Miesięczny koszt wydawania portalu Kresy.pl wynosi 22 tys. PLN. Tylko 3 tys. PLN pochodzą z reklam. Pozostałe 19 tys. PLN musi pochodzić z kieszeni naszych Użytkowników. Jeśli zależy Ci na naszym portalu, prosimy, płać za naszą pracę regularnie.

Na pensje 8-osobowej załogi przeznaczamy miesięcznie 20 tys. PLN. Pozostałe 2 tys. PLN przeznaczamy na koszty stałe, takie jak serwer, obsługa informatyczna, i księgowość.

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

Miesięcznie pracę portalu Kresy.pl finansuje około 250 Czytelników. Wpływy z darowizn wahają się między 11 a 13 tys. PLN miesięcznie. Oznacza to, że do zamknięcia budżetu miesięcznie brakuje nam między 8 a 6 tys. PLN. Deficyt ten jest pokrywany z oszczędności odłożonych w poprzednich latach. Jednak te środki wyczerpią się w przeciągu 4 miesięcy.

Fundacja Kompania Kresowa

ul. Gen. Władysława Sikorskiego 166 / 0.03
18-400 Łomża
nr konta: 60 1020 1097 0000 7302 0195 3702

Kod BIC (Swift): BPKOPLPW

Zobacz także: Kresy.pl w piątce najbardziej sprawdzonych mediów według badaczy z Oksfordu

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

Kresy.pl
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz