Ja czekam na wyrok 2 marca który ma dotyczyć BANDY ukraińców działających ze szczególnym okrucieństwem w okolicach Chełma,grozi im ponoc do 12 lat,zobaczymy co "nasz wspaniały wymiar sprawiedliwości' im "dowali.A w tej sprawie to pewnie sąd kaze mu mniej pić jak ukraińcowi który zbeszcześcił polską flagę.Na wiele bym nie liczył.
Aby lepiej zrozumieć GLOBALIZM można dostosować słownik Bertranda Russella dla KOMUNIZMU.W kolejnej UTOPII to jest z wiarą w WOLNY RYNEK liberalizm eksportuje WOJNY SPRAWIEDLIWE dla obrony DEMOKRACJI.NASTĘPSTWA WYBRAŃSTWA scharakteryzował polski badacz Feliks Koneczny,autor opisu oryginalnego podziału na CYWILIZACJE w ŻYDOWSKIEJ,nazywając ją CYWILIZACJĄ PODWÓJNEJ MORALNOŚCI.Przeszła ona swoją ewolucyjna drogę i dzisiejszą STRATEGIĘ potwierdził Kevin MacDonald w KULTURA KRYTYKI.Narzędziem jest KULT HOLOCAUSTU,z nadużywaniem pojęcia ANTYSEMITYZMU,co ma na celu ograniczanie ocen krytycznych żydowskiego etnocentryzmu.Inny amerykański badacz Michael Jones opisał : WPŁYW ŻYDOWSKIEGO REWOLUCJONIZMU NA HISTORIĘ ŚWIATA.Ma to swoje uzasadnienie w procesie od ŻYDOBOLSZEWIZMU,który przejął w działaniu rosyjski rasizm,do ŻYDOBANDERYZMU,który zintensyfikował militaryzację handlu wojną i pokojem w ramach trwającej WOJNY O PIENIĄDZ.Wg Song Hongbinga ta wojna to doskonalenie sztuki wywoływania kryzysów,aby na nich zarabiać.Syjonizm w Polsce ma wsparcie w TEOLOGII JUDEOCHRZEŚCIJAŃSKIEJ,w Rosji popiera go CHRZEŚCIJAŃSTWO SYJONISTYCZNE,które opisała Tatiana Graczowa w NIEWIDZIALNEJ CHAZARII.
Po sensacji z wywiadem Rosji i wyborami to kolejna wrzutka demokratów. Gazeta wie co myśli Trump? A swoją drogą poco blokować książkę jesli jej treść jest powszechnie znana?Aby robić Boltonowi reklamę.
Póki co Narodowcy dominują w Konfederacji. I nic nie wskazuje na to, że coś to zmieni. Nawet odwrotnie - w miarę topnienia poparcie dla PiS - poparcie dla Konfederacji będzie rosnąć właśnie szczególnie za sprawą Narodowców, ale nie bez udziału głosu Liberalnych Konserwatystów. Innymi słowy - media głównego ścieku celowosieją panikę, żeby obniżyć noty Konfederacji.
Роман 1 - Kłamiesz bo Ci wolno - i tyle w temacie. Nie ważne jakie są ustalenia IPN. Nie ważne, że AK i NSZ broniła ludności wiejskiej przed bandziorami z tzw: "komunistycznej partyzantki". Ważne że za swoje kłamstwa nie poniesiesz odpowiedzialności. Chyba, że kiedyś zacznie funkcjonować Twoje sumienie.
Lewackie gnidy, - Mają mentalność swoich przodków - gwałcicieli z armii czerwonej i kryminalistów, którzy rozpełzli się po lasach kiedy we Wrześniu 1939 roku przestały funkcjonować więzienia.
Cześć ich pamięci! Niech Polskie Państwo i Polskie Władze już nigdy nie zostawi Polaków na pastwę bestialskich rzeźników, jak to miało miejsce w całej Małopolsce Wschodniej i na Wołyniu. Ale też popchnięcie Polaków do pierwszego szeregu - nazistowsko-sowieckiej rzezi. Niech nic podobnego już się nigdy nie powtórzy!
Dla mnie pojawienie się Gosiewskiej na takiej uroczystości jest urąganiem potomkom tych bestialsko zamordowanych.Jej słowa sa dla mnie fałszem podszytem,znana jest jej miłość do pewnych srodowisk na ukrainie dla których bandziory z upa to bohaterowie.
opamiętajcie się, pilnujcie siebie i nie zwalajcie swoich niepowodzeń i robionych przez siebie durnot na Rosję, bo ona wszak nie jest wszechwładna i z tak ,, potężnymi służbami,, jak ie posiada ameryka nie ma szans
Test na ukraińską wiarygodność, która nie jest wielka. Właściwie, to jest bardzo mała i wręcz niezauważalna. Nic ich nie kosztuje zgoda na ekshumacje poległych pod Lwowem żołnierzy walczących z Niemcami w 1939 r., ale ofiary ukraińskiego ludobójstwa - to, co innego. Tu "bracia" Ukraińcy mają inną miarę. Dopóki nie zobaczę - nie uwierzę!
Bury, Łupaszka - obecni bohaterzy, a kiedyś mordercy. Lepiej zachować ciszę, niż organizować marsze ku czci. Rodziny ofiar pamiętają i tego zawzięta twarz niejakiego Dudy, który jest chwilowo prezydentem z woli prezesa, nie zmieni.
...komentarz tylko jeden...wymienić kadry konsularne przy ambasadzie i tzw.konsulatach..gdzie tak hojnie szastają kartami polaka ....Wówczas skończą się tacy popaprańcy ze wschodu ze swoimi prababciami...A na marginesie,należy skorygować probanderowców,którzy próbują nas pouczać..Wywalić Azjatów,tam skąd przyjechali.
Jaka zgoda w tym temacie opozycji i rządzących.Szkoda że w takiej sprawie,czyli unikaniu upamiętnienia Polaków bestialsko pomordowanych przez bandy upa i zbrodniarzy z ss galizen.Wstyd radni
" pomnik nie wpłynie na poprawę relacji polsko-ukraińskich" - bardziej durnego argumentu wymyślić nie można! Jednym słowem, ten pomnik może pogorszyć relacje z Ukrainą - bardziej niż sama Rzeź? Bestialstwo ukraińskie nie szkodzi relacjom polsko-ukraińskim, ale mówienie o nim, przypominanie i utrwalanie tego niezaprzeczalnego faktu, już tak. Czy nie tak samo było z Katyniem w PRL? Wówczas też nie można było o tej zbrodni mówić, bo wizerunek wielkiego brata by ucierpiał. Czy to zaklinanie rzeczywistości pomogło? Tylko ja mam deja vu?
Jestem tego samego zdania co [email protected] powinien stanąć w Przemyślu...To miasto przy samej granicy....i będzie to przypomnienie zbrodni ludobójstwa na Polakach....zawiązać komitet budowy ...a radni w Przemyślu zagłosują za postawieniem tego pomnika.
Sośnierz ma rację! To wy, przez takie artykuły zaczynacie skręcać w lewo.
Wolę jeździć własnym samochodem niż państwowym autobusem.
Tak samo, jak wolę płacić portalom, które bliskie są moim poglądom, zamiast państwowej telewizji.
Na wasze konto wpłacam od czasu, gdy podobne artykuły zaczęli publikować moi poprzedni ulubieńcy :) Pozdro.
A Palestyńczycy -z podpuszczenia bratnich i wrogich Im sił-
twardo odrzucają możliwość uzyskania własnego państwa.
Twardo trzymają się starego błędu, w czyim jest to interesie?
Dla normalnego człowieka, który chociaż trochę zna tragiczną historię Kresów, jest niezrozumiałe stanowisko kolejnych władz III-ej RP tak entuzjastycznie nastawionych do Ukrainy. Dochodzi wręcz do zdrady polskich interesów na korzyść interesów Ukrainy. Skandaliczne są też zachowania polityków, podczas wizyt, składających hołdy pod pomnikami na Ukrainie ale omijając miejsca związane z gehenną Kresowian. Tchórzliwość, podłość, reprezentowanie obcych rozkazów, czy wszystko to razem?
Jeśli ludzie z konfederacji są żydami, to anat jest "antysemicki"!
Jeśli nei są, to chyba atak trzeba nazwać "semickim", co?
Jak wiadomo cenzura wystepuje w krajach kounistycznych
Zaraz oskarżą redakcję o antysemityzm!
Gdyby nie amerykański imperializm wiele spraw można byłoby osiągnąć łatwiej.
Te wszystkie pomniki zwłok na krzyżu też zlikwidować! Jak można dzieciakom takie sceny pokazywać?!?
Masakra...
Przyjąć Rosję do NATO i będzie spokój. Ale po co spokój, ma być wyimaginowane choćby zagrożenie, kto wtedy amerykański złom będzie kupowal?!?
No i dobrze, dla naszego eksportu to dobra wiadomość.
Gdyby nie Armia Czerwona i nasze Polskie Wojsko, Polski by nie bylo. Logiczne, nie? No.
Opracowano, ale za 20 miesiecy szczepionka bedzie dopiero w uzyciu.
Dlaczego "samozwanczych", nie cieszy was to, ze sie uniezaleznili od waszego rezimu kijowskiego?
Koniec świata zbliża się :(
Ja czekam na wyrok 2 marca który ma dotyczyć BANDY ukraińców działających ze szczególnym okrucieństwem w okolicach Chełma,grozi im ponoc do 12 lat,zobaczymy co "nasz wspaniały wymiar sprawiedliwości' im "dowali.A w tej sprawie to pewnie sąd kaze mu mniej pić jak ukraińcowi który zbeszcześcił polską flagę.Na wiele bym nie liczył.
Aby lepiej zrozumieć GLOBALIZM można dostosować słownik Bertranda Russella dla KOMUNIZMU.W kolejnej UTOPII to jest z wiarą w WOLNY RYNEK liberalizm eksportuje WOJNY SPRAWIEDLIWE dla obrony DEMOKRACJI.NASTĘPSTWA WYBRAŃSTWA scharakteryzował polski badacz Feliks Koneczny,autor opisu oryginalnego podziału na CYWILIZACJE w ŻYDOWSKIEJ,nazywając ją CYWILIZACJĄ PODWÓJNEJ MORALNOŚCI.Przeszła ona swoją ewolucyjna drogę i dzisiejszą STRATEGIĘ potwierdził Kevin MacDonald w KULTURA KRYTYKI.Narzędziem jest KULT HOLOCAUSTU,z nadużywaniem pojęcia ANTYSEMITYZMU,co ma na celu ograniczanie ocen krytycznych żydowskiego etnocentryzmu.Inny amerykański badacz Michael Jones opisał : WPŁYW ŻYDOWSKIEGO REWOLUCJONIZMU NA HISTORIĘ ŚWIATA.Ma to swoje uzasadnienie w procesie od ŻYDOBOLSZEWIZMU,który przejął w działaniu rosyjski rasizm,do ŻYDOBANDERYZMU,który zintensyfikował militaryzację handlu wojną i pokojem w ramach trwającej WOJNY O PIENIĄDZ.Wg Song Hongbinga ta wojna to doskonalenie sztuki wywoływania kryzysów,aby na nich zarabiać.Syjonizm w Polsce ma wsparcie w TEOLOGII JUDEOCHRZEŚCIJAŃSKIEJ,w Rosji popiera go CHRZEŚCIJAŃSTWO SYJONISTYCZNE,które opisała Tatiana Graczowa w NIEWIDZIALNEJ CHAZARII.
Nowa misja pokojowa amerykańskiego bandyty. Czego on szuka na obczyźnie, czy z szczęściem swoim rozstał się?
pewnie posiada Kartę Polaka
zwykły człowiek nie ma żadnej możliwości pomocy Palestyńczkom
Po sensacji z wywiadem Rosji i wyborami to kolejna wrzutka demokratów. Gazeta wie co myśli Trump? A swoją drogą poco blokować książkę jesli jej treść jest powszechnie znana?Aby robić Boltonowi reklamę.
Póki co Narodowcy dominują w Konfederacji. I nic nie wskazuje na to, że coś to zmieni. Nawet odwrotnie - w miarę topnienia poparcie dla PiS - poparcie dla Konfederacji będzie rosnąć właśnie szczególnie za sprawą Narodowców, ale nie bez udziału głosu Liberalnych Konserwatystów. Innymi słowy - media głównego ścieku celowosieją panikę, żeby obniżyć noty Konfederacji.
Роман 1 - Kłamiesz bo Ci wolno - i tyle w temacie. Nie ważne jakie są ustalenia IPN. Nie ważne, że AK i NSZ broniła ludności wiejskiej przed bandziorami z tzw: "komunistycznej partyzantki". Ważne że za swoje kłamstwa nie poniesiesz odpowiedzialności. Chyba, że kiedyś zacznie funkcjonować Twoje sumienie.
Lewackie gnidy, - Mają mentalność swoich przodków - gwałcicieli z armii czerwonej i kryminalistów, którzy rozpełzli się po lasach kiedy we Wrześniu 1939 roku przestały funkcjonować więzienia.
Cześć ich pamięci! Niech Polskie Państwo i Polskie Władze już nigdy nie zostawi Polaków na pastwę bestialskich rzeźników, jak to miało miejsce w całej Małopolsce Wschodniej i na Wołyniu. Ale też popchnięcie Polaków do pierwszego szeregu - nazistowsko-sowieckiej rzezi. Niech nic podobnego już się nigdy nie powtórzy!
fajnie by było, jakby jeszcze ewakuowali wszystkich "swoich" z naszego kraju...
normalka lewacko-faszystowskie bojówki czują się bezkarnie. Nic dziwnego stoją za nimi elyty 3 łerpe.
Dla mnie pojawienie się Gosiewskiej na takiej uroczystości jest urąganiem potomkom tych bestialsko zamordowanych.Jej słowa sa dla mnie fałszem podszytem,znana jest jej miłość do pewnych srodowisk na ukrainie dla których bandziory z upa to bohaterowie.
Czy radni konsultowali to ze swoimi wyborcami czy tylko z partyjną górą?
przeciez Rosja, jest tylko ,,dystrybutorem paliwowym,, jak nazwał ją jeden z bardzo wysokich urzędników waszyngtońskich
opamiętajcie się, pilnujcie siebie i nie zwalajcie swoich niepowodzeń i robionych przez siebie durnot na Rosję, bo ona wszak nie jest wszechwładna i z tak ,, potężnymi służbami,, jak ie posiada ameryka nie ma szans
ro
Brawo Syria
Test na ukraińską wiarygodność, która nie jest wielka. Właściwie, to jest bardzo mała i wręcz niezauważalna. Nic ich nie kosztuje zgoda na ekshumacje poległych pod Lwowem żołnierzy walczących z Niemcami w 1939 r., ale ofiary ukraińskiego ludobójstwa - to, co innego. Tu "bracia" Ukraińcy mają inną miarę. Dopóki nie zobaczę - nie uwierzę!
Wzywa, czy jak kazdy "apeluje"? Wiec wzywa do masowej kopulacji..
Bury, Łupaszka - obecni bohaterzy, a kiedyś mordercy. Lepiej zachować ciszę, niż organizować marsze ku czci. Rodziny ofiar pamiętają i tego zawzięta twarz niejakiego Dudy, który jest chwilowo prezydentem z woli prezesa, nie zmieni.
...komentarz tylko jeden...wymienić kadry konsularne przy ambasadzie i tzw.konsulatach..gdzie tak hojnie szastają kartami polaka ....Wówczas skończą się tacy popaprańcy ze wschodu ze swoimi prababciami...A na marginesie,należy skorygować probanderowców,którzy próbują nas pouczać..Wywalić Azjatów,tam skąd przyjechali.
Jaka zgoda w tym temacie opozycji i rządzących.Szkoda że w takiej sprawie,czyli unikaniu upamiętnienia Polaków bestialsko pomordowanych przez bandy upa i zbrodniarzy z ss galizen.Wstyd radni
100% racji...
Kim jest wg Pana "normalny człowiek"? Czym są "polskie interesy"? Zachowania polityków są skandaliczne wg jakiego punktu odniesienia?
Didaskalia są dobre dla planktonu. Naczelnik oczekuje orderu SBU...
Krzysztofie, obyś nie brnął w ślepą uliczkę.
jeszcze jedni chcą przerobić cały świat na własną modłę, wszystko wszędzie im przeszkadza
popaprańcy, pogięło tam wszystkich, czy co, a w wybory mieszła sie ukraina z prezydentem Poroszenko
" pomnik nie wpłynie na poprawę relacji polsko-ukraińskich" - bardziej durnego argumentu wymyślić nie można! Jednym słowem, ten pomnik może pogorszyć relacje z Ukrainą - bardziej niż sama Rzeź? Bestialstwo ukraińskie nie szkodzi relacjom polsko-ukraińskim, ale mówienie o nim, przypominanie i utrwalanie tego niezaprzeczalnego faktu, już tak. Czy nie tak samo było z Katyniem w PRL? Wówczas też nie można było o tej zbrodni mówić, bo wizerunek wielkiego brata by ucierpiał. Czy to zaklinanie rzeczywistości pomogło? Tylko ja mam deja vu?
Moze i Holandia. Najwiekszym jest jednak W. Brytania, nie tylko koniec placenia okropnego haraczu ale i odzyskala suwerennosc.
Jestem tego samego zdania co [email protected] powinien stanąć w Przemyślu...To miasto przy samej granicy....i będzie to przypomnienie zbrodni ludobójstwa na Polakach....zawiązać komitet budowy ...a radni w Przemyślu zagłosują za postawieniem tego pomnika.
Ze względu na charakter terenu na wschodzie Polski Abramsy są za ciężkie,lżejszy K2 byłby dużo sensowniejszy.
Zabawny tekst, rozmawiałem niedawno z właścicielami lokali ,ich bardzo frustruje konieczność podwyższenia wynagrodzeń do nowego minimum.
W sumie bardzo ryzykowny krok, Moskwa może to wykorzystać jako pretekst do
zerwania rozejmu i otwartego starcia.
errata miało być poszerzył UE
Sośnierz ma rację! To wy, przez takie artykuły zaczynacie skręcać w lewo.
Wolę jeździć własnym samochodem niż państwowym autobusem.
Tak samo, jak wolę płacić portalom, które bliskie są moim poglądom, zamiast państwowej telewizji.
Na wasze konto wpłacam od czasu, gdy podobne artykuły zaczęli publikować moi poprzedni ulubieńcy :) Pozdro.
W Berlinie i Paryżu klną teraz Kohla który pszerzyłue na wschód o Polskę.
A Palestyńczycy -z podpuszczenia bratnich i wrogich Im sił-
twardo odrzucają możliwość uzyskania własnego państwa.
Twardo trzymają się starego błędu, w czyim jest to interesie?
Dla normalnego człowieka, który chociaż trochę zna tragiczną historię Kresów, jest niezrozumiałe stanowisko kolejnych władz III-ej RP tak entuzjastycznie nastawionych do Ukrainy. Dochodzi wręcz do zdrady polskich interesów na korzyść interesów Ukrainy. Skandaliczne są też zachowania polityków, podczas wizyt, składających hołdy pod pomnikami na Ukrainie ale omijając miejsca związane z gehenną Kresowian. Tchórzliwość, podłość, reprezentowanie obcych rozkazów, czy wszystko to razem?