Jan_De: 27.08.2014 18:48 Z właściwą sobie kulturą i elokwencją piszesz o mnie: "Ale z Ciebie bezmyślna i bezpłodna menda". 1)... Bezpłodna to nie, mam sporą gromadkę progenitury. 2)... Myśleć i wnioskować jeszcze całkiem sprawnie potrafię. 3)... Przysłowiowa "ruska menda" to wypisz wymaluj TY, ruski prowokatorze. 4)... Skatina to doskonale znane Tobie czysto rosyjskie określenie. Trzeba pozbawionego wszelkich zasad moralnych, sadystycznie wrednego zachowania, żeby zasłużyć na ten czysto rosyjski epitet. Doskonale wiedziałeś co robisz podając ten skecz ( poziomu nie oceniam ) jako dokument polskiej akcji szkolenia banderowców w Polsce. A ta Twoja dywersja była klasyczną ruską wrzutą, wyjętą świadomie z kontekstu prowokacją. A że nie wyszło, za rękę złapali to twoja głupota i Twój pech. Ale wszystko przed Tobą, musisz się dużo bardziej starać bo ludzie myślą i po takiej wpadce będą sprawdzać. Co chciałeś to masz.
Czy się Panu podoba, czy nie, to Rosję już mamy u swoich granic w obwodzie Kalinigradzkim i jest to ponoć najbardziej zmilitaryzowany obszar w Europie. Gdyby rusek chciał Polskiej ziemi to by nie sprawiło mu to wiele problemów. Póki co to Polska jest bardziej agresywnie nastawiona podszczuwana w stosunku do Rosji. Efekt jest taki, że jeszcze niedawno jeździłem do Rosji i nigdy nie czułem złego klimatu wobec mojej osoby, co o Ukrainie powiedzieć nie mogę. Obecnie już bym się nie odważył jechać do Rosji, eksponując swą Polskość. O ile się orientuje Polacy nigdy w swojej historii nie mieli tak złej prasy u swoich sąsiadów. Chce Pan leczyć dżumę cholerą proszę bardzo, ja uważam, że ani ukrainiec, ani w najbliższym czasie rusek nie będzie naszym przyjacielem. Lepiej nie wtrącać się, okrutną prawdą jest, że czym mniej ich, tym lepiej dla Polaków.
A może niech cała Ukraina wróci do Rosji a potem Łotwa, Estonia a może potem Polska? Co za brednie. Sylwia zdejmij Polską flagę ze swojego loga bo reprezentujesz interesy Rosji a nie Polski. Rosja jest agresorem, który w wyniku wrogich akcji sabotażowych i terrorystycznych dokonał aneksji części niezależnego Państwa i nadal w nielegalny sposób wspiera terroryzm i wprowadza swoje siły na teren Ukrainy a do tego ma aspiracje podobne do nazistowskich niemiec.
A może niech cała Ukraina wróci do Rosji a potem Łotwa, Estonia a może potem Polska? Co za brednie. Sylwia zdejmij Polską flagę ze swojego loga bo reprezentujesz interesy Rosji a nie Polski. Rosja jest agresorem, który w wyniku wrogich akcji sabotażowych i terrorystycznych dokonał aneksji części niezależnego Państwa i nadal w nielegalny sposób wspiera terroryzm i wprowadza swoje siły na teren Ukrainy a do tego ma aspiracje podobne do nazistowskich niemiec.
A może niech cała Ukraina wróci do Rosji a potem Łotwa, Estonia a może potem Polska? Co za brednie. Sylwia zdejmij Polską flagę ze swojego loga bo reprezentujesz interesy Rosji a nie Polski. Rosja jest agresorem, który w wyniku wrogich akcji sabotażowych i terrorystycznych dokonał aneksji części niezależnego Państwa i nadal w nielegalny sposób wspiera terroryzm i wprowadza swoje siły na teren Ukrainy a do tego ma aspiracje podobne do nazistowskich niemiec.
A może niech cała Ukraina wróci do Rosji a potem Łotwa, Estonia a może potem Polska? Co za brednie. Sylwia zdejmij Polską flagę ze swojego loga bo reprezentujesz interesy Rosji a nie Polski. Rosja jest agresorem, który w wyniku wrogich akcji sabotażowych i terrorystycznych dokonał aneksji części niezależnego Państwa i nadal w nielegalny sposób wspiera terroryzm i wprowadza swoje siły na teren Ukrainy a do tego ma aspiracje podobne do nazistowskich niemiec.
A może niech cała Ukraina wróci do Rosji a potem Łotwa, Estonia a może potem Polska? Co za brednie. Sylwia zdejmij Polską flagę ze swojego loga bo reprezentujesz interesy Rosji a nie Polski. Rosja jest agresorem, który w wyniku wrogich akcji sabotażowych i terrorystycznych dokonał aneksji części niezależnego Państwa i nadal w nielegalny sposób wspiera terroryzm i wprowadza swoje siły na teren Ukrainy a do tego ma aspiracje podobne do nazistowskich niemiec.
A może niech cała Ukraina wróci do Rosji a potem Łotwa, Estonia a może potem Polska? Co za brednie. Sylwia zdejmij Polską flagę ze swojego loga bo reprezentujesz interesy Rosji a nie Polski. Rosja jest agresorem, który w wyniku wrogich akcji sabotażowych i terrorystycznych dokonał aneksji części niezależnego Państwa i nadal w nielegalny sposób wspiera terroryzm i wprowadza swoje siły na teren Ukrainy a do tego ma aspiracje podobne do nazistowskich niemiec.
Panie Uri, dziękuję! Dzięki Panu wiem już, jak wygląda ukraińskie poczucie humoru… Nikt niczego nie rozumie… „Koń może by się uśmiał”, ale nawet Tutejszym alias Hyde lub Jekyll "myślał", że to „ruska wrzuta”… Ale jak dodamy „kontekst”... to ho, ho! A Propos, czemu ten „kontekst” jest taki długi i po ukraińsku, skoro filmik jest „po polsku”? Nie może Pan sprawić, by ten oczywisty błąd twórców filmiku został naprawiony?
Mynio: 27.08.2014 18:04 Ma Pan rację, jestem osobnikiem po 70-ce p też nie chce faszystowskiej Ukrainy w Europie tym bardziej przy naszej granicy. Uważam że powinniśmy zrobić co w naszej mocy aby pomóc Ukraińcom banderyzm u siebie wyplenić. Szlag mnie trafia kiedy widzę brak woli walki naszych władz z banderyzmem w naszym kraju. Ale to wszystko przed nami. Jest tylko jedna zasada: ja chcę mieć na wschodniej granicy Ukrainę a nie głodną naszej ziemi agresywną Rosję. Tego chcą ( jak sądzę ) wszyscy sąsiedzi na granicach Rosji. Demokrację na Ukrainie można wspierać i osiągnąć przy pomocy samych Ukraińców. A ruskie webbrygady zainstalowane przez służby FR istnieją realnie. Ich miejsce w strukturach FR, organizacja i miesięczne nakłady na agenturę wpływu też są znane, podane przez samych funkcjonariuszy służb. Sytuacja jest normalna, takie jest współczesne pole walki. Oczywistym jest że FR w swojej walce z Ukrainą te środki i te oddziały stosuje. Pozdrawiam, jestem zbudowany Pańską postawą.
„Polska pragnie rozwijać wzajemne relacje z Litwą w duchu przyjaźni”… to takie dyplomatyczne ble, ble, ble... Wiadomo. że nie łączy nas przyjaźń. Łączy nas coś innego, coś znacznie silniejszego od przyjaźni. To nienawiść! Nienawiść do wspólnego wroga! A z tych więzów, tak łatwo wyplątać się nie da. Przykro mi Panie Wilno...
@Tutejszym: Ale z Ciebie bezmyślna i bezpłodna menda, Hyde… Nie dość żeś cham i prostak, (zdradza Cię słoma, która Ci butów wyłazi), to jeszcze sadysta… Bo sadyzmem jest lżyć w nieznanym lżonemu języku… Ta skatina, to w języku Twoich przyjaciół Ukraińców (krypto-banderowców), czy w języku Twoich wrogów Ruskich?
@Tutejszym, a właściwie Mr Hyde... czy Ty myślisz, że głupota zwalnia Cię od myślenia?. Jestem prowokatorem, bo umieściłem znaleziony na Youtubie filmik, o którym nie wiedziałem co myśleć? Pan Uri okazał się - jak zwykle w takich sprawach niezawodny – i wyjaśnił Ci (i nam), że był to filmik zrobiony przez Ukraińców… A przecież, miała to być „ewidentnie ruska wrzuta…” To Ukraińcy robią „wrzuty” dla późniejszego wykorzystania przez ruskich? To Twoja logika? Jeśli tak, to ciekawe, kim byłbym w Twoich oczach, gdyby ten filmik okazał się rzeczywiście, autorstwa Rosjan… Pogięło Cię Hyde już całkiem… Dopuść wreszcie do głosu Jakylla, albo choćby Tutejszym’ego… Każdy z nich jest dużo mądrzejszy od Ciebie… I lepiej wychowany…
Te małe kraje boją się muzułmanów i zachodnich państw NATO, możemy zgrabnie wypchnąć Rosję
z tego regionu ,gdzie funkcjonowała jako jedyny pełen zrozumienia obrońca pokrzywdzonych.
@Tutejszym. Nie żadne webbrygady Putina tylko w Polsce jest jeszcze grupa myślących samodzielnie osób, która nie chce faszystowskiej ukrainy w Europie. Oni mieli 20-pare lat żeby wyrobić swoją tożsamość narodową i jak widać coś poszło nie tak skoro dla nich bohaterami są bandziory z uPA, a największym osiągnięciem narodowym mordowanie polskich(zresztą nie tylko) dzieci i kobiet... To tak samo jakbyśmy chcieli być przyjaciółmi niemieckich wyznawców SS i Hitlera...
Jeżeli batalion Donbas ma taki sztandar do przestaję się pomału dziwić ludziom którzy stawiają im opór. Nie wyobrażam sobie aby którakolwiek armia w Europie posiadała takie oznaczenia. Przecież tam walczą młodzi ludzie !!!! Czym oni są przesiąknięci ?
Jakby tak bezkrytycznie lub wręcz bezmyślnie chłonąć uprawianą w Polsce na ogromną skalę propagandę, to można by dojść do wniosku, że oto mamy w tym konflikcie do czynienia ze zjawiskiem nieznanym w historii wojen - oto obywatele państwa ponoć zaatakowanego uciekają na terytorium państwa atakującego!!! To tak, jakby Polacy we wrześniu 1939 roku ewakuowali się na terytorium Niemiec bądź ZSRR w celu zaznania tam spokoju i opieki... Ciekaw tylko jestem ile osób wyciągnie z przytoczonych danych właściwe wnioski...
A zrobiły to hordy zalewających Niezawisłą i Demokratyczną Ukrainę podłych, moskalskich, putlerowskich zielonych ludzików. Jednak Bohaterska Armia Ukrainy i Gwardia Narodowa Ukrainy dzielnie odpierają ataki bolszewickiej swołoczy, broniąc Wolności i Demokracji Ukrainy. Sława Ukrainie! Hierojom Sława! Śmierć Worohom!
A zaraz Awakow czy też inny Łysenko zdementuje tę moskalską propagandę, i stwierdzi, że tam był jeden zabity, dwóch rannych i trzech podstępnie pojmanych bez szans na obronę. Witając się nowym putinowskim pozdrowieniem-wała ukrainie! Hierojom wała!
Bo ten kto rzucił to hasło oszukał nas. Zapomniał ,powiedzieć, że aby wyrównać to co Rosjanie nie chcą od nas wziąć należy zjeść przez każdego obywatela przynajmniej dwie taczki dziennie
W Noworosji to niekoniecznie do podziemia, po dobrym ostrzale z GRADów nie ma za bardzo czego chować, ze Smierszów tym bardziej. Szkoda tylko, że wyrzutnie rakiet Toczka-U z których Ukraińcy ostrzeliwują Donieck i Ługańsk są daleko od frontu, bo gdyby separatyści zdobyli takowe, to już na 100% oprócz śmierci dostaną banderowcy w prezencie również pogrzeb. A co do wyborów, to do wyborów banderowców w Noworosji raczej już nie będzie, do tego czasy hasło "kto nie skacze ten moskal" zmieni się na "kto nie skacze ten zamarznie" i będą mieli efekty tego "jełromajdana"
Spokojnie Panie webprojektant. FR jest w stanie wojny z Ukrainą. Rosja uruchomiła webbrygady, płaci dziesiątki milionów euro miesięcznie za dywersję w Internecie. To co Pana tak denerwuje to są wpisy zafajdanych ruskich agentów wpływu + jeden wariat i być może jakiś pożyteczny idiota. "Najsrać na nich" jak mówi mój najmłodszy aplegierek. A z tą ruską propagandową agresją trzeba walczyć i olewać. Sukcesem ich jest zagłuszenie i uniemożliwienie rozsądnej dyskusji. Robią to za co Putin im płaci. siedzą w Rosji, adresy mailowe są też preparowane. Aleluja i do przodu Panie webprojektant, pozdrawiam.
@Tutejszym ).To jeszcze komunistyczny przepis .Prawa do posługiwania się flagą powinny być takie jak na zachodzie a szczególnie w USA. A odnośnie łamania Prawa to proszę zobaczyć swoje wypowiedzi na forum , te insynuacje pomówienia i t p . Jak kogoś wkurzysz to z pierdla nie wyjdziesz . Nie zapominaj że nawet niepoczytalność nie zwalnia od odpowiedzialności karnej a jedynie może prowadzić do zmniejszenia wyroku na który usilnie pracujesz . Wypada w dyskusji publicznej zachować szacunek do innych .
Wspierałem portal kresy.pl finasowo, ale jak patrzę na te wpisy na forum to rezygnuję ze "sponsorowania" takiego jazgotu.
A dla tych co tak z lubością jadą z tą juntą Kijowską życzę aby Putin nie zatrzymał się na Kijowie, ale w Warszawie jak go tak chołbią. Wtedy będzie Wam się żyło lepiej i bezpieczniej. Dla mnie to bez różnicy, bo mnie tu i tak od dawna nie ma.
"Sylwia" zmień awatar." : Prawo o fladze: "Flaga z godłem nie powinna być używana przez obywateli, ponieważ jest zastrzeżona wyłącznie dla grup podmiotów określonych w ustawie (placówki dyplomatyczne, lotniska, samoloty cywilne podczas lotów za granicą, kapitanaty portów, na statkach morskich)." Łamiesz prawo, ruski agencie.
Czy jeszcze potrzeba więcej dowodów że w Kijowie jest Faszystowski rząd czy flaga tego batalionu to nie jest znak faszyzmu zaczerpnięty z ideologii hitlerowskiej . W takim układzie jak Putin wytrzebi tą faszystowską hołotę jest szansa może i minimalna na Polski Lwów. ?
Niestety, rozumiesz źle, bowiem na Krymie Piechota Morska Federacji Rosyjskiej z garnizonu w Sewastopolu wyszła z koszar w mundurach bez dystynkcji i zajęła półwysep. A obecnie, Ukraińcy ulegli zbiorowej panice(m.in dzięki propagandzie własnych władz widzących wszędzie mitycznych "zielonych ludzików") i wszędzie Rosjan widząc. Z pewnością zjawisko to potęgowane jest znaczną poprawą umundurowania separatystów. A jeśli chodzi o zaopatrzenie, to akurat tego, że powstańców noworosyjskich zaopatruje Rosja nie negowałem nigdy, bez tego zaopatrzenia już dawno by powstania nie było. Obecnie zaś dzięki sfrustrowaniu ludności ukraińskimi bombardowaniami i zachęceniu jej przez ukraińskie porażki szeregi separatystów znacząco się powiększyły, dzięki czemu sytuacja na froncie jest jaka jest. A gdyby była ona dziełem wojsk FR, to separatyści nie podchodzili by obecnie pod Mariupol, tylko pod Kijów.
Swieta ksiega Zydow - Tora nazwana inaczej Piecioksiegiem Mojzesza jest czescia Starego Testamentu a ten z kolei jest czescia Bibli Ot i tyle w temacie.
W tym rządzie to litwini i znów pokazali swoje chamstwo, żadna ustawa AWPL o mniejszościach narodowych nie była przyjęta, chciaż każdy raz partnerzy w rządzie obiecywali że poprzą te ustawy, jeżeli tak się zachowują z nami to chyba nie czeba mówić za kogo nas mają i jak na nas patrzą. A najbardziej czytana litewska gazeta artykuł o wyjściu awpl z rządu nazwała "Koalicja rządząca oczyściła się"
Bo tu nie chodzi o JAKOŚĆ, tu chodzi o ILOŚĆ...
Jan_De: 27.08.2014 18:48 Z właściwą sobie kulturą i elokwencją piszesz o mnie: "Ale z Ciebie bezmyślna i bezpłodna menda". 1)... Bezpłodna to nie, mam sporą gromadkę progenitury. 2)... Myśleć i wnioskować jeszcze całkiem sprawnie potrafię. 3)... Przysłowiowa "ruska menda" to wypisz wymaluj TY, ruski prowokatorze. 4)... Skatina to doskonale znane Tobie czysto rosyjskie określenie. Trzeba pozbawionego wszelkich zasad moralnych, sadystycznie wrednego zachowania, żeby zasłużyć na ten czysto rosyjski epitet. Doskonale wiedziałeś co robisz podając ten skecz ( poziomu nie oceniam ) jako dokument polskiej akcji szkolenia banderowców w Polsce. A ta Twoja dywersja była klasyczną ruską wrzutą, wyjętą świadomie z kontekstu prowokacją. A że nie wyszło, za rękę złapali to twoja głupota i Twój pech. Ale wszystko przed Tobą, musisz się dużo bardziej starać bo ludzie myślą i po takiej wpadce będą sprawdzać. Co chciałeś to masz.
Pisząc 6 razy to samo nie sprawiasz że jest to bardziej prawdziwe.
Czy się Panu podoba, czy nie, to Rosję już mamy u swoich granic w obwodzie Kalinigradzkim i jest to ponoć najbardziej zmilitaryzowany obszar w Europie. Gdyby rusek chciał Polskiej ziemi to by nie sprawiło mu to wiele problemów. Póki co to Polska jest bardziej agresywnie nastawiona podszczuwana w stosunku do Rosji. Efekt jest taki, że jeszcze niedawno jeździłem do Rosji i nigdy nie czułem złego klimatu wobec mojej osoby, co o Ukrainie powiedzieć nie mogę. Obecnie już bym się nie odważył jechać do Rosji, eksponując swą Polskość. O ile się orientuje Polacy nigdy w swojej historii nie mieli tak złej prasy u swoich sąsiadów. Chce Pan leczyć dżumę cholerą proszę bardzo, ja uważam, że ani ukrainiec, ani w najbliższym czasie rusek nie będzie naszym przyjacielem. Lepiej nie wtrącać się, okrutną prawdą jest, że czym mniej ich, tym lepiej dla Polaków.
@ruskiagent: myślę, pan Tutejszym się przejęzyczył. Chciał napisać "banderowce zejdą 2 m pod ziemię...." Bo jak wiadomo dobry banderowiec, to..."
A może niech cała Ukraina wróci do Rosji a potem Łotwa, Estonia a może potem Polska? Co za brednie. Sylwia zdejmij Polską flagę ze swojego loga bo reprezentujesz interesy Rosji a nie Polski. Rosja jest agresorem, który w wyniku wrogich akcji sabotażowych i terrorystycznych dokonał aneksji części niezależnego Państwa i nadal w nielegalny sposób wspiera terroryzm i wprowadza swoje siły na teren Ukrainy a do tego ma aspiracje podobne do nazistowskich niemiec.
A może niech cała Ukraina wróci do Rosji a potem Łotwa, Estonia a może potem Polska? Co za brednie. Sylwia zdejmij Polską flagę ze swojego loga bo reprezentujesz interesy Rosji a nie Polski. Rosja jest agresorem, który w wyniku wrogich akcji sabotażowych i terrorystycznych dokonał aneksji części niezależnego Państwa i nadal w nielegalny sposób wspiera terroryzm i wprowadza swoje siły na teren Ukrainy a do tego ma aspiracje podobne do nazistowskich niemiec.
A może niech cała Ukraina wróci do Rosji a potem Łotwa, Estonia a może potem Polska? Co za brednie. Sylwia zdejmij Polską flagę ze swojego loga bo reprezentujesz interesy Rosji a nie Polski. Rosja jest agresorem, który w wyniku wrogich akcji sabotażowych i terrorystycznych dokonał aneksji części niezależnego Państwa i nadal w nielegalny sposób wspiera terroryzm i wprowadza swoje siły na teren Ukrainy a do tego ma aspiracje podobne do nazistowskich niemiec.
A może niech cała Ukraina wróci do Rosji a potem Łotwa, Estonia a może potem Polska? Co za brednie. Sylwia zdejmij Polską flagę ze swojego loga bo reprezentujesz interesy Rosji a nie Polski. Rosja jest agresorem, który w wyniku wrogich akcji sabotażowych i terrorystycznych dokonał aneksji części niezależnego Państwa i nadal w nielegalny sposób wspiera terroryzm i wprowadza swoje siły na teren Ukrainy a do tego ma aspiracje podobne do nazistowskich niemiec.
A może niech cała Ukraina wróci do Rosji a potem Łotwa, Estonia a może potem Polska? Co za brednie. Sylwia zdejmij Polską flagę ze swojego loga bo reprezentujesz interesy Rosji a nie Polski. Rosja jest agresorem, który w wyniku wrogich akcji sabotażowych i terrorystycznych dokonał aneksji części niezależnego Państwa i nadal w nielegalny sposób wspiera terroryzm i wprowadza swoje siły na teren Ukrainy a do tego ma aspiracje podobne do nazistowskich niemiec.
A może niech cała Ukraina wróci do Rosji a potem Łotwa, Estonia a może potem Polska? Co za brednie. Sylwia zdejmij Polską flagę ze swojego loga bo reprezentujesz interesy Rosji a nie Polski. Rosja jest agresorem, który w wyniku wrogich akcji sabotażowych i terrorystycznych dokonał aneksji części niezależnego Państwa i nadal w nielegalny sposób wspiera terroryzm i wprowadza swoje siły na teren Ukrainy a do tego ma aspiracje podobne do nazistowskich niemiec.
Panie Uri, dziękuję! Dzięki Panu wiem już, jak wygląda ukraińskie poczucie humoru… Nikt niczego nie rozumie… „Koń może by się uśmiał”, ale nawet Tutejszym alias Hyde lub Jekyll "myślał", że to „ruska wrzuta”… Ale jak dodamy „kontekst”... to ho, ho! A Propos, czemu ten „kontekst” jest taki długi i po ukraińsku, skoro filmik jest „po polsku”? Nie może Pan sprawić, by ten oczywisty błąd twórców filmiku został naprawiony?
a czołgi "powstańcy" kupili w Castoramie. Po co takie głupoty wypisywać?
Mynio: 27.08.2014 18:04 Ma Pan rację, jestem osobnikiem po 70-ce p też nie chce faszystowskiej Ukrainy w Europie tym bardziej przy naszej granicy. Uważam że powinniśmy zrobić co w naszej mocy aby pomóc Ukraińcom banderyzm u siebie wyplenić. Szlag mnie trafia kiedy widzę brak woli walki naszych władz z banderyzmem w naszym kraju. Ale to wszystko przed nami. Jest tylko jedna zasada: ja chcę mieć na wschodniej granicy Ukrainę a nie głodną naszej ziemi agresywną Rosję. Tego chcą ( jak sądzę ) wszyscy sąsiedzi na granicach Rosji. Demokrację na Ukrainie można wspierać i osiągnąć przy pomocy samych Ukraińców. A ruskie webbrygady zainstalowane przez służby FR istnieją realnie. Ich miejsce w strukturach FR, organizacja i miesięczne nakłady na agenturę wpływu też są znane, podane przez samych funkcjonariuszy służb. Sytuacja jest normalna, takie jest współczesne pole walki. Oczywistym jest że FR w swojej walce z Ukrainą te środki i te oddziały stosuje. Pozdrawiam, jestem zbudowany Pańską postawą.
„Polska pragnie rozwijać wzajemne relacje z Litwą w duchu przyjaźni”… to takie dyplomatyczne ble, ble, ble... Wiadomo. że nie łączy nas przyjaźń. Łączy nas coś innego, coś znacznie silniejszego od przyjaźni. To nienawiść! Nienawiść do wspólnego wroga! A z tych więzów, tak łatwo wyplątać się nie da. Przykro mi Panie Wilno...
@Tutejszym: Ale z Ciebie bezmyślna i bezpłodna menda, Hyde… Nie dość żeś cham i prostak, (zdradza Cię słoma, która Ci butów wyłazi), to jeszcze sadysta… Bo sadyzmem jest lżyć w nieznanym lżonemu języku… Ta skatina, to w języku Twoich przyjaciół Ukraińców (krypto-banderowców), czy w języku Twoich wrogów Ruskich?
@Tutejszym, a właściwie Mr Hyde... czy Ty myślisz, że głupota zwalnia Cię od myślenia?. Jestem prowokatorem, bo umieściłem znaleziony na Youtubie filmik, o którym nie wiedziałem co myśleć? Pan Uri okazał się - jak zwykle w takich sprawach niezawodny – i wyjaśnił Ci (i nam), że był to filmik zrobiony przez Ukraińców… A przecież, miała to być „ewidentnie ruska wrzuta…” To Ukraińcy robią „wrzuty” dla późniejszego wykorzystania przez ruskich? To Twoja logika? Jeśli tak, to ciekawe, kim byłbym w Twoich oczach, gdyby ten filmik okazał się rzeczywiście, autorstwa Rosjan… Pogięło Cię Hyde już całkiem… Dopuść wreszcie do głosu Jakylla, albo choćby Tutejszym’ego… Każdy z nich jest dużo mądrzejszy od Ciebie… I lepiej wychowany…
Te małe kraje boją się muzułmanów i zachodnich państw NATO, możemy zgrabnie wypchnąć Rosję
z tego regionu ,gdzie funkcjonowała jako jedyny pełen zrozumienia obrońca pokrzywdzonych.
tagore
@Tutejszym. Nie żadne webbrygady Putina tylko w Polsce jest jeszcze grupa myślących samodzielnie osób, która nie chce faszystowskiej ukrainy w Europie. Oni mieli 20-pare lat żeby wyrobić swoją tożsamość narodową i jak widać coś poszło nie tak skoro dla nich bohaterami są bandziory z uPA, a największym osiągnięciem narodowym mordowanie polskich(zresztą nie tylko) dzieci i kobiet... To tak samo jakbyśmy chcieli być przyjaciółmi niemieckich wyznawców SS i Hitlera...
No to niech i dalej oczekują, a my jakoś bez nich żyliśmy sobie, to i dalej przetrwamy. I tak wiedzieliśmy, że nas mają za Polaków drugiego sortu.
Oprócz korzyści materialnych dochodzą szkolenia, więzi instytucjonalne osobiste. Wspaniała bałkańska inwestycja ...
Jeżeli batalion Donbas ma taki sztandar do przestaję się pomału dziwić ludziom którzy stawiają im opór. Nie wyobrażam sobie aby którakolwiek armia w Europie posiadała takie oznaczenia. Przecież tam walczą młodzi ludzie !!!! Czym oni są przesiąknięci ?
Jakby tak bezkrytycznie lub wręcz bezmyślnie chłonąć uprawianą w Polsce na ogromną skalę propagandę, to można by dojść do wniosku, że oto mamy w tym konflikcie do czynienia ze zjawiskiem nieznanym w historii wojen - oto obywatele państwa ponoć zaatakowanego uciekają na terytorium państwa atakującego!!! To tak, jakby Polacy we wrześniu 1939 roku ewakuowali się na terytorium Niemiec bądź ZSRR w celu zaznania tam spokoju i opieki... Ciekaw tylko jestem ile osób wyciągnie z przytoczonych danych właściwe wnioski...
Zawsze znajdą się przegrane rodziny.
tagore
Ten kawałek mozaiki bałkańskiej może nam dać w razie powodzenia sporo korzyści politycznych.
tagore
Który zdrajca Polski wpuścił do Polski jako uchodźców 15 tys. ukraińców ?
A zrobiły to hordy zalewających Niezawisłą i Demokratyczną Ukrainę podłych, moskalskich, putlerowskich zielonych ludzików. Jednak Bohaterska Armia Ukrainy i Gwardia Narodowa Ukrainy dzielnie odpierają ataki bolszewickiej swołoczy, broniąc Wolności i Demokracji Ukrainy. Sława Ukrainie! Hierojom Sława! Śmierć Worohom!
Niestety, ale te faszystowskie flagi ukraińców mówią same za siebie. Dlatego akurat w tym konflikcie popieram Rosję.
A zaraz Awakow czy też inny Łysenko zdementuje tę moskalską propagandę, i stwierdzi, że tam był jeden zabity, dwóch rannych i trzech podstępnie pojmanych bez szans na obronę. Witając się nowym putinowskim pozdrowieniem-wała ukrainie! Hierojom wała!
Jednego bandyty mniej.
Dostają lanie od powstańców i zwalają na ruskich.
Ale nasze siły rządowe też poniosły straty złamano nam dwie pary wideł i kilka siekier
Jechali do Katynia to mogli też o Wołyń zahaczyć
Bo ten kto rzucił to hasło oszukał nas. Zapomniał ,powiedzieć, że aby wyrównać to co Rosjanie nie chcą od nas wziąć należy zjeść przez każdego obywatela przynajmniej dwie taczki dziennie
W Noworosji to niekoniecznie do podziemia, po dobrym ostrzale z GRADów nie ma za bardzo czego chować, ze Smierszów tym bardziej. Szkoda tylko, że wyrzutnie rakiet Toczka-U z których Ukraińcy ostrzeliwują Donieck i Ługańsk są daleko od frontu, bo gdyby separatyści zdobyli takowe, to już na 100% oprócz śmierci dostaną banderowcy w prezencie również pogrzeb. A co do wyborów, to do wyborów banderowców w Noworosji raczej już nie będzie, do tego czasy hasło "kto nie skacze ten moskal" zmieni się na "kto nie skacze ten zamarznie" i będą mieli efekty tego "jełromajdana"
Jeżeli masz na myśli Wóycickiego, to masz rację. Banderowska kanalia.
Spokojnie Panie webprojektant. FR jest w stanie wojny z Ukrainą. Rosja uruchomiła webbrygady, płaci dziesiątki milionów euro miesięcznie za dywersję w Internecie. To co Pana tak denerwuje to są wpisy zafajdanych ruskich agentów wpływu + jeden wariat i być może jakiś pożyteczny idiota. "Najsrać na nich" jak mówi mój najmłodszy aplegierek. A z tą ruską propagandową agresją trzeba walczyć i olewać. Sukcesem ich jest zagłuszenie i uniemożliwienie rozsądnej dyskusji. Robią to za co Putin im płaci. siedzą w Rosji, adresy mailowe są też preparowane. Aleluja i do przodu Panie webprojektant, pozdrawiam.
@Tutejszym ).To jeszcze komunistyczny przepis .Prawa do posługiwania się flagą powinny być takie jak na zachodzie a szczególnie w USA. A odnośnie łamania Prawa to proszę zobaczyć swoje wypowiedzi na forum , te insynuacje pomówienia i t p . Jak kogoś wkurzysz to z pierdla nie wyjdziesz . Nie zapominaj że nawet niepoczytalność nie zwalnia od odpowiedzialności karnej a jedynie może prowadzić do zmniejszenia wyroku na który usilnie pracujesz . Wypada w dyskusji publicznej zachować szacunek do innych .
A przeczytaj tytuł notki
Wspierałem portal kresy.pl finasowo, ale jak patrzę na te wpisy na forum to rezygnuję ze "sponsorowania" takiego jazgotu.
A dla tych co tak z lubością jadą z tą juntą Kijowską życzę aby Putin nie zatrzymał się na Kijowie, ale w Warszawie jak go tak chołbią. Wtedy będzie Wam się żyło lepiej i bezpieczniej. Dla mnie to bez różnicy, bo mnie tu i tak od dawna nie ma.
"Sylwia" zmień awatar." : Prawo o fladze: "Flaga z godłem nie powinna być używana przez obywateli, ponieważ jest zastrzeżona wyłącznie dla grup podmiotów określonych w ustawie (placówki dyplomatyczne, lotniska, samoloty cywilne podczas lotów za granicą, kapitanaty portów, na statkach morskich)." Łamiesz prawo, ruski agencie.
Przyjdą wybory i banderowce zejdą do podziemia. Przynajmniej w Noworosji.
Bardzo przepraszam a jakiego ukraińskiego batalionu jest ten sztandar ?
Jazda z kurw..i i tyle w temacie.
https://www.youtube.com/watch?v=JY20_fb4pFI
będzie łatwo w Kijowie o mydło do podłogi.
Czy jeszcze potrzeba więcej dowodów że w Kijowie jest Faszystowski rząd czy flaga tego batalionu to nie jest znak faszyzmu zaczerpnięty z ideologii hitlerowskiej . W takim układzie jak Putin wytrzebi tą faszystowską hołotę jest szansa może i minimalna na Polski Lwów. ?
Niestety, rozumiesz źle, bowiem na Krymie Piechota Morska Federacji Rosyjskiej z garnizonu w Sewastopolu wyszła z koszar w mundurach bez dystynkcji i zajęła półwysep. A obecnie, Ukraińcy ulegli zbiorowej panice(m.in dzięki propagandzie własnych władz widzących wszędzie mitycznych "zielonych ludzików") i wszędzie Rosjan widząc. Z pewnością zjawisko to potęgowane jest znaczną poprawą umundurowania separatystów. A jeśli chodzi o zaopatrzenie, to akurat tego, że powstańców noworosyjskich zaopatruje Rosja nie negowałem nigdy, bez tego zaopatrzenia już dawno by powstania nie było. Obecnie zaś dzięki sfrustrowaniu ludności ukraińskimi bombardowaniami i zachęceniu jej przez ukraińskie porażki szeregi separatystów znacząco się powiększyły, dzięki czemu sytuacja na froncie jest jaka jest. A gdyby była ona dziełem wojsk FR, to separatyści nie podchodzili by obecnie pod Mariupol, tylko pod Kijów.
terroryści to faszyści z Kijowa
Swieta ksiega Zydow - Tora nazwana inaczej Piecioksiegiem Mojzesza jest czescia Starego Testamentu a ten z kolei jest czescia Bibli Ot i tyle w temacie.
W tym rządzie to litwini i znów pokazali swoje chamstwo, żadna ustawa AWPL o mniejszościach narodowych nie była przyjęta, chciaż każdy raz partnerzy w rządzie obiecywali że poprzą te ustawy, jeżeli tak się zachowują z nami to chyba nie czeba mówić za kogo nas mają i jak na nas patrzą. A najbardziej czytana litewska gazeta artykuł o wyjściu awpl z rządu nazwała "Koalicja rządząca oczyściła się"