• tagore 26 August 2014, 14:20 Nie możemy liczyć na Niemcy

    Ale odkrycie! Wszystkie te wymienione zalety europejskich "Hegemomów" były widoczne dużo
    wcześniej jednak szanowne "dziennikarstwo" jak i politycy nie chcieli tego widzieć.
    I nic dziwnego ,jak łeb zanurzony w korycie to nie bardzo wypada się rozglądać na boki.

    tagore

  • tutejszym 26 August 2014, 14:15 Gdy banderowiec zostaje polskim bohaterem

    Nic mu się nie pokićkało, jest to czystej krwi banderowiec i kanalia. Nic tylko parę gum na goły tyłek.

  • Zaczęło się już w pełni...

  • anarchista 26 August 2014, 13:36 Separatyści nacierają na Iłowajsk [+VIDEO]

    @Sylwia: Proszę nie zwracać uwagi na tych ukrów przysłanych z Kijowa ,za kilka tygodni śladu nie będzie z tych faszystów czego nie wybije Putin to wywiezie na Kołymę a My będziemy na to spokojnie patrzeć .

  • anarchista 26 August 2014, 13:32 Separatyści nacierają na Iłowajsk [+VIDEO]

    @ Kwezal: Skąd w dyskusji na tym forum knajacki język takich neofaszystowskich ukrów ? kto im dał prawo obrażania Polaków . Ta Swoboda, o ktorej krzyczysz To kilkanaście tysięcy faszystów mordujących mieszkańców Noworosji . Pod znakiem banderowskiej OUN-UPA ...........Skąd ta twoja nienawiść do Ukraińców?Wyssałaś z mlekiem matki?......Muszę przyznać że w moim przypadku tutaj muszę przyznać ci rację i owszem życzę wam najgorszej śmierci jaka może was spotkać za mordy [opełnione na Mojej rodzinie i Narodzie . Oby świat jak najszybciej o was zapomniał. Taka jest żelazna logika.Każdy Ukrainiec z Zachodu czyli Polskich Kresów to bezwzględny faszysta,junta kijowska i co tam jeszcze. Możesz sobie bełkot wypisywać na usługach ukrów . A od Polskiej flagi wara Bo właśnie pod nią Polacy walczyli i oddawali życie walcząc z brunatną faszystowską , banderowską i czerwona zarazą jak ty. Najlepiej zrobisz jak poinformujesz Kijów że POLACY zmądrzeli i to co mówią politycy to zaprzeczenie prawdziwych uczuć jakie mają Polacy do ukrów z Kijowa . I nie myl z Noworosjanami to inna Nacja.

  • kindzal 26 August 2014, 13:09 Gdy banderowiec zostaje polskim bohaterem

    Cos chlopowi sie pokickalo?

  • Rosyjskie śmigłowce zaatakowały posterunek Straży Granicznej Ukrainy w Donbasie, zabijając czterech i raniąc trzech jej funkcjonariuszy..... Ukraińska armia podaje, że zatrzymała w rejonie Doniecka dziesięciu rosyjskich żołnierzy, którzy nielegalnie przekroczyli granicę, pojmani służą w 98. dywizji powietrznej stacjonującej w środkowej Rosji.

  • Rosyjskie śmigłowce zaatakowały posterunek Straży Granicznej Ukrainy w Donbasie, zabijając czterech i raniąc trzech jej funkcjonariuszy..... Ukraińska armia podaje, że zatrzymała w rejonie Doniecka dziesięciu rosyjskich żołnierzy, którzy nielegalnie przekroczyli granicę, pojmani służą w 98. dywizji powietrznej stacjonującej w środkowej Rosji.

  • tutejszym 26 August 2014, 12:46 Separatyści nacierają na Iłowajsk [+VIDEO]

    Rosyjskie śmigłowce zaatakowały posterunek Straży Granicznej Ukrainy w Donbasie, zabijając czterech i raniąc trzech jej funkcjonariuszy..... Ukraińska armia podaje, że zatrzymała w rejonie Doniecka dziesięciu rosyjskich żołnierzy, którzy nielegalnie przekroczyli granicę, pojmani służą w 98. dywizji powietrznej stacjonującej w środkowej Rosji.

  • tutejszym 26 August 2014, 12:34 Separatyści nacierają na Iłowajsk [+VIDEO]

    Dzisiaj odbywa się szczyt na Białorusi, odbędą się rozmowy z prezydentem Białorusi Alaksandrem Łukaszenką oraz spotkanie z udziałem prezydentów Ukrainy, Rosji, Białorusi, Kazachstanu. Więc armia ruska chce zapewnić jak najlepszą pozycję przetargową dla Putina. Chodzi też o pokazanie pozostałym uczestnikom szczytu gdzie ich miejsce, bo jak nie to ... Rozpoczęła się bezpośrednia interwencja ruskiej armii na terytorium Ukrainy, ruszyły zespoły dywersantów. Agentura ruskiego wpływu w Internecie dostała rozkaz do ofensywy. No dalej ruskie płatne pieski, dalej rzygać jadem poparcia dla Waszego płatnika. Agentom ruskiego wpływu ja mówię won, poszli stąd.

  • Dzisiaj odbywa się szczyt na Białorusi, odbędą się rozmowy z prezydentem Białorusi Alaksandrem Łukaszenką oraz spotkanie z udziałem prezydentów Ukrainy, Rosji, Białorusi, Kazachstanu. Więc armia ruska chce zapewnić jak najlepszą pozycję przetargową dla Putina. Chodzi też o pokazanie pozostałym uczestnikom szczytu gdzie ich miejsce, bo jak nie to ... Rozpoczęła się bezpośrednia interwencja ruskiej armii na terytorium Ukrainy, ruszyły zespoły dywersantów. Agentura ruskiego wpływu w Internecie dostała rozkaz do ofensywy. No dalej ruskie płatne pieski, dalej rzygać jadem poparcia dla Waszego płatnika. Agentom ruskiego wpływu ja mówię won, poszedł mi stąd.

  • Dzisiaj odbywa się szczyt na Białorusi, odbędą się rozmowy z prezydentem Białorusi Aleksandrem Łukaszenką oraz spotkanie z udziałem prezydentów Ukrainy, Rosji, Białorusi, Kazachstanu. Więc armia ruska chce zapewnić jak najlepszą pozycję przetargową dla Putina. Chodzi też o pokazanie pozostałym uczestnikom szczytu gdzie ich miejsce, bo jak nie to ... Rozpoczęła się bezpośrednia interwencja ruskiej armii na terytorium Ukrainy, ruszyły zespoły dywersantów. Agentura ruskiego wpływu w Internecie dostała rozkaz do ofensywy. No dalej ruskie płatne pieski, dalej rzygać jadem poparcia dla Waszego płatnika. Agentom ruskiego wpływu ja mówię won, poszli stąd.

  • O, Mr Hyde wylazł z Tutejszym'ego... Zaczynałem już za Panem "tęsknić", Panie Hyde... Proszę przekazać Tutejszymemu, że nie czepiam się jego rodziny (co najwyżej jej współczuję) - to w końcu on sam pisał, że wnuki oczyszczają mu staw z sitowia... nie będzie o tym pisał, nie będę się do tego odnosił. Proste. A co do meritum: mam rozumieć, że skoro "Ukraińcy i Rosjanie zamieszkujący w Donbasie są obywatelami Ukrainy a nie FR", to NIE MAJĄ PRAWA walczyć z banderyzmem? I mają mu się podporządkować? Czy to dotyczy także zamieszkałych na Ukrainie, naszych rodaków? Pańską odpowiedz, Hyde znam... Może Tutejszym odpowiedziałby w swoim imieniu...

  • Informacja o chyba o tych żołnierzach jest też np. tu http://rusvesna.su/news/1409046604 Rosjanie twierdzą, że przez "przypadek weszli" w czasie patrolu granicy i nie stawiali oporu. Mogę powiedzieć, że mają jaja przyznali się do swoich w świetle nagonki ,że to czego oni tam już nie robią. Fajnie, że nie uznali ich za dezerterów tak jak to robią Ukraińcy ze swoimi, którzy dają dyla do Rosji. Ukraińcy w takim przypadku powinni wymienić tych jeńców co map nie potrafią czytać np. na tę Ukrainkę co kierowała ogniem w kierunku dziennikarzy i po pticach. Tylko ta Pani sama udała się do Rosji chcąc ochronić swoje cztery litery i czy to się uda , ponoć dostała jakieś nagrody od prezydenta Ukrainy.

  • Informacja o chyba o tych żołnierzach jest też np. tu
    http://rusvesna.su/news/1409046604
    Rosjanie twierdzą, że przez "przypadek weszli" w czasie patrolu granicy i nie stawiali oporu. Mogę powiedzieć, że mają jaja przyznali się do swoich w świetle nagonki ,że to czego oni tam już nie robią. Fajnie, że uznali ich za dezerterów tak jak to robią Ukraińcy ze swoimi, którzy dają dyla do Rosji. Ukraińcy w takim przypadku powinni wymienić tych jeńców co map nie potrafią czytać np. na tę Ukrainkę co kierowała ogniem w kierunku dziennikarzy i po pticach. Tylko ta Pani sama udała się do Rosji chcąc ochronić swoje cztery litery i czy to się uda , ponoć dostała jakieś nagrody od prezydenta Ukrainy.

  • Trzeba wielkiej odwagi cywilnej aby publicznie udowadniać społeczeństwu ,że jest się absolutnie niekompetentny. Poruszająca się wzdłuż dróg armia Ukraińska walczy z typową OTK .

    tagore

  • no banderowcy , najskuteczniej mordowali cywili , z regularną armią dostają kopa ..... tak trzymać , poroszenko wyśle tranport czekolady....

  • TW Kwezal składa comiesięczne sprawozdanie ze swojej działalności dla oficera prowadzącego (SBU): W lipcu kontynuowałem działania operacyjne opierając się – jak zawsze - na „podpowiedziach” tego endeka, Dmowskiego. Nie szczędziłem wysiłków i nie żałowałem żadnych ofiar po to, aby nie dopuścić do zapanowania w tym chorym kraju zdrowego rozsądku, ażeby postępowaniem Polaczków nie zaczęła kierować trzeźwa ocena stosunków i położenia ich państwa. Tak jak dotychczas - szerzyłem zamęt, puszczałem w obieg najrozmaitsze fałsze i puszczałem w obieg różne wariackie opinie. Efekty są imponujące. Lachy bardziej nienawidzą „ruskich” niż kochają swoją ojczyznę. Myślą, że Putin, to taka nowsza wersja Stalina (nic to, że Gruzina). I że nic tam się od czasów rewolucji bolszewickiej nie zmieniło. I to pewnie dlatego tak łatwo udało mi się ich przekonać do tego (bo niby tak trzeba, bo wymaga tego „mądrość” etapu przez jaki przechodzimy na Ukrainie), aby nasza partia Swoboda była akceptowana jako partner w politycznych rozmowach. Dzisiaj Tiahnybok, oprowadzany jest po politycznych salonach. Wystarczyło im powiedzieć, że to cywilizowany banderowiec, który właśnie wyrywa Ukrainę z rąk Putina. I że najważniejsze dzisiaj, żeby Ukraina była silna i wolna. Tak, jak wymyślił sobie Giedroyć, myśląc, że będziemy buforem pomiędzy nimi i Rosją. Głupie Polaczki. Jeszcze odczują to na własnej skórze, gdy odnowimy odwieczną przyjaźń ukraińsko-niemiecką… Muszę przyznać, że osiągnąć cel było o tyle łatwo, że stoją za nami wszystkie liczące się media i wszyscy politycy – niezależnie od opcji. A i naszych patriotów, oddanych Wielkiej Ukrainie jest w tym kraju z milion…

    Muszę jednak przyznać, że są i pragmatycy - tacy, którzy nam brużdżą-przeszkadzają w naszych działaniach na rzecz Wielkiej Ukrainy. Ostatnio udało im się odebrać nam niejakiego Tutejszym’ego, który jeszcze miesiąc temu mówił, że czas na rozprawę z banderyzmem „przyjdzie z chwilą uspokojenia sytuacji”. A dziś już chce z nami walczyć i zamykać przed nami granice…. Walka z tymi pragmatykami wymaga jednak środków finansowych. A za te hrywny, które od Was otrzymuję, jakoś z miesiąca na miesiąc, coraz mniej mogę kupić… Czy mógłbym otrzymywać gratyfikacje finansowe w $? Z banderowskim pozdrowieniem: Chwała Ukrainie!

  • to jest banderowska ustawka - rosyjskie żołnierz nigdy się nie PODDAJE!!! :P

  • to jest banderowska ustawka - rosyjskie żołnierz nigdy się nie PODDAJE!!! :P

  • A Janusza S. ( obecnie "Anarchista" ) za dupę jak stoi w kaftan, dowieźć i wypuścić z kaftana na "Dzikich polach". Do nas nie wpuszczać, niech go Ukraińcy u siebie potrzymają. A na Forum będzie trochę większy spokój, o jednego mniej.

  • Ukraińcy i Rosjanie zamieszkujący w Donbasie są obywatelami Ukrainy a nie FR, póki co. Póki co to granice Ukrainy są określone, porządek mają wprowadzać sami nie armia ruskiego agresora. Paszoł ruska kreaturo, jeszcze te judaszowe srebrniki bokiem Tobie wylezą. A od mojej rodziny to się odpieprz.

  • anarchista 26 August 2014, 11:37 Sojusz z Macedonią?

    Ten Miś jest na miarę naszych możliwości.

  • remiqius 26 August 2014, 11:06 Sojusz z Macedonią?

    hahahaha przecież macedonia jest niecałej wielkości Dolnegośląska :D

  • ROZBIÓR "WIELKIEJ UKRAINY" .

    Ponieważ pogrobowcy Bandery, OUN-UPA, ukraińskich formacji SS, Wehrmacht'u et.c. - sprawców ludobójstwa Polaków na Wołyniu i w Małopolsce Wschodniej w l. 1939-1947 - opowiadają się za dalszym "dopieszczaniem" "Wielkiej Ukrainy", ja dla odmiany proponuję jej rozbiór.

    [1.] Województwa: wołyńskie (obecnie podzielone na 2 'obwody'), lwowskie, stanisławowskie i tarnopolskie - wracają do Polski;
    [2.] 'obwód' zakarpacki - wraca do Węgier i Słowacji;
    [3.] 'obwód' czerniowiecki oraz południowa część 'obwodu' odeskiego - wraca do Rumunii;
    [4.] 'autonomiczna Republika Krymu' - uzyskuje niepodległość;
    [5.] 'obwody': ługański, doniecki i część charkowskiego - otrzymuje Rosja, jako rekompensatę za całkowite wycofanie się z Kaukazu.

    I od razu robi się spokojniej...

  • Tu filmik z "bicia" , "znęcania” się nad jeńcami z tej parady potępiło także Human Rights Watch, a ci po wszystkim zostali załadowani do autobusu i wysłani do domu :) – oczywiście o wysłaniu do domu tak tylko czytałem a czy jest to prawda i czy się dowiemy, zobaczymy.
    https://www.youtube.com/watch?v=bRXrX3hbJpM
    Tu jest filmik z takiej wymiany miedzy stronami konfliktu.
    https://www.youtube.com/watch?v=o3JFBGeg41M &list=UUYW4a864pD7k2QDMrpxfZMw
    Ostatnio oglądałem przekazanie jeńców pełnomocnikowi rządu ukraińskiego Generałowi-pułkownik Wołodymirowi Rubanowi , i co zobaczyłem, a to, że w chwili przekazania generał dostał zdjęcia rentgenowskie przekazywanych jeńców. Czy aby nie jest to przykład jednego z wielu pozytywnych podejść do jeńców ze strony separatystów ?
    https://www.youtube.com/watch?v=fvAtN6t2-Rs
    A tu obchodzenie się z jeńcami od strony Kijowa
    https://www.youtube.com/watch?v=r21Jvh3YpHM &list=UUYW4a864pD7k2QDMrpxfZMw
    https://www.youtube.com/watch?v=5gDfOxaEzt8 – tu uwaga ten Gruzin to już nie z tego świata.
    Tu można także przypomnieć klęczenie na kolanach milicji przed majdanowacami i czołganie milicjantów nie wspomnieć o okaleczaniu wyrwanych z szyku milicjantów na Majdanie i to jeszcze przed tragedią "niebiańskiej sotni" czy jakoś tak.
    Zdaje sobie sprawę z tego,że wojna ( konflikt zbrojny ,akcja ATO czy jak ją zwał ) to je bajka, ale czemu media tylko piętnują jedną stronę. Czy Human Rights Watch nie widzi bombardowania miast gradami i innym tałatajstwem zakazanym prawem międzynarodowym przez siły zbrojne Ukrainy ? Na moje przykłady znajdą się na pewno filmiki z jeńcami ukraińskimi ostro traktowanymi przez separatystów, będzie to tylko potwierdzeniem, że wojna to nie je bajka.
    Chodzi taki dowcip ,gdyby Hitler miał zamiast Gebelsa nijakiego Lysenko to Niemcy by nie zauważyli, że przegrali wojnę. Proponuję troszkę popatrzeć na ten konflikt z różnych stron bo możemy zaraz przez "naszych ukochanych polityków i pismaków " przegrać naszą przyszłość i tego co niektórzy nie zobaczą i obudzą się z ręką w nocniku , aby tylko nie z naszą ręką :) tylko swoją.

  • Panie ministrze największą siłę rażenia ma baran

  • anarchista 26 August 2014, 10:19 Szkolić, ale nie dawać broni

    Badanie wykazało niskie poparcie Polaków dla powszechnego dostępu do broni palnej.I to jest jawna manipulacja . Ale jest proste rozwiązanie tego problemu .Można posiadać bez żadnych zezwoleń BROŃ CZARNO PROCHOWĄ MOC JEST TAKA SAMA JAK OBECNEJ A KALIBER ZNACZNIE WIĘKSZY I SKUTECZNOŚĆ WIĘKSZA . Colt ,,Navi" kal 50 .przbija deskę sosnową z odległości 50 m wlot o średnicy ok 50 mm wylot nie do ustalenia bo rozrywa deskę 2". POLECAM.

  • Nic dodac, nic ujac Sylwia.

  • Ci potomkowie hajdamaków uważają że są mądrzejsi od nas potomków i spadkobieców ich szlachetnie urodzonych Panów Polskiej Szlachty? Czyżby szkodliwe działania rządu dały im już podstawy do takiego myślenia . Niech pamiętają jak się skończyła hajdamaczyzna . Nową też można im zafundować nawet taki sam scenariusz jest możliwy.

  • Ci potomkowie hajdamaków uważają że są mądrzejsi od nas potomków i spadkobieców ich szlachetnie urodzonych Panów Polskiej Szlachty? Czyżby szkodliwe działania rządu dały im już podstawy do takiego myślenia . Niech pamiętają jak się skończyła hajdamaczyzna . Nową też można im zafundować nawet taki sam scenariusz jest możliwy.

  • Przypadkowo to sobie można w spodnie nawalić,jak się człowiek za mocno nadyma,a nie przekroczyć granicę obcego państwa z którym w dodatku jest się w stanie wojny... przez 10 żołnierzy obcej formacji wojsk powietrzno desantowych....to zwykli dywersanci....

  • Nic dodac, nic ujac Sylwia....

  • Ależ Panie Jaroslaus: to nie po banderowsku. Gdy nie można rzezać kobiet, dzieci i starców, gdy nie można burzyć z daleka miast i osiedli, lub sobie bezpiecznie lać faszystowskim jadem na tym forum, a zamiast tego ktoś zdecydowany idzie na rezunów z kałaszami i Gradami porządek z nimi zrobić tak jak to czynią teraz powstańcy Noworosji, to oni znikają szybko jak wicher. Tak jak nazigwardziści z 'Azowa' to właśnie zrobili, uciekając z pola walki do Mariupola. Podobne spostrzeżenia mieli żołnierze AK, WP i KBW podczas walk z UPA.

  • Tu można podejrzewać celową akcje ignorowania przez polskie media, polityków i działaczy szybko rozwijającego sie na Ukrainie hitlerowskiego faszyzmu i powstających w Polsce zalążków dywersyjnych ukraińskich jaczejek banderowskich, którym wsparcie niewątpliwie dadzą tysiące ukraińskich studentów. Oni sa zradykalizowani przez banderowskie szkolenie Prawego Sektoru i już prowadzą agresywne działania. Np. niedawno dziesięciu młodych agresywnych ukraińskich faszystów przyszło przeszkadzać w polskiej studenckiej wystawie o odeskim Chatyniu z maja b.r. Banderowcy również działają na tym forum. Naszą nadzieją jest, że walka z Noworosją osłabi obecne faszystowskie państwo ukraińskie. W przeciwnym razie będzie przez granicę silne faszystowskie państwo ukraińskie - gniazdo terroryzmu, szowinizmu i nienawiści do Polaków, Rosjan, Wegrów, Greków, Cyganów i innych nie-Ukraińców. Noworosja nie wysunęła żądań terytorialnych wobec Polski. Obecni politycy kijowscy to zrobili a ukraiński hymn opiewa topienie ziemi od Sanu do Donu we krwi: "Станем браття, в бій кривавий, від Сяну до Дону" - staniem bratya w bij kriwawyj wid Sjanu do Donu. Oto miasta związane z Sanem: Dynów, Jarosław, Lesko, Leżajsk, Nisko, Przemyśl, Radymno, Rudnik nad Sanem, Sandomierz, Sanok, Sieniawa, Stalowa Wola, Ulanów i Zagórz. Niech szanowni użytkownicy sprawdzą sobie na mapie Polski ile powiatów nad Sanem i na wschód od Sanu i z jaką ilością polskiej ludności Ukraińcy zamierzają utopić we krwi. Precedens jest: 1941-1946: Ukraińcy zakatowali ponad 400 000 Polaków w wołyńskiem, stanisławowskiem i tarnopolskiem.

  • @Anarchista:Nie jestem górnikiem.Interesuje mnie energetyka w RP.Pisze na podstawie doswiadczen znajimego który do tej pory dostarczal rosyjski wegiel na krajowy rynek przez ostatnie trzy lata.Owszem tani,ale sporo kamienia oraz innych zanieczyszczen co powoduje ze trzeba spalic go więcej niż np.polskiego.Polski wegiel jest kopany tak samo gleboko jak dobry wegiel syberyjski(ten rzadko jest sprowadzany-transport i jakość).Gro wegla jest sprowadzana z płytszych kopalni rosyjskich i Kazachstanu.Jest "miekki"tzn.po 3/5miesiacach lezenia na hałdzie zaczyna się "lasować" i pod własnym ciężarem kruszy się tworząc miał.Rowniez nie bez znaczenia jest wchłanianie wilgoci przez miał.Polska kostka może lezec i rok czasu.Niebagatelna sprawa to tez rosyjskiego wegla gdzie czasem kosztuje taniej niż jego wydobycie.
    Najwiecej szkody w polskim górnictwie narobili tzw.posrednicy w jego sprzedaży.Czesto sa to rodziny lub znajomi prezesow spolek weglowych.Kopalnie same powinny to robic.Nie byłoby tyle przekretow.Pan wie ilu "posrednikow" "splajtowalo" nie placac za pobrany wegiel?Sa to miliardy zloty.Mysli Pan ze ktoś za to "beknal"?
    Bardziej od rosyjskiego wegla proszę przyjrzeć się budowie "przyjazni polsko-litewskie' czyli tzw."Mostowin Energetycznemu".Byl planowany wtedy gdy Litwa miała jeszcze Elektrownie w Ignalinie orza prawie 70% nadwyżki energii elektrycznej.Potem gdy wstepowala do UE ze względu na brak modernizacji reaktora w 2010r została zamknieta.Most dalej figurowal w planach do sprzedaży litewskiej energii dla polski,ktorej praktycznie już nie było.Obecnie nasz rząd cieszy się jak dziecko z sukcesu tej budowy która będzie/ma być ukonczona w 2016r.Tyle ze prad nie poplynie z Litwy do Polski czy odwrotnie tylko z Rosji przez Litwe do Polski.Litewska spolka "Littevus Energijja" to corka rosyjskiego potentata energetycznego którego przedstawiciele zasiadają w zarządzie litewskiej spolki.Prosze poczytać o rzadach naszych politykierów oraz ich znajomości zarzadzania w tzw.strategicznych przemyslach i surowcach a wtedy zmieni Pan opinie.
    Wychodze z zalozenia - skoro mamy wlasny wegiel to korzystajmy z niego na maxa.To praca dla polskich gornikow i ich rodzin.

  • DALEJ! Za Banderę! Walczyć do ostatniego rezuna! Do ostatniej siekiery!

  • Idąc tokiem rozumowania Wildsteina okazuje się że neonaziści malując swastyki na murach nie odnoszą się do symbolu zbrodniczego systemu tylko do znacznie starszego hinduskiego symbolu szczęścia, a pozdrawiając się poprzez uniesioną rękę nawiązują do salutu rzymskiego a nie do pozdrowienia nazistów.

  • P. Jaroslaus: niech Pan sobie poczyta wpisy ' Kwezala.' Mamy tu nowy ukrodesant banderowski. A te fotomontaże z Depardieu pojawiają się automatycznie.

  • Ciekawe. Armia Ukrainy atakuje, atakuje po czym nagle okazuje się że jest w "kotle". Zabawa trwa!
    Długo tak nie dadzą rady ze względów finansowych choćby.
    Trzeba będzie powrócić do idei federalizacji lub podziału Ukrainy.

  • BRAWO ŻABOJADY. Bijcie żydo-banderowców, bijcie!

  • Oni zostali okrążeni bo dowódca batalionu (SS) 'Azow)', Bilecki, uciekł ze swoimi 'herojami' do Mariupola 'na odpoczynek' zamiast udzielić wsparcia.

  • Wzruszające... Ci Rosjanie (o ile to faktycznie Rosjanie) są bardziej ukraińscy niż niejeden faktyczny Ukrainiec (albo obywatel ukraiński, choć władze w Kijowie chyba nie rozróżniają tych dwóch pojęć)... Może ZSRR już dawno nie ma, ale metodologia pracy i dość prymitywna forma propagandy nadal charakteryzuje wszystkich z dawnego Sojuza.

  • O, widzę,że dobrze zakumałaś, że to do Ciebie. Ty chyba nie odróżniasz normalnej krytyki, od tego bełkotu żywcem wyjętego z sowieckiego, bądź FSB-owskiego dzienniczka pilnego sługusa Jesteś sowieckim politrukiem. Ta Swoboda, o ktorej krzyczysz dostała w wyborach prezydeneckich 1,5% głosów, natomiast obecny prezydent ponad 50%.Skąd ta twoja nienawiść do Ukraińców?Wyssałaś z mlekiem matki? A wiesz ze w Polsce w Białymstoku sa noeonaziści?Taka organizacja NOP się nazywa.A więc każdy Polak to faszysta z NOP A wiesz ile w Rosji jest nacjonalistycznych organizacji,a takze bolszewicko-noeonazistowskich wszystkie one są tak czy inaczej kontrolowane przez FSB.A więc każdy Rosjanin to nonazista-bolszewicki.Taka jest twoja żelazna logika.Każdy Ukrainiec to bezwzględny faszysta,junta kijowska i co tam jeszcze. Możesz sobie bełkot wypisywać na usługach Ruskich,ale nie wycieraj się polską flagą, przy tym. Bo nie jest twoja. A dopóki będziesz się się nią wycierać i chować za nią, na pewno lekko nie będziesz miała. Bo właśnie pod nią Polacy walczyli i oddawali życie z taką czerwona zarazą jak ty.

  • Faszystowski reżym kijowski skrywa śmierć swych 'herojów' przed ich rodzinami. Ministerstwo Obrony DRL zamieszcza w internecie fotografie dokumentów ukr. 'dwusetnych' aby o ich zgonie mogły się dowiedzieć rodziny.

    http://fotki.yandex.ru/users/supernova-nod/albums/

  • Po opuszczeniu autobusu ci ukraińcy mogli porżnąc tych ludzi nożami. Jest ciemno. Ukr. są zawzięci i nie wybaczają.

  • Tylko którym ,wschodnim ???

  • @Jan 53 ). Czy może Pan wskazać żródło swoich informacji na temat Rosyjskiego węgla , A może ma pan wykształcenie górnicze i jest znawcą w tym temacie.

  • A może Białoruś coś wiezie Ukraińcom ?
    https://www.youtube.com/watch?v=mLSHDzDMWeI &list=UU59kLbjqigonQQV2JBaE2bw

  • Integracja naszych z Ukraińcami :)
    https://www.youtube.com/watch?v=MO0NZZ9WlBQ &list=UU59kLbjqigonQQV2JBaE2bw &oref=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DMO0NZZ9WlBQ%26list%3DUU59kLbjqigonQQV2JBaE2bw &has_verified=1