Skoro "skłonności do osób tej samej płci miałyby być równie dobre jak skłonności do osób płci przeciwnej” i nie należy tego zmieniać" to następni w kolejce będą zoofile i inni zboczeńcy. No bo dlaczego nie?
A czy można się śmiać z heteroseksualistów? Albo z zoofili? Czy w ogóle się można śmiać? Czy wolno jeszcze myśleć? ...chyba już nie. https://pl-pl.facebook.com/449393325137270/photos/a.648635438546390/2712023438874236/?type=3&theater
Trudno się czyta takie informacje. Po pierwsz Polski rząd już dawno powinien był uzależnić jakiekolwiek sprawy majątkowe obywateli Państwa niuemieckiego od kwestii uznania praw mniejszości Polskiej w Niemczech. Po drugie powinna być ustawa, która reguluje status nieruchomości po które dotychczas się nikt nie zgłosił. Ukruciło by to procedery przestępcze. Problem w tym, że od 1939 roku w Polsce nie ma Polskiego rządu... (pewną namiastką był Gomułka z ekipą, ale tylko w niektórych kwestiach oczywiście)
Idą czasu wielkiego ucisku, kiedy normalność będzie karana a wszelakie zboczenia nagradzane przywilejami. Ten świat schodzi na psy a wszystko przez to, że ludziom Zachodu we łbach się poprzewracało ze zbytków.
Złom to raczej nie jest, ale zakup "z półki" , bez offsetu i możliwości obsługi przez polskie służby techniczne to porażka, by nie użyć bardziej odpowiedniego słowa z zakresu stosunków feudalnych. Błaszczak puszy się jak paw ale kiedyś może za to beknąć.
Zbrodniarze i kaci panie Czarzasty to byli w ub,mbp,iw doucz się pan i pana współpracownicy historii.Ten prokurator z ipn to kto? Polak czy polskojęzyczny?
Trybunał w Strasburgu: karalne jest nie tylko podżeganie do fizycznej agresji,
również wypowiedzi negatywnie wpływające na ich
„psychologiczne samopoczucie”.
My Polacy nie mamy żadnych szans w walce z opluwaczami naszego Narodu.
Palestyńczycy konsekwentnie od 1947 odrzucali plany uzyskania państwowości;
uzyskując coraz gorsze warunki, coraz mniejsze prawdopodobieństwo uzyskania.
Izrael konsekwentnie nominalnie je przyjmował, celem była jego państwowość.
Obecnie Palestyńczycy wrócili do stanu 1947 roku, ciąg dalszy będzie ten sam?
Wpędzenie Żydów do morza i picie ich krwi jest niemożliwe dla nich do osiągnięcia,
alternatywą jest obustronnie zaakceptowany pokój, czy obie strony to pojmą.
W Polsce jest dostatecznie dużo francuskich firm nastawionych na drenarz kapitału "lewem i prawem" aby bez naciągania przeczołgać toważystwo dla równowagi.
I słusznie, ja dostałem 10 m-cy więzienia w zawieszeniu na 2,5 roku.
Za "mowę nienawiści" do Ukrainy opanowanej przez ideologię UPA.
Mowa nienawiści jest pałką w ręku Ukraińców do bicia Polaków na terenie RP.
To "wyzwolenie" kosztowało nas kolejne 45 lat okupacji i eksterminację dziesiątków tysięcy patriotów, którzy uszli niemieckiej machinie śmierci. Skutki kolonialnych metod gospodarczej eksploatacji kraju odczuwamy do dziś i jeszcze długo będziemy odczuwali.
Bezczelność poziom ekstremalny !!!
Złodzieje chcą odszkodowania, od czasu rozbiorów kradli i nie przestawali.
Rozpętali z Hitlerem II Wojnę Światową, do tej pory odwracają kota ogonem mówiąc o tym, że Hitler ich zaatakował, amnezje mają o tym że zgodzili się na wojnę w pakcie Ribbentrop-Mołotow.
Można mieć wrażenie, że władza w tym kraju kłamstwem stoi.
Bezczelność poziom ekstremalny !!!
Być sprawcą II Wojny Światowej a następnie mówić o tym że ,,wyzwalali" inne kraje zasługuje najwyższe słowa pogardy dla tego postępowania.
Już pomijając ten drobny fakt, że jak się przyjeżdża do jakiegoś kraju na dłużej, to warto znać język miejscowy, to nie spotkałem się, by w UK, Irlandii, czy jakimkolwiek innym kraju gdie są spore skupiska emigracji polskiej, urzędnicy, lekarze, czy policjanci uczyli się polskiego i obsługiwali Polaków po polsku. O Ukrainie już nawet nie wspomnę, tak jak i prawach mniejszości narodowych i ich egzekwowaniu w tamtejszym państwie.
Zresztą, jakby nie spojrzeć na facjatę jegomościa, to wygląda mi on na jakiegoś nieogara (w tym świetle nawet nie dziwi mnie za bardzo, że nie wykazał żadnych dochodów). Kto wie, czy ktoś mu tej bzdurnej inicjatywy nie podsunął dla hecy, albo że sam jej nie wymyślił, tylko po to, by znów było o nim głośniej. No wiecie, żeby było widać, że poseł coś robi. :-)
A ja za kilka słów o ukraińcach dostałem wyrok bez zawieszenia."Temida" jest owszem ślepa.Przypominam ze ukrainiec za spalenie polskiej flagi też dostał tylko zawiasy.
Nawiedzony oszołom,a ilu lekarzy,policjantów itd w Niemczech,Wielkiej Brytanii zna j.polski? Widziałeś "mądry inaczej" w tych krajach by polski pracownik pracował z tubylcami nie znając ich języka?A u nas widuje się ukraińców na kasie(sprawa z Biedronki) którzy znaja TYLKO swój język.Może zamiast pisać takie idiotyzmy zachęcisz facet ukraińców by uczyli się j.polskiego.Ile jeszcze będzie trzeba znieść głupoty takich jak ten "poseł" by wreszcie NORMALNI POLACY zasiedli w ławach poselskich.
Dla szkopów ukraińcy byli nikim, co najwyżej mięsem armatnim i psiarnią na Żydów i Polaków. Wiec skąd tam takie zamiłowanie do hitlera, rasy panów i naszywek SS? Czy ten naród dalej uważa hitlera za swojego wybawce? Najbardziej szokuje ichni kler. Który niby ma siać miłość bożą, a kropidełkiem święci hitlerowskich kolaborantów i zbrodniarzy. Jak widać opowiadania o tym jak to ukraińscy duszpasterze święcili siekiery, piły, noże do rżnięcia lachów podczas 2WW nie zostały z palca wyssane. Jednym słowem tępak tępakiem pogania. I tak to się kończy.
A czy ten teńczowy jegomość zapytał sie jak traktowani są Polacy na Ukrainie? Jak tam są poniżani i szykanowani - m.in. tablica Szuchomędy na polskiej szkole w Lwowie. Czy kiedy kolwiek zainteresował sie polska emigracją na 'zachodzie'. Nie, bo pewnie szczerze ma to w d.. Polskę i Polaków. Taki z niego libero-cymbał. Obudzi sie dopiero jak sam w g... w depnie. O ile nie pomyśli w swej głupocie, że komuś innemu poszły zwieracze.
Wiadomo, że będzie oburzenie, jak to tak ofiary bolszewików upamiętniać, zaraz wyjdzie których narodów nadreprezentacja wśród nich się znajdzie. A tu żydów (i Łotyszy, ale jakoś nie o nich nam tu teraz przecież chodzi) jakby duuużo...
@janusz123 a co poczuwasz się do płacenia ruski trollu? to dobrze
Skoro "skłonności do osób tej samej płci miałyby być równie dobre jak skłonności do osób płci przeciwnej” i nie należy tego zmieniać" to następni w kolejce będą zoofile i inni zboczeńcy. No bo dlaczego nie?
do @Kojoto: dobre! Dzięki za link.
A czy można się śmiać z heteroseksualistów? Albo z zoofili? Czy w ogóle się można śmiać? Czy wolno jeszcze myśleć? ...chyba już nie. https://pl-pl.facebook.com/449393325137270/photos/a.648635438546390/2712023438874236/?type=3&theater
"Według raportu, który ma zostać opublikowany w piątek" - to dlatego się PiSury tak spieszą z podpisaniem :)
Trudno się czyta takie informacje. Po pierwsz Polski rząd już dawno powinien był uzależnić jakiekolwiek sprawy majątkowe obywateli Państwa niuemieckiego od kwestii uznania praw mniejszości Polskiej w Niemczech. Po drugie powinna być ustawa, która reguluje status nieruchomości po które dotychczas się nikt nie zgłosił. Ukruciło by to procedery przestępcze. Problem w tym, że od 1939 roku w Polsce nie ma Polskiego rządu... (pewną namiastką był Gomułka z ekipą, ale tylko w niektórych kwestiach oczywiście)
Idą czasu wielkiego ucisku, kiedy normalność będzie karana a wszelakie zboczenia nagradzane przywilejami. Ten świat schodzi na psy a wszystko przez to, że ludziom Zachodu we łbach się poprzewracało ze zbytków.
Złom to raczej nie jest, ale zakup "z półki" , bez offsetu i możliwości obsługi przez polskie służby techniczne to porażka, by nie użyć bardziej odpowiedniego słowa z zakresu stosunków feudalnych. Błaszczak puszy się jak paw ale kiedyś może za to beknąć.
Zlom w sam raz za mld. $ dla "bogatej" Polski.
Nie tylko ukraińców ale i pewnych prokuratorów.
Zbrodniarze i kaci panie Czarzasty to byli w ub,mbp,iw doucz się pan i pana współpracownicy historii.Ten prokurator z ipn to kto? Polak czy polskojęzyczny?
Mając taką "potęgę "wojskową jak Litwa u boku poczułem sie całkowicie bezpieczny ...hahaha
Trybunał w Strasburgu: karalne jest nie tylko podżeganie do fizycznej agresji,
również wypowiedzi negatywnie wpływające na ich
„psychologiczne samopoczucie”.
My Polacy nie mamy żadnych szans w walce z opluwaczami naszego Narodu.
Palestyńczycy konsekwentnie od 1947 odrzucali plany uzyskania państwowości;
uzyskując coraz gorsze warunki, coraz mniejsze prawdopodobieństwo uzyskania.
Izrael konsekwentnie nominalnie je przyjmował, celem była jego państwowość.
Obecnie Palestyńczycy wrócili do stanu 1947 roku, ciąg dalszy będzie ten sam?
Wpędzenie Żydów do morza i picie ich krwi jest niemożliwe dla nich do osiągnięcia,
alternatywą jest obustronnie zaakceptowany pokój, czy obie strony to pojmą.
Jablonski - Rosjanie maja zaplacic czekem czy przelewem
No comnents
To zdrajcy.
Jedna kara dla nich.
Obydwa kraje musza uwazac, na Ukrainie niespokojnie.
Nie musza siedziec w GB. Sa inne kraje, jak np moja Ameryka, wystarcy znac jezyk i miec ich edukacje, i jestes milionerem.
Ukraińcy nie znajdują się pod władzą Polski, ponieważ są oni obywatelami Ukrainy i są pod władzą tego państwa. U nas przebywają jako goście.
Ten plan Trumpa jest przyklepaniem nielegalnego zaboru palestyńskich terytoriów zarówno przez władze, jak i przez osadników.
Ciśnie się również na usta pytanie o reparacje od sąsiadów ze wschodu.
Słowa nie dotrzymuje Erdogan, który nie potrafi zmusić terrorystów do tego, żeby oni nie atakowali obiektów syryjskich i rosyjskich.
W Polsce jest dostatecznie dużo francuskich firm nastawionych na drenarz kapitału "lewem i prawem" aby bez naciągania przeczołgać toważystwo dla równowagi.
I słusznie, ja dostałem 10 m-cy więzienia w zawieszeniu na 2,5 roku.
Za "mowę nienawiści" do Ukrainy opanowanej przez ideologię UPA.
Mowa nienawiści jest pałką w ręku Ukraińców do bicia Polaków na terenie RP.
To "wyzwolenie" kosztowało nas kolejne 45 lat okupacji i eksterminację dziesiątków tysięcy patriotów, którzy uszli niemieckiej machinie śmierci. Skutki kolonialnych metod gospodarczej eksploatacji kraju odczuwamy do dziś i jeszcze długo będziemy odczuwali.
Szkopscy niewolnicy do dziś są dumni z tego, że ich panowie pozwolili im ponad 75 lat temu pić Polską i żydowską krew...
Ze względu na późną porę powstrzymam się od wypowiedzenia słów, które cisną ni się na usta, chociaż łatwo mi to nie przychodzi.
zdradzieckie ścierwa lewackie, prześcigają się w hańbieniu Polski.
Bezczelność poziom ekstremalny !!!
Złodzieje chcą odszkodowania, od czasu rozbiorów kradli i nie przestawali.
Rozpętali z Hitlerem II Wojnę Światową, do tej pory odwracają kota ogonem mówiąc o tym, że Hitler ich zaatakował, amnezje mają o tym że zgodzili się na wojnę w pakcie Ribbentrop-Mołotow.
Można mieć wrażenie, że władza w tym kraju kłamstwem stoi.
zapomniałeś o Rosji, która ,,wyzwoliła" Syrię a tak naprawdę usiłuje sprzedać Assada z jego państwem.
Głupich nie sieją, sami się rodzą.
Nie ma co krakać, zobaczymy.
Bezczelność poziom ekstremalny !!!
Być sprawcą II Wojny Światowej a następnie mówić o tym że ,,wyzwalali" inne kraje zasługuje najwyższe słowa pogardy dla tego postępowania.
Już pomijając ten drobny fakt, że jak się przyjeżdża do jakiegoś kraju na dłużej, to warto znać język miejscowy, to nie spotkałem się, by w UK, Irlandii, czy jakimkolwiek innym kraju gdie są spore skupiska emigracji polskiej, urzędnicy, lekarze, czy policjanci uczyli się polskiego i obsługiwali Polaków po polsku. O Ukrainie już nawet nie wspomnę, tak jak i prawach mniejszości narodowych i ich egzekwowaniu w tamtejszym państwie.
Zresztą, jakby nie spojrzeć na facjatę jegomościa, to wygląda mi on na jakiegoś nieogara (w tym świetle nawet nie dziwi mnie za bardzo, że nie wykazał żadnych dochodów). Kto wie, czy ktoś mu tej bzdurnej inicjatywy nie podsunął dla hecy, albo że sam jej nie wymyślił, tylko po to, by znów było o nim głośniej. No wiecie, żeby było widać, że poseł coś robi. :-)
Płutiin i Rosija ZANIEPOKOJONE STANEM demokracji i sadownictwa w polin https://youtu.be/VrRdEXhlh8s
Brawa dla tych czterech pań za podjęcie tej wyczekiwanej inicjatywy.
Na Sachalinie jest pomnik Pilsudzkiego (brata),
warto pojechac, tez na narty
A ja za kilka słów o ukraińcach dostałem wyrok bez zawieszenia."Temida" jest owszem ślepa.Przypominam ze ukrainiec za spalenie polskiej flagi też dostał tylko zawiasy.
Pisałem już wcześniej że tak będzie.Gdyby głupota i zaprzaństwo potrafiło latać to "nasi" politycy lataliby jak perszingi.
Nie wierzę,kupią jakiś szrot.Kupujemy amerykańską broń bez transferu technologii i tak będzie nadal.Za dużo dyletantów jest decydentami.
Nic mu nie zrobią,co najwyżej dostanie malutki wyrok w zawieszeniu.Przecież to ukrainiec a nie Polak.
Co na to prezydent Zeleński członek "narodu wybranego".Cichutko.
Gdzie oni "walczyli"?Tylko z bezbronnymi dzieciakami,kobietami i starcami.Z Ruskimi raz stanęli do walki pod Brodami i dostali tęgie lanie.
Nawiedzony oszołom,a ilu lekarzy,policjantów itd w Niemczech,Wielkiej Brytanii zna j.polski? Widziałeś "mądry inaczej" w tych krajach by polski pracownik pracował z tubylcami nie znając ich języka?A u nas widuje się ukraińców na kasie(sprawa z Biedronki) którzy znaja TYLKO swój język.Może zamiast pisać takie idiotyzmy zachęcisz facet ukraińców by uczyli się j.polskiego.Ile jeszcze będzie trzeba znieść głupoty takich jak ten "poseł" by wreszcie NORMALNI POLACY zasiedli w ławach poselskich.
Dla szkopów ukraińcy byli nikim, co najwyżej mięsem armatnim i psiarnią na Żydów i Polaków. Wiec skąd tam takie zamiłowanie do hitlera, rasy panów i naszywek SS? Czy ten naród dalej uważa hitlera za swojego wybawce? Najbardziej szokuje ichni kler. Który niby ma siać miłość bożą, a kropidełkiem święci hitlerowskich kolaborantów i zbrodniarzy. Jak widać opowiadania o tym jak to ukraińscy duszpasterze święcili siekiery, piły, noże do rżnięcia lachów podczas 2WW nie zostały z palca wyssane. Jednym słowem tępak tępakiem pogania. I tak to się kończy.
A czy ten teńczowy jegomość zapytał sie jak traktowani są Polacy na Ukrainie? Jak tam są poniżani i szykanowani - m.in. tablica Szuchomędy na polskiej szkole w Lwowie. Czy kiedy kolwiek zainteresował sie polska emigracją na 'zachodzie'. Nie, bo pewnie szczerze ma to w d.. Polskę i Polaków. Taki z niego libero-cymbał. Obudzi sie dopiero jak sam w g... w depnie. O ile nie pomyśli w swej głupocie, że komuś innemu poszły zwieracze.
Nie ma żadnej wyjątkowości dla żydów. Pierwszymi ofiarami NIEMIECKIEGO obozu koncentracyjnego Auschwitz byli POLACY.
wśród bolszewików oczywiście, nie ich ofiar
Wiadomo, że będzie oburzenie, jak to tak ofiary bolszewików upamiętniać, zaraz wyjdzie których narodów nadreprezentacja wśród nich się znajdzie. A tu żydów (i Łotyszy, ale jakoś nie o nich nam tu teraz przecież chodzi) jakby duuużo...