro-ukraińską robi , że Rosjanie by się go wystraszyli gaz by nam dali za darmo

  • grzegorz710 14 August 2014, 15:51 Ukraińskie media: rosyjski konwój humanitarny kieruje się w stronę kontrolowanego przez separatystów odcinka granicznego

    Coś Amerykanie wytracili impet czy nie mogą braciom Ukraińcom podesłać kilka zdjęć satelitarnych gdzie jest konwój. A co robi SBU nie mogą podsłuchać kierowców w konwoju jeszcze kilka dni co chwila udostępniali rozmowy separatystów

  • m_szkudlarski 14 August 2014, 15:49 Ukraiński deputowany znokautowany w parlamencie [+VIDEO]

    Walka była zdecydowanie nierówna, gdyż Liaszko wystąpił bez swoich wideł, które towarzyszyły mu każdego dnia kampanii wyborczej. Podobno nawet spał z widłami... za kilka miesięcy ma pojawić się owoc tego związku w postaci kilku widelców.

  • jan53 14 August 2014, 15:43 PGNiG chce renegocjować umowę z Gazpromem

    Na rozmowy z Gazpromem powinien udac się Pawlakl zas z Katarem ma dobre kontakty niejaki Tusek który już sprzedawal nasze stocznie Arabom.A tak naprawdę to straszne jak roz.........te nasza biedna Polske.

  • jazmig 14 August 2014, 15:26 Ukraińska pomoc humanitarna jedzie na wschód kraju

    Wiozą widły, których zabrakło bandytom z Azowa.

  • jan53 14 August 2014, 15:20 Ukraińskie media: rosyjski konwój humanitarny kieruje się w stronę kontrolowanego przez separatystów odcinka granicznego

    @Wladyslaw: Myslisz tez ze Gleiwitz zaatakowali Polacy?Armia Czerwona wyzwolila zachodnia Bialorus i cala Pribaltyke?Niemcy rozstrzelali polskich oficerow w Katyniu a Stalin plakal nad ich grobami?

  • wladyslaw 14 August 2014, 15:01 Ukraińskie media: rosyjski konwój humanitarny kieruje się w stronę kontrolowanego przez separatystów odcinka granicznego

    Ukrainska artyleria nadal zabija cywilow https://www.youtube.com/watch?v=Sam1GhlEnuc

  • tagore 14 August 2014, 14:55 Rebelianci zadzwonili do matki jednego z zabitych "prawosektorowców" po tym, jak znalezionio w jego autobusie zmaltretowane ciało innego rebelianta [VIDEO]

    Ma to jakiś sens ,schwytany i torturowany zwiadowca opołczeńców wprowadził
    całą tą ekipę w błąd i wystawił ich swoim pobratymcom. To by wyjaśniało pewność siebie
    jadących autobusem przekonanych ,że wiedzą co robią.

    tagore

  • maczek 14 August 2014, 14:48 Rebelianci zadzwonili do matki jednego z zabitych "prawosektorowców" po tym, jak znalezionio w jego autobusie zmaltretowane ciało innego rebelianta [VIDEO]

    @amstaf358: 14.08.2014 14:59)., ,do robienia wała z opini publicznej". Widzę że z ciebie już zrobili . Ale nadal czekam na odpowiedż na poprzedni post.

  • jaroslaus 14 August 2014, 13:50 Dowódca batalionu donbaskich rebeliantów wymawia posłuszeństwo separatystom: "Jestem za integralnością Ukrainy, ale prorosyjskiej" [+VIDEO]

    zaskakujące, że kiedy patrzy się na jego twarz, a także na twarze innych obywateli Donieckiej Republiki Ludowej - widzi się Krzysztofa z mieszkania na przeciwko, Mariusza z zieleniaka, Zenona ze sklepu komputerowego. Słowem Słowianina nie różniącego się wyglądem od przeciętnego Polaka. Za to kiedy byłem we Lwowie...widziałem tylko wykrzywione, bezzębne i skośnawe ryje, świadczące albo o zespole Downa albo o posiadaniu Mongoła za przodka!

  • amstaf358 14 August 2014, 12:59 Rebelianci zadzwonili do matki jednego z zabitych "prawosektorowców" po tym, jak znalezionio w jego autobusie zmaltretowane ciało innego rebelianta [VIDEO]

    u terorystów na pasku Moskwy WSZYSTKO jest możliwe,mają instruktorów z specnazu ,GRU,FSB..to specjaliści ,do robienia wała z opini publicznej...

  • m_szkudlarski 14 August 2014, 12:53 Rebelianci zadzwonili do matki jednego z zabitych "prawosektorowców" po tym, jak znalezionio w jego autobusie zmaltretowane ciało innego rebelianta [VIDEO]

    Banderowcy z prawego sektora chyba dostali nowy sprzęt od swoich sponsorów. W innym przypadku na ciele tego rebelianta byłyby widoczne ślady wideł lub piły.

  • ruskiagent 14 August 2014, 12:42 Rebelianci zadzwonili do matki jednego z zabitych "prawosektorowców" po tym, jak znalezionio w jego autobusie zmaltretowane ciało innego rebelianta [VIDEO]

    niestety, technika idzie do przodu. Widły i siekiery to przeżytek, obecnie banderowcy wolą bomby i rakiety.

  • ruskiagent 14 August 2014, 12:41 Rzeczniczka ambasady Rosji Walerija Pierżynska: wezwanie ambasadora nie na miejscu

    Cóż, jednak od tego śmietnika zapaliła się również wartownia na terytorium ambasady, a to już jest sprawa dość poważna(terytorium ambasady prawnie jest terytorium państwa, którego to jest ambasada), sporo poważniejsza niż gadanie jakiegoś idioty. U nas idioci bez twardych dowodów oskarżają Federację Rosyjską o 96cio-krotne morderstwo, w Rosji idiota bez żadnego wpływu na władzę grozi Rzeczypospolitej Polskiej, ranga czynu podobna, tj. błaha, bo z obydwóch gadanin nic nie wynika. A tak poza tym to ciekawe jak u nas by zareagowano, gdyby w Moskwie jacyś chuligani podpalili wartownię na terenie polskiej ambasady?

  • ruskiagent 14 August 2014, 12:34 600 amerykańskich żołnierzy trafi do Polski i krajów nadbałtyckich

    Z tą nowoczesną bronią nie należy przesadzać, ważniejsza jest organizacja i taktyka, której to organizacji Wojsko Polskie nie posiada wcale. Lepiej już by było wrócić do organizacji z lat 80tych, tj. z okresu największej siły Wojska Polskiego. WP należy całkowicie przeformować, zlikwidować obecną armię urzędników w mundurach i zastąpić ją silną armią zawodową liczącą przynajmniej 10 dywyzji zmechanizowanych wspieranych przez oparte na powszechnym poborze wojska terytorialne, tworzące w razie wojny dywizje piechoty. Oczywiście należy wesprzeć to silnym lotnictwem myśliwskim, mającym głównie na celu osłonę sił lądowych przed lotnictwem wroga(przy czym lotnictwem latającym na normalnych myśliwcach, a nie na jakimś wielozadaniowym złomie typu F16, których z resztą i tak mamy 40, a latają 4 do których i tak nie ma uzbrojenia) oraz helikopterami szturmowymi, wspomagającymi wojska lądowe bezpośrednio. A jeśli chodzi o sprzęt, to należy go szukać raczej na wschodzie niż na zachodzie, ponieważ obecny sprzęt zachodni(poza czołgami Leopard 2) nie nadaje się do prowadzenia wojny konwencjonalnej, tylko do zwalczania partyzantki. Obecnie sprawą najpilniejszą jeśli chodzi o sprzęt jest doprowadzenie do lotu wszystkich F16 i uzbrojenie ich, oraz wymiana BWP-1 na coś nowszego lepiej uzbrojonego, choćby BWP-2 doposażonego w nowoczesny, komputerowy system kierowania ogniem, wyrzutnię ppk. Spike oraz ze wzmocnionym pancerzem(aczkolwiek tak, aby wóz mógł dalej pływać z marszu)

  • sugarless 14 August 2014, 12:09 Rebelianci zadzwonili do matki jednego z zabitych "prawosektorowców" po tym, jak znalezionio w jego autobusie zmaltretowane ciało innego rebelianta [VIDEO]

    tępić prawy sektor ,swołocz

  • jan53 14 August 2014, 11:53 600 amerykańskich żołnierzy trafi do Polski i krajów nadbałtyckich

    Jedynym wyjściem jest zwiększenie armii zawodowej o przynajmniej 15/20tys.zolnierzy i rozmieszczenie ich przy wschodniej granicy.Bardzo dobrze je wyposazyc w nowoczesna bron i przeszkolić w jej działaniu.Poprawi się infrastruktura na wschodzie RP której brak.A rozmieszczenie 3/4 dywizji czy brygad da tez prace w okolicznych miastach i miasteczkach.Poza tym Polak walczy o swoje - kraj,rodzine i zycie.Amerykanin będzie ewakuowany gdy może być "goraco" i tyle będzie z niego pożytku.Jezeli chodzi o pomoc NATO to tez jest problematyczna ponieważ każdy kraj podejmuje decyzje indywidualnie wiec może ta pomoc wygladac tak jak w 1939r.Owszem dostarcza nam zapewne bron,ale nie zolnierzy,wiec musimy i tak liczyc na siebie.Nie rozumiem tylko zachwytu naszych politykierów nad NATO?To przypomina entuzjazm Becka i Moscickiego w maju 1939r. i obiecanej pomocy "aliantów".Widac historia niczego nie nauczyla tych matolow.Jedyni którzy wyciągnęli wnioski to Zydzi.Wystarczy popatrzeć na ich armie.

  • cichy 14 August 2014, 11:49 Rebelianci zadzwonili do matki jednego z zabitych "prawosektorowców" po tym, jak znalezionio w jego autobusie zmaltretowane ciało innego rebelianta [VIDEO]

    Żniwa w toku, może akurat wideł zabrakło

  • cichy 14 August 2014, 11:47 600 amerykańskich żołnierzy trafi do Polski i krajów nadbałtyckich

    Lepsze to niż nic. Ale nie powinniśmy za bardzo liczyć na naszych sojuszników. Za to jak najszybciej powinniśmy brać się za rozwój i modernizacje własnej armii.

  • grzegorz710 14 August 2014, 11:36 Rebelianci zadzwonili do matki jednego z zabitych "prawosektorowców" po tym, jak znalezionio w jego autobusie zmaltretowane ciało innego rebelianta [VIDEO]

    Jeśli to prawy sektor to nie wierze, aby na ciele separatysty był ślad po cięciu nożem jeśli po widłach albo siekierze to rozumiem

  • maczek 14 August 2014, 11:11 600 amerykańskich żołnierzy trafi do Polski i krajów nadbałtyckich

    TERAZ BĘDĘ SPAŁ SPOKOJNE . jAK SNU PILNUJE AŻ 600 DZIELNYCH AMERYKAŃSKICH CHŁOPCÓW . CHWAŁA PŁEMIEROWI I PREZYDENTOWI ZA TROSKĘ O MNIE.

  • cichy 14 August 2014, 10:31 Rebelianci zadzwonili do matki jednego z zabitych "prawosektorowców" po tym, jak znalezionio w jego autobusie zmaltretowane ciało innego rebelianta [VIDEO]

    Ruscy podrzucili ciało do autobusu prawego sektoru? O czym ty mówisz człowieku? Jedni i drudzy to zwierzęta. Im wiecej ich tam zginie tym lepiej dla nas i reszty świata.

  • jaroslaus 14 August 2014, 10:27 Ukraińska pomoc humanitarna jedzie na wschód kraju

    wiozą pewnie "widły miłosierdzia" - do dobijania rannych na "polu walki" - czytaj - rannych od ostrzału artyleryjskiego bezbronnych miast.

  • kamil1s1 14 August 2014, 10:16 Rebelianci zadzwonili do matki jednego z zabitych "prawosektorowców" po tym, jak znalezionio w jego autobusie zmaltretowane ciało innego rebelianta [VIDEO]

    ciało może podrzucili to ruscy u nich wszystko możliwe

  • jan53 14 August 2014, 09:17 Niespodziewane poparcie dla kandydatury Sikorskiego na stanowiska tzw. szefa dyplomacji UE

    Ja zas jestem przerażony traktowaniem naszej mniejszości narodowej a w szczególności ostatnio litaunizacja na sile polskich dzieci w Domu Dziecka.

  • maczek 14 August 2014, 09:11 Rebelianci zadzwonili do matki jednego z zabitych "prawosektorowców" po tym, jak znalezionio w jego autobusie zmaltretowane ciało innego rebelianta [VIDEO]

    amstaf358: 14.08.2014 11:05 ).A jakim określeniem nazwie pan ten fakt.,,, donbascy rebelianci znaleźli ciało wziętego wcześniej do niewoli separatysty, na którym widać było ślady cięcia nożem".

  • amstaf358 14 August 2014, 09:05 Rebelianci zadzwonili do matki jednego z zabitych "prawosektorowców" po tym, jak znalezionio w jego autobusie zmaltretowane ciało innego rebelianta [VIDEO]

    Zwykłe skurwysyństwo...

  • jaroslaus 14 August 2014, 08:48 Rebelianci zadzwonili do matki jednego z zabitych "prawosektorowców" po tym, jak znalezionio w jego autobusie zmaltretowane ciało innego rebelianta [VIDEO]

    poetycka sprawiedliwość.

  • samuel_dekutowski 14 August 2014, 08:39 Rzeczniczka ambasady Rosji Walerija Pierżynska: wezwanie ambasadora nie na miejscu

    Naszego wzywali jak chuligani śmietnik podpalili przed ambasada Rosji, więc z jeszcze bardziej błahego powodu.
    Pozwolę sobie tez zacytować artykuł z zeszłego roku - "Liberalno-Demokratyczna Partia Rosji to jedno z ugrupowań stanowiących zaplecze polityczne Kremla. W ważnych głosowaniach w Dumie Państwowej partia Żyrinowskiego zawsze popiera Kreml. Sam Żyrinowski ma opinię polityka, który często mówi to, czego z różnych powodów powiedzieć nie może lub nie chce Kreml."

    Panie ruskiagencie za słabo się starasz, żeby nie wyjść z konwencji(sic!), która panuje na tym forum napiszę że FSB czy tam SWR płaci za mało lub za dużo :D, zależy jak patrzeć ;).

  • ruskiagent 14 August 2014, 08:07 Rzeczniczka ambasady Rosji Walerija Pierżynska: wezwanie ambasadora nie na miejscu

    Takie pytanie: czy jak Jarosławpolskezbaw czy też jakiś inny pseudoprawicowy politykier pokroju Macierewicza jedzie po kacapach to polski ambasador jest wzywany na Kreml?

  • ruskiagent 14 August 2014, 08:05 Rosyjski konwój wznowił jazdę

    Jaką pomocą humanitarną? Przecież tam się znajdują czołgi, samoloty, działa, rakiety, najemnicy i jakiś milion zielonych ludzików, którzy tylko czekają by zdradziecko najechać niezawisłą, demokratyczną Ukrainę

  • jaroslaus 14 August 2014, 07:56 Bojownicy Prawego Sektora ostrzelani przez ukraińskie służby pod Stryjem na ziemi lwowskiej [+VIDEO]

    tagore, ja już pisałem, że to tylko kwestia czasu jak zaczną robić żydki z nimi porządek. Póki co egzekucja jest odwlekana ze względu na potrzebę wykorzystywania tych pseudo batalionów, ale gdy tylko wschodnia część tzw. ukrainy zostanie definitywnie oswobodzona przez Rosjan to żydzi zlikwidują je bez litości. Tego im tylko potrzeba - uzbrojonych i wyszkolonych w mordowaniu neo banderowców.

  • panzerzuge 14 August 2014, 07:31 Ostrzał armii ukraińskiej z terytorium Rosji? Ukraińcy nie mają wątpliwości [+VIDEO]

    Dla jasności : materiał ukazał się dzien wcześniej na YT (10.08.14) oraz serwisach prorosyjskich z opisem :
    Обстрел.Ополченцы - сепаратисты - артиллеристы в дейсвии / дОнецк Луганск .
    https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded &v=33ivRpz6ZOA#t=0
    Wersja "z napisami" dzien poźniej :)

« Poprzednia 1 … 3,148 3,149 3,150 3,151 3,152 … 3,449 Następna »
Wyłącz reklamyZaloguj sięNewsletter

Ostatnio aktywni

  • Z_PL
  • Jasno to widze
  • Poznaniak74
  • marvix
  • Bartosz
  • trifleas
  • Roman1
  • solaris
  • mir83
  • Pawel Latacz
  • Wydarzenia
    • Polityka
    • Gospodarka
    • Kresy
    • Społeczeństwo
    • Kultura
    • Religia
  • Publicystyka
    • Opinie
    • Analizy
    • Wywiady
    • Reportaże
    • Felietony
    • Omówienia
    • Ludzie
  • Kresopedia
    • Historia
    • Architektura
    • Literatura
    • Sztuki piękne
    • Kartografia
    • Biblioteka
    • Wideoteka
    • Fonoteka
    • Geografia
  • Regiony
    • Afryka
    • Ameryka
    • Azja Centralna
    • Azja-Pacyfik
    • Białoruś
    • Bliski Wschód
    • Estonia
    • Europa Północna
    • Europa Południowa
    • Europa Środkowa
    • Europa Zachodnia
    • Kaukaz
    • Litwa
    • Łotwa
    • Mołdawia
    • Polska
    • Rosja
    • Ukraina
  • Redakcja
    • Tomasz Kwaśnicki
    • Tomasz Rola
    • Karol Kaźmierczak
    • Marek Trojan
    • Krzysztof Janiga
    • Adam Szabelak
    • Mateusz Pławski
    • Paweł Król

Wspieraj Kresy i czytaj bez reklam.
1 zł = 1 dzień dostępu.

Pomóż nam dziś dopłynąć do brzegu! Nasz Dzienny koszt wynosi 723 PLN. Do Tej Pory zebraliśmy 195 PLN.
Załoga portalu Kresy.pl
Dołącz teraz
26%
Przewiń do góry