Posiadam roczny abonament TV Republika, bardzo ciekawe treści nadają. Broń i środki do walki Ukrainy z ruską agresją należy bezwzględnie dawać. Niech Ukraińcy mają czym bronić się przed ruską zarazą. Aleście się Panowie ruscy agitatorzy rozjazgotali, nawet ten rusek Pan sugarless po szablę wirtualnie sięga i Polaka udaje. A gówno Panowie, Ukraina broń z Polski jednak dostanie. Czekam na Wasze auuu!.
Nie mam sklerozy i wiem, kto napadł na Donbas i Ługańsk. Banderowscy bandyci liczyli na łatwy spacerek a tu niemiła niespodzianka. Teraz ci nieudacznicy zwalają wszystko na ruskich
Ja pierniczę ! Przecież to są zwykłe bandy zbronią w ręku , nie będę pisał czy mordują cywili czy nie bo tego nie widziałem , ale w 45 mln państwie które ma armię , nie powinno być takiego czegoś , co tzn ochotnicze bataliony .To są bandyci którym państwo dało broń do ręki , takie bataliony miały by prawo bytu i byłyby do zaakceptowania ale na tyłach wroga (separatystów) tzw partyzantka - no ale partyzantka żeby istnieć mósi mieć poparcie wśród ludności cywilnej , czego ukry w tamtym rejonie nie mają
Ma Pan 100% racji, mnie chodzi o przejawy działalności propagandowej FR. Ich Web- brygady działają wg starych sprawdzonych metod, tylko nośnik propagandowej treści zmienił się. Mają duże doświadczenie na tym polu. Nie ma to nic z uczciwością, moralnością ani z jakimkolwiek systemem pozytywnych wartości. Ciekawa jest eliminacja poprzez wyzwiska, opluwanie, kłamstwo i pomówienia. Dana osoba albo wdaje się w pyskówkę, oddalając się od swoich racji albo milczy i odchodzi. Albo robi swoje, wymaga to jednak czasu potrzebnego na naukę i przeformowania swojej psychiki. Nieliczni potrafią zachować dystans i odpowiednią, bezpieczną formę wypowiedzi. Dla mnie osobiście to Forum jest namiastką zajęć laboratoryjnych. Rosyjscy agenci wpływu nie działają chyba tylko na naszym Forum, udzielają się też na innych (norma ilości wypowiedzi). To Forum jest specyficzne, wyceniono chyba że tutaj jest podatny grunt na szerzenie ruskiego punktu widzenia.
Gdzieś Ty takie hasła słyszała ? Jeden z użytkowników tutaj napisał to co Polacy tak na prawdę popierają czyli wolną Ukrainę od wpływów Rosji i innych ale także wolną od ludobójczych ideologii.
Zdobyć może by i zdobyli ale z utrzymaniem tego co zdobyli mieliby straszliwe problemy. Zobacz przykład Amerykanów, którzy w 17-o mln Iraku utopili ponad bilion dolarów i z tego tytułu mają czkawkę finansową do tej pory. Rosjanie nie mają takich zasobów dlatego tak zależy im na wojnie jak najtańszej. Na razie udaje im się.
Wycofanie z Ługańska to dość prosta sprawa, w tamtejszym schronie (ogromnym schronie przygotowanym na czas wojny atomowej) skończyły się zapasy jedzenia, a czym walczyć dalej mieli. no ale granatem się nie nakarmią a szanse wsparcia ich zmalały do zera, wyjścia nie było.
"Rosja próbuje zmienić istniejące granice przy pomocy gróźb zastosowania siły albo po prostu przy pomocy siły. Od początku to nie był konflikt wewnątrz ukraiński, lecz starcie Ukrainy z Rosją...... Dalej ruskie pieski, Huzia na Merkel, kubły pomyj w garść. Dalej ruska propagandowa hołoto. Ten kubeł pomyj na Wasze łby raczej czeka. Ruskim agentom mówię won!.
P. krisgagatek: mało wiadomo o jego ilorazie inteligencji. Ale oto co wiadomo: Tuskowie to rodzina żydowska z okolic Bełchatowa. Babka Donalda nazywała się Ewa Dawidowska.
Były trzy rodzje Kaszubów: kaszubscy, niemieccy i polscy. Polskim Kaszubom wolno było służyć w Wehrmachcie po podpisaniu Volskliste, jako foldsdojcze. Dziadek Donald służył w Wehrmachcie. Jego żydowskie pochodzenie nie było ku temu przeszkodą. Ok. 100 000 Żydów służyło w Wehrmachcie. Nawet hitlerowski admirał Milch był Żydem.
Są doniesiena, że: 1. Ma słoniowaciznę (elephantiasis), która powoduje zaburzenia umysłowe; stał przed kamerą o kulach; 2. Parał się oszustwem; 3. Zajmował się handlem narządami wyciętymi z żywych rannych ukraińskich żołnierzy. Naprawdę nazywa się Konstantin Griszin. http://politikus.ru/events/28515-reshil-snyat-masku-pered-ukrainoy-semen-semenchenko-obnazhil-lico.html
bardzo mnie niepokoii wybranie tego przyglupa na szefa rzadu europejskiego ...... najbardziej zapalczywie z sikorka wojują z rosja..... jego tam zydy wcisnely na to stanowisko (angielski- francuski itd) aby pchal europe w ich geshefte.... po trupach i sprawdzony bo okrad polske i na rzecz zydów dal im emerytury odszkodowania... itd.... ich czlowiek sprawdzony.....
Znowu występujemy przed szereg. Znowu pośmiewisko. A ekonomiczne straty ponosić będą polscy producenci i eksporterzy, nie tłustogębe cyniczne elity z POPiSu, które liżą banderowcom buty.
Nespodzianka! Znany Semen Semenczenko, lider neobanderowskigo bataljonu "Donbas" nareszcie pokazal swoje twarz na telewizji ukrainskiej http://rusvesna.su/news/1409587351
Ukraina od pierwszych dni swej suwerennosci idzie droga neobanderyzmu. I tu pytanie do krajow zachodnich, tak emocjalne wspierajacych te suwerennosc: dlaczego nie krytykuja te neonacystowskie tendencje?
Nic dziwnego. Gruzja razem z Ukraina w 2004 r/ po pierwszym Majdanie cyniczne ostzreliwala spiacy Cchinwal. Chyba i teraz wspolczuje nie zabitym cywilom Donbasu, lecz ukrainskim neobanderowcam. Kontakty sluzb specjalnych Gruzji z ukrainskimi ruchami neobanderowskimi - oto , w ogole, temat dla wielkeigo badania
Rosja, to schorowany na syfa i alkoholizm staruszek, który trzyma w szafie całą furę broni i ma urojenia wielkości. Nie przeżyje nawet 20 lat. Putin może wygrywać lokalne wojenki, ale i tak jest kapitanem Titanica. I dobrze.
Polskimi hasłami patriotycznymi są 'Słaba Ukraina!' - 'Chora i słaba!', jako nasza odpowiedź na ich banderowskie hasła 'Sława Ukraini' - 'Herojam sława'.
Ten beton był w Doniecku, nie w Ługańsku. Polak wspomagający faszyzm jest zdrajcą. Kedyw AK też wykonywał wyroki śmierci na polskich zdrajcach. A w Szwecji jest silna organizacja neohitlerowska, z której rekrutują się faszystowscy najemnicy: Svenska Motståndsrörelsen. Z norweskiej organizacji faszystowskiej Norges Nasjonalsosialistiske Bevegelse wywodził się masowy morderca Anders Breivik, który zabił 77 osob w 2011 r. W Danii działa Danmarks Nationalsocialistiske Bevægelse.
Putin planuje zająć całą Ukrainę- i czy 'pokojowo', czy militarnie, czy wcześniej czy później to osiągnie... Oligarchom i Usraelowi, udało się wygrać bitwę 'majdanową', ale przegrają Ukrainę, bo nie da się walczyć w nieskończoność z własnym narodem... USA, rękami oligarchów, chciało się odegrać na Rosji, atakując jej podbrzusze- Ukrainę, wykorzystując naiwnych Ukraińców i oszalałych szowinistów neobanderowskich... Myśleli że pójdzie gładko, Rosja przestraszy się 'zachodu', ale dla Rosji 'to być albo nie być' imperium, więc nie mogli tego tak łatwo odpuścić i wykorzystali swoją mniejszość oraz duże wpływy zwłaszcza we wschodniej i południowej Ukrainie do przeprowadzenia 'kontrmajdanu'.... Putin wygrywa i zachód o tym wie, i oligarchowie też- dlatego tak zażarcie przyspieszyli z jednej strony 'operacje antyterrorystyczną' jak i z drugiej:'rozmowy pokojowe'... USA nie będzie konfrontować się z Rosją militarnie , Niemcy i Francja oraz Włochy, są rusofilami i 'umywają' ręce, oligarchowie teraz myślą tylko o zabezpieczeniu swoich wpływów i samych siebie, a Putin rozgrywa karty i prze do przodu.... Głównym celem będzie wypchnięcie 'wojsk ukraińskich' z bogatego w przemysł i złoża Donbasu oraz marsz na Kijów. Równolegle będzie prowadzona operacja na południu, wpierw z odcięciem Ukrainy od. M.Azowskiego i połączenia lądowego z Krymem, następnie- marsz na Odessę, odcięcie od już całego M. Czarnego i połączenie z Republiką Nadniestrzańską... Putin liczy na odwrócenie się opinii publicznej od 'majdanarzy', bunt i poproszenie przez tak wyłonioną władzy 'antymajdanu' o pokój... Tak ukrojona 'ukraina' to katastrofa humanitarna, bantustan,kraj rolniczo-pasterski, wylęgarnia szowinizmu, nędza, uchodźcy i problem dla Europy, zwłaszcza dla Polski... Taka ukraina, nikomu by nie była potrzebna, a nawet stanowiła by spory problem w tej części świata- wtedy jedyną opcją byłoby poproszenie 'bratniej Rosiji' o ' pokój wieczysty'....Oczywiście miałoby to znamiona 'kapitulacji bezwarunkowej' i wtedy Putin mógłby robić co zechce, ale jako wytrawny 'Czekista', nie przykręcałby zbytnio śruby, lecz pewnie okazał 'wspaniałomyślność'... Mogłyby już pełną parą wkroczyć 'siły pokojowe' i 'pomoc humanitarna'...Powstałby taki drugi 'baćka Łukaszenko'(przy opcji 'spokojniejszej'), albo Kadyrow(przy bardziej 'ostrej'), i trzymał żelazną ręką już to co zostanie z Ukrainy, by nikomu drugi raz takie 'głupoty' nie przychodziły do główki... Jeśli Putin będzie dobry, to przyłączy odpadnięte rejony z powrotem do Ukrainy(w co wątpię) ale już na innych zasadach, bo do już całkiem sfederalizowanej, podzielonej i słabej Ukrainy- takie regiony, miałyby bardzo mocną autonomie, co doprowadziłoby do tego, ze drugi 'majdan' nie byłby możliwy, a jeśli jednak- to skutkowałoby natychmiastowym odpadnięciem, już nie dwóch czy trzech regionów, ale połowy Ukrainy... Części oligarchom(tych prokremlowskich), przykróci się smycz, część zwieje na zachód, część trafi do więzień lub odwiedzi 'seryjny samobójca'.... I tak skończy się marzenia o Wielkiej samoistnej Ukrainie' tylko jak to mówią' ludzi zwykłych, szarych, żal'...
P. ukry_w_piach: Witam. Czy zgodzi się Pan, że miejsce KAŻDEGO faszysty jest w piachu? My kładziemy tu nacisk na ukrofaszystów bo stworzyli nam przez granicę faszystowskie państwo. Ale faszyzm i w ogóle każdy totalitarianizm jest wrogiem ludzkości. Polskimi hasłami patriotycznymi są 'Słaba Ukraina!' - 'Chora i słaba!', jako nasza odpowiedź na ich banderowskie hasła 'Sława Ukraini' - 'Herojam sława'.
Ajdarowcy to zadeklarowani faszyści - banderowcy, synowie i wnukowie upowców-morderców. Najmowali się na ochotnika za pieniądze. Torturowali jeńców. Cywile skarżyli się, że ajdarowcy terroryzowali i rabowali.
Jedyny pozytyw to dymisje Biurowych dziadków i nominacje zasłużonych w dotychczasowych walkach
oficerów , wycofanie ludzi z Ługańskiego lotniska o czymś świadczy.
Wycofanie oddziałów z Ługańskiego lotniska to pewnie efekt nominacji na stanowiska dowódcze
młodych sprawdzonych w walkach oficerów ,zobaczymy co z tego wyniknie.
Podobno Putin ogłosił na twiterze że do 17 września zlikwiduje to państwo i zajmie tereny które były w ZSRR do 17 Września . I nie ma zamiaru brać na głowę rozsadnika Faszyzmu z Galicji i 17 IX ogłosi że wzywa rząd Polski do przejęcia terenów zajętych przez Sowiety i anuluje Pakt Ribentrop-Mołotow
Putin planuje zająć całą Ukrainę- i czy 'pokojowo', czy militarnie, czy wcześniej czy później to osiągnie... Oligarchom i Usraelowi, udało się wygrać bitwę 'majdanową', ale przegrają Ukrainę, bo nie da się walczyć w nieskończoność z własnym narodem... USA, rękami oligarchów, chciało się odegrać na Rosji, atakując jej podbrzusze- Ukrainę, wykorzystując naiwnych Ukraińców i oszalałych szowinistów neobanderowskich... Myśleli że pójdzie gładko, Rosja przestraszy się 'zachodu', ale dla Rosji 'to być albo nie być' imperium, więc nie mogli tego tak łatwo odpuścić i wykorzystali swoją mniejszość oraz duże wpływy zwłaszcza we wschodniej i południowej Ukrainie do przeprowadzenia 'kontrmajdanu'.... Putin wygrywa i zachód o tym wie, i oligarchowie też- dlatego tak zażarcie przyspieszyli z jednej strony 'operacje antyterrorystyczną' jak i z drugiej:'rozmowy pokojowe'... USA nie będzie konfrontować się z Rosją militarnie , Niemcy i Francja oraz Włochy, są rusofilami i 'umywają' ręce, oligarchowie teraz myślą tylko o zabezpieczeniu swoich wpływów i samych siebie, a Putin rozgrywa karty i prze do przodu.... Głównym celem będzie wypchnięcie 'wojsk ukraińskich' z bogatego w przemysł i złoża Donbasu oraz marsz na Kijów. Równolegle będzie prowadzona operacja na południu, wpierw z odcięciem Ukrainy od. M.Azowskiego i połączenia lądowego z Krymem, następnie- marsz na Odessę, odcięcie od już całego M. Czarnego i połączenie z Republiką Nadniestrzańską... Putin liczy na odwrócenie się opinii publicznej od 'majdanarzy', bunt i poproszenie przez tak wyłonioną władzy 'antymajdanu' o pokój... Tak ukrojona 'ukraina' to katastrofa humanitarna, bantustan,kraj rolniczo-pasterski, wylęgarnia szowinizmu, nędza, uchodźcy i problem dla Europy, zwłaszcza dla Polski... Taka ukraina, nikomu by nie była potrzebna, a nawet stanowiła by spory problem w tej części świata- wtedy jedyną opcją byłoby poproszenie 'bratniej Rosiji' o ' pokój wieczysty'....Oczywiście miałoby to znamiona 'kapitulacji bezwarunkowej' i wtedy Putin mógłby robić co zechce, ale jako wytrawny 'Czekista', nie przykręcałby zbytnio śruby, lecz pewnie okazał 'wspaniałomyślność'... Mogłyby już pełną parą wkroczyć 'siły pokojowe' i 'pomoc humanitarna'...Powstałby taki drugi 'baćka Łukaszenko'(przy opcji 'spokojniejszej'), albo Kadyrow(przy bardziej 'ostrej'), i trzymał żelazną ręką już to co zostanie z Ukrainy, by nikomu drugi raz takie 'głupoty' nie przychodziły do główki... Jeśli Putin będzie dobry, to przyłączy odpadnięte rejony z powrotem do Ukrainy(w co wątpię) ale już na innych zasadach, bo do już całkiem sfederalizowanej, podzielonej i słabej Ukrainy- takie regiony, miałyby bardzo mocną autonomie, co doprowadziłoby do tego, ze drugi 'majdan' nie byłby możliwy, a jeśli jednak- to skutkowałoby natychmiastowym odpadnięciem, już nie dwóch czy trzech regionów, ale połowy Ukrainy... Części oligarchom(tych prokremlowskich), przykróci się smycz, część zwieje na zachód, część trafi do więzień lub odwiedzi 'seryjny samobójca'.... I tak skończy się marzenia o Wielkiej samoistnej Ukrainie' tylko jak to mówią' ludzi zwykłych, szarych, żal'....
Brzmisz niezbyt przekonująco, ciołku. To przecież ty liżesz kacapską dupę. Motorola idzie do ciebie! Umyj dokładnie zęby, może dostąpisz zaszczytu ucałowania jego lewej nogi?
"Jakie 200, przecież 1200" :)))
Czyli-jak mam rozumieć-cały osławiony bojami z putlerofaszystami batalion "Kaukaz" i cały ten drugi, no jak mu tam było, o - "Piotrków Trybunalski"
Niedługo jakaś rusvesna albo insza annanews ogłoszą o 5.000 polskich faszystowskich najemników wziętych do niewoli. Jaki ten "sylwia-vanderZbook" gupi (dokładnie tak, gupi, a nie tylko głupi).
ADAMIEC Tutejszym: 01.09.2014 22:08 FORUMOWY BŁAŻNIE ,,Idą dostawy ku złości i problemowi Rosji." Czy ty nie rozumiesz że te dostawy dla ukrów to żaden problem dla 1000 000 armii Rosyjskiej . Problem to będzie dla Polski że to przepuściła . Mało jeszcze Kraj stracił przez popieranie rezunów . Ale po co ja to piszę ty i tak tego nie pojmiesz.
Ajdar nosi symbol ss-manskie, u nich to norma
Posiadam roczny abonament TV Republika, bardzo ciekawe treści nadają. Broń i środki do walki Ukrainy z ruską agresją należy bezwzględnie dawać. Niech Ukraińcy mają czym bronić się przed ruską zarazą. Aleście się Panowie ruscy agitatorzy rozjazgotali, nawet ten rusek Pan sugarless po szablę wirtualnie sięga i Polaka udaje. A gówno Panowie, Ukraina broń z Polski jednak dostanie. Czekam na Wasze auuu!.
Łysenko nałogowo kłamie. Z tego lotniska wykopali ich powstańcy, ruskich tam nie ma.
To jest kolejny sukces banderowców.
Nie mam sklerozy i wiem, kto napadł na Donbas i Ługańsk. Banderowscy bandyci liczyli na łatwy spacerek a tu niemiła niespodzianka. Teraz ci nieudacznicy zwalają wszystko na ruskich
Ja pierniczę ! Przecież to są zwykłe bandy zbronią w ręku , nie będę pisał czy mordują cywili czy nie bo tego nie widziałem , ale w 45 mln państwie które ma armię , nie powinno być takiego czegoś , co tzn ochotnicze bataliony .To są bandyci którym państwo dało broń do ręki , takie bataliony miały by prawo bytu i byłyby do zaakceptowania ale na tyłach wroga (separatystów) tzw partyzantka - no ale partyzantka żeby istnieć mósi mieć poparcie wśród ludności cywilnej , czego ukry w tamtym rejonie nie mają
Straszny bełkot. Proszę nie pisać gdy jest się pijanym.
Te kutry ostrzeliwały Nowoazowsk. Już przestały.
Ma Pan 100% racji, mnie chodzi o przejawy działalności propagandowej FR. Ich Web- brygady działają wg starych sprawdzonych metod, tylko nośnik propagandowej treści zmienił się. Mają duże doświadczenie na tym polu. Nie ma to nic z uczciwością, moralnością ani z jakimkolwiek systemem pozytywnych wartości. Ciekawa jest eliminacja poprzez wyzwiska, opluwanie, kłamstwo i pomówienia. Dana osoba albo wdaje się w pyskówkę, oddalając się od swoich racji albo milczy i odchodzi. Albo robi swoje, wymaga to jednak czasu potrzebnego na naukę i przeformowania swojej psychiki. Nieliczni potrafią zachować dystans i odpowiednią, bezpieczną formę wypowiedzi. Dla mnie osobiście to Forum jest namiastką zajęć laboratoryjnych. Rosyjscy agenci wpływu nie działają chyba tylko na naszym Forum, udzielają się też na innych (norma ilości wypowiedzi). To Forum jest specyficzne, wyceniono chyba że tutaj jest podatny grunt na szerzenie ruskiego punktu widzenia.
Gdzieś Ty takie hasła słyszała ? Jeden z użytkowników tutaj napisał to co Polacy tak na prawdę popierają czyli wolną Ukrainę od wpływów Rosji i innych ale także wolną od ludobójczych ideologii.
P. Dr. Szarek: gdzie poleca Pan szukać bibliograficznych odnośników do niemieckich zródeł?
Panie Władysławie: internet jest otwarty dla wszystkich. Nawet dla krwiożerczych faszystowskich hien.
Zdobyć może by i zdobyli ale z utrzymaniem tego co zdobyli mieliby straszliwe problemy. Zobacz przykład Amerykanów, którzy w 17-o mln Iraku utopili ponad bilion dolarów i z tego tytułu mają czkawkę finansową do tej pory. Rosjanie nie mają takich zasobów dlatego tak zależy im na wojnie jak najtańszej. Na razie udaje im się.
Wycofanie z Ługańska to dość prosta sprawa, w tamtejszym schronie (ogromnym schronie przygotowanym na czas wojny atomowej) skończyły się zapasy jedzenia, a czym walczyć dalej mieli. no ale granatem się nie nakarmią a szanse wsparcia ich zmalały do zera, wyjścia nie było.
Tak jest,brawo Gruzja!
Sylwia- nieuku rosyjski,Milch nigdy nie był admirałem ,bo admirał to stopień w marynarce a Milch był feldmarszałkiem lotnictwa wojskowego 3 Rzeszy...
100 % racji.
Obie strony chronią sobie nawzajem plecy i zamierzają zmienić granice wokół siebie ,to dużo więcej niż
przepychanki kto ważniejszy.
tagore
Pomimo tej retoryki nie widzę w niej chęci na zrobienie czegokolwiek realnie
kłopotliwego dla Rosji.
tagore
"Rosja próbuje zmienić istniejące granice przy pomocy gróźb zastosowania siły albo po prostu przy pomocy siły. Od początku to nie był konflikt wewnątrz ukraiński, lecz starcie Ukrainy z Rosją...... Dalej ruskie pieski, Huzia na Merkel, kubły pomyj w garść. Dalej ruska propagandowa hołoto. Ten kubeł pomyj na Wasze łby raczej czeka. Ruskim agentom mówię won!.
P. krisgagatek: mało wiadomo o jego ilorazie inteligencji. Ale oto co wiadomo: Tuskowie to rodzina żydowska z okolic Bełchatowa. Babka Donalda nazywała się Ewa Dawidowska.
http://forum.hotnews.pl/fpolska,0,1372,13547584,Zydowskie_pochodzenie_DTuska.html
Chaim Tusk pojawia się na stronicy żydowskiej o Bełchatowie.
http://www.jewishgen.org/yizkor/belchatow/bel019.html
Tusk to znane nazwisko żydowskie. Np. rabin Srulik Tusk ogłosił prelekcję o Talmudzie a Marla Brooke Tusk nie zmieniła nazwiska po rabinackim ślubie:
http://torahencounters.com/category/staff
http://www.nytimes.com/2006/12/10/fashion/weddings/10tusk.html?_r=0
Były trzy rodzje Kaszubów: kaszubscy, niemieccy i polscy. Polskim Kaszubom wolno było służyć w Wehrmachcie po podpisaniu Volskliste, jako foldsdojcze. Dziadek Donald służył w Wehrmachcie. Jego żydowskie pochodzenie nie było ku temu przeszkodą. Ok. 100 000 Żydów służyło w Wehrmachcie. Nawet hitlerowski admirał Milch był Żydem.
Są doniesiena, że: 1. Ma słoniowaciznę (elephantiasis), która powoduje zaburzenia umysłowe; stał przed kamerą o kulach; 2. Parał się oszustwem; 3. Zajmował się handlem narządami wyciętymi z żywych rannych ukraińskich żołnierzy. Naprawdę nazywa się Konstantin Griszin. http://politikus.ru/events/28515-reshil-snyat-masku-pered-ukrainoy-semen-semenchenko-obnazhil-lico.html
https://www.youtube.com/watch?v=DvkCGMA8QC8
bardzo mnie niepokoii wybranie tego przyglupa na szefa rzadu europejskiego ...... najbardziej zapalczywie z sikorka wojują z rosja..... jego tam zydy wcisnely na to stanowisko (angielski- francuski itd) aby pchal europe w ich geshefte.... po trupach i sprawdzony bo okrad polske i na rzecz zydów dal im emerytury odszkodowania... itd.... ich czlowiek sprawdzony.....
Znowu występujemy przed szereg. Znowu pośmiewisko. A ekonomiczne straty ponosić będą polscy producenci i eksporterzy, nie tłustogębe cyniczne elity z POPiSu, które liżą banderowcom buty.
Nespodzianka! Znany Semen Semenczenko, lider neobanderowskigo bataljonu "Donbas" nareszcie pokazal swoje twarz na telewizji ukrainskiej http://rusvesna.su/news/1409587351
Ukraina od pierwszych dni swej suwerennosci idzie droga neobanderyzmu. I tu pytanie do krajow zachodnich, tak emocjalne wspierajacych te suwerennosc: dlaczego nie krytykuja te neonacystowskie tendencje?
Nic dziwnego. Gruzja razem z Ukraina w 2004 r/ po pierwszym Majdanie cyniczne ostzreliwala spiacy Cchinwal. Chyba i teraz wspolczuje nie zabitym cywilom Donbasu, lecz ukrainskim neobanderowcam. Kontakty sluzb specjalnych Gruzji z ukrainskimi ruchami neobanderowskimi - oto , w ogole, temat dla wielkeigo badania
Rosja, to schorowany na syfa i alkoholizm staruszek, który trzyma w szafie całą furę broni i ma urojenia wielkości. Nie przeżyje nawet 20 lat. Putin może wygrywać lokalne wojenki, ale i tak jest kapitanem Titanica. I dobrze.
sylwia widać że ty ruska jesteś won z tego forum
sylwia widać że ty ruska jesteś won z tego forum
i tak powinno być , gonić rusków wyrżnąć w pień te ścierwo brawo Gruzini
Polskimi hasłami patriotycznymi są 'Słaba Ukraina!' - 'Chora i słaba!', jako nasza odpowiedź na ich banderowskie hasła 'Sława Ukraini' - 'Herojam sława'.
Ten beton był w Doniecku, nie w Ługańsku. Polak wspomagający faszyzm jest zdrajcą. Kedyw AK też wykonywał wyroki śmierci na polskich zdrajcach. A w Szwecji jest silna organizacja neohitlerowska, z której rekrutują się faszystowscy najemnicy: Svenska Motståndsrörelsen. Z norweskiej organizacji faszystowskiej Norges Nasjonalsosialistiske Bevegelse wywodził się masowy morderca Anders Breivik, który zabił 77 osob w 2011 r. W Danii działa Danmarks Nationalsocialistiske Bevægelse.
Putin planuje zająć całą Ukrainę- i czy 'pokojowo', czy militarnie, czy wcześniej czy później to osiągnie... Oligarchom i Usraelowi, udało się wygrać bitwę 'majdanową', ale przegrają Ukrainę, bo nie da się walczyć w nieskończoność z własnym narodem... USA, rękami oligarchów, chciało się odegrać na Rosji, atakując jej podbrzusze- Ukrainę, wykorzystując naiwnych Ukraińców i oszalałych szowinistów neobanderowskich... Myśleli że pójdzie gładko, Rosja przestraszy się 'zachodu', ale dla Rosji 'to być albo nie być' imperium, więc nie mogli tego tak łatwo odpuścić i wykorzystali swoją mniejszość oraz duże wpływy zwłaszcza we wschodniej i południowej Ukrainie do przeprowadzenia 'kontrmajdanu'.... Putin wygrywa i zachód o tym wie, i oligarchowie też- dlatego tak zażarcie przyspieszyli z jednej strony 'operacje antyterrorystyczną' jak i z drugiej:'rozmowy pokojowe'... USA nie będzie konfrontować się z Rosją militarnie , Niemcy i Francja oraz Włochy, są rusofilami i 'umywają' ręce, oligarchowie teraz myślą tylko o zabezpieczeniu swoich wpływów i samych siebie, a Putin rozgrywa karty i prze do przodu.... Głównym celem będzie wypchnięcie 'wojsk ukraińskich' z bogatego w przemysł i złoża Donbasu oraz marsz na Kijów. Równolegle będzie prowadzona operacja na południu, wpierw z odcięciem Ukrainy od. M.Azowskiego i połączenia lądowego z Krymem, następnie- marsz na Odessę, odcięcie od już całego M. Czarnego i połączenie z Republiką Nadniestrzańską... Putin liczy na odwrócenie się opinii publicznej od 'majdanarzy', bunt i poproszenie przez tak wyłonioną władzy 'antymajdanu' o pokój... Tak ukrojona 'ukraina' to katastrofa humanitarna, bantustan,kraj rolniczo-pasterski, wylęgarnia szowinizmu, nędza, uchodźcy i problem dla Europy, zwłaszcza dla Polski... Taka ukraina, nikomu by nie była potrzebna, a nawet stanowiła by spory problem w tej części świata- wtedy jedyną opcją byłoby poproszenie 'bratniej Rosiji' o ' pokój wieczysty'....Oczywiście miałoby to znamiona 'kapitulacji bezwarunkowej' i wtedy Putin mógłby robić co zechce, ale jako wytrawny 'Czekista', nie przykręcałby zbytnio śruby, lecz pewnie okazał 'wspaniałomyślność'... Mogłyby już pełną parą wkroczyć 'siły pokojowe' i 'pomoc humanitarna'...Powstałby taki drugi 'baćka Łukaszenko'(przy opcji 'spokojniejszej'), albo Kadyrow(przy bardziej 'ostrej'), i trzymał żelazną ręką już to co zostanie z Ukrainy, by nikomu drugi raz takie 'głupoty' nie przychodziły do główki... Jeśli Putin będzie dobry, to przyłączy odpadnięte rejony z powrotem do Ukrainy(w co wątpię) ale już na innych zasadach, bo do już całkiem sfederalizowanej, podzielonej i słabej Ukrainy- takie regiony, miałyby bardzo mocną autonomie, co doprowadziłoby do tego, ze drugi 'majdan' nie byłby możliwy, a jeśli jednak- to skutkowałoby natychmiastowym odpadnięciem, już nie dwóch czy trzech regionów, ale połowy Ukrainy... Części oligarchom(tych prokremlowskich), przykróci się smycz, część zwieje na zachód, część trafi do więzień lub odwiedzi 'seryjny samobójca'.... I tak skończy się marzenia o Wielkiej samoistnej Ukrainie' tylko jak to mówią' ludzi zwykłych, szarych, żal'...
P. ukry_w_piach: Witam. Czy zgodzi się Pan, że miejsce KAŻDEGO faszysty jest w piachu? My kładziemy tu nacisk na ukrofaszystów bo stworzyli nam przez granicę faszystowskie państwo. Ale faszyzm i w ogóle każdy totalitarianizm jest wrogiem ludzkości. Polskimi hasłami patriotycznymi są 'Słaba Ukraina!' - 'Chora i słaba!', jako nasza odpowiedź na ich banderowskie hasła 'Sława Ukraini' - 'Herojam sława'.
http://grahamwphillips.com/
Taki z niego "brytyjski" dziennikarz, jak ze mnie pop cerkwii nowogrodzkiej;)
Brawo !! Nie brać banderowców żywych - miejsce ukraińskiego faszysty jest w piachu !!! W piach ukry !!!
Jejku, Polaków zalali betonem, i paru Skandynawów, o rety!
Ajdarowcy to zadeklarowani faszyści - banderowcy, synowie i wnukowie upowców-morderców. Najmowali się na ochotnika za pieniądze. Torturowali jeńców. Cywile skarżyli się, że ajdarowcy terroryzowali i rabowali.
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded &v=LFCmlRBEIK0
Rosja potrzebuje połączenia lądowego z Krymem ,te negocjacje to argument dla
zachodnioeuropejskich sojuszników Rosji.
tagore
Jedyny pozytyw to dymisje Biurowych dziadków i nominacje zasłużonych w dotychczasowych walkach
oficerów , wycofanie ludzi z Ługańskiego lotniska o czymś świadczy.
tagore
Wycofanie oddziałów z Ługańskiego lotniska to pewnie efekt nominacji na stanowiska dowódcze
młodych sprawdzonych w walkach oficerów ,zobaczymy co z tego wyniknie.
tagore
Podobno Putin ogłosił na twiterze że do 17 września zlikwiduje to państwo i zajmie tereny które były w ZSRR do 17 Września . I nie ma zamiaru brać na głowę rozsadnika Faszyzmu z Galicji i 17 IX ogłosi że wzywa rząd Polski do przejęcia terenów zajętych przez Sowiety i anuluje Pakt Ribentrop-Mołotow
Putin planuje zająć całą Ukrainę- i czy 'pokojowo', czy militarnie, czy wcześniej czy później to osiągnie... Oligarchom i Usraelowi, udało się wygrać bitwę 'majdanową', ale przegrają Ukrainę, bo nie da się walczyć w nieskończoność z własnym narodem... USA, rękami oligarchów, chciało się odegrać na Rosji, atakując jej podbrzusze- Ukrainę, wykorzystując naiwnych Ukraińców i oszalałych szowinistów neobanderowskich... Myśleli że pójdzie gładko, Rosja przestraszy się 'zachodu', ale dla Rosji 'to być albo nie być' imperium, więc nie mogli tego tak łatwo odpuścić i wykorzystali swoją mniejszość oraz duże wpływy zwłaszcza we wschodniej i południowej Ukrainie do przeprowadzenia 'kontrmajdanu'.... Putin wygrywa i zachód o tym wie, i oligarchowie też- dlatego tak zażarcie przyspieszyli z jednej strony 'operacje antyterrorystyczną' jak i z drugiej:'rozmowy pokojowe'... USA nie będzie konfrontować się z Rosją militarnie , Niemcy i Francja oraz Włochy, są rusofilami i 'umywają' ręce, oligarchowie teraz myślą tylko o zabezpieczeniu swoich wpływów i samych siebie, a Putin rozgrywa karty i prze do przodu.... Głównym celem będzie wypchnięcie 'wojsk ukraińskich' z bogatego w przemysł i złoża Donbasu oraz marsz na Kijów. Równolegle będzie prowadzona operacja na południu, wpierw z odcięciem Ukrainy od. M.Azowskiego i połączenia lądowego z Krymem, następnie- marsz na Odessę, odcięcie od już całego M. Czarnego i połączenie z Republiką Nadniestrzańską... Putin liczy na odwrócenie się opinii publicznej od 'majdanarzy', bunt i poproszenie przez tak wyłonioną władzy 'antymajdanu' o pokój... Tak ukrojona 'ukraina' to katastrofa humanitarna, bantustan,kraj rolniczo-pasterski, wylęgarnia szowinizmu, nędza, uchodźcy i problem dla Europy, zwłaszcza dla Polski... Taka ukraina, nikomu by nie była potrzebna, a nawet stanowiła by spory problem w tej części świata- wtedy jedyną opcją byłoby poproszenie 'bratniej Rosiji' o ' pokój wieczysty'....Oczywiście miałoby to znamiona 'kapitulacji bezwarunkowej' i wtedy Putin mógłby robić co zechce, ale jako wytrawny 'Czekista', nie przykręcałby zbytnio śruby, lecz pewnie okazał 'wspaniałomyślność'... Mogłyby już pełną parą wkroczyć 'siły pokojowe' i 'pomoc humanitarna'...Powstałby taki drugi 'baćka Łukaszenko'(przy opcji 'spokojniejszej'), albo Kadyrow(przy bardziej 'ostrej'), i trzymał żelazną ręką już to co zostanie z Ukrainy, by nikomu drugi raz takie 'głupoty' nie przychodziły do główki... Jeśli Putin będzie dobry, to przyłączy odpadnięte rejony z powrotem do Ukrainy(w co wątpię) ale już na innych zasadach, bo do już całkiem sfederalizowanej, podzielonej i słabej Ukrainy- takie regiony, miałyby bardzo mocną autonomie, co doprowadziłoby do tego, ze drugi 'majdan' nie byłby możliwy, a jeśli jednak- to skutkowałoby natychmiastowym odpadnięciem, już nie dwóch czy trzech regionów, ale połowy Ukrainy... Części oligarchom(tych prokremlowskich), przykróci się smycz, część zwieje na zachód, część trafi do więzień lub odwiedzi 'seryjny samobójca'.... I tak skończy się marzenia o Wielkiej samoistnej Ukrainie' tylko jak to mówią' ludzi zwykłych, szarych, żal'....
Brzmisz niezbyt przekonująco, ciołku. To przecież ty liżesz kacapską dupę. Motorola idzie do ciebie! Umyj dokładnie zęby, może dostąpisz zaszczytu ucałowania jego lewej nogi?
"Jakie 200, przecież 1200" :)))
Czyli-jak mam rozumieć-cały osławiony bojami z putlerofaszystami batalion "Kaukaz" i cały ten drugi, no jak mu tam było, o - "Piotrków Trybunalski"
Niedługo jakaś rusvesna albo insza annanews ogłoszą o 5.000 polskich faszystowskich najemników wziętych do niewoli. Jaki ten "sylwia-vanderZbook" gupi (dokładnie tak, gupi, a nie tylko głupi).
Grozny mieli zdobyć w kilka godzin , na wojnie jak na wojnie można się poślizgnąć na żabie
i wracamy do domu.
tagore
ADAMIEC Tutejszym: 01.09.2014 22:08 FORUMOWY BŁAŻNIE ,,Idą dostawy ku złości i problemowi Rosji." Czy ty nie rozumiesz że te dostawy dla ukrów to żaden problem dla 1000 000 armii Rosyjskiej . Problem to będzie dla Polski że to przepuściła . Mało jeszcze Kraj stracił przez popieranie rezunów . Ale po co ja to piszę ty i tak tego nie pojmiesz.
Najgorszy wróg Ukrainy nic lepszego by nie wymyślił. Czy Ukraińców stać na to aby działać samodzielnie a nie pod dyrekcją ruskiej agentury?
Nikt nie jest w oczach Rosyjskiego rządu właścicielem czegokolwiek w Rosji ,o czym przekonał się na własnej skórze Shell.
tagore