Wystarczy, żeby Kijów wycofał swoich bandytów udających wojsko. Rosja od dawna sugeruje federalizację Ukrainy i to jest bardzo dobra propozycja. Jeżeli jednak Kijów oczekuje kapitulacji powstańców, to za 2-3 miesiące będzie miał powstanie w Kijowie.
Wystarczy, żeby Kijów wycofał swoich bandytów udających wojsko. Rosja od dawna sugeruje federalizację Ukrainy i to jest bardzo dobra propozycja. Jeżeli jednak Kijów oczekuje kapitulacji powstańców, to za 2-3 miesiące będzie miał powstanie w Kijowie.
Wystarczy wpisac w wyszukiwarke - 'Szeremietew i Krab"
http//szeremietew.blox.pl/2011/06/Zniszczony-za-zycia.html Tam jest wywiad przeprowadzony z Szeremietewem w "Dzienniku Polskim" w Krakowie.
Jeżeli chcesz cos zrobić dobrego dla Polski to polityczna mafia cie zniszczy.
Jan53: Po raz kolejny czytam ostatnią wypowiedź Szeremietiewa "Rosja może wywołać wojnę światową". Jego koncepcja powołania Sił terytorialnych, do pokonania których przeciwnik musi dysponować przewagą 1:20 bardzo mi odpowiada, jest ogólnym podsumowaniem niektórych wypowiedzi na naszym Forum: " … Powinniśmy rozbudować nasze zdolności defensywne. Są w Polsce rzesze ludzi, którzy chcą przejść szkolenie wojskowe, znaleźć się w odpowiednich strukturach obronnych, mieć dostęp do broni. Jestem przekonany, że wyrażona powszechnie wola obrony własnego kraju jest najlepszym środkiem odstraszającym wroga. Tyle, że o stworzenie takiego systemu obronnego musi zadbać państwo i... ministerstwo obrony, jakby nie było - NARODOWEJ. Polacy nie są przecież pozbawieni troski o bezpieczeństwo kraju. ". Nic dodać nic ująć. Natomiast wypowiedź "Anarchista" : " Panie Szeremietew , fakt że Polska nie posiada odpowiednio dużych i wyposażonych wojsk to także Pańska wina. Pracowaliście usilnie prawie 30 lat żeby zniszczyć Polskę. " jest podłą, niczym nie uzasadnioną insynuacją. Szeremietiew był nazywany "ojcem chrzestnym Kraba", utopiona została możliwość zarobienia miliardów z tytułu sprzedaży tej broni. Utopiono też Szeremietiewa w bagnie kalumnii, pomówień i celowej akcji dezinformacyjnej. Został prawomocnie uniewinniony, przeproszony, ale zyski dla Polski przepadły. Czy "Anarchista" głosi swoje wypowiedzi z powodu głupoty czy też podłości, nie jest to ważne. Ważnym jest że podły idiota mimo uniewinniających wyroków bezkarnie może oczerniać oficera RP. Pozdrawiam Pana.
Nigdy nie zapominajmy o naszych zamęczonych rodakach. Pamiętajmy o nich gdy czytamy nawoływania do pomocy nowobanderowcom i ich kijowskiemu reżymowi, np. do pomocy ukr. armii przeciwko powstańcom Noworosji. Pamiętajmy o nich i przeciwstawiajmy się popieraniu faszystów ukraińskich, spadkobierców UPA. Przeciwstawiajmy się ukrainizacji Polski, jak np. zmiana koloru logo Solidarności lub oświetlanie PKiN na ukraińskie barwy.
@Anarchista: A jak Pan myśli?Kto zniszczyl Szeremietewa za co i dlaczego?Jak Pan myśli - kto walczyl 10 lat temu o armatohaubice "Krab"?Kogo nazywają "ojcem chrzestnym Kraba"?
Dobry artykuł
Gonta to tylko narzędzie, "winna" dość prymitywna Katarzyna II.
Córka księcia Christiana Augusta von Anhalt-Zerbst, żona księcia Piotra Ulryka - Piotra III.
Piotr III zamordowano, a Katarzyna 9 lipca 1762 roku objęła władzę w Rosji
Początki druku papierowego pieniądza.
I tak zostało w tej politycznej materii do dzisiaj.
Obie baby tak podobne, a kto nad nimi ?.
Czyżby dalej drukarze?.
Artykuł o żydowskich zbrodniach , na zdjęciu żyd Trocki i ani jednego słowa o żydach. To nie była żadna Rosja Radziecka tylko żydobolszewia- pierwsza republika syjonistyczna na świecie
Wszystkie te opinie są grubo przesadzone a klimat gry jest na prawdę sympatyczny i przyjemny.! Zresztą Sam się o tym przekonaj i WEJDŹ DO GRY JUŻ TERAZ: https://secura.e-sim.org/lan.282481/
Polskie media już drugi tydzień podają, że wraz z białym konwojem jadą po ukrainie pojazdy wojskowe uzbrojone w BUKi itd. Póki co to wszystkie ukraińskie wieści, które cytują "polskie" portale to stek kłamstw. Trzeba mieć sporej dozy margines zaufania do wiadomości od ukraińców. Manipulują "polskimi" mediami jak dziećmi. Albo to celowa dezinformacja Polaków.
Panie Szeremietew , fakt że Polska nie posiada odpowiednio dużych i wyposażonych wojsk to także Pańska wina. Pracowaliście usilnie prawie 30 lat żeby zniszczyć Polskę.
Ta gra została stworzona od podstaw całkowicie przez Polaka, z woj. dolnośląskiego. Nazwisko Górski, być może ma lwowskie korzenie. Napisanie jej zajęło mu wtedy 4 miesiące. Teraz zatrudnia on kilka osób i zarabia prawdziwe pieniądze, rzekomo kilkadziesiąt tysięcy złotych miesięcznie wg wywiadu, którego udzielił.
Nie wiem jak z sondażem, ale jeśli chodzi o grę, to robicie z igły widły. Jeżeli ktoś chciałby ją sprawdzić, to zapraszam, to jest mój ref-link:
https://secura.e-sim.org/lan.200529/
Dodam, że obrazek wyżej nie jest wzięty z e-sima, to jakaś produkcja mająca na celu przyciągnięcie ludzi. Na Litwie najwyraźniej to ma poskutkować. W Polsce podobnie było z kampaniami anty-niemieckimi i anty-rosyjskimi. Tak poza tym to Polska z Litwą były w jednym sojuszu.
Nic z tych rzeczy! Sakiewicz wie co się święci oraz kogo i czym najlepiej wesprzeć. Rozkazy od Starszych i Mądrzejszych już wydane, więc pan Tomek musi rozkazy wypełnić. Aaron Michnik śpiewa z tego samego klucza - dozbrajać Ukrainę. Toi piękne, że kosherni w najważniejszych sprawach są zawsze tacy jednomyślni. Z drugiej strony zastanawiające jest to jak taki Michnik i Sakiewicz potrafią się "pięknie różnić".
Powitać, powitać odpowiednim słowem potraktować. Ale chyba nie pogada, przewiozą kolumną o zaciemnionych szybach. Spotkania ze starannie wyselekcjonowaną publicznością, za to odpowiada zapraszający. Może młodziaki znajdą jakąś sposobność zaprezentowania swojego stanowiska do bandery i jego popleczników.
Myślałem, że rzucili do boju już wszystko co mieli. A tu proszę, nawet paradę uda im się zorganizować. Może przyjedzie nawet kombajn upa o którym ostatnio było głośno. Tylko niech nie zapomną portretów bandery i czarno-czerwonych flag.
Panie Januszu S. "Anarchista" gdzie Pan piszesz o organizacji szwajcarskich sił samoobrony, gdzie odnosisz się Pan do polskich uwarunkowań?. Doświadczenia z przeszłości są nauką teraźniejszości i przyszłości. Naród bez historii, bez ciągłości doświadczeń jest skazany na porażkę. Aleś mnie Pan sponiewierał, po stekach obelg dostałeś Pan kopniaka z tego Forum. Starasz się Pan ale chyba wkrótce znowu Panu odbije. Zdrowia i postępów w nauce komunikacji interpersonalnej życzę. Pozdrawiam.
Ruski agencie "Sylwia", nawołujesz pośrednio do wojny domowej?. Do walki z legalnymi władzami Polski?. Spieprzaj rusku z tego propagandowego frontu na Donbas. Masz Pan przecież bliziutko. Gdzieś masz honor Polski, reprezentujesz li tylko swój ruski interes. Jesteś nędznym żołnierzem ruskim na tym propagandowym froncie, na żołd musisz zapracować. A swoją drogą ciekawe jak zmienia się ruska lista propagandowych celów i jej ewolucja.
Oby nie dopuścić do dzikiej podejrzliwości i rozbicia więzi społecznych. Wtedy w tym kraju prawo do swobodnego istnienia uzyskają: ruski agent 'Sylwia', pacjent 'Anarchista', ew. Pan 'Jaroslaus' - najbardziej inteligentny z tej trójki. No i oczywiście wszyscy ci którzy uzyskają certyfikat " polskości i poprawności poglądów" od odpowiedniej komórki. Pan Sylwia wystąpi o pomoc słowiańskiej FR i ją otrzyma. Popaprana to Panowie wasza logika i ciągotki. Przy koniecznych zmianach co robić aby ten scenariusz wykluczyć. Nie jest to atak na Was tylko problem próby celowej degeneracji więzi społecznych w Polsce. Radźcie jak zapobiec możliwości że każdy Polak będzie podejrzany.
Wypisujesz Pan głupoty a póżniej się dziwisz że ktoś to krytykuje . Gdybyś Pan umiał czytać poprawnie cudze komentarze to doczytałbyś Pan że podałem scenariusz tego działania na przykładzie Szwajcarii , a nie ględzisz Pan o jakichś OTK i innych chorych strukturach z przeszłości . Widzę że po krytycznym odniesieniu się do Pańskiej nielogicznej wypowiedzi znalazł już Pan swojego odwiecznego wroga na tym forum . Widać że dokładnie ta osoba Pana sponiewierała . No cóż zostawiam to bez komentarza . w myśl zasady jak sobie pościelesz tak się wyśpisz . Pan raczej nie może spać spokojnie ale to moje zdanie . Dyskusji nie podejmę bo i szkoda czasu.
Za pomoc - bez uzgodnienia - siłom zbrojnym obcego państwa grozi chyba odpowiedzialność karna. Niech ten Pan wysyła, a my wtedy... Jednak ten Sakiewicz - moim zdaniem - to jest interesowna kreatura.
Negatywne doświadczenia są równie ważne ( a może są bardziej kształcące ) ja pozytywne. AK powinna być organizacją powszechną nie podległą chorym strukturom MON. Jak być powinno to ja nie wiem, powinni wypowiedzieć się ludzie i struktury stojące obok istniejących chorych zależności. W świecie są przykłady prawidłowo funkcjonującej służby obrony cywilnej, kuźni kadr dla służb zawodowych. Bariera wiekowa stawia mnie fizycznie poza tym problemem, ale coś sensownego mam do powiedzenia, być może więcej niż Pan "Anarchista". A teraz inny temat: znowu zaczynasz Pan, Panie Januszu S. wpadać w obłęd agresji i chorobliwego szukania urojonego przeciwnika. Pańskie poprzednie nicki Hawranek, Maczek i kilkanaście innych kolejno dostały kopniaka i poszły w limbo. Zamiast treści prezentujesz Pan ataki ad personam, potem zaczną się obelgi pod adresem wybranych forumowiczów i kolejne wyrzucenie. Mam zamiar zaproponować Redakcji opracowanie automatycznej identyfikacji ciągu nicków danego dyskutanta wraz z podaniem zbanowanych nicków w ciągu. Pana Janusza S. to na pewno nie powstrzyma, ale funkcjonowanie na Forum utrudni mu. Może wtedy Pan, mając ten problem, odpuścisz mieszanie na Forum.
Bez zlikwidowania przestępczych układów z Magdalenki i rozpędzenia tzw 4 partii oraz pociągnięcia ich do odpowiedzialności zostanie zrealizowany scenariusz Teoretycznego państwa pod szyldem Ch..j ,dupa i kamieni kupa . W polskim aparacie władzy pleni się silnie zdrada narodowa . I ten gnój wylewa się już do publicznej wiadomości . Tyle że nie ma właściwie Kto podjąć stosownych działań celem zniszczenia tych układów.
Odnoszę wrażenie że jest realizowany w Polsce scenariusz rozbioru i przejęcia wszelkich dóbr Polskich przez zbrodnicze wprost działania ludzi zrzeszonych w czymś co powszechnie nazywa się rządem . Coraz częściej można natknąć się na informacje o niszczeniu i to celowym Państwowości . poniżej fragment informacji . W kontekście podam że już w 204 r na lotnisku w Warszawie Miller deklarował że nieuregulowane sprawy własności zostaną załatwione w wyniku ustawy . Do tej pory nic nie zrobiono w tej sprawie a prace zostały wyciszone......................................................................................................................................... "Rz": Polacy informują Niemców o ziemi do odzyskania
W trakcie porządkowania ksiąg wieczystych niemieccy przesiedleńcy dowiadują się o pozostawionych w Polsce gruntach - informuje dzisiejsza "Rzeczpospolita".
Zgodnie z ustawą o ujawnieniu w księgach wieczystych prawa własności nieruchomości Skarbu Państwa z 2007 roku, urzędnicy w trakcie porządkowania ksiąg wieczystych informują niewykreślonych z nich Niemców, pozbawionych własności w PRL, że cały czas figurują w nich jako właściciele. Podobnie postępują sądy.
"To bardzo szkodliwe" - mówi "Rzeczpospolitej" radca prawny Lech Obara - "Byli właściciele dowiadują się w ten sposób o możliwości odzyskania nieruchomości".
Zdaniem dwóch innych ekspertów, z którymi rozmawiała gazeta, praktyka ta jest jednak uzasadniona, a nawet wynika z art. 2 konstytucji. "Własność nie ma obywatelstwa" - podkreśla adwokat Roman Nowosielski. Zgadza się z nim mec. Jacek Siński.
P. Anarchista. Ma Pan w pełni rację. Razi mnie jednakże kontrast między polską profaszystowską POPiSową władzą i organizowaniem obywatelskiej obrony terytorialnej, której wypadnie (nie oszukujmy się) zacięte boje staczać z sotniami dywersantów-nowobanderowców dobrze przeszkolonymi w Legionowie pod Warszawą. Czy to nie nasuwa pytania, że w polskim aparacie władzy pleni się silnie zdrada narodowa? Drugie pytanie, które się tu nasuwa, to czy krwawe narodziny Noworosji nie jest świetną okazją do wysłania tam polskiego ochotniczego batalionu pomocy powstańcom Donbasu. Uratowałoby to honor Polski, teraz występującej oficjalnie po stronie odrodzonego faszyzmu i dało by chrzest bojowy przyszłym kadrom polskiej obrony terytorialnej. Za Wolność Naszą i Waszą.
Jak Sakiewicz chce wysyłać polskie pieniądze banderowcom, to niech finansuje to z własnej kieszeni, niech się pozbędzie oszczędności, a w ostateczności może sprzedać swoją nerkę na pomoc "bratniej" Ukrainie.
Ma Pan rację, ale bezwzględnie trzeba wykorzystać też negatywne doświadczenia OTK - Obrona Terytorialna Kraju, należy tą ideę AK wyjąć ze struktur MON. A olbrzymi nacisk ma stworzenie OTK-2 . A na czele postawić ,,Tutejszego" on nas powiedzie do świetlanej przyszłości .Tyle że ja to gdzieś już słyszałem.
Z tej liczby odjąć 17/20% Rosjan oraz ponad 4% innych nacji to okaze się ze tych Ukraincow jest ok.30/34mln.Czas tez pokaze co będzie dalej z obwodami Donieckim i Luganskim.
Do Moskwy przywezli trzech ciezko chorych dzieci. Najmlodzsemu - 4 lata. Kijow nic nie zrobil, zeby zaopekowac sie o nich http://www.youtube.com/watch?v=4A9QBcGH3So
Ma Pan rację, ale bezwzględnie trzeba wykorzystać też negatywne doświadczenia OTK - Obrona Terytorialna Kraju, należy tą ideę AK wyjąć ze struktur MON. A olbrzymi nacisk ma stworzenie OTK-2 będzie. Jak się przed tym obronić i jak działać nie wiem, ale na pewno trzeba odwołać się do zaszczytnych tradycji Narodu i do ludzi te wartości te wyznających. Jest to możliwe, ale bardzo ciężko będzie.
Ruban to nie ruski agent ale Votum_separatum to taka sprzedajna ruska duszyczka. Wojna Rosji z Ukrainą z moralnością nie ma nic wspólnego. A te pułki ruskich "instruktorów: czy też "doradców" to też normalka. Te ruskie sołdaty nawet nie wiedzą ze są dobrowolcami czy też instruktorami. Oni wypełniają tylko rozkazy, "dobrowolnie pod przymusem" to dla nich właściwe określenie. A Rosja jest wielka, ludzi w niej mnogo, oni się nie liczą. My to przerabialiśmy podczas II WŚ. Przybędzie nowa pozycja w sejfach następców, obok opracowania "Doświadczenia wojny w Wietnamie" stoi już pozycja do analizy i ciągle uzupełniana: "Doświadczenia wojny na Ukrainie". Dział poświęcony wojnie informacyjnej też już jest, Votum_separatum w nim nie ma, chyba tylko jako kategoria "szpak" - szczekające parchate kundelki za nędzne grosze. Ot zwykła robota na tym froncie, jedni strzelają drudzy jadem plują, normalka ubrana we wzniosłe słowa - oszustwa zakłamanych matactw.
Ten sam problem jest obecnie na Ukrainie. Zachód wspiera banderowców i innych faszystów, a za kilka lat obudzi się z ręką w nocniku.
Wystarczy, żeby Kijów wycofał swoich bandytów udających wojsko. Rosja od dawna sugeruje federalizację Ukrainy i to jest bardzo dobra propozycja. Jeżeli jednak Kijów oczekuje kapitulacji powstańców, to za 2-3 miesiące będzie miał powstanie w Kijowie.
Wystarczy, żeby Kijów wycofał swoich bandytów udających wojsko. Rosja od dawna sugeruje federalizację Ukrainy i to jest bardzo dobra propozycja. Jeżeli jednak Kijów oczekuje kapitulacji powstańców, to za 2-3 miesiące będzie miał powstanie w Kijowie.
Podalem strone internetowa z przeprowadzonym z nim wywiadem w tej sprawie.Kto chce ten przeczyta.
Wystarczy wpisac w wyszukiwarke - 'Szeremietew i Krab"
http//szeremietew.blox.pl/2011/06/Zniszczony-za-zycia.html Tam jest wywiad przeprowadzony z Szeremietewem w "Dzienniku Polskim" w Krakowie.
Jeżeli chcesz cos zrobić dobrego dla Polski to polityczna mafia cie zniszczy.
Jan53: Po raz kolejny czytam ostatnią wypowiedź Szeremietiewa "Rosja może wywołać wojnę światową". Jego koncepcja powołania Sił terytorialnych, do pokonania których przeciwnik musi dysponować przewagą 1:20 bardzo mi odpowiada, jest ogólnym podsumowaniem niektórych wypowiedzi na naszym Forum: " … Powinniśmy rozbudować nasze zdolności defensywne. Są w Polsce rzesze ludzi, którzy chcą przejść szkolenie wojskowe, znaleźć się w odpowiednich strukturach obronnych, mieć dostęp do broni. Jestem przekonany, że wyrażona powszechnie wola obrony własnego kraju jest najlepszym środkiem odstraszającym wroga. Tyle, że o stworzenie takiego systemu obronnego musi zadbać państwo i... ministerstwo obrony, jakby nie było - NARODOWEJ. Polacy nie są przecież pozbawieni troski o bezpieczeństwo kraju. ". Nic dodać nic ująć. Natomiast wypowiedź "Anarchista" : " Panie Szeremietew , fakt że Polska nie posiada odpowiednio dużych i wyposażonych wojsk to także Pańska wina. Pracowaliście usilnie prawie 30 lat żeby zniszczyć Polskę. " jest podłą, niczym nie uzasadnioną insynuacją. Szeremietiew był nazywany "ojcem chrzestnym Kraba", utopiona została możliwość zarobienia miliardów z tytułu sprzedaży tej broni. Utopiono też Szeremietiewa w bagnie kalumnii, pomówień i celowej akcji dezinformacyjnej. Został prawomocnie uniewinniony, przeproszony, ale zyski dla Polski przepadły. Czy "Anarchista" głosi swoje wypowiedzi z powodu głupoty czy też podłości, nie jest to ważne. Ważnym jest że podły idiota mimo uniewinniających wyroków bezkarnie może oczerniać oficera RP. Pozdrawiam Pana.
http://primera.e-sim.org/lan.271430/ jakby ktoś był ciekaw :>
Nie znam tej sprawy. Kto przeciwko komu walczył o Kraba? Kto wygrał?
Nigdy nie zapominajmy o naszych zamęczonych rodakach. Pamiętajmy o nich gdy czytamy nawoływania do pomocy nowobanderowcom i ich kijowskiemu reżymowi, np. do pomocy ukr. armii przeciwko powstańcom Noworosji. Pamiętajmy o nich i przeciwstawiajmy się popieraniu faszystów ukraińskich, spadkobierców UPA. Przeciwstawiajmy się ukrainizacji Polski, jak np. zmiana koloru logo Solidarności lub oświetlanie PKiN na ukraińskie barwy.
@Anarchista: A jak Pan myśli?Kto zniszczyl Szeremietewa za co i dlaczego?Jak Pan myśli - kto walczyl 10 lat temu o armatohaubice "Krab"?Kogo nazywają "ojcem chrzestnym Kraba"?
@ Samuel_Dekutowski A dla takiego ukrainca jak ty to nowość ? .
Dobry artykuł
Gonta to tylko narzędzie, "winna" dość prymitywna Katarzyna II.
Córka księcia Christiana Augusta von Anhalt-Zerbst, żona księcia Piotra Ulryka - Piotra III.
Piotr III zamordowano, a Katarzyna 9 lipca 1762 roku objęła władzę w Rosji
Początki druku papierowego pieniądza.
I tak zostało w tej politycznej materii do dzisiaj.
Obie baby tak podobne, a kto nad nimi ?.
Czyżby dalej drukarze?.
Ktoś w końcu napisał prawdę, co na to panowie z naszego forum pracujący dla SWR(zgodnie z konwencją panująca na forum) ?
Artykuł o żydowskich zbrodniach , na zdjęciu żyd Trocki i ani jednego słowa o żydach. To nie była żadna Rosja Radziecka tylko żydobolszewia- pierwsza republika syjonistyczna na świecie
ja mogę się podpisać , wracam z Rosji, ludziom się tam żyje dobrze ,paliwo po 2.9 zł, ......
kacapy... Ci to dopiero mają doświadczenie w misjach pokojowych...
Wszystkie te opinie są grubo przesadzone a klimat gry jest na prawdę sympatyczny i przyjemny.! Zresztą Sam się o tym przekonaj i WEJDŹ DO GRY JUŻ TERAZ: https://secura.e-sim.org/lan.282481/
Polskie media już drugi tydzień podają, że wraz z białym konwojem jadą po ukrainie pojazdy wojskowe uzbrojone w BUKi itd. Póki co to wszystkie ukraińskie wieści, które cytują "polskie" portale to stek kłamstw. Trzeba mieć sporej dozy margines zaufania do wiadomości od ukraińców. Manipulują "polskimi" mediami jak dziećmi. Albo to celowa dezinformacja Polaków.
Panie Szeremietew , fakt że Polska nie posiada odpowiednio dużych i wyposażonych wojsk to także Pańska wina. Pracowaliście usilnie prawie 30 lat żeby zniszczyć Polskę.
Tak poza tym to Polska z Litwą były w jednym sojuszu. A KIEDY I GDZIE POLSKA BYŁA W SOJUSZU Z LITVUSAMI.
Ta gra została stworzona od podstaw całkowicie przez Polaka, z woj. dolnośląskiego. Nazwisko Górski, być może ma lwowskie korzenie. Napisanie jej zajęło mu wtedy 4 miesiące. Teraz zatrudnia on kilka osób i zarabia prawdziwe pieniądze, rzekomo kilkadziesiąt tysięcy złotych miesięcznie wg wywiadu, którego udzielił.
Nie wiem jak z sondażem, ale jeśli chodzi o grę, to robicie z igły widły. Jeżeli ktoś chciałby ją sprawdzić, to zapraszam, to jest mój ref-link:
https://secura.e-sim.org/lan.200529/
Dodam, że obrazek wyżej nie jest wzięty z e-sima, to jakaś produkcja mająca na celu przyciągnięcie ludzi. Na Litwie najwyraźniej to ma poskutkować. W Polsce podobnie było z kampaniami anty-niemieckimi i anty-rosyjskimi. Tak poza tym to Polska z Litwą były w jednym sojuszu.
PS. Ukrainę też ponownie zajmiemy niedługo :)
To o czym wcześniej pisałem
http://gry.onet.pl/wiadomosci/wyzwol-nas-od-polakow-czy-powinnismy-sie-przejmowac-gra-na-facebooku/wh4gq
Generał Polko nadal zaczadzony. http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=3190
Nic z tych rzeczy! Sakiewicz wie co się święci oraz kogo i czym najlepiej wesprzeć. Rozkazy od Starszych i Mądrzejszych już wydane, więc pan Tomek musi rozkazy wypełnić. Aaron Michnik śpiewa z tego samego klucza - dozbrajać Ukrainę. Toi piękne, że kosherni w najważniejszych sprawach są zawsze tacy jednomyślni. Z drugiej strony zastanawiające jest to jak taki Michnik i Sakiewicz potrafią się "pięknie różnić".
Oznacza to że podali datę rozpadu ukrainy w czasie parady Putin zajmie Wschodnią ukrainę , żeby faszystów poniżyć w oczach całej Europy.
No, ale jak tu odmówić kreciej roboty, kiedy to sami Starsi i Mądrzejsi proszą? Toć rejwach byłby na cały świat! Ajajajaj
Aaron ma tytuł Europejczyka Roku i JEWroPEJSA Roku 1990, a to nie byle co!
Wypchnęli :) no ale jak po drugiemu z ludźmi którzy patrząc tydzień na krupy wciąż nie mogą okreslić żywność to czy amunicja :)
Szczególnie nie z PISu . Dla nich każdy samolot, który spada jest winą ruskich.
Powitać, powitać odpowiednim słowem potraktować. Ale chyba nie pogada, przewiozą kolumną o zaciemnionych szybach. Spotkania ze starannie wyselekcjonowaną publicznością, za to odpowiada zapraszający. Może młodziaki znajdą jakąś sposobność zaprezentowania swojego stanowiska do bandery i jego popleczników.
Myślałem, że rzucili do boju już wszystko co mieli. A tu proszę, nawet paradę uda im się zorganizować. Może przyjedzie nawet kombajn upa o którym ostatnio było głośno. Tylko niech nie zapomną portretów bandery i czarno-czerwonych flag.
Panie Januszu S. "Anarchista" gdzie Pan piszesz o organizacji szwajcarskich sił samoobrony, gdzie odnosisz się Pan do polskich uwarunkowań?. Doświadczenia z przeszłości są nauką teraźniejszości i przyszłości. Naród bez historii, bez ciągłości doświadczeń jest skazany na porażkę. Aleś mnie Pan sponiewierał, po stekach obelg dostałeś Pan kopniaka z tego Forum. Starasz się Pan ale chyba wkrótce znowu Panu odbije. Zdrowia i postępów w nauce komunikacji interpersonalnej życzę. Pozdrawiam.
Przypuszczam, że u nas na forum też by się znalazło kilka osób które by się podpisały pod tym listem ...
Ruski agencie "Sylwia", nawołujesz pośrednio do wojny domowej?. Do walki z legalnymi władzami Polski?. Spieprzaj rusku z tego propagandowego frontu na Donbas. Masz Pan przecież bliziutko. Gdzieś masz honor Polski, reprezentujesz li tylko swój ruski interes. Jesteś nędznym żołnierzem ruskim na tym propagandowym froncie, na żołd musisz zapracować. A swoją drogą ciekawe jak zmienia się ruska lista propagandowych celów i jej ewolucja.
Oby nie dopuścić do dzikiej podejrzliwości i rozbicia więzi społecznych. Wtedy w tym kraju prawo do swobodnego istnienia uzyskają: ruski agent 'Sylwia', pacjent 'Anarchista', ew. Pan 'Jaroslaus' - najbardziej inteligentny z tej trójki. No i oczywiście wszyscy ci którzy uzyskają certyfikat " polskości i poprawności poglądów" od odpowiedniej komórki. Pan Sylwia wystąpi o pomoc słowiańskiej FR i ją otrzyma. Popaprana to Panowie wasza logika i ciągotki. Przy koniecznych zmianach co robić aby ten scenariusz wykluczyć. Nie jest to atak na Was tylko problem próby celowej degeneracji więzi społecznych w Polsce. Radźcie jak zapobiec możliwości że każdy Polak będzie podejrzany.
Wypisujesz Pan głupoty a póżniej się dziwisz że ktoś to krytykuje . Gdybyś Pan umiał czytać poprawnie cudze komentarze to doczytałbyś Pan że podałem scenariusz tego działania na przykładzie Szwajcarii , a nie ględzisz Pan o jakichś OTK i innych chorych strukturach z przeszłości . Widzę że po krytycznym odniesieniu się do Pańskiej nielogicznej wypowiedzi znalazł już Pan swojego odwiecznego wroga na tym forum . Widać że dokładnie ta osoba Pana sponiewierała . No cóż zostawiam to bez komentarza . w myśl zasady jak sobie pościelesz tak się wyśpisz . Pan raczej nie może spać spokojnie ale to moje zdanie . Dyskusji nie podejmę bo i szkoda czasu.
Za pomoc - bez uzgodnienia - siłom zbrojnym obcego państwa grozi chyba odpowiedzialność karna. Niech ten Pan wysyła, a my wtedy... Jednak ten Sakiewicz - moim zdaniem - to jest interesowna kreatura.
Negatywne doświadczenia są równie ważne ( a może są bardziej kształcące ) ja pozytywne. AK powinna być organizacją powszechną nie podległą chorym strukturom MON. Jak być powinno to ja nie wiem, powinni wypowiedzieć się ludzie i struktury stojące obok istniejących chorych zależności. W świecie są przykłady prawidłowo funkcjonującej służby obrony cywilnej, kuźni kadr dla służb zawodowych. Bariera wiekowa stawia mnie fizycznie poza tym problemem, ale coś sensownego mam do powiedzenia, być może więcej niż Pan "Anarchista". A teraz inny temat: znowu zaczynasz Pan, Panie Januszu S. wpadać w obłęd agresji i chorobliwego szukania urojonego przeciwnika. Pańskie poprzednie nicki Hawranek, Maczek i kilkanaście innych kolejno dostały kopniaka i poszły w limbo. Zamiast treści prezentujesz Pan ataki ad personam, potem zaczną się obelgi pod adresem wybranych forumowiczów i kolejne wyrzucenie. Mam zamiar zaproponować Redakcji opracowanie automatycznej identyfikacji ciągu nicków danego dyskutanta wraz z podaniem zbanowanych nicków w ciągu. Pana Janusza S. to na pewno nie powstrzyma, ale funkcjonowanie na Forum utrudni mu. Może wtedy Pan, mając ten problem, odpuścisz mieszanie na Forum.
Tak działać może tylko zdrajca i renegat.
Bez zlikwidowania przestępczych układów z Magdalenki i rozpędzenia tzw 4 partii oraz pociągnięcia ich do odpowiedzialności zostanie zrealizowany scenariusz Teoretycznego państwa pod szyldem Ch..j ,dupa i kamieni kupa . W polskim aparacie władzy pleni się silnie zdrada narodowa . I ten gnój wylewa się już do publicznej wiadomości . Tyle że nie ma właściwie Kto podjąć stosownych działań celem zniszczenia tych układów.
Najnowsze wiadomości
Odnoszę wrażenie że jest realizowany w Polsce scenariusz rozbioru i przejęcia wszelkich dóbr Polskich przez zbrodnicze wprost działania ludzi zrzeszonych w czymś co powszechnie nazywa się rządem . Coraz częściej można natknąć się na informacje o niszczeniu i to celowym Państwowości . poniżej fragment informacji . W kontekście podam że już w 204 r na lotnisku w Warszawie Miller deklarował że nieuregulowane sprawy własności zostaną załatwione w wyniku ustawy . Do tej pory nic nie zrobiono w tej sprawie a prace zostały wyciszone......................................................................................................................................... "Rz": Polacy informują Niemców o ziemi do odzyskania
W trakcie porządkowania ksiąg wieczystych niemieccy przesiedleńcy dowiadują się o pozostawionych w Polsce gruntach - informuje dzisiejsza "Rzeczpospolita".
Zgodnie z ustawą o ujawnieniu w księgach wieczystych prawa własności nieruchomości Skarbu Państwa z 2007 roku, urzędnicy w trakcie porządkowania ksiąg wieczystych informują niewykreślonych z nich Niemców, pozbawionych własności w PRL, że cały czas figurują w nich jako właściciele. Podobnie postępują sądy.
"To bardzo szkodliwe" - mówi "Rzeczpospolitej" radca prawny Lech Obara - "Byli właściciele dowiadują się w ten sposób o możliwości odzyskania nieruchomości".
Zdaniem dwóch innych ekspertów, z którymi rozmawiała gazeta, praktyka ta jest jednak uzasadniona, a nawet wynika z art. 2 konstytucji. "Własność nie ma obywatelstwa" - podkreśla adwokat Roman Nowosielski. Zgadza się z nim mec. Jacek Siński.
Więcej w dzisiejszej "Rzeczpospolitej".
P. Anarchista. Ma Pan w pełni rację. Razi mnie jednakże kontrast między polską profaszystowską POPiSową władzą i organizowaniem obywatelskiej obrony terytorialnej, której wypadnie (nie oszukujmy się) zacięte boje staczać z sotniami dywersantów-nowobanderowców dobrze przeszkolonymi w Legionowie pod Warszawą. Czy to nie nasuwa pytania, że w polskim aparacie władzy pleni się silnie zdrada narodowa? Drugie pytanie, które się tu nasuwa, to czy krwawe narodziny Noworosji nie jest świetną okazją do wysłania tam polskiego ochotniczego batalionu pomocy powstańcom Donbasu. Uratowałoby to honor Polski, teraz występującej oficjalnie po stronie odrodzonego faszyzmu i dało by chrzest bojowy przyszłym kadrom polskiej obrony terytorialnej. Za Wolność Naszą i Waszą.
Jak Sakiewicz chce wysyłać polskie pieniądze banderowcom, to niech finansuje to z własnej kieszeni, niech się pozbędzie oszczędności, a w ostateczności może sprzedać swoją nerkę na pomoc "bratniej" Ukrainie.
Ma Pan rację, ale bezwzględnie trzeba wykorzystać też negatywne doświadczenia OTK - Obrona Terytorialna Kraju, należy tą ideę AK wyjąć ze struktur MON. A olbrzymi nacisk ma stworzenie OTK-2 . A na czele postawić ,,Tutejszego" on nas powiedzie do świetlanej przyszłości .Tyle że ja to gdzieś już słyszałem.
Z tej liczby odjąć 17/20% Rosjan oraz ponad 4% innych nacji to okaze się ze tych Ukraincow jest ok.30/34mln.Czas tez pokaze co będzie dalej z obwodami Donieckim i Luganskim.
Do Moskwy przywezli trzech ciezko chorych dzieci. Najmlodzsemu - 4 lata. Kijow nic nie zrobil, zeby zaopekowac sie o nich http://www.youtube.com/watch?v=4A9QBcGH3So
Ma Pan rację, ale bezwzględnie trzeba wykorzystać też negatywne doświadczenia OTK - Obrona Terytorialna Kraju, należy tą ideę AK wyjąć ze struktur MON. A olbrzymi nacisk ma stworzenie OTK-2 będzie. Jak się przed tym obronić i jak działać nie wiem, ale na pewno trzeba odwołać się do zaszczytnych tradycji Narodu i do ludzi te wartości te wyznających. Jest to możliwe, ale bardzo ciężko będzie.
Wladzy doniecka powiexziali, ze 24 serpnia po ulicach Doniecku przejda ukrkainski jency jako Niemcy po Moswkie w 1944
Ruban to nie ruski agent ale Votum_separatum to taka sprzedajna ruska duszyczka. Wojna Rosji z Ukrainą z moralnością nie ma nic wspólnego. A te pułki ruskich "instruktorów: czy też "doradców" to też normalka. Te ruskie sołdaty nawet nie wiedzą ze są dobrowolcami czy też instruktorami. Oni wypełniają tylko rozkazy, "dobrowolnie pod przymusem" to dla nich właściwe określenie. A Rosja jest wielka, ludzi w niej mnogo, oni się nie liczą. My to przerabialiśmy podczas II WŚ. Przybędzie nowa pozycja w sejfach następców, obok opracowania "Doświadczenia wojny w Wietnamie" stoi już pozycja do analizy i ciągle uzupełniana: "Doświadczenia wojny na Ukrainie". Dział poświęcony wojnie informacyjnej też już jest, Votum_separatum w nim nie ma, chyba tylko jako kategoria "szpak" - szczekające parchate kundelki za nędzne grosze. Ot zwykła robota na tym froncie, jedni strzelają drudzy jadem plują, normalka ubrana we wzniosłe słowa - oszustwa zakłamanych matactw.
właśnie Ukraińcy dostają w dupę - Sowieci naściągali sprzętu i idzie kontrofensywa koło Ługańska - namnożyło się zielonych ludzików....