Bujajcie się ruscy agenci wpływu. Ruski węgiel jest sprzedawany poniżej kosztów produkcji. Albo zakaz importu albo cło wyrównujące. Inaczej uda się ruskom wykończyć polskie kopalnie węgla. Podstawą ograniczenia sprzedaży rosyjskiego węgla ma być powołanie państwowych składów węgla. Przy cenie 270 zł. / tona w kopalni powinno to ograniczyć nadmierne zyski pośredników, przeciwko składom ci złodzieje energicznie protestują. Tak samo protestują ruscy agenci wpływu. "jazmig", jesteś oryginalnym ruskim agentem, Panie Januszu S. ( Hawranek, Maczek oraz inne) całkiem mnie skołowałeś: myślałem żeś agent, potem żeś niespełna rozumu, teraz znowu ruskim agentem zaczynasz cuchnąc. Powiedz nam: ruski agent jesteś czy normalny wariat. Ja pogubiłem się.
Narzuciły mi się na Ukrainie podobne spostrzeżenia P. Jaroslaus. Są w internecie wywody o bardzo różnym pochodzeniu etnicznym wschodnich i zachodnich Ukrainców. Nawet był komentarz, iż ludobójstwo Polaków a teraz wschodnich Ukrainców to celowa realizacja programu wyniszczenia Słowian.
Agresywny hitlerowiec, pederasta i oszust z wyrokiem Liaszko często napada na ludzi. Gdy ma koło siebie swoich bojówkarzy to wtedy ofiary bije. Ten incydent ilustruje ukrainską kulturę w ogóle i obyczaje parlamentarne w szczególe.
@Tutejszym: 14.08.2014 20:07). Tutejszym jesteś naprawdę bardzo prymitywnym osobnikiem . Cena węgla jest dla nabywcy najbardziej istotna , przecież taki SB-k jak ty powinien wiedzieć że , emerytka ze świadczeniami 5 krotnie niższymi od twoich (śmieciu) płacąc za rosyjski węgiel ok 300 zł/tona ma minimalną szansę przeżycia do końca miesiąca . Podstawą ograniczenia sprzedaży rosyjskiego węgla powinna być obniżka cen Polskiego węgla do poziomu ok 300 zł/t i wyeliminowanie wszystkich złodziei z pośrednictwa w jego sprzedaży. Co dzięki ,,elitom" z rządu jest obecnie nierealne . (skąd elyty wezmą tłuste misie.)
Kongres USA ponoc wyrazil zgode na zakup przez RP pociskow kierowanych AGM-158 JASSM do F-16.Zasieg maja ok.300km.W przyszłym roku będą pierwsze proby z podobnym pociskiem tylko o zasiegu 1000km.F-16 nie sa złomem ponieważ od 40 lat sa ciagle modernizowane.Te nasze sa jednymi z lepszych w tej klasie.Oferta nowa to F-18 Glower do walki elektronicznej i zwalczania radarow.Ponoc MON chce kupic 7/8 szt.Owszem tych F-16 jest za mało.Przydaloby się drugie tyle.Oferta tania jest z Holandii na 60szt.Problem jest jednak w infrastruktorze - brak lotnisk i hangarow do nich.Obecnie "Kraby" po strzelaniu na torunskim poligonie sa ponoc rewelacyjne.Zasieg jednych pociskow wynosi 40km.Sa już nowsze o zasiegu 60km.oraz opracowywane nowe tzw.inteligentne "szybujące" o zasiegu 100km.Beda to jedyne pociski z kompozytow i lecące na wysokości 150-200m.Sa proby ich zgrania z namiarem z samolotow.Nie musimy niczego kupować na wschodzie.Niech tylko kasa będzie odpowiednio wydawana przez madrych ludzi a możemy mieć armie tak uzbrojona ze ciężko będzie nas pokonać - oczywiście konwencjonalnie.
Już dawno powinno być.A tłumaczenie jest proste - nie spelnia warunków ekologicznych przez zawartość dużej ilości kamienia.Bedzie więcej pracy dla polskich gornikow.Poza tym polski wegiel jest bardziej kaloryczny czyli wydziela więcej ciepla.700kg.polskiego to tyle samo w energetyce co 1000kg.rosyjskiego.
"... każdy może przekroczyć granicę z obwodem tylko 10 razy w miesiącu, a jeżeli tego nie dopełni, musi udowodnić, że jego wyjazd nie miał charakteru handlowego" - to może przekroczyć 10 razy czy musi?
Coś Amerykanie wytracili impet czy nie mogą braciom Ukraińcom podesłać kilka zdjęć satelitarnych gdzie jest konwój. A co robi SBU nie mogą podsłuchać kierowców w konwoju jeszcze kilka dni co chwila udostępniali rozmowy separatystów
Walka była zdecydowanie nierówna, gdyż Liaszko wystąpił bez swoich wideł, które towarzyszyły mu każdego dnia kampanii wyborczej. Podobno nawet spał z widłami... za kilka miesięcy ma pojawić się owoc tego związku w postaci kilku widelców.
Na rozmowy z Gazpromem powinien udac się Pawlakl zas z Katarem ma dobre kontakty niejaki Tusek który już sprzedawal nasze stocznie Arabom.A tak naprawdę to straszne jak roz.........te nasza biedna Polske.
@Wladyslaw: Myslisz tez ze Gleiwitz zaatakowali Polacy?Armia Czerwona wyzwolila zachodnia Bialorus i cala Pribaltyke?Niemcy rozstrzelali polskich oficerow w Katyniu a Stalin plakal nad ich grobami?
Ma to jakiś sens ,schwytany i torturowany zwiadowca opołczeńców wprowadził
całą tą ekipę w błąd i wystawił ich swoim pobratymcom. To by wyjaśniało pewność siebie
jadących autobusem przekonanych ,że wiedzą co robią.
@amstaf358: 14.08.2014 14:59)., ,do robienia wała z opini publicznej". Widzę że z ciebie już zrobili . Ale nadal czekam na odpowiedż na poprzedni post.
zaskakujące, że kiedy patrzy się na jego twarz, a także na twarze innych obywateli Donieckiej Republiki Ludowej - widzi się Krzysztofa z mieszkania na przeciwko, Mariusza z zieleniaka, Zenona ze sklepu komputerowego. Słowem Słowianina nie różniącego się wyglądem od przeciętnego Polaka. Za to kiedy byłem we Lwowie...widziałem tylko wykrzywione, bezzębne i skośnawe ryje, świadczące albo o zespole Downa albo o posiadaniu Mongoła za przodka!
Banderowcy z prawego sektora chyba dostali nowy sprzęt od swoich sponsorów. W innym przypadku na ciele tego rebelianta byłyby widoczne ślady wideł lub piły.
Cóż, jednak od tego śmietnika zapaliła się również wartownia na terytorium ambasady, a to już jest sprawa dość poważna(terytorium ambasady prawnie jest terytorium państwa, którego to jest ambasada), sporo poważniejsza niż gadanie jakiegoś idioty. U nas idioci bez twardych dowodów oskarżają Federację Rosyjską o 96cio-krotne morderstwo, w Rosji idiota bez żadnego wpływu na władzę grozi Rzeczypospolitej Polskiej, ranga czynu podobna, tj. błaha, bo z obydwóch gadanin nic nie wynika. A tak poza tym to ciekawe jak u nas by zareagowano, gdyby w Moskwie jacyś chuligani podpalili wartownię na terenie polskiej ambasady?
Z tą nowoczesną bronią nie należy przesadzać, ważniejsza jest organizacja i taktyka, której to organizacji Wojsko Polskie nie posiada wcale. Lepiej już by było wrócić do organizacji z lat 80tych, tj. z okresu największej siły Wojska Polskiego. WP należy całkowicie przeformować, zlikwidować obecną armię urzędników w mundurach i zastąpić ją silną armią zawodową liczącą przynajmniej 10 dywyzji zmechanizowanych wspieranych przez oparte na powszechnym poborze wojska terytorialne, tworzące w razie wojny dywizje piechoty. Oczywiście należy wesprzeć to silnym lotnictwem myśliwskim, mającym głównie na celu osłonę sił lądowych przed lotnictwem wroga(przy czym lotnictwem latającym na normalnych myśliwcach, a nie na jakimś wielozadaniowym złomie typu F16, których z resztą i tak mamy 40, a latają 4 do których i tak nie ma uzbrojenia) oraz helikopterami szturmowymi, wspomagającymi wojska lądowe bezpośrednio. A jeśli chodzi o sprzęt, to należy go szukać raczej na wschodzie niż na zachodzie, ponieważ obecny sprzęt zachodni(poza czołgami Leopard 2) nie nadaje się do prowadzenia wojny konwencjonalnej, tylko do zwalczania partyzantki. Obecnie sprawą najpilniejszą jeśli chodzi o sprzęt jest doprowadzenie do lotu wszystkich F16 i uzbrojenie ich, oraz wymiana BWP-1 na coś nowszego lepiej uzbrojonego, choćby BWP-2 doposażonego w nowoczesny, komputerowy system kierowania ogniem, wyrzutnię ppk. Spike oraz ze wzmocnionym pancerzem(aczkolwiek tak, aby wóz mógł dalej pływać z marszu)
Jedynym wyjściem jest zwiększenie armii zawodowej o przynajmniej 15/20tys.zolnierzy i rozmieszczenie ich przy wschodniej granicy.Bardzo dobrze je wyposazyc w nowoczesna bron i przeszkolić w jej działaniu.Poprawi się infrastruktura na wschodzie RP której brak.A rozmieszczenie 3/4 dywizji czy brygad da tez prace w okolicznych miastach i miasteczkach.Poza tym Polak walczy o swoje - kraj,rodzine i zycie.Amerykanin będzie ewakuowany gdy może być "goraco" i tyle będzie z niego pożytku.Jezeli chodzi o pomoc NATO to tez jest problematyczna ponieważ każdy kraj podejmuje decyzje indywidualnie wiec może ta pomoc wygladac tak jak w 1939r.Owszem dostarcza nam zapewne bron,ale nie zolnierzy,wiec musimy i tak liczyc na siebie.Nie rozumiem tylko zachwytu naszych politykierów nad NATO?To przypomina entuzjazm Becka i Moscickiego w maju 1939r. i obiecanej pomocy "aliantów".Widac historia niczego nie nauczyla tych matolow.Jedyni którzy wyciągnęli wnioski to Zydzi.Wystarczy popatrzeć na ich armie.
Lepsze to niż nic. Ale nie powinniśmy za bardzo liczyć na naszych sojuszników. Za to jak najszybciej powinniśmy brać się za rozwój i modernizacje własnej armii.
Ruscy podrzucili ciało do autobusu prawego sektoru? O czym ty mówisz człowieku? Jedni i drudzy to zwierzęta. Im wiecej ich tam zginie tym lepiej dla nas i reszty świata.
amstaf358: 14.08.2014 11:05 ).A jakim określeniem nazwie pan ten fakt.,,, donbascy rebelianci znaleźli ciało wziętego wcześniej do niewoli separatysty, na którym widać było ślady cięcia nożem".
Naszego wzywali jak chuligani śmietnik podpalili przed ambasada Rosji, więc z jeszcze bardziej błahego powodu.
Pozwolę sobie tez zacytować artykuł z zeszłego roku - "Liberalno-Demokratyczna Partia Rosji to jedno z ugrupowań stanowiących zaplecze polityczne Kremla. W ważnych głosowaniach w Dumie Państwowej partia Żyrinowskiego zawsze popiera Kreml. Sam Żyrinowski ma opinię polityka, który często mówi to, czego z różnych powodów powiedzieć nie może lub nie chce Kreml."
Panie ruskiagencie za słabo się starasz, żeby nie wyjść z konwencji(sic!), która panuje na tym forum napiszę że FSB czy tam SWR płaci za mało lub za dużo :D, zależy jak patrzeć ;).
Takie pytanie: czy jak Jarosławpolskezbaw czy też jakiś inny pseudoprawicowy politykier pokroju Macierewicza jedzie po kacapach to polski ambasador jest wzywany na Kreml?
Jaką pomocą humanitarną? Przecież tam się znajdują czołgi, samoloty, działa, rakiety, najemnicy i jakiś milion zielonych ludzików, którzy tylko czekają by zdradziecko najechać niezawisłą, demokratyczną Ukrainę
tagore, ja już pisałem, że to tylko kwestia czasu jak zaczną robić żydki z nimi porządek. Póki co egzekucja jest odwlekana ze względu na potrzebę wykorzystywania tych pseudo batalionów, ale gdy tylko wschodnia część tzw. ukrainy zostanie definitywnie oswobodzona przez Rosjan to żydzi zlikwidują je bez litości. Tego im tylko potrzeba - uzbrojonych i wyszkolonych w mordowaniu neo banderowców.
Dla jasności : materiał ukazał się dzien wcześniej na YT (10.08.14) oraz serwisach prorosyjskich z opisem :
Обстрел.Ополченцы - сепаратисты - артиллеристы в дейсвии / дОнецк Луганск .
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded &v=33ivRpz6ZOA#t=0
Wersja "z napisami" dzien poźniej :)
Bujajcie się ruscy agenci wpływu. Ruski węgiel jest sprzedawany poniżej kosztów produkcji. Albo zakaz importu albo cło wyrównujące. Inaczej uda się ruskom wykończyć polskie kopalnie węgla. Podstawą ograniczenia sprzedaży rosyjskiego węgla ma być powołanie państwowych składów węgla. Przy cenie 270 zł. / tona w kopalni powinno to ograniczyć nadmierne zyski pośredników, przeciwko składom ci złodzieje energicznie protestują. Tak samo protestują ruscy agenci wpływu. "jazmig", jesteś oryginalnym ruskim agentem, Panie Januszu S. ( Hawranek, Maczek oraz inne) całkiem mnie skołowałeś: myślałem żeś agent, potem żeś niespełna rozumu, teraz znowu ruskim agentem zaczynasz cuchnąc. Powiedz nam: ruski agent jesteś czy normalny wariat. Ja pogubiłem się.
Narzuciły mi się na Ukrainie podobne spostrzeżenia P. Jaroslaus. Są w internecie wywody o bardzo różnym pochodzeniu etnicznym wschodnich i zachodnich Ukrainców. Nawet był komentarz, iż ludobójstwo Polaków a teraz wschodnich Ukrainców to celowa realizacja programu wyniszczenia Słowian.
Banderowiec z widłami dostał po ryju , niedługo będą go sądzić
Agresywny hitlerowiec, pederasta i oszust z wyrokiem Liaszko często napada na ludzi. Gdy ma koło siebie swoich bojówkarzy to wtedy ofiary bije. Ten incydent ilustruje ukrainską kulturę w ogóle i obyczaje parlamentarne w szczególe.
Frajer to ten co nie ma pojęcia jakie "biznesy" prowadzi Kulczyk.
Brawo powstańcy!
Bujajcie sie frajerzy. Nie mam ochoty płacić drożej za paliwo, żeby nabijać kabzy różnym Kulczykom.
@Tutejszym: 14.08.2014 20:07). Tutejszym jesteś naprawdę bardzo prymitywnym osobnikiem . Cena węgla jest dla nabywcy najbardziej istotna , przecież taki SB-k jak ty powinien wiedzieć że , emerytka ze świadczeniami 5 krotnie niższymi od twoich (śmieciu) płacąc za rosyjski węgiel ok 300 zł/tona ma minimalną szansę przeżycia do końca miesiąca . Podstawą ograniczenia sprzedaży rosyjskiego węgla powinna być obniżka cen Polskiego węgla do poziomu ok 300 zł/t i wyeliminowanie wszystkich złodziei z pośrednictwa w jego sprzedaży. Co dzięki ,,elitom" z rządu jest obecnie nierealne . (skąd elyty wezmą tłuste misie.)
A co na to powie Pani Jan_de i Jej przyboczny Hawranek?
Kongres USA ponoc wyrazil zgode na zakup przez RP pociskow kierowanych AGM-158 JASSM do F-16.Zasieg maja ok.300km.W przyszłym roku będą pierwsze proby z podobnym pociskiem tylko o zasiegu 1000km.F-16 nie sa złomem ponieważ od 40 lat sa ciagle modernizowane.Te nasze sa jednymi z lepszych w tej klasie.Oferta nowa to F-18 Glower do walki elektronicznej i zwalczania radarow.Ponoc MON chce kupic 7/8 szt.Owszem tych F-16 jest za mało.Przydaloby się drugie tyle.Oferta tania jest z Holandii na 60szt.Problem jest jednak w infrastruktorze - brak lotnisk i hangarow do nich.Obecnie "Kraby" po strzelaniu na torunskim poligonie sa ponoc rewelacyjne.Zasieg jednych pociskow wynosi 40km.Sa już nowsze o zasiegu 60km.oraz opracowywane nowe tzw.inteligentne "szybujące" o zasiegu 100km.Beda to jedyne pociski z kompozytow i lecące na wysokości 150-200m.Sa proby ich zgrania z namiarem z samolotow.Nie musimy niczego kupować na wschodzie.Niech tylko kasa będzie odpowiednio wydawana przez madrych ludzi a możemy mieć armie tak uzbrojona ze ciężko będzie nas pokonać - oczywiście konwencjonalnie.
Jestem za embargiem no i restrykcyjniejszymi przepisami wizowymi dla ruskich decydentów.
Już dawno powinno być.A tłumaczenie jest proste - nie spelnia warunków ekologicznych przez zawartość dużej ilości kamienia.Bedzie więcej pracy dla polskich gornikow.Poza tym polski wegiel jest bardziej kaloryczny czyli wydziela więcej ciepla.700kg.polskiego to tyle samo w energetyce co 1000kg.rosyjskiego.
A moze jakies male embargo na ruski wegiel?
A do rakiety apteczkę
Nie podoba się nam to zamknijmy granicę
A jak podają Ukraina do Donbasu wysyła pomoc humanitarną czyli do każdej bomby przywiązuje karton soków owocowych a do pocisku armatniego dwa chleby
"... każdy może przekroczyć granicę z obwodem tylko 10 razy w miesiącu, a jeżeli tego nie dopełni, musi udowodnić, że jego wyjazd nie miał charakteru handlowego" - to może przekroczyć 10 razy czy musi?
Najlepszym byłby Jacek Saryusz-Wolski On taką propagandę pro-ukraińską robi , że Rosjanie by się go wystraszyli gaz by nam dali za darmo
Coś Amerykanie wytracili impet czy nie mogą braciom Ukraińcom podesłać kilka zdjęć satelitarnych gdzie jest konwój. A co robi SBU nie mogą podsłuchać kierowców w konwoju jeszcze kilka dni co chwila udostępniali rozmowy separatystów
Walka była zdecydowanie nierówna, gdyż Liaszko wystąpił bez swoich wideł, które towarzyszyły mu każdego dnia kampanii wyborczej. Podobno nawet spał z widłami... za kilka miesięcy ma pojawić się owoc tego związku w postaci kilku widelców.
Na rozmowy z Gazpromem powinien udac się Pawlakl zas z Katarem ma dobre kontakty niejaki Tusek który już sprzedawal nasze stocznie Arabom.A tak naprawdę to straszne jak roz.........te nasza biedna Polske.
Wiozą widły, których zabrakło bandytom z Azowa.
@Wladyslaw: Myslisz tez ze Gleiwitz zaatakowali Polacy?Armia Czerwona wyzwolila zachodnia Bialorus i cala Pribaltyke?Niemcy rozstrzelali polskich oficerow w Katyniu a Stalin plakal nad ich grobami?
Ukrainska artyleria nadal zabija cywilow https://www.youtube.com/watch?v=Sam1GhlEnuc
Ma to jakiś sens ,schwytany i torturowany zwiadowca opołczeńców wprowadził
całą tą ekipę w błąd i wystawił ich swoim pobratymcom. To by wyjaśniało pewność siebie
jadących autobusem przekonanych ,że wiedzą co robią.
tagore
@amstaf358: 14.08.2014 14:59)., ,do robienia wała z opini publicznej". Widzę że z ciebie już zrobili . Ale nadal czekam na odpowiedż na poprzedni post.
zaskakujące, że kiedy patrzy się na jego twarz, a także na twarze innych obywateli Donieckiej Republiki Ludowej - widzi się Krzysztofa z mieszkania na przeciwko, Mariusza z zieleniaka, Zenona ze sklepu komputerowego. Słowem Słowianina nie różniącego się wyglądem od przeciętnego Polaka. Za to kiedy byłem we Lwowie...widziałem tylko wykrzywione, bezzębne i skośnawe ryje, świadczące albo o zespole Downa albo o posiadaniu Mongoła za przodka!
u terorystów na pasku Moskwy WSZYSTKO jest możliwe,mają instruktorów z specnazu ,GRU,FSB..to specjaliści ,do robienia wała z opini publicznej...
Banderowcy z prawego sektora chyba dostali nowy sprzęt od swoich sponsorów. W innym przypadku na ciele tego rebelianta byłyby widoczne ślady wideł lub piły.
niestety, technika idzie do przodu. Widły i siekiery to przeżytek, obecnie banderowcy wolą bomby i rakiety.
Cóż, jednak od tego śmietnika zapaliła się również wartownia na terytorium ambasady, a to już jest sprawa dość poważna(terytorium ambasady prawnie jest terytorium państwa, którego to jest ambasada), sporo poważniejsza niż gadanie jakiegoś idioty. U nas idioci bez twardych dowodów oskarżają Federację Rosyjską o 96cio-krotne morderstwo, w Rosji idiota bez żadnego wpływu na władzę grozi Rzeczypospolitej Polskiej, ranga czynu podobna, tj. błaha, bo z obydwóch gadanin nic nie wynika. A tak poza tym to ciekawe jak u nas by zareagowano, gdyby w Moskwie jacyś chuligani podpalili wartownię na terenie polskiej ambasady?
Z tą nowoczesną bronią nie należy przesadzać, ważniejsza jest organizacja i taktyka, której to organizacji Wojsko Polskie nie posiada wcale. Lepiej już by było wrócić do organizacji z lat 80tych, tj. z okresu największej siły Wojska Polskiego. WP należy całkowicie przeformować, zlikwidować obecną armię urzędników w mundurach i zastąpić ją silną armią zawodową liczącą przynajmniej 10 dywyzji zmechanizowanych wspieranych przez oparte na powszechnym poborze wojska terytorialne, tworzące w razie wojny dywizje piechoty. Oczywiście należy wesprzeć to silnym lotnictwem myśliwskim, mającym głównie na celu osłonę sił lądowych przed lotnictwem wroga(przy czym lotnictwem latającym na normalnych myśliwcach, a nie na jakimś wielozadaniowym złomie typu F16, których z resztą i tak mamy 40, a latają 4 do których i tak nie ma uzbrojenia) oraz helikopterami szturmowymi, wspomagającymi wojska lądowe bezpośrednio. A jeśli chodzi o sprzęt, to należy go szukać raczej na wschodzie niż na zachodzie, ponieważ obecny sprzęt zachodni(poza czołgami Leopard 2) nie nadaje się do prowadzenia wojny konwencjonalnej, tylko do zwalczania partyzantki. Obecnie sprawą najpilniejszą jeśli chodzi o sprzęt jest doprowadzenie do lotu wszystkich F16 i uzbrojenie ich, oraz wymiana BWP-1 na coś nowszego lepiej uzbrojonego, choćby BWP-2 doposażonego w nowoczesny, komputerowy system kierowania ogniem, wyrzutnię ppk. Spike oraz ze wzmocnionym pancerzem(aczkolwiek tak, aby wóz mógł dalej pływać z marszu)
tępić prawy sektor ,swołocz
Jedynym wyjściem jest zwiększenie armii zawodowej o przynajmniej 15/20tys.zolnierzy i rozmieszczenie ich przy wschodniej granicy.Bardzo dobrze je wyposazyc w nowoczesna bron i przeszkolić w jej działaniu.Poprawi się infrastruktura na wschodzie RP której brak.A rozmieszczenie 3/4 dywizji czy brygad da tez prace w okolicznych miastach i miasteczkach.Poza tym Polak walczy o swoje - kraj,rodzine i zycie.Amerykanin będzie ewakuowany gdy może być "goraco" i tyle będzie z niego pożytku.Jezeli chodzi o pomoc NATO to tez jest problematyczna ponieważ każdy kraj podejmuje decyzje indywidualnie wiec może ta pomoc wygladac tak jak w 1939r.Owszem dostarcza nam zapewne bron,ale nie zolnierzy,wiec musimy i tak liczyc na siebie.Nie rozumiem tylko zachwytu naszych politykierów nad NATO?To przypomina entuzjazm Becka i Moscickiego w maju 1939r. i obiecanej pomocy "aliantów".Widac historia niczego nie nauczyla tych matolow.Jedyni którzy wyciągnęli wnioski to Zydzi.Wystarczy popatrzeć na ich armie.
Żniwa w toku, może akurat wideł zabrakło
Lepsze to niż nic. Ale nie powinniśmy za bardzo liczyć na naszych sojuszników. Za to jak najszybciej powinniśmy brać się za rozwój i modernizacje własnej armii.
Jeśli to prawy sektor to nie wierze, aby na ciele separatysty był ślad po cięciu nożem jeśli po widłach albo siekierze to rozumiem
TERAZ BĘDĘ SPAŁ SPOKOJNE . jAK SNU PILNUJE AŻ 600 DZIELNYCH AMERYKAŃSKICH CHŁOPCÓW . CHWAŁA PŁEMIEROWI I PREZYDENTOWI ZA TROSKĘ O MNIE.
Ruscy podrzucili ciało do autobusu prawego sektoru? O czym ty mówisz człowieku? Jedni i drudzy to zwierzęta. Im wiecej ich tam zginie tym lepiej dla nas i reszty świata.
wiozą pewnie "widły miłosierdzia" - do dobijania rannych na "polu walki" - czytaj - rannych od ostrzału artyleryjskiego bezbronnych miast.
ciało może podrzucili to ruscy u nich wszystko możliwe
Ja zas jestem przerażony traktowaniem naszej mniejszości narodowej a w szczególności ostatnio litaunizacja na sile polskich dzieci w Domu Dziecka.
amstaf358: 14.08.2014 11:05 ).A jakim określeniem nazwie pan ten fakt.,,, donbascy rebelianci znaleźli ciało wziętego wcześniej do niewoli separatysty, na którym widać było ślady cięcia nożem".
Zwykłe skurwysyństwo...
poetycka sprawiedliwość.
Naszego wzywali jak chuligani śmietnik podpalili przed ambasada Rosji, więc z jeszcze bardziej błahego powodu.
Pozwolę sobie tez zacytować artykuł z zeszłego roku - "Liberalno-Demokratyczna Partia Rosji to jedno z ugrupowań stanowiących zaplecze polityczne Kremla. W ważnych głosowaniach w Dumie Państwowej partia Żyrinowskiego zawsze popiera Kreml. Sam Żyrinowski ma opinię polityka, który często mówi to, czego z różnych powodów powiedzieć nie może lub nie chce Kreml."
Panie ruskiagencie za słabo się starasz, żeby nie wyjść z konwencji(sic!), która panuje na tym forum napiszę że FSB czy tam SWR płaci za mało lub za dużo :D, zależy jak patrzeć ;).
Takie pytanie: czy jak Jarosławpolskezbaw czy też jakiś inny pseudoprawicowy politykier pokroju Macierewicza jedzie po kacapach to polski ambasador jest wzywany na Kreml?
Jaką pomocą humanitarną? Przecież tam się znajdują czołgi, samoloty, działa, rakiety, najemnicy i jakiś milion zielonych ludzików, którzy tylko czekają by zdradziecko najechać niezawisłą, demokratyczną Ukrainę
tagore, ja już pisałem, że to tylko kwestia czasu jak zaczną robić żydki z nimi porządek. Póki co egzekucja jest odwlekana ze względu na potrzebę wykorzystywania tych pseudo batalionów, ale gdy tylko wschodnia część tzw. ukrainy zostanie definitywnie oswobodzona przez Rosjan to żydzi zlikwidują je bez litości. Tego im tylko potrzeba - uzbrojonych i wyszkolonych w mordowaniu neo banderowców.
Dla jasności : materiał ukazał się dzien wcześniej na YT (10.08.14) oraz serwisach prorosyjskich z opisem :
Обстрел.Ополченцы - сепаратисты - артиллеристы в дейсвии / дОнецк Луганск .
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded &v=33ivRpz6ZOA#t=0
Wersja "z napisami" dzien poźniej :)