Wizyta posłów, w tym posłanki Sejmu RP Anny Siarkowskiej z partii rządzącej PiS, w Dziewieniszkach była znaczącym wsparciem dla mieszkańców, których nieudolna litewska władza liberałow i landsbergistów chce obarczyć ciężarem ponad miarę i wbrew prawu (łamiąc traktat z Polską i konwencje europejskie). Zresztą to nie żadni uchodźcy (nie uciekają przed żadnymi prześladowaniami) tylko cyniczni migranci zarobkowi chcący dostać się na zachód Europy po zasiłki socjalne, a część to może nawet jacyś terroryści - bo kto to zweryfikuje? Zagrożone jest bezpieczeństwo tutejszych rodzin, dzieci, ludzie zwyczajnie się boją i mają do tego powody. Obóz ma być w centrum małego miasteczka, to jest jakieś szaleństwo władz litewskich. Hańba ministrowi spraw zagranicznych Gabrielusovi Landsbergisowi i premier rządu, bo te działania mają charakter mocno uderzający w miejscową ludność, w większości oczywiście polską jak to w rejonie solecznickim.
Mniemanologia stosowana na bazie domniemywań gazety wyborczej. Zakup Abramsów jest na już i nie wyklucza współpracy z Koreą. Abramsy mogą korzystać z logistyki i zapasów US army w razie W ,a to jest duży plus.
Białoruś ma prawo bronić się przed atakami osób opłacanych przez zachód, w tym przez Polskę, aczkolwiek rozumiem też Cichanouską, na którą głosowało więcej ludzi niż w Polsce na prezesa PiS, który jednoosobowo (czyli demokratycznie wg standardów zachodu) rządzi naszym krajem.
a po co nam ofensywne "czołgi"? na wschód znowu się marzy wyprawa Kijowska?Moskiewska? czy znowu hektolitry Polskiej krwi i zmniejszenie zasięgu żywiołu Polskiego -.- jak będzie czołg uniwersalny na wschodnie wyprawy to może przyjść do głowy taka wyprawa w imię "sojusznika"... a tak nie można bo nie sforsuje rzek/terenów... w teorii dobry czołg jako ruchomy bunkier, mogący sprawić problemy wschodnim i zachodnim konstrukcjom -.- jak już mamy płacić haracz (a musimy w obecnej sytuacji! ) to taniej wyniesie nas utrzymanie takich abramsów niż studnia bez dna F-35 czy rakiety patriot ... a idealnie by było zapłacić/przepłacić za 2-3 elektrownie atomowe... to zawsze tania energia;)
Kurczę, nie, nie wierzę po prostu. Ci głupcy znowu wybrali najgorsze rozwiązanie, bo przecież Jankesi najważniejsi, kraj i jego bezpieczeństwo mają za nic. Nie ważne, że Abramsy są za ciężkie na nasze warunki geograficzne, szczególnie na tereny wschodnie pełne cieków wodnych i mokradeł. Nie istotne, że Cegielski z Huyndaiem pracują nad odpowiednim czołgiem na nasze warunki geograficzne. Najważniejsze jest, że kupujemy od naszego "sojusznika" (czytaj: pana) towar z półki. Boże spraw, żeby ten rząd nieudaczników i szkodników zleciał z hukiem ze stolców! Możliwie jak najszybciej, nawet przed końcem kadencji. Im prędzej tym lepiej dla nas wszystkich.
Czyżby było tak niebezpiecznie ,że nie można czekać na K2?Jest faktem ,że wówczas polskie oddziały będą mogły w czasie walki korzystać z zaopatrzenia armii USA.
Elbląg to bardzo dziwne miasto. Mieszka tu trochę kresowian ale również tak w samym mieście, jak i dookoła w wioskach mieszka masa potomków wysiedlonych w ramach "Wisły". Widać to było szczególnie podczas Euro 2012, gdzie całe rodziny przychodziły do strefy kibica pod ukraińskimi flagami. Po tylu latach w zasadzie oficjalnie nie wiedomo kto jest kim, dopiero w takich momentach jawi się obraz, kto zasiada w Radzie Miejskiej.
Przynajmniej otwarcie działają w Berlinie, w zeszłym roku Niemcy miały ok 200 mld euro deficytu ,a na ten rok przewidują ok 400,muszą kogoś oskurować by pokryć straty.Dobrze ,że Polska storpedowała członkowstwo Berlina w organizacji.
Witam
Zwracam się do Państwa z prośbą o wysyłanie e-maili do hufców ZHP.
Wczoraj napisałam pismo do wszystkich hufców ZHP w Polsce (300
adresów email) dotyczące haniebnej akcji "Płomień braterstwa".
Zachęcam do pisania e-maili. Poniżej podaję adresy e-mailowe do wszystkich hufców.
Poniżej moje pismo:
Mój apel kieruję do wszystkich hufców ZHP w Polsce aby zwrócić Państwa
uwagę na akcję ZHP z ukraińskim Płastem. Być może większość z Państwa
nawet nie zdaje sobie sprawy z tego że od dwóch lat jest obchodzona na
polskich cmentarzach akcja mająca zakłamać historię i jednocześnie
"przyćmić" ukraińskie ludobójstwo na Polakach na Wołyniu i Małopolsce
Wschodniej - czyniąc z Ukraińców naszych sojuszników na zawołanie. Nie
nadmienia się w ogóle, że Płastuni na Ukrainie czczą oprawców polskiego narodu.Takimi działaniami Związek Harcerstwa Polskiego przyczynia się do
fałszowania historii oraz złej edukacji historycznej młodzieży
polskiej, którą ma pod swoimi skrzydłami. Wierzę gorąco, że znajdą się
wśród Państwa głosy oburzenia i krytyki wobec współpracowników, którzy
uczestniczą w tych haniebnych obchodach. Poniżej podaję link do
petycji, która powstała w zeszłym roku "Stop akcji PŁOMIEŃ BRATERSTWA":
https://petitiongo.org/en/petition/stop-akcji-plomien..
Na kanale Fundacji Wołyń Pamiętamy zamieściłam filmik, w którym
zawarłam wszystkie informacje dotyczące tej haniebnej akcji oraz
informacje związane z jej twórcami. Jeden z współtwórców akcji Maciej
Młynarczyk jest jednocześnie prokuratorem, który w ścisłej współpracy
z ukraińskimi prowokatorami ściga polskich patriotów i potomków
kresowian (za tzw. modną w tym czasie mowę nienawiści), którzy
domagają się prawdy o ukraińskim ludobójstwie. Poniżej link do filmu
na You tube: https://www.youtube.com/watch?v=f7fhUk0iz8w
Mając na względzie dobro polskiej młodzieży i wychowanie jej w
prawdzie historycznej liczę, że problem ten zostanie rozwiązany
wewnątrz ZHP.
Pozdrawiam
Katarzyna Sokołowska
"„Wolna prasa ma kluczowe znaczenie dla demokracji”. Szkoda że Trump tego nie doświadczył,a i ludzie o konserwatywnych poglądach też są sekowani przez tzw "wolne media"(czytaj lewackie).
Przeciek z czerskiej to istotnie dość wiarygodne źródło informacji o planach tego rządu. Niemniej jednak jeśli doszłoby do takiego dealu oznaczałoby to zaprzepaszczenie szansy olbrzymiego rozwoju naszego polskiego przemysłu obronnego. Kupujemy doraźnie tureckie drony - oby posłużyły skutecznie do dopracowania również w reverse engineering'u naszych własnych projektów. Stać nasz R&D wespół z moderującym zaangażowaniem Armii do stworzenia bezzałogowców nie tylko latających ale i pływających czy poruszających się po trudnym lądzie. Odtrącenie pomysłu samodzielnego wytwarzania czołgu podstawowego (na początek w kooperacji) ociera się o eutanazję własnych i to realnych możliwości. Wbrew pozorom to nie tradycyjna technika pancerna potrzebna jest nam na wczoraj.
Wizyta posłów, w tym posłanki Sejmu RP Anny Siarkowskiej z partii rządzącej PiS, w Dziewieniszkach była znaczącym wsparciem dla mieszkańców, których nieudolna litewska władza liberałow i landsbergistów chce obarczyć ciężarem ponad miarę i wbrew prawu (łamiąc traktat z Polską i konwencje europejskie). Zresztą to nie żadni uchodźcy (nie uciekają przed żadnymi prześladowaniami) tylko cyniczni migranci zarobkowi chcący dostać się na zachód Europy po zasiłki socjalne, a część to może nawet jacyś terroryści - bo kto to zweryfikuje? Zagrożone jest bezpieczeństwo tutejszych rodzin, dzieci, ludzie zwyczajnie się boją i mają do tego powody. Obóz ma być w centrum małego miasteczka, to jest jakieś szaleństwo władz litewskich. Hańba ministrowi spraw zagranicznych Gabrielusovi Landsbergisowi i premier rządu, bo te działania mają charakter mocno uderzający w miejscową ludność, w większości oczywiście polską jak to w rejonie solecznickim.
Należy ich wydalić, łącznie z tym banderowcem
TSUE podjęło uchwałę, która nie ma podstaw prawnych i dlatego należy ją ignorować.
100/100. GW nic nigdy nie bedzie pasowac.
Nie kierowca tylko potencjalny morderca!!!
Fachowcy zawsze znajdą pracę, a ci różni socjolodzy, politolodzy, gender study itp zawsze będą mieli problemu z pracą
Jak Tichanouska w tak młodym wieku zgromadziła kapitał finansowy, że teraz podróżuje po całym świecie nie pracując i nie zarabiając?
To trochę ryzykowne posunięcie, Szojgu może się stawić z armią, chyba, że to taka zawoalowana prośba o pomoc.
Chyba znudziło im się p osłowanie.
Franciszek nic nie ma do cerkwi prawosławnej.
MSZ w Polsce, to gorzej niż pięta Achillesa.
Czy Panu Sękowi marzy się 1939 rok ?
Wow... ciekawe kiedy pora na "czarne msze" - może jeszcze z błogosławieństwiem papeska francesca?
Masz rację, ale...
"Duchowny"
Diabeł duchowny.
Czarne zło.
Mniemanologia stosowana na bazie domniemywań gazety wyborczej. Zakup Abramsów jest na już i nie wyklucza współpracy z Koreą. Abramsy mogą korzystać z logistyki i zapasów US army w razie W ,a to jest duży plus.
Rodzina mojej mamy pochodziła z Wydymera.To dla mnie święta ziemia.Na zawsze taką pozostanie.
A skąd to Szanowna redakcja ma wiedzę, że są to "rzekome maile''?
Brawo Szczecinek! Brawo panie Robercie! Oby więcej takich ludzi!
Białoruś ma prawo bronić się przed atakami osób opłacanych przez zachód, w tym przez Polskę, aczkolwiek rozumiem też Cichanouską, na którą głosowało więcej ludzi niż w Polsce na prezesa PiS, który jednoosobowo (czyli demokratycznie wg standardów zachodu) rządzi naszym krajem.
Jaka szkoda. To taki symbol.
Będą leczyli Ukraińców za pieniądze Polaków
Przemoc jest niedopuszczalna? Wystarczy popatrzeć na to, co wyrabia policja w krajach zachodnich, aby napluć w pyski tych ambasadorów
trudno uwierzyć... a jednak wszystko wskazuje na to, że Kresy przedstawiły prawdziwe motywacje "polskich" urzędników
Pewnie ten portal dostaje jeszcze dotacje od Polaków? Postawienie w stan oskarżenia autorów owych artykułów było by wskazane.
Segregacja jak się patrzy...
teraz, przychodnia, później OSP, a potem może pierwszy ukraiński posterunek ukraińskiej milicji?
a po co nam ofensywne "czołgi"? na wschód znowu się marzy wyprawa Kijowska?Moskiewska? czy znowu hektolitry Polskiej krwi i zmniejszenie zasięgu żywiołu Polskiego -.- jak będzie czołg uniwersalny na wschodnie wyprawy to może przyjść do głowy taka wyprawa w imię "sojusznika"... a tak nie można bo nie sforsuje rzek/terenów... w teorii dobry czołg jako ruchomy bunkier, mogący sprawić problemy wschodnim i zachodnim konstrukcjom -.- jak już mamy płacić haracz (a musimy w obecnej sytuacji! ) to taniej wyniesie nas utrzymanie takich abramsów niż studnia bez dna F-35 czy rakiety patriot ... a idealnie by było zapłacić/przepłacić za 2-3 elektrownie atomowe... to zawsze tania energia;)
No i prawidłowo. Tsue zaczyna z siebie robić głównego rządzącego.
Chrystus też był ukraińcem
Kurczę, nie, nie wierzę po prostu. Ci głupcy znowu wybrali najgorsze rozwiązanie, bo przecież Jankesi najważniejsi, kraj i jego bezpieczeństwo mają za nic. Nie ważne, że Abramsy są za ciężkie na nasze warunki geograficzne, szczególnie na tereny wschodnie pełne cieków wodnych i mokradeł. Nie istotne, że Cegielski z Huyndaiem pracują nad odpowiednim czołgiem na nasze warunki geograficzne. Najważniejsze jest, że kupujemy od naszego "sojusznika" (czytaj: pana) towar z półki. Boże spraw, żeby ten rząd nieudaczników i szkodników zleciał z hukiem ze stolców! Możliwie jak najszybciej, nawet przed końcem kadencji. Im prędzej tym lepiej dla nas wszystkich.
Brawo Węgrzy!!!
Prawda w oczy kole.
W Polsce rządzą banderowcy
Owoce zgody Morawieckiego na niemiecki "nowy ład zielony". Niekompetencja górą.
Czyżby było tak niebezpiecznie ,że nie można czekać na K2?Jest faktem ,że wówczas polskie oddziały będą mogły w czasie walki korzystać z zaopatrzenia armii USA.
W wyborach bezwzględnie ZMIENIĆ władze Elbląga na propolskie.
Elbląg to bardzo dziwne miasto. Mieszka tu trochę kresowian ale również tak w samym mieście, jak i dookoła w wioskach mieszka masa potomków wysiedlonych w ramach "Wisły". Widać to było szczególnie podczas Euro 2012, gdzie całe rodziny przychodziły do strefy kibica pod ukraińskimi flagami. Po tylu latach w zasadzie oficjalnie nie wiedomo kto jest kim, dopiero w takich momentach jawi się obraz, kto zasiada w Radzie Miejskiej.
Ukraińskich nazistów,nacjonaliści byli u Bulby i Melnika.
Przynajmniej otwarcie działają w Berlinie, w zeszłym roku Niemcy miały ok 200 mld euro deficytu ,a na ten rok przewidują ok 400,muszą kogoś oskurować by pokryć straty.Dobrze ,że Polska storpedowała członkowstwo Berlina w organizacji.
I tak się kończy podpisywanie porozumienia z czymś co nazywa się Kukiz.
Witam
Zwracam się do Państwa z prośbą o wysyłanie e-maili do hufców ZHP.
Wczoraj napisałam pismo do wszystkich hufców ZHP w Polsce (300
adresów email) dotyczące haniebnej akcji "Płomień braterstwa".
Zachęcam do pisania e-maili. Poniżej podaję adresy e-mailowe do wszystkich hufców.
Poniżej moje pismo:
Mój apel kieruję do wszystkich hufców ZHP w Polsce aby zwrócić Państwa
uwagę na akcję ZHP z ukraińskim Płastem. Być może większość z Państwa
nawet nie zdaje sobie sprawy z tego że od dwóch lat jest obchodzona na
polskich cmentarzach akcja mająca zakłamać historię i jednocześnie
"przyćmić" ukraińskie ludobójstwo na Polakach na Wołyniu i Małopolsce
Wschodniej - czyniąc z Ukraińców naszych sojuszników na zawołanie. Nie
nadmienia się w ogóle, że Płastuni na Ukrainie czczą oprawców polskiego narodu.Takimi działaniami Związek Harcerstwa Polskiego przyczynia się do
fałszowania historii oraz złej edukacji historycznej młodzieży
polskiej, którą ma pod swoimi skrzydłami. Wierzę gorąco, że znajdą się
wśród Państwa głosy oburzenia i krytyki wobec współpracowników, którzy
uczestniczą w tych haniebnych obchodach. Poniżej podaję link do
petycji, która powstała w zeszłym roku "Stop akcji PŁOMIEŃ BRATERSTWA":
https://petitiongo.org/en/petition/stop-akcji-plomien..
Na kanale Fundacji Wołyń Pamiętamy zamieściłam filmik, w którym
zawarłam wszystkie informacje dotyczące tej haniebnej akcji oraz
informacje związane z jej twórcami. Jeden z współtwórców akcji Maciej
Młynarczyk jest jednocześnie prokuratorem, który w ścisłej współpracy
z ukraińskimi prowokatorami ściga polskich patriotów i potomków
kresowian (za tzw. modną w tym czasie mowę nienawiści), którzy
domagają się prawdy o ukraińskim ludobójstwie. Poniżej link do filmu
na You tube: https://www.youtube.com/watch?v=f7fhUk0iz8w
Mając na względzie dobro polskiej młodzieży i wychowanie jej w
prawdzie historycznej liczę, że problem ten zostanie rozwiązany
wewnątrz ZHP.
Pozdrawiam
Katarzyna Sokołowska
Rozbijania inicjatywy Trójmorza ciąg dalszy.
Kaczyński i całe kierownictwo PiS są też niechętni Polsce i Polakom.
To dobre - Ukraina nie ma marynarki wojennej, ale ma jej stronę. Dobre i to, od czegoś trzeba zacząć.
Wolna prasa - oczywiście tak, ale musi być proamerykańska, antychińska i antyrosyjska. To tak, jak było kiedyś z kolorem forda.
Zobaczymy jak "niezależne" media uczczą jutrzejszy dzień?! Drobne wzmianki czy przemilczenie?
Patrząc na żałosną polityke zagraniczną tego "rządu" to raczej nikogo nie dziwi.
"„Wolna prasa ma kluczowe znaczenie dla demokracji”. Szkoda że Trump tego nie doświadczył,a i ludzie o konserwatywnych poglądach też są sekowani przez tzw "wolne media"(czytaj lewackie).
Przeciek z czerskiej to istotnie dość wiarygodne źródło informacji o planach tego rządu. Niemniej jednak jeśli doszłoby do takiego dealu oznaczałoby to zaprzepaszczenie szansy olbrzymiego rozwoju naszego polskiego przemysłu obronnego. Kupujemy doraźnie tureckie drony - oby posłużyły skutecznie do dopracowania również w reverse engineering'u naszych własnych projektów. Stać nasz R&D wespół z moderującym zaangażowaniem Armii do stworzenia bezzałogowców nie tylko latających ale i pływających czy poruszających się po trudnym lądzie. Odtrącenie pomysłu samodzielnego wytwarzania czołgu podstawowego (na początek w kooperacji) ociera się o eutanazję własnych i to realnych możliwości. Wbrew pozorom to nie tradycyjna technika pancerna potrzebna jest nam na wczoraj.