Kresy - wiadomości, wydarzenia, aktualności, newsy
  • Szukaj
  • Kresy.pl na facebooku
  • Kresy.pl na Twitterze
  • Wydarzenia
  • Publicystyka
  • Kresopedia
  • Wspieraj
  • Komentarze
  • 1,5% podatku
  • Menu
Wspieraj
  • Artykuły
  • Komentarze
  • franciszekk 30 April 2020, 10:28 Związek Ukraińców w Polsce domaga się zwrotu nieruchomości

    Do drugie spostrzeżenie zasługuje na szczególną uwagę zwłaszcza mając na uwadze ich roszczenia terytorialne do Polski.
    Podobno roszczą sobie pretensje nawet do miasta Krakowa określając je jako staro ukraińskie miasto!
    Żydzi chcą od nas odszkodowania za II wojnę światową jako pokrzywdzeni więc również i oni wpadli na pomysł podobny domagając się odszkodowania za "ludobójcze" PRZESIEDLENIE (nie mylić z pojęciem -wysiedlenie).

  • dls Maverick 30 April 2020, 10:19 USA: na jaw wyszły nowe fakty dotyczące Joe Bidena. Chodzi o molestowanie

    Molestowal czy nie i tak przegra, zawsze mam racje. Spiacy Joe, niepamietajacy waznych szczegolow jest napietym reprezentantem lewactwa mojej Ameryki. Raz mowi o Chinach dobrze, raz zle, bo zapomnial. Ma 78 lat, czas na emeryture spiochu.

  • Medor 30 April 2020, 09:59 Szybki rozwój pandemii koronawirusa w Rosji

    Ostatnio pewien mieszkający na stałe w Polsce artysta rosyjski opowiadał jak ostatnio pojechał do Rosji na pogrzeb swojej matki na którym zjawił się również samochód policyjny. Choć to nie miało nic wspólnego ze śmiercią matki policjanci w jakiś sposób zmusili go do podpisania oświadczenia, że matka zmarła z powodu koronawirusa.

  • jazmig 30 April 2020, 08:21 Związek Ukraińców w Polsce domaga się zwrotu nieruchomości

    W zamian za swoje chaty i lepianki, Ukraińcy dostali nowoczesne budynki i gospodarstwa rolne na ziemiach odzyskanych. Dlatego nic im się nie należy.

    Oni oczywiście chcą przejąć polską ziemię w Bieszczadach i domagać się potem włączenia Bieszczad do Ukrainy.

  • franciszekk 30 April 2020, 07:15 Związek Ukraińców w Polsce domaga się zwrotu nieruchomości

    P.S.
    Jeśli miałbym rozstrzygać o tzw. "odszkodowaniu" za krwawe skutki II wojny światowej - PRZESIEDLENIU, to przyznałbym nie ukraińskim grupom etnicznym; Bojkom Łemkom.....oczywiście po sprawdzeniu czy nie wspierali ich ojcowie działania ukraińskich ludobójczych organizacji robiących czystki na terenach byłego tzw. PRL-u powstałego decyzją tzw. ZSRR i Aliantów!

  • franciszekk 30 April 2020, 06:58 Związek Ukraińców w Polsce domaga się zwrotu nieruchomości

    Noo..... i proszę bardzo, jak można na nowo PiS-ać historię II wojny światowej przez; Rosjan, Żydów, nIEMCÓW i spadkobierców krwawego ludobójstwa; OUN, UPA !
    Krwawi ukraińscy ludobójcy z nazistowskich organizacji, byli kolejno jako trzeci, którzy dokonali masakry cywilnej ludności na terenach II RP zajętych przez agresorów: Niemcy hitlerowskie, stalinowskie ZSRR.
    Niech POtomkowie krwawych ukraińskich ludobójców zapłacą "cenę" za grabieże i zwyrodniałe zbrodnie cywilnej ludności wielonarodowego państwa II RP!
    Mimo zakończenia II wojny światowej nadal uprawiali proceder zwyrodniałego ludobójstwa - czystek etnicznych na terenie nowego już państwa zwanego PRL-em!!!!..
    Z w.w powodu zostali PRZESIEDLENI a nie wysiedleni na inny teren PRL-u by w końcu przerwać krwawe bandyckie rzezie pomimo ZAKOŃCZENIA II wojny!
    PO wysiedleniu ludności "cywilnej" z tych terenów PRL, bezsprzecznie ustąpiły krwawe bandyckie rzezie polskiej cywilnej ludności i było SPOKO a o to tylko i wyłącznie i nade wszystko chodziło by było SPOKOOO.....!
    Po co wymyślać idiotyzmy oskarżające czerwonych komuchów (nie jestem ich zwolennikiem), którzy zarządzali tzw. PRL-em powstałym z AKCEPTACJI tzw. ZSRR i tzw. Aliantów!

  • MP 29 April 2020, 19:08 Rząd Morawieckiego znosi część ograniczeń

    Trzymają w zamknięciu gastronomię bo chodza słuchy że żydowska firma Uber ma przejąc tę branże w Polszcze.Barany !maski w śmietnik i taczki na tę bande

  • MP 29 April 2020, 19:05 Rząd Morawieckiego znosi część ograniczeń

    żyd Moraver i jego kapłan Annasz Szumowina namaszczeni przez Rycerstwo wielkiego tfu,,syjonu

  • MP 29 April 2020, 18:24 Krzysztof Bosak krytykuje nowy podatek ukryty w Tarczy Antykryzysowej 3.0 [+Video]

    Bossak - V-ce przewodniczacy Polsko-Izraelskiego Zespołu Parlamentarnego...No i akceptuje ostatnio roszczenia żydowskich złodziei i bandytów wobec Polski jak i nie potępia szczepień w wersji przymusu i ściemy.HH u j nie kandydat...

  • Maciej_L 29 April 2020, 16:34 Niższa izba parlamentu Rumunii zatwierdziła autonomię regionu zamieszkanego przez Węgrów

    Z informacji zamieszczonych w sieci wynika, że rumuński senat odrzucił wniosek Węgrów o przyznaniem autonomii ... https://www.romania-insider.com/romania-bill-szeklerland-autonomy-passed-tacitly

  • lp 29 April 2020, 16:28 "Super Express": Nieoficjalnie: Gowin może znaleźć się na listach Platformy Obywatelskiej

    Człek oślizły zdradził peło dla synekur w pisie, to czemu teraz miał by nie zdradzić pisu dla synekur w peło? Wszak wahadło wyborcze zaczyna pęd w drugą stronę i żadna władza nie trwa wiecznie...

  • Poznaniak74 29 April 2020, 14:34 Agresywni kierowcy, którzy zablokowali furgonetkę "anty-LGBT", najpewniej staną przed sądem [+VIDEO]

    Przecież widać od razu że to "cykliści pedałowi"...

  • Poznaniak74 29 April 2020, 14:32 Prezydent Gruzji zaniepokojona możliwością wejścia Saakaszwiliego do ukraińskiego rządu. „Został skazany przez trzy instancje”

    Cytat "osoby uznanej za winną przez wszystkie trzy instancje" toż to najlepsza rekomendacja na być "ukraińskim politykiem" :)))))))

  • Poznaniak74 29 April 2020, 14:31 "Super Express": Nieoficjalnie: Gowin może znaleźć się na listach Platformy Obywatelskiej

    Wytłumacz mi tylko jedno, po jaką cholerę taki "genialny strateg" jak 'Kaczafi" tak długo sie z "Gówninem" męczył, a przez to narobił sobie takiego "bajzlu" jak teraz?

  • Poznaniak74 29 April 2020, 14:10 Chiny i Rosja krytykują obecność amerykańskich laboratoriów w krajach byłego ZSRR

    Nie "Rosja twierdziła" tylko na samej Ukrainie znajduje się 14 takich laboratoriów, co potwierdziła ostatnio Ambasada USA na Ukrainie odpowiadając na pismo w tej sprawie od ukraińskich parlamentarzystów;
    https://strana.ua/news/263129-posolstvo-ssha-prokommentirovalo-nalichie-laboratorij-pentahona-v-ukraine.html

  • tagore 29 April 2020, 14:08 Szef ukraińskiego rządu: na Ukrainę wróciło 2 mln ludzi

    Po takim postawieniu sprawy,czyli szlabanie na wyjazd ci ,którzy pozostali w Polsce na powrót raczej się nie zdecydują.

  • tagore 29 April 2020, 14:03 "Super Express": Nieoficjalnie: Gowin może znaleźć się na listach Platformy Obywatelskiej

    Przynajmniej wiadomo bez niedomówień kto za POKO i operacją "G" stoi.Szansa na to ,że "G" został namaszczony w Berlinie na nowego zbawcę interesów Niemiec w Polsce wcale nie jest mała, na tle oranżerii POKO wygląda bardzo stosownie przed kamerą.

  • Roman1 29 April 2020, 13:34 Prezydent Gruzji zaniepokojona możliwością wejścia Saakaszwiliego do ukraińskiego rządu. „Został skazany przez trzy instancje”

    Ukraina i Gruzja to takie same pachołki USA co Polska

  • jaro7 29 April 2020, 13:01 MSZ Ukrainy wezwało ukraińskie instytucje państwowe do nieupamiętniania rzezi Ormian i do niestosowania terminu „ludobójstwo”

    U nas podobnie tłumaczą cichutkie obchody rocznic Ludobójstwa na Wołyniu "nasi " politycy tzw dobrymi stosunkami z ukrainą.Robią pozory zamiast porzadnie ten temat poruszyć i uczcić.Poza tym oni nie uznają swojego ludobójstwa na Polakach to co im tam Ormianie.Też powinni uznać że to było wojna między narodami.

  • jaro7 29 April 2020, 12:56 Agresywni kierowcy, którzy zablokowali furgonetkę "anty-LGBT", najpewniej staną przed sądem [+VIDEO]

    Albo przygłupy które nie zrozumiały to co napisane,albo miłosnicy pedofilii skoro przeszkadza im napis "STOP Pedofilii".Poza tym temu jednemu nalezy się mandat za brak maseczki.

  • turkuc_podjadek 29 April 2020, 10:49 „Rz”: mimo suszy za granicę wyjeżdżają rekordowe ilości polskiej pszenicy

    Masakra, już nawet jakieś tkwiące w głębokim średniowieczu kraje są mądrzejsze i bardziej przewidujące od tzw. "polskiego" rzadu.

  • Poznaniak74 29 April 2020, 08:31 Koronawirus: Branża fitness tonie w długach

    Tak to niestety jest gdy cała gospodarka opiera się na montowniach, "firmach consultingowych", czy też "fitnessach"...

  • jazmig 29 April 2020, 07:31 Drugi najgorszy dzień pod względem liczby zgonów na COVID-19 w Polsce

    W Polsce codziennie umiera 1200 ludzi, z tego 34 umarło z powodu sars2. To jest informacja, a reszta to propaganda.

  • Czeslaw 29 April 2020, 02:51 Baza PESEL bezużyteczna przy organizacji wyborów? PKW przygotowuje opinię dla Senatu

    Ta samowola samorządowców odmawiająca wykonania spisu wyborców przypomina czasy przedrozbiorowe I-ej Rzeczpospolitej. Chyba coraz więcej osób rozumie dlaczego J.Piłsudski dokonał Zamachu Majowego przy szerzących się walkach partyjnych a dwaj wrogowie obok czekali by znowu w sposób pokojowy i z przyzwoleniem sejmu by ponownie dokonać rozbioru Polski. Teraz też samorządowcy, posłowie i senatorowie oraz europosłowie z opozycji totalnej zachowują się dokładnie tak jak Targowiczanie.

    W 1768 r uchwalono prawa kardynalne, potwierdzające dotychczasowe przywileje ustrojowe szlachty w Rzeczypospolitej. Gwarantką tych postanowień została cesarzowa Rosji Katarzyna II i od tego czasu Rzeczpospolita stała się „de iure” protektoratem Rosji. Zwracam uwagę że I-y rozbiór miał miejsce dopiero w 1772r. Konfederacja targowicka to spisek magnacki zawiązany w nocy z 18 na 19 maja 1792 w Targowicy (w rzeczywistości 27 kwietnia 1792 w Petersburgu), w porozumieniu z cesarzową Rosji Katarzyną II, pod hasłami obrony zagrożonej wolności przeciwko reformom Sejmu Czteroletniego i Konstytucji 3 maja. Akt ten został uznany za symbol zdrady narodowej, tak przez ówczesnych uczestników tego wydarzenia jak i przez historię
    Podobnie i teraz zwracanie się do władz UE, by podejmowała działania przeciwko aktualnej władzy, też należy uznać za zdradę narodową, chociaż tak w przypadku Targowicy jak i obecnie formalne podstawy są do takiego postępowania
    W 1981 r. gen.Jaruzelski też prosił Moskwę o pomoc.
    Józef Piłsudski - „W czasach kryzysu, strzeżcie się agentury, idźcie swoją drogą, służąc tylko Polsce i nienawidząc tych co służą obcym”. Zamiast wieszać portrety zdrajców, należy wieszać zdrajców, bo nie można liczyć na to, że ze wstydu sami się powieszą.

  • Roman1 28 April 2020, 13:19 Poczta Polska ma już dane wyborców

    Poczta Polska, jak na razie, nie ma ustawowej podstawy by przeprowadzać wybory, a tylko w takim przypadku może żądać spisów wyborców.

  • tagore 28 April 2020, 13:17 Konfederacja wysłała interpelację dotyczącą spotkań premiera Morawieckiego z ambasador Mosbacher

    Co do meritum sprawy interpelacja jest zasadna ,a co do treści opisanej w tekście niestety w znacznej części niemądra. Czyta się to jak "dzieło" małolatów pragnących komuś dokuczyć.

  • tagore 28 April 2020, 13:11 Małgorzata Gersdorf odchodzi z Sądu Najwyższego

    Myślę ,że ta wojna "sądowa" powinna doprowadzić do ustawowej kontroli legalności majątku posiadanego przez członków korporacji prawniczych.

  • tagore 28 April 2020, 13:08 Bosak zaapelował o zniesienie obowiązku kwarantanny dla transgranicznych pracowników

    Czyli wielotysięczna grupa Polaków pracująca w niemieckich szpitalach i opiece paliatywnej działając w grupie wysokiego ryzyka zakażenia ma mieć możliwość swobodnego przekraczania granicy. Czyżby Pan Bosak uważał ,że "niemiecki" wirus nie przekroczy wraz z nosicielem na polską stronę granicy ,tylko na niej zaczeka na jego powrót?
    Jest sporo spraw na ,których poruszeniu można zbić kapitał polityczny ,jednak
    jak widać Konfederacja bardzo nie chce zaistnieć.

  • Poznaniak74 28 April 2020, 12:49 Bodnar krytycznie o wyborach korespondencyjnych. Powołuje się na opinię OBWE

    Przecież on sie sam przyznał do swojego "ukrainstwa" banderowskim szmatławcu wydawanym za pieniądze polskich podatników;
    https://www.nasze-slowo.pl/rpo-adam-bodnar/
    Cytat "Mój ojciec w 1947 roku, był wtedy pięcioletnim chłopcem, w ramach Akcji „Wisła” wraz z całą rodziną został wywieziony z małej wioski pod Sanokiem. No i trafił na tzw. „Ziemie Odzyskane” w okolice Gryfic (obecnie miejscowość ta znajduje się w województwie zachodniopomorskim). Później jego cała rodzina pracowała tam w Państwowym Gospodarstwie Rolnym"

  • franciszekk 28 April 2020, 12:23 Małgorzata Gersdorf odchodzi z Sądu Najwyższego

    Będę za Tobą beczał w tzw. wniebo-głosy nie-zawistna Pani Małgorzato Giersdorf!!!....
    Franciszek emeryt.

  • franciszekk 28 April 2020, 12:11 Bodnar krytycznie o wyborach korespondencyjnych. Powołuje się na opinię OBWE

    "Nasz" Adam Bodnar aaa.... ukraiński Wasyl Bodnar to jakaś rodzina????.....
    Któś cóś wie w tym temacie????.......

  • franciszekk 28 April 2020, 11:57 Konfederacja wysłała interpelację dotyczącą spotkań premiera Morawieckiego z ambasador Mosbacher

    PO+twierdza się PO+wiedzonko, że obecnie nadwiślański Land zwany PO+Land = byłe PRL !.
    Długie lata w niewoli; ruskiej, germańskiej wielu pokoleń spowodowały wielkie spustoszenia w mentalności Polaków!
    Mentalność niewolniczą tzw. "p"olaków widać jak na dłoni w kołchoźnianym tzw. "parlamencie" UE.
    Obecne UE = byłe ZSRR!

  • Roman1 28 April 2020, 11:21 Konfederacja wysłała interpelację dotyczącą spotkań premiera Morawieckiego z ambasador Mosbacher

    I kto jeszcze chce twierdzić, że Polska jest niepodległa? Jeśli jest, to tak samo jak za komuny.

  • dls Maverick 28 April 2020, 10:46 Wielkopolskie fabryki Volkswagena wznawiają produkcję samochodów

    Swietny pomysl. Samochody tylko niemieckie lub szwedzkie, zegarki szwajcarskie, gitary amerykanskie. Trzeba miec swoj styl.

  • jazmig 28 April 2020, 07:20 Kolejne restrykcje USA na sprzedaż procesorów i półprzewodników do Chin

    Teraz to Chińczycy nie potrzebują amerykańskiej elektroniki, bo od dawna produkują swoją. Sprzęt telekomunikacyjny Huawei przewyższa jakościowo sprzęt amerykański. Najnowocześniejsza elektronika powstaje w Azji, a nie w USA.

  • Poznaniak74 27 April 2020, 09:58 "Rz": Rząd planuje tarczę 3.0. Firmy będą łatwiej zwalniać pracowników, obniżą wynagrodzenia o 10 proc.

    Ale za to po pracowników z Ukrainy mają być wysyłane specjalnie w tym celu wyczarterowane samoloty...
    https://tsn.ua/coronavirus/u-polshi-pridumali-yak-povernuti-ukrayinciv-na-zarobitki-popri-karantin-1535559.html

  • Roman1 27 April 2020, 09:30 Na Ukrainie pojawiła się nowa wersja przyczyny wybuchów arsenału w Bałakliji

    To może się też okaże w końcu, że to nie Putin stworzył Covid 19?

  • jazmig 27 April 2020, 07:36 Wicepremier Jadwiga Emilewicz: gospodarka zostanie "odmrożona" na końcu czerwca

    Rozpieprzyli gospodarkę, a przedsiębiorcy będą winni, bo nie potrafią się dostosować. To jest pisowska filozofia.

  • turkuc_podjadek 27 April 2020, 06:52 "Rz": Rząd planuje tarczę 3.0. Firmy będą łatwiej zwalniać pracowników, obniżą wynagrodzenia o 10 proc.

    Czyli każdy z nas, jako zatrudniający ten cały sejm i rząd, moge wysłać email i wylać ich na zbity pysk? Nie wierzę, że może być tak pięknie!

  • turkuc_podjadek 27 April 2020, 06:49 MSZ Izraela oburzone egipskim serialem, który przedstawia zniszczenie Izraela i rozpad USA

    To izrael ma jeszcze tak długo istnieć? Aj waj, Jahwe, ty nie grzmisz?!?
    (warto obejrzeć filmiki pokazujace ortodoksyjnych żydów palących flagi izraela - uważają go za twór Szatana - Jahwe odebrał żydom państwo karząc ich za grzechy i dopiero miał przyjść mesjasz i na nowo izrael reaktywować - a tu mejsasza, jak na złość, nie widać)

  • turkuc_podjadek 27 April 2020, 06:44 Na Ukrainie pojawiła się nowa wersja przyczyny wybuchów arsenału w Bałakliji

    Także od początku bylo wiadomo, że handluja nielegalnie bronią i amunicją, a podpalili składy dla zatarcia sladów ile brakuje. Proste

  • pik 26 April 2020, 21:18 Na Ukrainie pojawiła się nowa wersja przyczyny wybuchów arsenału w Bałakliji

    Już wiele miesięcy temu Nadia Sawczenko oznajmiała (już po zwolnieniu z ukraińskiego więzienia), że składy amunicji wysadzali żołnierze WSU podając nawet nazwę jednostki. SBU i ukraińskie media rozpowszechniały informacje o "ruskim" ataku donów. Więcej:
    https://strana.ua/news/263552-v-parlamente-ustanovili-chto-vzryvy-na-voennom-sklade-v-balaklee-nachalis-s-podryva-zarytoho-snarjada.html

  • Wiedzon 26 April 2020, 20:15 „Rzeczpospolita”: Patrioty na finiszu - umowa już w marcu?

    Koronawirus Szwecja Białoruś cz. 2 https://youtu.be/SfJILeIKiu4
    Szwecja, Białoruś Japonia. https://youtu.be/7NwZOQkfZvg

  • bob 26 April 2020, 19:13 Łukasz Szumowski: Jesienią nastąpi prawdopodobnie szczyt zachorowań w Polsce

    Teraz gada papuga ze jesien bo ludzie chca wybory na jesien ...

  • Bohdan Staszynski 26 April 2020, 18:17 Izraelskie radary dla Wojska Polskiego zamiast polskich

    Tylko głupcy nie zdają sobie sprawy co za tym idzie.
    Te radary będą nie tylko szpiegowały na rzecz obcego kraju - Izrael, ale również może będą miały możliwości takie, jak np. te wykorzystane w Iranie przy zestrzeleniu samolotu pasażerskiego za pomocą rakiet samoobrony.
    Nie ufałbym tym systemom za nic na świecie, choć jestem pewien, że i w wojsku mają swoich, którzy właśnie to przepchnęli i zachwalą decydentom tak, że ich zmuszą do zakupu wręcz.

  • dls Maverick 26 April 2020, 11:13 Separatyści będą używać nazwy "Stalino" w odniesieniu do Doniecka

    Separatysci utworzyli sobie 2 wolne kraje, wolne od rezimu kijowskiego, i moga sobie w tych panstwach robic co im sie podoba.

  • franciszekk 26 April 2020, 10:56 Niemcy ponownie apelują o otwarcie granic dla pracowników transgranicznych

    Aaaa....... co z milinami tzw. "imigrantów" których Niemcy sprowadzili do pracy?????..
    Z ich liczebną nadwyżką chcieli podzielić się z nadwiślańskim Landem PO+Land!
    Nadwiślański Land PO+Land został niedawno ukarany "praworządnym" wyrokiem za brak kołchoźnianej solidarności z Niemcami w podziale wielomilionowej rzeszy tzw. "imigrantów" !

  • jaro7 26 April 2020, 09:37 Izraelskie radary dla Wojska Polskiego zamiast polskich

    Ten nierząd musi kupować u zwierzchników z usa i izraela.A wsparcie polskiego przemysłu zbrojeniowego to żart dla gawiedzi pisowskiej.Pomijam fakt że nasza zbrojeniówka jest marna(taki gniot jak Borsuk to żenada,BWP dobry na lata 50 dwudziestego wieku.)ale uzależnienie od tych dwóch dostawców będzie dla nas bardzo szkodliwe i drogie.

  • jazmig 26 April 2020, 09:17 W obwodzie ługańskim wykryto rosyjskie systemy walki radioelektronicznej

    No i bardzo dobrze, banderowcy mają większe trudności w bombardowaniu cywilów w Donbasie.

  • franciszekk 26 April 2020, 08:16 Unia Europejska przeznacza dziesiątki mln euro na wsparcie dla ukraińskich rolników

    "PSL" czy de fakto kontynuacja - współczesnego tzw. ZSL!...

« Poprzednia 1 … 382 383 384 385 386 … 3,450 Następna »
Wyłącz reklamyZaloguj sięNewsletter

Ostatnio aktywni

  • Jasno to widze
  • franciszekk
  • Bartosz
  • voy
  • grodkresowy
  • mir83
  • Ragnarok
  • MocnyFool
  • kmvar
  • elbezet
  • Wydarzenia
    • Polityka
    • Gospodarka
    • Kresy
    • Społeczeństwo
    • Kultura
    • Religia
  • Publicystyka
    • Opinie
    • Analizy
    • Wywiady
    • Reportaże
    • Felietony
    • Omówienia
    • Ludzie
  • Kresopedia
    • Historia
    • Architektura
    • Literatura
    • Sztuki piękne
    • Kartografia
    • Biblioteka
    • Wideoteka
    • Fonoteka
    • Geografia
  • Regiony
    • Afryka
    • Ameryka
    • Azja Centralna
    • Azja-Pacyfik
    • Białoruś
    • Bliski Wschód
    • Estonia
    • Europa Północna
    • Europa Południowa
    • Europa Środkowa
    • Europa Zachodnia
    • Kaukaz
    • Litwa
    • Łotwa
    • Mołdawia
    • Polska
    • Rosja
    • Ukraina
  • Redakcja
    • Tomasz Kwaśnicki
    • Tomasz Rola
    • Karol Kaźmierczak
    • Marek Trojan
    • Krzysztof Janiga
    • Adam Szabelak
    • Mateusz Pławski
    • Paweł Król

Wspieraj Kresy i czytaj bez reklam.
1 zł = 1 dzień dostępu.

Pomóż nam dziś dopłynąć do brzegu! Nasz Dzienny koszt wynosi 723 PLN. Do Tej Pory zebraliśmy 18 PLN.
Załoga portalu Kresy.pl
Dołącz teraz
2%
Przewiń do góry