9 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Leave a Reply

  1. polski_pan
    polski_pan :

    Węgry sa w zupełnie innym miejscu , na ich miejscu też pewnie mielibyśmy swobodę manewru. Niestety jesteśmy tu gdzie jesteśmy a Rosja nie zrobi nam prezentu w postaci poprawnych relacji z Polska, widza nasze miejsce pod swoim butem od dawien dawna i to się na razie nie zmieni. Może jak porzadnie osłabna coś się zmieni w tej materii, na razie widoków na to nie ma niestety.

  2. malkontent
    malkontent :

    Postsolidarnościowa władza wywodząca sie z popłuczyn styropianu od ponad 20 lat zaślepiona w swej krucjacie antysowieckiej , zatraciła podstawowe priorytety interesu Polski i Polaków. W swym zaślepieniu wielokrotnie bardziej nienawidzi Ruskich niż kocha Polskę i Polaków ;-(((. Stąd w opinii obiektywnych Polaków odbiera sie ich działalność jako wrogą narodu i państwa. NIe będę przytaczał przykładów bo wszyscy je tu doskonale znają. Szukanie tak egzotycznych sojuszy jak wspieranie Gruzji przez śp. prezydenta Kaczyńskiego , byle tylko przeciw Rosji, czy wspieranie upadliny to kuriozum, wszystko na zasadzie ” na złość babci odmrożę sobie uszy ” :-(((. Najwięksizym wrogom Polski – Upadlinie , Litwusom ta okupacyjna władza wchodzi im w tyłek bez wazeliny, każdą podłość przeciw interesom swego narodu zrobia by tylko im sie podlizać ;-((((

  3. rawen
    rawen :

    Czy skatoliczałemu Polactfu zostało jeszcze trochę własnego rozumu, żeby zacząć myśleć samodzielnie, a nie wierzyć w różne fałszywe proroctwa, wymyślane dla stadnych owieczek, aby je ogłupić i aby chadzali za fałszywymi pasterzami? Stare polskie przysłowie mówi, żeby nie stać w drzwiach jak jest przeciąg. Można dodać, że tym bardziej nie warto wkładać palców między skrzydło drzwi a futrynę.