Sytuacja jest klarowna - to urzędnicy państwa polskiego, a konkretnie wymienieni z nazwiska szefowie Fundacji od, nomen omen, "pomagania"... z pełną premedytacją zarzynają polskość kresową przy użyciu publicznych środków, niszczą niewinnych ludzi zasłużonych dla Kresów, realizują swoje chore i nienawistne ambicje. Skoro minister Dworczyk o tym wie, skoro poinformował Premiera RP, to dlaczego taki Falkowski ma się dobrze i wciąż z ciepłego stołka prowadzi swoje brudne gry, podczas gdy sąd wydaje absurdalny skazujący wyrok na osobę która nie ponosi żadnej odpowiedzialności za skandaliczny system rozliczania dotacji - które zamiast pomagać są pułapką i stanowią haki na niepokornych? Myślę że najwyższy czas takich Falkowskich czy Dzięciołowskich surowo rozliczyć i osądzić skutki ich haniebnych działań.
Obywatele polscy o żydowskich korzeniach czy koligacjach, chętnie pielęgnują rodzinne czy legendarne "traumy holokaustowe", zwłaszcza jeśli widzą szansę na jakiś "poklask" czy brzęczącą monetę ("srebrniki") ze strony wpływowych środowisk żydowskich, zwłaszcza amerykańskich. Żydowskie lobby z Ameryki, stymuluje i finansuje taką działalność (opluwania Polski przez takich "Polaków" i szukania dowodów na "polski antysemityzm"), ponieważ w ich zamyśle, ma to wspierać wytworzenie w świadomości powszechnej, polskiej "współodpowiedzialności za holokaust", skąd byłby już tylko krok do egzekucji roszczeń finansowych, zwłaszcza tzw. "mienia bezspadkowego".
Ludzie Ci, wpisują się wiernie w ponurą tradycję swoich przodków, którzy będąc w Polsce jedynie lokatorami, bez żadnych z nią więzi emocjonalnych, kolaborowali na szkodę Polski i Polaków ze Wszystkimi, którzy tylko oferowali jakąś korzyść...
Ale dlaczego kierowcy dróg płacą jakieś daniny na ich utrzymanie. Szlaki, las, drogi są rozwalane przez tych quadowców żeby mogli sobie poskakać? Od tego są specjalne tory a nie góry i lasy...
usa biorą 18tys czyli jak ok 320mln obywateli to 1 afgańczyk na 17tys amerykanów
myt 3tys afganczyków czyli na 1 afgańczyka 12tys polaków?
Dlaczego prawie tak symetrycznie? Nie rozpętaliśmy jej, nie rozwaliliśmy kraju, społeczeństwa, my tam praktycznie misję policyjną mieliśmy i bierzemy prawie tyle samo procentowo?
A ja uważam że to było dobre z obu stron. W rodzinie kłótnia jest dobra bo oczyszcza atmosfere. Nasz przyjaciel z Ukrainy miał rację że gór a w szczególności rezerwatów nie wolno rozjezdzac quadami. Wspaniałe że nie doszło do bójki albo historycznych lub narodowych kłótni. Wspaniałe jest jak bronił przyrody. Wspaniałe jest to że moi rodacy zawrócili. Zrozumieliśmy się na wzajem. Teraz piłka po stronie naszych polskich i Waszych ukraińskich instytucji zarzadzajaych parami, rezerwatami... Dla. Quadówcow też trzeba wytyczyc szlaki. Takie które zapewnią im dawkę adrenaliny ale nie będę niszczyly największych cudów natury. Mam nadzieję że wszyscy spotkacie się wieczorem przy stole i zapomnicie o tym co dzieli a bedziedzie rozmawiać o tym co nas łączy. Kropka
A kogo to zaskoczyło? Każdy wie jak w Polsce działa tzw "wymiar sprawiedliwości".Tragedia.Trzeba by wszystkich wywalić,zatrudnić studentów prawa.Szkody nie będą większe niż obecnie.Płacimy za brak DEKOMUNIZACJI w tym resorcie.
I nie stworzyli swojej demokracji w Afganistanie ,ale za to załatwili kolejne dziesiątki tysięcy imigrantów do Europy Zachodniej.I chyba własnie o to chodzi w tych ich zaprowadzaniu demokracji.
Łał! Czyżby to było wyłamanie się z polityki uległości wobec "sojuszników" i "partnerów"? Polska momentami przypomina państwo, które ma własne interesy...
Dobrze, że są ludzie, którzy dbają o dobre imię swoich krewnych, zamiast potulnie przepraszać i kajać się za rzeczy niezawinione. Narracja dotycząca cierpień Żydów zdominowała całkowicie narrację historyczną dotyczącą II WS. Mój pradziadek był więźniem był robotnikiem przymusowym a nie był Żydem. Jego rodzina, choć nie wszyscy, cudem ocalała z rzezi wołyńskiej i praktycznie każda rodzina w Polsce ma wśród krewnych kogoś kto stracił życie na tej wojnie a mimo to z nagłaśniane i sponsorowanej z podatków narracji można odnieść wrażenie, że Polacy pili kawę, jedli ciastka, grali z Niemcami w karty a dla rozrywki od czasu do czasu wydali im jakiegoś Żyda.
Okropne są te widoki z Afganistanu, dyplomaci "największego światowego mocarstwa" (ironia oczywiście) uciekają w panice, jak szczury z tonącego okrętu. Mam nadzieję, że te obrazy dadzą naszemu rządowi do myślenia, ile warte są jakiekolwiek gwarancje USA względem sojuszników.
Przyjmie 10 tysięcy, a potem co ????
Znowu niemieckie wrzaski !!! że Europa Wschodnia UE nie jest solidarna z Niemcami i nie chce przyjąć wyliczonego Obowiazkowego KONTENGENTU afgańskich uchodzców ????
No nie Frau Merkel....déjà vu
zapewne pomysł ustawy 447 powstał podczas jednej z wycieczek chamerykańskich cwaniaków,
byłem raz w tym muzeum i raziło mnie zachowanie roześmianych turystów z usa...
Sytuacja z "niemaniem" ambasadorów jest korzystniejsza dla Polski ponieważ Izraelici nie będa go WZYWAĆ "na dywanik" i potem znieważać w swoich mediach. Natomiast brak izraelskiego Ambasadora w Polsce znacznie ograniczy judzenie i plucie na Polskę przy róznych okazjach w mediach czy uroczystościach w Oswiecimiu i innych, jak to wielokrotnie miało miejsce....
Gospodarczo i politycznie Izrael jest nam zbędny i kłopotliwy, a w warunkach ciągłych roszczeń i obelg z jego strony, ustawienie się do Izraelą "ciemną pomrukującą stroną księżyca" , jest postawą najwłaściwszą.
Izrael nie rozważa tylko ...straszy !!!!. Ale czym ????
Czy ta "deklaracja" o nie opluwaniu Polski przez Izrael, spowodowała może że tego opluwania było mniej ????
Wszystko co podpisze Izrael ma służyć interesom Izraela !!!!. Dlatego własne zobowiązania Izraela w jakichkolwiek umowach to tyle co papier toaletowy....
Szkoda że nie minęły czasy kiedy żydzi krzywdzą Polaków.Kiedy IPN opublikuje książki piszące o zbrodniach żydów na Polakach.Zaczęliście o Koniuchach i Nalibokach i szybko ogon pod siebie.
zakazanie takich wycieczek dałoby tylko powód że mamy cos do ukrycia a Żydzi tacy jak Lapid moga próbowac to wykorzystać. Nalezy jednak wprowadzic niezbędny i OBOWIĄZKOWY punkt takiej wycieczki w którym nastąpi uświadomienie młodziezy izraelskiej jak było naprawdę ( w formie jakichs przekonujacych materiałow video opatrzonych własciwa narracją). Dodatkowo na podsumowanie powinno być pokazane w jaki sposób kun..ndle typu lapid próbuja rozgrywac historie holocaustu na rzecz własnych interesów i tyle.
słowa słowa słowa.. a rzeczywistość, "Rozległy teren FSO przy ul. Jagiellońskiej 88 w Warszawie został sprzedany firmie deweloperskiej OKAM Capital'' i setki a może tysiące takich geszeftów
Panie Premierze......nie odrzucajmy już wyciągniętej do Polski, ręki Wielkiego (85 mln) Dumnego Narodu Irańskiego, potomków walecznych Persów, dziś już Atomowego Mocarstwa.......którzy tak gościnnie przyjęli naszą Armię Andersa (80 tys. zagłodzonych obdarciuchów, w tym sporo polskich żydów) w czasie II Wojny Światowej.
Czas złożyć im przynajmniej jakieś OFICJALNE PODZIĘKOWANIE z WYRAZAMI SZACUNKU !!!!
Po co ! Niech tam bronią praw homoseksualistów i prawa amerykańskich firm do nie płacenia podatków. Najlepsza droga do redukcji wpływów USA w Polsce do zera.
I bardzo dobrze,politycy izraelscy czując wsparcie administracji USA i Berlina pokazują prawdziwy stosunek swojego kraju do Polski.Pozbawi to złudzeń wielu ludzi liczących na poprawne stosunki wzajemne.Działania Izraela i USA jednocześnie otwierają przed Polską wiele nowych dróg na Bliskim Wschodzie. Wypada to wykorzystać.
Nie rozśmieszaj z tym trumpem to taki sam pajac jak i biden ...co do reszty masz racje amerykanie pokazują swoje dwulicowe brutalne oblicze i to że traktują nas jak 3 świat ale też to że jeśli nie są dla naszych interesów przymknąć oko na losy jakiejś wcale nie ważnej firmy traktują nas tylko jako kolonie do dojenia.
Chroń nas panie boże od takich "sojuszników" i "ż'przyjaciół" bo z wrogami to my sobie damy radę miotłami...Niestety zaprzysięgła, złożona z żydów krwi antypolska filosyjonazi-szabesgojnio-patatajnia reprezentowana na polit-scenie zarówno przez PiSyjonazistów, Zandberg-Lewiznę jak i i POtomków Bermana brnie w to "bagno" fałszywej przyjaźni z de facto i de jure największymi wrogami Polski i Polskiego Interesu Narodowego...Są posłuszni Nadrządowi o którym wspomniał w Knesecie Srul Kaczyński (na YT wpisać "Kaczyński w Knesecie", jest tam w 5min.30 sekundziearcyciekawy filmik) jak i pewien medialny w POlin Srul którego to Nadrządu istnienie uświadomił niechcący - nawet żyd, jak się zapomni, prawdę ci powie! - oświadczając, że "...nawet gdyby 38 mln Polaków przegłosowało ekshumację w Jedwabnem - MY się na to nie zgodzimy".
MY!! - rozumiecie Państwo wagę tego oświadczenia? Są tu-wPOlin- "zainstalowani nocą" jacyś "MY" którzy pejsowie sobie kręciMY, Polskę w Dudzie głęboko maMY, kolacyjki szabesowe spożywaMY i z tylnego siedzenia, zza Oficjalnej Kurtyny, Wami Polacy-podlacy coście we własnym kraju som tu jacy-tacy, rządziMY... i co nam zhobicie skoro jedno zawołanie-stwierdzenie w NYTimes" czy "W-Post": "to jest antyeskimośkizem"! - zwala Was na kolana?! Co nam zhobicie skoro po to w '68 wyjechaliśMY żeby pozostać albo na hojną ręką przez Magierowskiego rozdawanych na rogatkach Tel Awiw paszportach tu - jako pełni praw wyborczych Polacy - powrócić-rządy Sruli nad POlin pełzającą metodą tu przywrócić??
Za tydzień będzie "polski obóz w Guantanamo" ????
To nie są żadne "pomyłki", to konsekwentna ordynarna nagonka na Polskę żydowskiego lobby w Ameryce, której celem jest "przekaz podprogowy" mający u amerykańskiego wyborcy utrwalić świadomość "polskiej odpowiedzialności za holokaust", a wraz z nim poparcie dla żydowskich roszczeń "bezspadkowych" itp.
Czy chcesz powiedzieć że ambasador Izraela był gwarantem niepodległości Polski ???? i tylko jego obecność powstrzymywała rosjan przed ...czym??? Zapłaćmy żydom co chcą, wtedy Polska będzie bezpieczna ???
Oglądanie TVN jednak niszczy mózg !!!!!!
Żeby nie było, TVP tez nie oglądam i wcale nie zachęcam...
Sytuacja jest klarowna - to urzędnicy państwa polskiego, a konkretnie wymienieni z nazwiska szefowie Fundacji od, nomen omen, "pomagania"... z pełną premedytacją zarzynają polskość kresową przy użyciu publicznych środków, niszczą niewinnych ludzi zasłużonych dla Kresów, realizują swoje chore i nienawistne ambicje. Skoro minister Dworczyk o tym wie, skoro poinformował Premiera RP, to dlaczego taki Falkowski ma się dobrze i wciąż z ciepłego stołka prowadzi swoje brudne gry, podczas gdy sąd wydaje absurdalny skazujący wyrok na osobę która nie ponosi żadnej odpowiedzialności za skandaliczny system rozliczania dotacji - które zamiast pomagać są pułapką i stanowią haki na niepokornych? Myślę że najwyższy czas takich Falkowskich czy Dzięciołowskich surowo rozliczyć i osądzić skutki ich haniebnych działań.
Czyli można! Brawo Czesi!
a Owsiak zbiera pieniądze na sprzęt medyczny dla Polskich szpitali...
mądrzy Czesi przed Skodą, a Polacy jak zwykle...
póki się beton nie wykruszy z sądów, urzędów i służb, Póty będzie jak jest i gorzej.
Bosak groźnie wygląda, ale coś czuję, że byłby jednym z pierwszych, z pełnymi spodniami.
Obywatele polscy o żydowskich korzeniach czy koligacjach, chętnie pielęgnują rodzinne czy legendarne "traumy holokaustowe", zwłaszcza jeśli widzą szansę na jakiś "poklask" czy brzęczącą monetę ("srebrniki") ze strony wpływowych środowisk żydowskich, zwłaszcza amerykańskich. Żydowskie lobby z Ameryki, stymuluje i finansuje taką działalność (opluwania Polski przez takich "Polaków" i szukania dowodów na "polski antysemityzm"), ponieważ w ich zamyśle, ma to wspierać wytworzenie w świadomości powszechnej, polskiej "współodpowiedzialności za holokaust", skąd byłby już tylko krok do egzekucji roszczeń finansowych, zwłaszcza tzw. "mienia bezspadkowego".
Ludzie Ci, wpisują się wiernie w ponurą tradycję swoich przodków, którzy będąc w Polsce jedynie lokatorami, bez żadnych z nią więzi emocjonalnych, kolaborowali na szkodę Polski i Polaków ze Wszystkimi, którzy tylko oferowali jakąś korzyść...
Ale dlaczego kierowcy dróg płacą jakieś daniny na ich utrzymanie. Szlaki, las, drogi są rozwalane przez tych quadowców żeby mogli sobie poskakać? Od tego są specjalne tory a nie góry i lasy...
usa biorą 18tys czyli jak ok 320mln obywateli to 1 afgańczyk na 17tys amerykanów
myt 3tys afganczyków czyli na 1 afgańczyka 12tys polaków?
Dlaczego prawie tak symetrycznie? Nie rozpętaliśmy jej, nie rozwaliliśmy kraju, społeczeństwa, my tam praktycznie misję policyjną mieliśmy i bierzemy prawie tyle samo procentowo?
Najpierw symbolicznie niech oddadzą wrak... Nie ogarniam ich... Zachowują się jak obce przeszczepy z innej planety...
Po co nam ci ludzie? Jankesi z nich korzystali, niech ich wezmą do siebie
A ja uważam że to było dobre z obu stron. W rodzinie kłótnia jest dobra bo oczyszcza atmosfere. Nasz przyjaciel z Ukrainy miał rację że gór a w szczególności rezerwatów nie wolno rozjezdzac quadami. Wspaniałe że nie doszło do bójki albo historycznych lub narodowych kłótni. Wspaniałe jest jak bronił przyrody. Wspaniałe jest to że moi rodacy zawrócili. Zrozumieliśmy się na wzajem. Teraz piłka po stronie naszych polskich i Waszych ukraińskich instytucji zarzadzajaych parami, rezerwatami... Dla. Quadówcow też trzeba wytyczyc szlaki. Takie które zapewnią im dawkę adrenaliny ale nie będę niszczyly największych cudów natury. Mam nadzieję że wszyscy spotkacie się wieczorem przy stole i zapomnicie o tym co dzieli a bedziedzie rozmawiać o tym co nas łączy. Kropka
cha, cha, cha...
"Sędzina" wykazała się swoistą logiką i pojmowaniem prawa.Można kłamać pod pozorem swobody badań.Kto produkuje takich "sędziów"
A kogo to zaskoczyło? Każdy wie jak w Polsce działa tzw "wymiar sprawiedliwości".Tragedia.Trzeba by wszystkich wywalić,zatrudnić studentów prawa.Szkody nie będą większe niż obecnie.Płacimy za brak DEKOMUNIZACJI w tym resorcie.
I nie stworzyli swojej demokracji w Afganistanie ,ale za to załatwili kolejne dziesiątki tysięcy imigrantów do Europy Zachodniej.I chyba własnie o to chodzi w tych ich zaprowadzaniu demokracji.
Podziękował za aport.
Już popuszczają w gacie.
A jaka miłość bije z tego zdjęcia.
To się nazywa dupowłaz!
Łał! Czyżby to było wyłamanie się z polityki uległości wobec "sojuszników" i "partnerów"? Polska momentami przypomina państwo, które ma własne interesy...
Jeszcze nam terrorystów brakuje do kompletu nieszczęść
Dobrze, że są ludzie, którzy dbają o dobre imię swoich krewnych, zamiast potulnie przepraszać i kajać się za rzeczy niezawinione. Narracja dotycząca cierpień Żydów zdominowała całkowicie narrację historyczną dotyczącą II WS. Mój pradziadek był więźniem był robotnikiem przymusowym a nie był Żydem. Jego rodzina, choć nie wszyscy, cudem ocalała z rzezi wołyńskiej i praktycznie każda rodzina w Polsce ma wśród krewnych kogoś kto stracił życie na tej wojnie a mimo to z nagłaśniane i sponsorowanej z podatków narracji można odnieść wrażenie, że Polacy pili kawę, jedli ciastka, grali z Niemcami w karty a dla rozrywki od czasu do czasu wydali im jakiegoś Żyda.
Okropne są te widoki z Afganistanu, dyplomaci "największego światowego mocarstwa" (ironia oczywiście) uciekają w panice, jak szczury z tonącego okrętu. Mam nadzieję, że te obrazy dadzą naszemu rządowi do myślenia, ile warte są jakiekolwiek gwarancje USA względem sojuszników.
musi sędzina też była historyczką...
Przyjmie 10 tysięcy, a potem co ????
Znowu niemieckie wrzaski !!! że Europa Wschodnia UE nie jest solidarna z Niemcami i nie chce przyjąć wyliczonego Obowiazkowego KONTENGENTU afgańskich uchodzców ????
No nie Frau Merkel....déjà vu
zapewne pomysł ustawy 447 powstał podczas jednej z wycieczek chamerykańskich cwaniaków,
byłem raz w tym muzeum i raziło mnie zachowanie roześmianych turystów z usa...
Sytuacja z "niemaniem" ambasadorów jest korzystniejsza dla Polski ponieważ Izraelici nie będa go WZYWAĆ "na dywanik" i potem znieważać w swoich mediach. Natomiast brak izraelskiego Ambasadora w Polsce znacznie ograniczy judzenie i plucie na Polskę przy róznych okazjach w mediach czy uroczystościach w Oswiecimiu i innych, jak to wielokrotnie miało miejsce....
Gospodarczo i politycznie Izrael jest nam zbędny i kłopotliwy, a w warunkach ciągłych roszczeń i obelg z jego strony, ustawienie się do Izraelą "ciemną pomrukującą stroną księżyca" , jest postawą najwłaściwszą.
Izrael nie rozważa tylko ...straszy !!!!. Ale czym ????
Czy ta "deklaracja" o nie opluwaniu Polski przez Izrael, spowodowała może że tego opluwania było mniej ????
Wszystko co podpisze Izrael ma służyć interesom Izraela !!!!. Dlatego własne zobowiązania Izraela w jakichkolwiek umowach to tyle co papier toaletowy....
Szkoda że nie minęły czasy kiedy żydzi krzywdzą Polaków.Kiedy IPN opublikuje książki piszące o zbrodniach żydów na Polakach.Zaczęliście o Koniuchach i Nalibokach i szybko ogon pod siebie.
Problem się sam rozwiąże,
Nie trzeba nam abramsów, to musimy zrobić, żeby nam ich "za karę" nie sprzedali i będzie ok ;)
zakazanie takich wycieczek dałoby tylko powód że mamy cos do ukrycia a Żydzi tacy jak Lapid moga próbowac to wykorzystać. Nalezy jednak wprowadzic niezbędny i OBOWIĄZKOWY punkt takiej wycieczki w którym nastąpi uświadomienie młodziezy izraelskiej jak było naprawdę ( w formie jakichs przekonujacych materiałow video opatrzonych własciwa narracją). Dodatkowo na podsumowanie powinno być pokazane w jaki sposób kun..ndle typu lapid próbuja rozgrywac historie holocaustu na rzecz własnych interesów i tyle.
Tzn. Znowu rura mięknie!!!
Zakazać natychmiast tych wycieczek.
A może hotelarze z okolic Oświęcimia opowiedzą jaki porządek zostawiają po sobie goście z izraela.
Przemilczana zbrodnia żydów na Polakach w Nalibokach!
Przemilczana zbrodnia żydów na Polakach w Nalibokach!
Bardzo trafna opinia.
Niestety nadal Żydzi krzywdzą Polaków.
słowa słowa słowa.. a rzeczywistość, "Rozległy teren FSO przy ul. Jagiellońskiej 88 w Warszawie został sprzedany firmie deweloperskiej OKAM Capital'' i setki a może tysiące takich geszeftów
Panie Premierze......nie odrzucajmy już wyciągniętej do Polski, ręki Wielkiego (85 mln) Dumnego Narodu Irańskiego, potomków walecznych Persów, dziś już Atomowego Mocarstwa.......którzy tak gościnnie przyjęli naszą Armię Andersa (80 tys. zagłodzonych obdarciuchów, w tym sporo polskich żydów) w czasie II Wojny Światowej.
Czas złożyć im przynajmniej jakieś OFICJALNE PODZIĘKOWANIE z WYRAZAMI SZACUNKU !!!!
Po co ! Niech tam bronią praw homoseksualistów i prawa amerykańskich firm do nie płacenia podatków. Najlepsza droga do redukcji wpływów USA w Polsce do zera.
I bardzo dobrze,politycy izraelscy czując wsparcie administracji USA i Berlina pokazują prawdziwy stosunek swojego kraju do Polski.Pozbawi to złudzeń wielu ludzi liczących na poprawne stosunki wzajemne.Działania Izraela i USA jednocześnie otwierają przed Polską wiele nowych dróg na Bliskim Wschodzie. Wypada to wykorzystać.
nie ma funduszy - brak wpłaty składek
No tak....znając metody "dyplomacji izraelskiej", teraz należy się spodziewać w Polsce, jakiegoś "nalotu odwetowego" izraelskiego lotnictwa ???
Nie rozśmieszaj z tym trumpem to taki sam pajac jak i biden ...co do reszty masz racje amerykanie pokazują swoje dwulicowe brutalne oblicze i to że traktują nas jak 3 świat ale też to że jeśli nie są dla naszych interesów przymknąć oko na losy jakiejś wcale nie ważnej firmy traktują nas tylko jako kolonie do dojenia.
sądząc po tonie tych wypowiedzi, te "następne kroki konsultowane" z USRAelem mogą dotyczyć bombardowania naszych terenów...
Chroń nas panie boże od takich "sojuszników" i "ż'przyjaciół" bo z wrogami to my sobie damy radę miotłami...Niestety zaprzysięgła, złożona z żydów krwi antypolska filosyjonazi-szabesgojnio-patatajnia reprezentowana na polit-scenie zarówno przez PiSyjonazistów, Zandberg-Lewiznę jak i i POtomków Bermana brnie w to "bagno" fałszywej przyjaźni z de facto i de jure największymi wrogami Polski i Polskiego Interesu Narodowego...Są posłuszni Nadrządowi o którym wspomniał w Knesecie Srul Kaczyński (na YT wpisać "Kaczyński w Knesecie", jest tam w 5min.30 sekundziearcyciekawy filmik) jak i pewien medialny w POlin Srul którego to Nadrządu istnienie uświadomił niechcący - nawet żyd, jak się zapomni, prawdę ci powie! - oświadczając, że "...nawet gdyby 38 mln Polaków przegłosowało ekshumację w Jedwabnem - MY się na to nie zgodzimy".
MY!! - rozumiecie Państwo wagę tego oświadczenia? Są tu-wPOlin- "zainstalowani nocą" jacyś "MY" którzy pejsowie sobie kręciMY, Polskę w Dudzie głęboko maMY, kolacyjki szabesowe spożywaMY i z tylnego siedzenia, zza Oficjalnej Kurtyny, Wami Polacy-podlacy coście we własnym kraju som tu jacy-tacy, rządziMY... i co nam zhobicie skoro jedno zawołanie-stwierdzenie w NYTimes" czy "W-Post": "to jest antyeskimośkizem"! - zwala Was na kolana?! Co nam zhobicie skoro po to w '68 wyjechaliśMY żeby pozostać albo na hojną ręką przez Magierowskiego rozdawanych na rogatkach Tel Awiw paszportach tu - jako pełni praw wyborczych Polacy - powrócić-rządy Sruli nad POlin pełzającą metodą tu przywrócić??
Za tydzień będzie "polski obóz w Guantanamo" ????
To nie są żadne "pomyłki", to konsekwentna ordynarna nagonka na Polskę żydowskiego lobby w Ameryce, której celem jest "przekaz podprogowy" mający u amerykańskiego wyborcy utrwalić świadomość "polskiej odpowiedzialności za holokaust", a wraz z nim poparcie dla żydowskich roszczeń "bezspadkowych" itp.
Czy chcesz powiedzieć że ambasador Izraela był gwarantem niepodległości Polski ???? i tylko jego obecność powstrzymywała rosjan przed ...czym??? Zapłaćmy żydom co chcą, wtedy Polska będzie bezpieczna ???
Oglądanie TVN jednak niszczy mózg !!!!!!
Żeby nie było, TVP tez nie oglądam i wcale nie zachęcam...
Jak tak dalej pójdzie to Polska przestanie istnieć, a koreczki na kremlu strzelają